שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי שאלת סקר בנושא הצלפות

פרופיל סגור
לפני 13 שנים • 12 בספט׳ 2010

יש לי שאלת סקר בנושא הצלפות

פרופיל סגור • 12 בספט׳ 2010
מה לדעתכם מנסיונכם כעבדים וכמלכות כמות הצלפות שוט רצופות מקסימלית שעבד יכול לסבול לפני שהוא נשבר ואומר את מילת הבטחון ?
נכון שזה אישי אבל מעניין אותי לדעת
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 12 בספט׳ 2010
תלוי בשוט, תלוי ביד המלקה, תלוי בעבד.
אין שום דרך לענות על שאלה כזו.

שוט SINGLE TAIL ישבור אדם הרבה יותר מהר משוט זנבות רך.
הצלפות באזורים רגישים ישברו אדם הרבה יותר מהר.
הצלפה חוזרת ונשנית בנקודה אחת שוברת מהר יותר מהצלפה מפוזרת.

מה מטרת השאלה שלך?
Julius Teaser
Julius Teaser • 12 בספט׳ 2010
ליידי תמרה כתב/ה:

מה מטרת השאלה שלך?

הימור שלי: הוא רוצה לקבוע (או שיקבעו לו) מספר הצלפות מראש ולוותר על מילת הביטחון.
לילה לבן
לילה לבן • 12 בספט׳ 2010

אני בכלל לא מכוונת לכך שעבד יאמר מילת בטחון. מבחינתי, זה מצב שמשהו לא בסדר, ואני רוצה שיהיה מאודדדד בסדר. אף פעם לא אמרו לי מילת בטחון, ואני אשמח שלא יאמרו, למרות שאני יותר אשמח לדעת שיודעים להגיד ומוכנים להגיד במידת הצורך.

אני יודעת שזה לאו דווקא שרשור על מילת בטחון, אבל מכיוון שאי אפשר בעצם לענות על השאלה (כמו שכבר אמרה ליידי תמרה), הרגשתי לנכון להוסיף גם את הנקודה הזאת.
שש​(שולטת)
שש​(שולטת) • 12 בספט׳ 2010
לילה לבן כתב/ה:

אני בכלל לא מכוונת לכך שעבד יאמר מילת בטחון. מבחינתי, זה מצב שמשהו לא בסדר, ואני רוצה שיהיה מאודדדד בסדר.

ככלל אני מסכימה איתך. אבל אני חייבת להודות שבפנטזיות שלי, אני שומעת את מילת הביטחון נזעקת שוב ושוב. ושוב. ושוב.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 13 שנים • 13 בספט׳ 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 13 בספט׳ 2010
לילה לבן כתב/ה:

אני בכלל לא מכוונת לכך שעבד יאמר מילת בטחון. מבחינתי, זה מצב שמשהו לא בסדר, ואני רוצה שיהיה מאודדדד בסדר. אף פעם לא אמרו לי מילת בטחון, ואני אשמח שלא יאמרו, למרות שאני יותר אשמח לדעת שיודעים להגיד ומוכנים להגיד במידת הצורך.

אני יודעת שזה לאו דווקא שרשור על מילת בטחון, אבל מכיוון שאי אפשר בעצם לענות על השאלה (כמו שכבר אמרה ליידי תמרה), הרגשתי לנכון להוסיף גם את הנקודה הזאת.

נכון, אני לא רואה את הטעם בלכוון לרגע השבירה הפיזית, בעיקר כשאני רואה כמה עבדים מתאפקים לא לומר את מילת הביטחון ולא "לאבד כבוד", מה שעלול להוביל לפגיעות קשות. רוב הפעמים, אם מילת הבטחון נאמרה בהקשר פיזי, משהו לא נכון נעשה, מישהי לא הייתה מספיק קשובה לאיתותים.

וגם במקרה של שבירה מנטלית - אני מאוד אוהבת ליצור מצבי לחץ ואפילו מצוקה, למתוח את הגבולות ולבדוק כמה עמוק השעבוד יכול להגיע, אבל בלי להגיע לשבירה מנטלית.

צעצוע שבור הוא צעצוע לא שמיש.
אני אוהבת להשתמש בצעצועים שלי שוב ושוב ושוב.
מ.ש.ל

(למרות שכמו ש-שש אמרה, בפנטזיות...)

לבטוב​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 15 בספט׳ 2010
לבטוב​(לא בעסק) • 15 בספט׳ 2010
כמו שנאמר קודם
הכל תלוי ביד,בכלי ובמיקום ההצלפה ובאורך הזמן של ההצלפות.
הצלפות מהירות שחוזרות על עצמן מביאות לשבירה מהירה
בסאב ספייס מגיעים לכמות מאוד נכבדה.
השיאים שהגעתי אליהם בקיין בתחת 50 מקות וחלקן היו חזקות מאוד אבל אני חייב לציין שהן לא היו בקצב מהיר והייתה מנוחה בין כל קבוצת הצלפות אחת לשניה.

בשוט מעור "רגיל" הגעתי בזמנו למעל 300 הצלפות כאשר מתחילים בקטנה והעוצמה והקצב מתגברים,הגעתי למצב של ספייס וזאת הייתה הרגשה נפלאה.
כמובן שבמצב ספייס לא ניתן אפילו להגיד את מילת הבטחון או סימן בטחון והסיום תלוי בהכרה של המלכה לכמות וכוח הספיגה.
Bullitt​(נשלט)
לפני 13 שנים • 16 בספט׳ 2010

אני גאה להגיד...

Bullitt​(נשלט) • 16 בספט׳ 2010
אתמול גבירתי נתנה בי, אחושרמוט מוט מוטה...
קניתי לה די מזמן שוט זנבות עור יפה, חד וכואב.
אתמול קיבלתי ממנו 70 הצלפות, וביקשתי מגבירתי עוד...אבל היא לא נעתרה icon_smile.gif.

אוח...הסימנים, הכאבים, הכייייייייייף.
כל צד ימין שלי אדום מאדום וזה פשוט תענוג.