בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פירסומים.

seelinewoman
לפני 13 שנים • 22 באוג׳ 2010

Re: הכלוב איבד את אחד הכותבים הטובים והמוכשרים כאן

seelinewoman • 22 באוג׳ 2010
Dominanti כתב/ה:

אנני מזדהה כמעט בדבר עם תוכן דבריו של אב"ב. לא עם עמדותיו כלפי נשים שמנות ובודאי
לא עם דעותיו הפוליטיות האנטי לאומיות. אבל אין ספק שכישורי כתיבתו , ניתוח הדברים
העברית הרהוטה הציטוטים המלומדים ממיטב הפילוסופים והסופרים מעמידים בצל כמעט את
כל כותבי הבלוגם והפוסטים כאן, שחלקם לטעמי אף עילגים בשפתם ובכתיבתם.

נכון שחזר על עצמו פעמים רבות, נכון שהייתה לו עמדה מוגדרת ומסויימת לגבי "שמ"ד" כפי שכינה
כך נשים שמנות. נכון שציטט מתוך פרופילים של חברים וחברות כאן אך הציטוטים הללו כפי שהסביר
באו מיפהם של כותבי אותם פרופילים. דהיינו: "מפי הסוס עצמו". וואת עמדותיו בגנות אותם נשים שמנות
(וזו דעתו הלגיטימית!) פירסם בבלוג הפרטי שלו!! בבלוג שלו איפשר לאותן נשים שמנות (ואני חוזר: אנני מסכים למילה מדבריו) לפרסם קללות ונאצות כנגדו אישית וכנגד כתיבתו ומעולם לא מחק את דיברי הבלע שלהן. גם אני
פירסמתי בזמנו תגובה אישית קשה ביותר כנגדו באחד הפוסטים שלו ובשם חופש הדיבור הותיר את התגובה בבלוג.
למיטב ידיעתי מעולם לא כתב או ציטט תיכתובת בינו לבין אחרים והתייחס וביקר אך ורק פרופילים או פוסטים גלויים. כעת אותן נשים נעלבות בסיוע מזדנב או שניים ממהרות ליסגור עימו חשבון......אני סבור שהכלוב
איבד כותב מוכשר ושנון. אני גם סבור שייש כאן פגיעה בחופש הדיבור בעיקר כאשר מדובר בבלוג פרטי ואישי ואף התאפשר לניפגעות להגיב ישירות בבלוג. "אדון בועל..." עזב את הכלוב בצורה מעוררת כבוד.
הוא סרב לימחוק את הפוסט כדי שהתאפשר לו להמשיך לפרסם כאן. אז עם מי נשארנו? עם הרבה אנשים טובים אבל גם עם נשים מאוד מסוימות (שמנות?) נעלבות ופגועות מהאמת המסוימת מאוד שזרק להן בפרצוף אותו אדון בועל בתשוקה ומיהרו כאמור ליסגור עימו חשבון תוך פגיעה קשה בחופש הדיבור ואיבוד אחד
הכותבים הטובים כאן .

או שלא קראת מספיק מדבריו או שאתה סלקטיבי בתגובתך.
ציטט מההתכתבות בינינו ועוד איך.
הוא מרשה לאנשים להגיב בבלוגו משום שזאת מטרתו:
ליהנות מהמהומה ומהפרובוקציה.
ברגע שהבנתי שאין לו שום מטרה קונסטרוקטיבית אחרת - הפסקתי.
לגבי שנינותו: כמה כבר אפשר להעתיק מדברי אחרים, שנונים ממנו?
הוא לא שנון במיוחד, לאנשים אינטליגנטיים באמת שמבינים את כתוביו, האחרים פשוט לא מבינים את המניפולציה שהוא עושה עליהם. הוא דמגוג שיורד על אחרים ורק למראית עין על עצמו.
לדוגמה - קטל את כל ה"שולטים" החשאיים של הסאביות שאינון יכולות לכתוב מי השולט שלהן, אבל הוא עצמו לא פרסם מי שלו, חוץ מאשר בדברי הפרידה שלו, וגם אז ללא ניק, או שכבר תיקן זאת.
או שירד על שמנות כמוני וביקש לא לבוז לנו, בזמן שכל דבריו היו ביזוי ושיסוי. זה באמת נראה לך ניתוח קר ואקדמי, ללא רגשות וללא הסתה?
אם כן - הרי שיש לך בעיה קשה בהבנת הנקרא.
זה חופש דיבור לדעתך?
זה חופש השעשועים בזירת הגלדיאטורים כשאנחנו בשר מושלך כטרף לפניכם, כדי שתראו איך עלוב נפש מלא תסביכים מרגיע את נפשו המסוכסכת על ידי עלבונות קשים שהוא מטיח בנו.
זה מה שאתה קורא לו שנון? מה שנון בלהגיד כמו ילד מפגר "שמנה, שמנה, שמנה!" . זה כותב אינטליגנטי בעיניך? תקטן היריעה מלנתח את השטויות שכתב בבלוגו כשרק מעט מזה הוא פרי מוחו והרוב הוא ציטוטים שלא בעיה להביאם בשם אומרם ולהיראות חכם גדול.
ה"פילוסופים" שהוא מצטט לא נחשבים למי יודע מה בעיני רבים, אם כי אחרים בהחלט רואים בהם פסגה אינטלקטואלית, ועדיין, הם רק ציטוטים ולא מחשבה מקורית.
זה שהוא חוזר שוב ושוב על אותם עקרונות עד שנכנסו למוחכם כמו מנטרות, זה רק מוכיח כמה הוא מכיר את רמת ההשכלה והחשיבה כאן, והוא אמר את זה כל הזמן: כולם פה דבילים ואידיוטים לדעתו, משום שהוא מצליח לעבוד על כל מי שממשיך לראות בו גאון. הוא לא. בוודאות.
הוא מטיח בפניי אמת?
יצא לך לקרוא בבלוג לשלי מתישהו? הוא הרי נוסד עם סיפור השמנתי ותהליך ההרזיה שלי, כשאני מתארת ומפרטת שוב ושוב את חוויותיי ממסעי. לעולם לא אהיה רזה מאד, אבל עדיין ארזה מספיק וגם אז לא אהיה לטעמו. וגם לא לטעמך וזה בסדר, אבל הנה איך הוא שטף לך את המוח עד כדי כך שאתה מאמין, באמת מאמין שלא מגיע לנו שום דבר בחיים משום שאנחנו שמנות. לשיטתך לא מגיע לי להגן על עצמי כשמישהו מתקיף אותי, משום שזאת אמת. אז מי אני שאדבר בכלל? אני בכלל צריכה להגיד תודה שהראו לי את האור. לא?
אז אני חושבת שלפי התגובה שלך אתה כנראה לא מצויד במוח מפותח, נניח, זה בסדר שאתבהם ואטיח בפניך את זה, או שאתה מעדיף תרבות דיבור?
אתה באמת חושב שאישה שמנה משלה את עצמה לגבי משקלה והיתה זקוקה למשיח הבועל כדי לדעת זאת?
על מי אתה עובד? לא עליי זה בטוח.
seelinewoman

seelinewoman • 22 באוג׳ 2010
Dominanti כתב/ה:

אנני מזדהה כמעט בדבר עם תוכן דבריו של אב"ב. לא עם עמדותיו כלפי נשים שמנות ובודאי

נכון שחזר על עצמו פעמים רבות, נכון שהייתה לו עמדה מוגדרת ומסויימת לגבי "שמ"ד" כפי שכינה
כך נשים שמנות. נכון שציטט מתוך פרופילים של חברים וחברות כאן אך הציטוטים הללו כפי שהסביר
באו מיפהם של כותבי אותם פרופילים. דהיינו: "מפי הסוס עצמו". וואת עמדותיו בגנות אותם נשים שמנות
(וזו דעתו הלגיטימית!) פירסם בבלוג הפרטי שלו!! בבלוג שלו איפשר לאותן נשים שמנות (ואני חוזר: אנני מסכים למילה מדבריו) לפרסם קללות ונאצות כנגדו אישית וכנגד כתיבתו ומעולם לא מחק את דיברי הבלע שלהן. גם אני
פירסמתי בזמנו תגובה אישית קשה ביותר כנגדו באחד הפוסטים שלו ובשם חופש הדיבור הותיר את התגובה בבלוג.
למיטב ידיעתי מעולם לא כתב או ציטט תיכתובת בינו לבין אחרים והתייחס וביקר אך ורק פרופילים או פוסטים גלויים. כעת אותן נשים נעלבות בסיוע מזדנב או שניים ממהרות ליסגור עימו חשבון......אני סבור שהכלוב
איבד כותב מוכשר ושנון. אני גם סבור שייש כאן פגיעה בחופש הדיבור בעיקר כאשר מדובר בבלוג פרטי ואישי ואף התאפשר לניפגעות להגיב ישירות בבלוג. "אדון בועל..." עזב את הכלוב בצורה מעוררת כבוד.
הוא סרב לימחוק את הפוסט כדי שהתאפשר לו להמשיך לפרסם כאן. אז עם מי נשארנו? עם הרבה אנשים טובים אבל גם עם נשים מאוד מסוימות (שמנות?) נעלבות ופגועות מהאמת המסוימת מאוד שזרק להן בפרצוף אותו אדון בועל בתשוקה ומיהרו כאמור ליסגור עימו חשבון תוך פגיעה קשה בחופש הדיבור ואיבוד אחד
הכותבים הטובים כאן .

או שלא קראת מספיק מדבריו או שאתה סלקטיבי בתגובתך.
ציטט מההתכתבות בינינו ועוד איך.
הוא מרשה לאנשים להגיב בבלוגו משום שזאת מטרתו:
ליהנות מהמהומה ומהפרובוקציה.
ברגע שהבנתי שאין לו שום מטרה קונסטרוקטיבית אחרת - הפסקתי.
לגבי שנינותו: כמה כבר אפשר להעתיק מדברי אחרים, שנונים ממנו?
הוא לא שנון במיוחד, לאנשים אינטליגנטיים באמת שמבינים את כתוביו, האחרים פשוט לא מבינים את המניפולציה שהוא עושה עליהם. הוא דמגוג שיורד על אחרים ורק למראית עין על עצמו.
לדוגמה - קטל את כל ה"שולטים" החשאיים של הסאביות שאינון יכולות לכתוב מי השולט שלהן, אבל הוא עצמו לא פרסם מי שלו, חוץ מאשר בדברי הפרידה שלו, וגם אז ללא ניק, או שכבר תיקן זאת.
או שירד על שמנות כמוני וביקש לא לבוז לנו, בזמן שכל דבריו היו ביזוי ושיסוי. זה באמת נראה לך ניתוח קר ואקדמי, ללא רגשות וללא הסתה?
אם כן - הרי שיש לך בעיה קשה בהבנת הנקרא.
זה חופש דיבור לדעתך?
זה חופש השעשועים בזירת הגלדיאטורים כשאנחנו בשר מושלך כטרף לפניכם, כדי שתראו איך עלוב נפש מלא תסביכים מרגיע את נפשו המסוכסכת על ידי עלבונות קשים שהוא מטיח בנו.
זה מה שאתה קורא לו שנון? מה שנון בלהגיד כמו ילד מפגר "שמנה, שמנה, שמנה!" . זה כותב אינטליגנטי בעיניך? תקטן היריעה מלנתח את השטויות שכתב בבלוגו כשרק מעט מזה הוא פרי מוחו והרוב הוא ציטוטים שלא בעיה להביאם בשם אומרם ולהיראות חכם גדול.
ה"פילוסופים" שהוא מצטט לא נחשבים למי יודע מה בעיני רבים, אם כי אחרים בהחלט רואים בהם פסגה אינטלקטואלית, ועדיין, הם רק ציטוטים ולא מחשבה מקורית.
זה שהוא חוזר שוב ושוב על אותם עקרונות עד שנכנסו למוחכם כמו מנטרות, זה רק מוכיח כמה הוא מכיר את רמת ההשכלה והחשיבה כאן, והוא אמר את זה כל הזמן: כולם פה דבילים ואידיוטים לדעתו, משום שהוא מצליח לעבוד על כל מי שממשיך לראות בו גאון. הוא לא. בוודאות.
הוא מטיח בפניי אמת?
יצא לך לקרוא בבלוג שלי מתישהו? הוא הרי נוסד עם סיפור השמנתי ותהליך ההרזיה שלי, כשאני מתארת ומפרטת שוב ושוב את חוויותיי ממסעי. לעולם לא אהיה רזה מאד, אבל עדיין ארזה מספיק וגם אז לא אהיה לטעמו. וגם לא לטעמך וזה בסדר, אבל הנה איך הוא שטף לך את המוח עד כדי כך שאתה מאמין, באמת מאמין שלא מגיע לנו שום דבר בחיים משום שאנחנו שמנות. לשיטתך לא מגיע לי להגן על עצמי כשמישהו מתקיף אותי, משום שזאת אמת. אז מי אני שאדבר בכלל? אני בכלל צריכה להגיד תודה שהראו לי את האור. לא?
אז אני חושבת שלפי התגובה שלך אתה כנראה לא מצויד במוח מפותח, נניח, זה בסדר שאתבהם ואטיח בפניך את זה, או שאתה מעדיף תרבות דיבור?
אתה באמת חושב שאישה שמנה משלה את עצמה לגבי משקלה והיתה זקוקה למשיח הבועל כדי לדעת זאת?
על מי אתה עובד? לא עליי זה בטוח.
שרמומית

Re: פירסומים.

שרמומית • 22 באוג׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:
נטלי כתב/ה:
איזה כיף
סוף סוף לא לקרוא את השטויות של אב"ב יותר, בלי שמ"ד ובלי הפירוש של זה כל שניה
ולא, לדעתי הכלוב לא איבד את אחד הכותבים המוכשרים של הכלוב., בגלל שהוא פשוט לא היה כזה

בודי, תודה (:

תיקון קל-
אין לי שום מינוי מטעם האתר לשום תפקיד.
סבירות מקסימלית אומרת שגם לא יהיה לי לעולם, יש טובים ממני שנבחרו.
האתר אינו זקוק ל"ביריונים של נגד חופש הביטוי".
בעל האתר, לאחר הוכחת הדברים אכף את חוקיו הוא ועל כך יש לברך.
אז התודה היא לכלובי ולא לי.

בכל מקרה מודה על הפירגון נטלושה...תודה.

בכיף (: בכל מקום , בכל זמן.

נ.ב. אהבתי את הציניות (=
Perplexed
לפני 13 שנים • 23 באוג׳ 2010

"אלימות וירטואלית"

Perplexed • 23 באוג׳ 2010
המלט.

אין לי בעיה עם שנאת הנשים של אב"ב. גם אין לי בעיה עם שנאת השומן שלו. גם אני לא מחבבת את הצמיגים של עצמי, אם חושבים על זה. יש לי קצת בעיה עם סגנון הכתיבה המיובש, משמים והארוך יתר על המידה שלו, אבל זה באמת כבר רק עניין של טעם.

הבעיה, המלט, איננה התכנים המרגיזים בבלוג שלו.

הבעיה היתה ספציפית: הפוסטים האחרונים שלו, שציטטו פוסטים של אחרים. אני לא יודעת מי זה dahanc ולאיזה קליקה הוא משתייך. אבל הוא לא היה המצוטט היחיד. ואני, אני לא שייכת לשום קליקה.

גם אין לי בעיה מוסרית עם הפרת כללי הכלוב שלא לצטט פוסטים. אני לא אדם מוסרי יתר על המידה בעצמי.

***יש לי בעיה עם אלימות****. כן, גם במקום כמו הכלוב.

והאדון הנכבד היה אלים. נכון, טרם הומצא הביטוי "אלימות וירטואלית", אבל אי אפשר להתעלם מכך שיש מדיה חדשה יחסית, ויש להתאים לה מושגים משלה. האיש היה אלים כלפי אחרים, ורמס את חופש הביטוי שלהם. זו לא היתה התבטאות דוחה גרידא מבחינתו, זו היתה אלימות נטו. רוע סאדיסטי צרוף, ורק מפני שהוא יכול.

ובאשר לתגובתך, היא למשל, רק בגדר "פוגענית" ולא "פוגענית בוטה". לא עניינית בהכרח, כי כוללת טיעונים לא רלבנטיים כולל ביקורת אישית שאינה ממן העניין, אלא ש, בגבולות הערך החשוב של "חופש הביטוי", אשמור על זכותך לעלוב כאוות נפשך.

ואני מוכנה לשאת בתואר לא סובלנית, אם זה כרוך בהמשך רמיסת גו'קים באמבטיה ובדריכה על יצורים אלימים, שאינם מבינים שפת מילים. חופש ביטוי? בהחלט. אבל לא בכל מחיר.

ובכוח,
אישית אני מעדיפה לרסס אותם מעט ולהביט כיצד הם נהפכים על גבם ומפרפרים, הגסיסה, *היא היא* מה שעושה לי את זה. את הפיינל בלואו אני מעדיפה להנחית רק לאחר שמיציתי את העונג שלהם מחרדת המוות, ואז מוטב בנעל עם סוליה נוקשה, הם מתפצחים בצליל חריף יותר מאשר בכפכף גומי.
the rain song
the rain song • 23 באוג׳ 2010
לעניות דעתי אב"ב צדק בהרבה מאוד דברים שאמר
רק מה? - הסגנון שלו דוחה
אבל כפי שנאמר מעלי - עניין של טעם
אפשר לחשוב - באמת מאוד יוצא דופן מצד הגברים לא להמשך לנשים שמנות
ובל נשכח שהוא מעולם לא שלל את זכות הקיום שלהן
הוא פשוט טרח לכתוב שוב ושוב כמה הן לא מוצאות חן בעיניו
שוב, הסגנון שלו היה דוחה
חטאו היחיד בעניין הבלוג, אם הבנתי נכון את החוקים, היה שהוא הזכיר את הניק ללא רשות.
את הניק !!
לא את התוכן
עכשיו, הבה נכנס לפרופורציות, מה העניין להעביר ביקורת על הבלוגים כאן?

האם הבלוגים כאן שייכים למגזין החוג לספרות של האוניברסיטה?
כל אחד כותב לפי יכולתו, כשרונו, ומה שבא לו
לא חסרים כאן עילגים - אז מה?
הכלוב איבד את אחד היוצרים המוכשרים שלו???
וואלה? באמת?
הכלוב איבד?
אפשר לחשוב - האם הכלוב הוא מעוז היצירה הספרותית בארץ ישראל?
אב"ב מצא לנכון להעביר ביקורת על הניק שאנשים בחרו לעצמם ועל כשרונותיהם הספרותיים
אם הוא היה נמנע מלהזכיר את הניק הוא לא היה עובר על שום חוק
כל אחד זכאי לדעתו
לא חוכמה להגן על חופש הביטוי כל עוד הדברים לא נוגעים לנו אישית
וחוץ מזה, הכרטיס שלו עדיין כאן
הוא יכול להמשיך לכתוב בפורומים או לפתוח בלוג חדש או להעלם
העניין הוא שזה ממש לא משנה
ולא חשוב
בדיוק כמו כל אחד מאיתנו כאן
זה לא משנה כהוא זה אם הוא כאן או לא, כותב או לא כותב
כמו שזה לא משנה אם אני אהיה כאן או לא, אם אכתוב או לא אכתוב
פשוט לא חשוב ולא משנה
פרופורציות
זאת​(שולטת)

זאת​(שולטת) • 23 באוג׳ 2010
[quote="Dominanti"]

וואלה, לקח לי זמן להבין למה אתה חושב שהכתיבה שלו היתה משהו דומה, קרוב או מזכיר איכותי.
אבל קשה לצפות ממשהו שהעברית שלו קלוקלת, מקושטת בשגיעות-קטיב, חוסר הבנה מינימלי בכללי הפיסוק (בשבילך גם פישוק, כנראה) וכו' להבין ו/או לתפוס את דבר השטות.
מבחינה אקדמית, אגב, לאדון אב"ב היו יורדים הרבה ספרות על שגיעות הקטיב הללו.
לעניין הפילוסופים והסופרים, נו, כנראה שאם אתה מכיר 5 מכל סוג, אז אב"ב הקיף, מיצה ותמצת את כולם.
seelinewoman
seelinewoman • 23 באוג׳ 2010
the rain song כתב/ה:
רק מה? - הסגנון שלו דוחה
שוב, הסגנון שלו היה דוחה
חטאו היחיד בעניין הבלוג, אם הבנתי נכון את החוקים, היה שהוא הזכיר את הניק ללא רשות.
את הניק !!
לא את התוכן

וואלה? באמת?
הכלוב איבד?
כל אחד זכאי לדעתו
ולא חשוב
פשוט לא חשוב ולא משנה
פרופורציות

לא משנה?!
אני מאד לא אוהבת את ההיתממות הזאת, ולא משום שאני שמנה,
אלא משום שדווקא ממי שמצויה במקורותינו וקוראת הרבה טקסטים
כאלה, את יודעת, או לפחות אמורה לדעת שלא בכדי הוא בחר
בראשי תיבות שמ"ד.
פה מקופל האיום על זכות הקיום שלי.
פה הוא בונה ומבצר אותו שוב ושוב ושוב, ומסתת אותו בכל המוחות של היומרנים שבכם.
אלה שמתיימרים להיות הוגנים, והגונים, מבינים מאד את זכותם של כל האנשים להיות אלימים. וזאת אלימות.
זאת גם ההיתממות של כל מי שמתעלם מהעובדה שהוא בחר לשוטט בבלוגים,
ולהשפריץ שם את הארס שלו עד שנחסם בהם.
נראה אותך מניחה לאדם כזה להיכנס הביתה להשתולל בבית שלך.
בבלוג שלו שידבר כמה שהוא רוצה.
בגלל זה נמנעתי בסופו של דבר מלהיכנס לשם.
אבל אצלי בבית? ובמרחב הציבורי?
השתגעתם? איבדתם את חוש ההגינות, החמלה הבסיסית לרעיכם?
אל תרחמו עליי, בשום פנים ואופן.
גם הוא לא עושה זאת, למרות שקריו.
אבל אמפתיה מצד כל מי שנמנע מלהשתתף בסחי ובמאוס השרשורי בגלל אלימות
דורשת גם עמדה ברורה לעזאזל, ולא רק סתימת האף ועמידה בצד.
אבל כנראה שזה שירת אצלכם צורך מסוים ללעוג למי שאינו כמוכם, כי כולם מרגישים בסופו של דבר לא מושלמים, וכולם נושאים כאב קטן ועוול שנגרם להם, ועל זה הוא פרט, ושרט, וחרת היטב.
זאת הדמגוגיה שלו, שהצליחה להחדיר לכם לראש את הקישור של נשים
כמוני עם הצורך להכחיד מראה שכזה, יציאה למרחב הציבורי וזכות קיום.
צר לי שלא הבנת או את בוחרת להתעלם מכך.
באמת חשבת שהוא לוקה ב-OCD כלשהו שגורם לו שוב ושוב לומר את ראשי התיבות האלה יחד עם פירוטם בסוגריים?
קוראים לזה שטיפת מוח ועברתם אותה בהצלחה,
עד כדי כך שאת מחפשת הצדקה כלשהי במה שנראה לך מובן מאליו – שאי אפשר להימשך לאישה כמוני.
האמת דווקא פשוטה מאד, והוא תומך בה, להוותו: אי אפשר לדעת גם אם גברים כאלה הם במיעוט או הרוב, משום שגם הוא כשציטט את הפוסט שלי בחר לצטט דווקא את הפוסט שבו כתבתי באמת כמה גברים נמשכים לנשים כמוני, אבל מסתירים זאת. כמה אירוני.
טרם הבנת זאת?
מטריף אותו שנשים כמוני עדיין זוכות לסקס או לגברים מריירים.
את מכירה אותי היטב. אני עד כדי כך דוחה?
עד כדי כך מפתיע אותך שיש גברים שמוכנים להיות אתי ואף להטריד אותי כדי שלא אסלק
אותם מחיי, נניח, אם זה המדד של הגבר הבועל למשיכה? (אל חשש, לא אמשיך לאאוטינג שלו)
נו, אז איפה התיאוריה שלך עומדת, חוץ מלתמוך בתיאוריה שלו?
שווה ויציבה בדיוק כמו התיאוריה שלי, אז במה הוא צדק בדיוק?
השורש הזה, ש.מ.ד, הוא שורש כל אבדון שנגזר על כל אדם שהוא.
לא לחינם הוא בוחר באישה כמוני, לא לחינם הוא בוחר באצטלה המכובדת של מי שטוען
לרציונל ולכישורים להבין טקסטים "מורכבים" (מציטטות שחוקות, חוזרות על עצמן)
כדי לנגן עליכם ולהעיר בכם את היצרים הכי פרימיטיביים של דחייה ורתיעה.
ברכותיי, בועל רצון ושכל, ניצחת בקרב על התודעה שלהם.
אני אמשיך להזדיין עם גברים שנמשכים אליי על אפך וחמתך,
ואכתוב על עצמי כמו שבחיים לא תצליח לכתוב,
שהרי מי כמוני מכירה את היומרות הספרותיות שלך.
וכן, אתה מנחש נכון, זה המקצוע שלי לפסול כתיבה רעה,
שלא לומר – לתקן כל מה שרע בה.
ולהבדיל ממך, אני לפחות יודעת על מה אני מדברת וכותבת.
seelinewoman
seelinewoman • 23 באוג׳ 2010
the rain song כתב/ה:
רק מה? - הסגנון שלו דוחה
שוב, הסגנון שלו היה דוחה
את הניק !!
לא את התוכן

וואלה? באמת?
הכלוב איבד?
כל אחד זכאי לדעתו
ולא חשוב
פשוט לא חשוב ולא משנה
פרופורציות

לא משנה?!
אני מאד לא אוהבת את ההיתממות הזאת, ולא משום שאני שמנה,
אלא משום שדווקא ממי שמצויה במקורותינו וקוראת הרבה טקסטים
כאלה, את יודעת, או לפחות אמורה לדעת שלא בכדי הוא בחר
בראשי תיבות שמ"ד.
פה מקופל האיום על זכות הקיום שלי.
פה הוא בונה ומבצר אותו שוב ושוב ושוב, ומסתת אותו בכל המוחות של היומרנים שבכם.
אלה שמתיימרים להיות הוגנים, והגונים, מבינים מאד את זכותם של כל האנשים להיות אלימים. וזאת אלימות.
זאת גם ההיתממות של כל מי שמתעלם מהעובדה שהוא בחר לשוטט בבלוגים,
ולהשפריץ שם את הארס שלו עד שנחסם בהם.
נראה אותך מניחה לאדם כזה להיכנס הביתה להשתולל בבית שלך.
בבלוג שלו שידבר כמה שהוא רוצה.
בגלל זה נמנעתי בסופו של דבר מלהיכנס לשם.
אבל אצלי בבית? ובמרחב הציבורי?
השתגעתם? איבדתם את חוש ההגינות, החמלה הבסיסית לרעיכם?
אל תרחמו עליי, בשום פנים ואופן.
גם הוא לא עושה זאת, למרות שקריו.
אבל אמפתיה מצד כל מי שנמנע מלהשתתף בסחי ובמאוס השרשורי בגלל אלימות
דורשת גם עמדה ברורה לעזאזל, ולא רק סתימת האף ועמידה בצד.
אבל כנראה שזה שירת אצלכם צורך מסוים ללעוג למי שאינו כמוכם, כי כולם מרגישים בסופו של דבר לא מושלמים, וכולם נושאים כאב קטן ועוול שנגרם להם, ועל זה הוא פרט, ושרט, וחרת היטב.
זאת הדמגוגיה שלו, שהצליחה להחדיר לכם לראש את הקישור של נשים
כמוני עם הצורך להכחיד מראה שכזה, יציאה למרחב הציבורי וזכות קיום.
צר לי שלא הבנת או את בוחרת להתעלם מכך.
באמת חשבת שהוא לוקה ב-OCD כלשהו שגורם לו שוב ושוב לומר את ראשי התיבות האלה יחד עם פירוטם בסוגריים?
קוראים לזה שטיפת מוח ועברתם אותה בהצלחה,
עד כדי כך שאת מחפשת הצדקה כלשהי במה שנראה לך מובן מאליו – שאי אפשר להימשך לאישה כמוני.
האמת דווקא פשוטה מאד, והוא תומך בה, להוותו: אי אפשר לדעת גם אם גברים כאלה הם במיעוט או הרוב, משום שגם הוא כשציטט את הפוסט שלי בחר לצטט דווקא את הפוסט שבו כתבתי באמת כמה גברים נמשכים לנשים כמוני, אבל מסתירים זאת. כמה אירוני.
טרם הבנת זאת?
מטריף אותו שנשים כמוני עדיין זוכות לסקס או לגברים מריירים.
את מכירה אותי היטב. אני עד כדי כך דוחה?
עד כדי כך מפתיע אותך שיש גברים שמוכנים להיות אתי ואף להטריד אותי כדי שלא אסלק
אותם מחיי, נניח, אם זה המדד של הגבר הבועל למשיכה? (אל חשש, לא אמשיך לאאוטינג שלו)
נו, אז איפה התיאוריה שלך עומדת, חוץ מלתמוך בתיאוריה שלו?
שווה ויציבה בדיוק כמו התיאוריה שלי, אז במה הוא צדק בדיוק?
השורש הזה, ש.מ.ד, הוא שורש כל אבדון שנגזר על כל אדם שהוא.
לא לחינם הוא בוחר באישה כמוני, לא לחינם הוא בוחר באצטלה המכובדת של מי שטוען
לרציונל ולכישורים להבין טקסטים "מורכבים" (מציטטות שחוקות, חוזרות על עצמן)
כדי לנגן עליכם ולהעיר בכם את היצרים הכי פרימיטיביים של דחייה ורתיעה.
ברכותיי, בועל רצון ושכל, ניצחת בקרב על התודעה שלהם.
אני אמשיך להזדיין עם גברים שנמשכים אליי על אפך וחמתך,
ואכתוב על עצמי כמו שבחיים לא תצליח לכתוב,
שהרי מי כמוני מכירה את היומרות הספרותיות שלך.
וכן, אתה מנחש נכון, זה המקצוע שלי לפסול כתיבה רעה,
שלא לומר – לתקן כל מה שרע בה.
ולהבדיל ממך, אני לפחות יודעת על מה אני מדברת וכותבת.
the rain song
the rain song • 23 באוג׳ 2010
סיליין,
הגזמת לגמרי בכל מה שקשור אלי
ואנא, אל תדברי אלי ברבים ואל תכלילי אותי ב"כולם"
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 באוג׳ 2010
גם אני חושב, סיליין, שגזמת בתגובתך לשיר הגשם. היא לחלוטין לא התכוונה לכך ואם לרגע תצאי מהכעס שאת שומרת לאדון בועל בתשוקה ותקראי את דבריה בשנית, תראי איזה עוול גרמת לה בהאשמותיך.

אתנה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
עליה כתב/ה:
בניגוד למה שנדמה לחלקנו, כלובי לא מבלה את ימיו בקריאת הבלוגים באתר ואין לו דרך לדעת מתי פרסום נעשה ברשות ומתי לא.
למיטב ידיעתי, בעל ניק שפורסם בבלוג בניגוד לרצונו צריך להתלונן בעצמו שהדבר מפריע לו ולצרף לינק.
משם והלאה יש לכלובי תהליך מסודר לטיפול בעניין (בקשה להסרה, פירוט סנקציות וכו').
תהיו מעשיים.

בדיוק

לו הראשונה עליה כתב היתה מתלוננת, אני למעלה מבטוח כי כלובי היה מוחק רק פוסט אחד. אבל עכשיו הוא מחק לבחור את הבלוג בשלמותו בו אבדו נושאים ומילים שמעטים כאן אי פעם חלמו להגות שלא רק לחשוב.

לא מדוייק בכלל .
כפי שהוא כתב בפרופיל , נאמר לו למחוק את הפוסט המדובר , ואילו הוא החליט שהוא הולך , ומחק בעצמו את הבלוג .

אתנה, את צודקת, אני מתנצל, הגבתי טרם ידעתי את כל הפרטים.

בכל מקרה, אני מסכים עם המלט וכך יוצא שגם עם אדון בועל בתשוקה, שאין פסול בלפרסם בבלוג ניק ואת דבריו של אותו הניק שנאמרו בפומבי. אלא שההסכמה שלי מוגבלת להיותי אדם המהווה חלק מפלטפורמה של הכלוב. דהיינו, בהיגיון אני מסכים, אך בתכל'ס כאשר מדובר בפורום חברתי בו אני רואה "בית" אני מתרעם כאשר מעשים כאלו נעשים. וכאן כנראה טמון ההבדל עליו עמד המלט באחת מתגובותיו הראשונות - האם הכלוב הוא כיכר העיר או שמא סלון של בית פרטי. אין לי תשובה לשאלה הזאת. אודה באשמה שכאשר הביא לבלוגו פוסט אישי של מישהי לפני כחצי שנה ופירק את אותו פוסט לגורמים, נעתקה נשימתי. כי לי היה ברור מעל צל של ספק שאותה אישה שפתחה את נימי לבה בכתביה, לא הייתה עושה כן לולי הייתה בטוחה כי לא יוכתמו על ידי עובר אורח אטום.
אני חושב שלו הייתי בוחר (ואני לא) להתווכח על הנושא, הייתי מתווכח עם כלובי שקבע את החוק ולא עם כל אלו שדרשו את הרחקתו של אדון בועל בתשוקה. מבחינתי אדון בועל בתשוקה הורחק בהתאם לחוק מסויים שנקבע מראש ולכן בצדק.

לחילופין, אני כן מצר על אבדן כתביו של אדון בועל בתשוקה ומסכים עמו שמעטים כאן מסוגלים להגיע לאותה רמה של ידע, ניסוח והכי חשוב - מחשבה. בחשבון שאני עשיתי, היה שווה לי להתעלם מהיותו בלתי נעים ופוגעני וכן ללא ספק אלים (לדגול בכלים כגון חסימתו מבלוגים, מתיבה, להתעלם ו/או להשיב לו אפיים), למען כל אותם נושאים שהעלה והציג בצורה כל כך מרתקת.
אבל אני כאן לא לבד.