אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פירסומים.

seelinewoman
לפני 13 שנים • 22 באוג׳ 2010

Re: חופש ביטוי, בריונות, כבוד אדם, וגו'קים באמבטיה.

seelinewoman • 22 באוג׳ 2010
Perplexed כתב/ה:
חופש הביטוי הוא ערך, כן. והוא חשוב, בפרט במקום כמו הכלוב.

גם כבוד אדם הוא ערך, והוא חשוב, בפרט במקום כמו הכלוב.

הבלוג ההוא היה אלים, פוגעני, בריונאי, וחסר כבוד לחופש הביטוי של אחרים. ניסיונות הגיוניים של מגיבים שונים, לשכנע את בעל הבלוג, כי עבר קו אדום, לא צלחו.

המלט -
אמת, יש להלחם כנגד סתימת פיות, הגם אם מדובר בפיות של אפסים פותים.
אלא ש, יש להלחם גם כנגד אפסים פותים, שבאלימות, דורכים על זכויותיהם של אחרים לכבוד וביטוי משלהם.

חופש הביטוי נהדף מפני פוגענות בוטה. נ-ק-ו-ד-ה.

לעיתים, כנגד אלימות, משמוצו דרכים אחרות, אין מוצא אחר אלא הפעלת כוח.

בודי –
צר לי שהואשמת בבריונות. וצר לי שקשר השתיקה המוסרני, משתיק את תגובותיהם של כל מי שסובר שצדקת בעשייתך.

וכעת, אגש להשמיד את הג'וקים באמבטיה. זה אמנם מנוגד לערך החיים, אבל ההגיינה שלי היא ערך חשוב יותר, יסלח לי בורא עולם. אני מקווה, שלא אואשם בבריונות.

אמרת את מה שלא העזתי לומר:
השתיקה כמוה כפגיעה עצמה, כמעט.
תודה.
המלט

המלט • 22 באוג׳ 2010
Perplexed כתב/ה:

נכון, אבל רק בתנאי שהפוגענות הבוטה מופנית כלפיה מישהו מסויים ושניתן לזהותו.

את הבלוג של אב"בלה נעלו בגלל שהוא העז לכתוב משהו על dahanc, המשתייך לקליקה של בודי.
בודי, כידוע, הוא גבר-גבר, מהסוג הישן שרוכב על אופנוע מהמהם אל תוך השקיעה. לא איש כבודי ינטוש
חבר בעת צרה. הם כבר יראו לחנון הקקמייקה הזה שמדבר מילים שהם לא מבינים מאיפה משתין הדג, גם
אם הם יצטרכו להשתיל לו עיניים בעורף כדי שיוכל לראות את זה.

קראתי את מה שהוא כתב בבלוג שלו על dahanc. זה היה דוחה משום שהאיש אובססיבי בהתעסקותו באחרים. אבל זהו. רק דוחה. לא היה בזה פוגענות, כל שכן פוגענות בוטה. דווקא בדברים שלו על שמנות היה משום פוגענות, אבל הוא לא הפנה את זה כלפי אשה ספציפית, ולכן עדיין היו דבריו מוגנים
על ידי חופש הביטוי. ביטוי מגעיל, דוחה, מעורר קבס וג'וקים באמבטיה, אבל עדיין לא פוגענות בוטה כלפי אדם מסויים, ולכן מה שעושים כאן זו סתימת פיות. בזה אין לי בכלל ספק.

מה שכן, אני מכיר בעובדה שמבנים חברתיים אינם מצייתים להגדרות תיאורטיות של חופש ביטוי. לעיתים מעיפים מישהו מהעיניים כי הוא מטריד. זה לא ממש מגניב, אבל זה קורה כל הזמן. מצידי שכל לובשי מעילי העור השחורים יתאגדו כאן ביחד ויפטרלו יומם ולילה בבלוגים של כולם. רק שלא תבוא אח"כ איזו משוררת עדינה ותגיד שזה אתר טולרנטי, כי זה לא. סובלנות פירושה ללמוד לחיות גם עם ג'וקים. כשאת הורגת ג'וק באמבטיה, את לא סובלנית.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 22 באוג׳ 2010

dahanc בקליקה שלי?
אני אשמח להכיר את ה"קליקה" שלי.
מעבר לכך שלעניות דעתי הפעם האחרונה ששוחחתי וראיתי את dahanc היה
ביום הולדתי לפני שנתיים...תודה על התיזכורת לחדש את הקשר.
לפי האמור מפי כבוד הרב המלט כל נפגעי החנ''ש הינם הקליקה שלי...

הלאה.

תפסת לעצמך כסא לקבוע באם מה שכתוב בבלוגים הוא בבחינת פגיעה או לא?
אתה נשלטת מעל מידה 38?

אם מעט בינה נותרה במוחך ההזוי רוץ ובקש מכלובי למחוק את חרפתך החשופה ברבים,
ולא כי ה-BODY, גבר-גבר אמר, תוך כדי רכיבה אל השקיעה,
אלא כי אתה בשם חופש הביטוי ממשיך ופוגע באנשים אחרים.
seelinewoman

seelinewoman • 22 באוג׳ 2010
המלט כתב/ה:
Perplexed כתב/ה:

את הבלוג של אב"בלה נעלו בגלל שהוא העז לכתוב משהו על dahanc, המשתייך לקליקה של בודי.
בודי, כידוע, הוא גבר-גבר, מהסוג הישן שרוכב על אופנוע מהמהם אל תוך השקיעה. לא איש כבודי ינטוש
חבר בעת צרה. הם כבר יראו לחנון הקקמייקה הזה שמדבר מילים שהם לא מבינים מאיפה משתין הדג, גם
אם הם יצטרכו להשתיל לו עיניים בעורף כדי שיוכל לראות את זה.

קראתי את מה שהוא כתב בבלוג שלו על dahanc. זה היה דוחה משום שהאיש אובססיבי בהתעסקותו באחרים. אבל זהו. רק דוחה. לא היה בזה פוגענות, כל שכן פוגענות בוטה. דווקא בדברים שלו על שמנות היה משום פוגענות, אבל הוא לא הפנה את זה כלפי אשה ספציפית, ולכן עדיין היו דבריו מוגנים
על ידי חופש הביטוי. ביטוי מגעיל, דוחה, מעורר קבס וג'וקים באמבטיה, אבל עדיין לא פוגענות בוטה כלפי אדם מסויים, ולכן מה שעושים כאן זו סתימת פיות. בזה אין לי בכלל ספק.

מה שכן, אני מכיר בעובדה שמבנים חברתיים אינם מצייתים להגדרות תיאורטיות של חופש ביטוי. לעיתים מעיפים מישהו מהעיניים כי הוא מטריד. זה לא ממש מגניב, אבל זה קורה כל הזמן. מצידי שכל לובשי מעילי העור השחורים יתאגדו כאן ביחד ויפטרלו יומם ולילה בבלוגים של כולם. רק שלא תבוא אח"כ איזו משוררת עדינה ותגיד שזה אתר טולרנטי, כי זה לא. סובלנות פירושה ללמוד לחיות גם עם ג'וקים. כשאת הורגת ג'וק באמבטיה, את לא סובלנית.

הגזמת!!!!
לא הפנה כלפי אישה ספציפית?!
הפוסט שלי שצוטט כולו אצלו בתוספת העלבות, התגובות המעליבות שלו בבלוגי עד שחסמתי אותו, ההתייחסות אליי בכל מקום אפשרי ואל אחרות, זה לא ספציפי?!
בודי תקף אותו על דברים שאמר גם נגדי, מבלי שביקשתי.

ושוב: אני לא מכירה את בודי ולא יודעת מה יש לו עם האיש שהותקף על בלוגו.
אבל אני יודעת מה אמר על ההתקפות על שכמותי.
Siren​(מתחלפת){Misha}
Siren​(מתחלפת){Misha} • 22 באוג׳ 2010
מעולה.
כאשר מבצעים דה הומניזציה לנשים מעל גיל/מידה מסויימת, כבר לא מדובר בעלבונות שהם על תקן עלבונות, אלא הפיכתן של כל הנשים באשר הן לאובייקטים. משהו שהתוקף שלו עשוי לפוג בכל שלב שהוא. לא מדובר ביצורים אנושיים בעלי שכל ורגשות, אלא בשלב ביניים כלשהו ששווה להחזיקו כל עוד הוא עונה על הדרישות החיצוניות.

לי אישית זה לא היה מפריע אילולא הנטייה האיומה ליצור שטיפות מוח בעודו חוזר על הדבר שוב ושוב. הוא אולי שיעשע חלק מכם, אבל ברגע שמשהו חוזר על עצמו יותר מידיי פעמים, הוא משתרש במוח, ומי יודע כמה נשים וגברים הרעיל האדם הזה מבלי שהם עצמם ישימו לב לכך.
Dominanti​(שולט)

הכלוב איבד את אחד הכותבים הטובים והמוכשרים כאן

Dominanti​(שולט) • 22 באוג׳ 2010

אנני מזדהה כמעט בדבר עם תוכן דבריו של אב"ב. לא עם עמדותיו כלפי נשים שמנות ובודאי
לא עם דעותיו הפוליטיות האנטי לאומיות. אבל אין ספק שכישורי כתיבתו , ניתוח הדברים
העברית הרהוטה הציטוטים המלומדים ממיטב הפילוסופים והסופרים מעמידים בצל כמעט את
כל כותבי הבלוגם והפוסטים כאן, שחלקם לטעמי אף עילגים בשפתם ובכתיבתם.

נכון שחזר על עצמו פעמים רבות, נכון שהייתה לו עמדה מוגדרת ומסויימת לגבי "שמ"ד" כפי שכינה
כך נשים שמנות. נכון שציטט מתוך פרופילים של חברים וחברות כאן אך הציטוטים הללו כפי שהסביר
באו מיפהם של כותבי אותם פרופילים. דהיינו: "מפי הסוס עצמו". וואת עמדותיו בגנות אותם נשים שמנות
(וזו דעתו הלגיטימית!) פירסם בבלוג הפרטי שלו!! בבלוג שלו איפשר לאותן נשים שמנות (ואני חוזר: אנני מסכים למילה מדבריו) לפרסם קללות ונאצות כנגדו אישית וכנגד כתיבתו ומעולם לא מחק את דיברי הבלע שלהן. גם אני
פירסמתי בזמנו תגובה אישית קשה ביותר כנגדו באחד הפוסטים שלו ובשם חופש הדיבור הותיר את התגובה בבלוג.
למיטב ידיעתי מעולם לא כתב או ציטט תיכתובת בינו לבין אחרים והתייחס וביקר אך ורק פרופילים או פוסטים גלויים. כעת אותן נשים נעלבות בסיוע מזדנב או שניים ממהרות ליסגור עימו חשבון......אני סבור שהכלוב
איבד כותב מוכשר ושנון. אני גם סבור שייש כאן פגיעה בחופש הדיבור בעיקר כאשר מדובר בבלוג פרטי ואישי ואף התאפשר לניפגעות להגיב ישירות בבלוג. "אדון בועל..." עזב את הכלוב בצורה מעוררת כבוד.
הוא סרב לימחוק את הפוסט כדי שהתאפשר לו להמשיך לפרסם כאן. אז עם מי נשארנו? עם הרבה אנשים טובים אבל גם עם נשים מאוד מסוימות (שמנות?) נעלבות ופגועות מהאמת המסוימת מאוד שזרק להן בפרצוף אותו אדון בועל בתשוקה ומיהרו כאמור ליסגור עימו חשבון תוך פגיעה קשה בחופש הדיבור ואיבוד אחד
הכותבים הטובים כאן .
newoldone

Re: הכלוב איבד את אחד הכותבים הטובים והמוכשרים כאן

newoldone • 22 באוג׳ 2010
Dominanti כתב/ה:
...נשים מאוד מסוימות (שמנות?) נעלבות ופגועות מהאמת המסוימת מאוד שזרק להן בפרצוף אותו אדון בועל בתשוקה ומיהרו כאמור ליסגור עימו חשבון תוך פגיעה קשה בחופש הדיבור .

וואללה???? תמיד הייתי תחת הרושם שבודיגרד הוא גבר.

ובנוסף לזה האמת שלדבריך הוא זרק להן בפרצוף היא זו שאתה לא מסכים לאף מילה ממנה?

התבלבלתי לגמרי.
להבה חשופה

להבה חשופה • 22 באוג׳ 2010
המלט כתב/ה:
Perplexed כתב/ה:

על ידי חופש הביטוי. ביטוי מגעיל, דוחה, מעורר קבס וג'וקים באמבטיה, אבל עדיין לא פוגענות בוטה כלפי אדם מסויים, ולכן מה שעושים כאן זו סתימת פיות. בזה אין לי בכלל ספק..

המלט היקר.

הרשה לי להאיר עינייך , לכמה נקודות שהעלת, ולדעתי הינך טועה.

בבלוגו של "אדון בועל בתשוקה". היו דברים שאין הדעת יכולה לסבול , גם מעבר ל"חופש הביטוי".

אדון בועל בתשוקה, הפר את הכלל שכלובי השית על כותבי הבלוגים.

"כללים לפרסום בבלוג

* אין לפרסם בבלוג פרטים אישיים לרבות כינוי של אדם אחר ללא הסכמה מפורשת של אותו אדם לפרסום הפרטים.
ניתן לפרסם דברים הנוגעים באדם אחר אם יש לכם יסוד סביר להניח שאותו אדם יסכים לפרסום".

אדון בועל בתשוקה, כתב {גם} על dahanc, אני מניחה שאין אתה מכיר אותו. כן יכולה לומר לך {מכרותי עימו} שאין הוא "מקושר\ שייך", לשום קליקה כזו או אחרת כאן. ודאי שזו אינה הסיבה שבלוגו של אדון בועל בתשוקה, "נינעל"

אדון בועל בתשוקה, הפר את הכלל של " אין לפרסם בבלוג פרטים אישיים לרבות כינוי...." וודאי שלא קיבל את רשותו של dahanc, לכתוב אודותיו.

אדון בועל בתשוקה, סירב לקבל על עצמו את הכללים האלו, וכתב בבלוגו , דברים שמעבר לפוגענות בוטה". הפוסט שכתב על מישהי מכאן {לפני זמן מה} היה פוסט שאפילו לי אין מילים לתאר עד כמה היה בדברים מעבר "לפוגענות בוטה". עצם, זה שנשים לא אמרו לך שאדון בועל בתשוקה, כתב עליהן בצורה כה פוגענית אישית ומגמתית. לא אומר שלא כך היה. ולכן דבריו אינם "מוגנים".

יש נשים שהעדיפו להתעלם. דבר שכנראה הגביר את רצונו של, אדון בועל בתשוקה להמשיך בדרכו הקלוקלת. {אולי ורק אולי אם בעבר, היו מתראים על כך בפני כלובי, אזי "חופש הביטוי"באמת של אדון בועל בתשורה היה "נינעל" כבר אז}.

יש נשים שענו לו בתגובות בבלוגו. ושם כמובן המשיך במגמתו הבזויה להשמיץ , לקלל , לאיים "אני הולך לכתוב גם עליך על פי הפוסטים הגלויים שלך ולא לקבל רשותך". וגם מכך התעלמו.
כי למה לתת לאיש "במה", לדבריו המאוד פוגעניים ברמה אישית ובכלל.

יש, נשים \ גברים שנמאס להם מהתנהלותו הקלוקלת של, אדון בועל בתשוקה ועשו "מעשה".

חופש ביטוי, דבר מצויין וטוב.

במרחב אינטרנטי, ישנם כללי התנהלות. בכלוב, יש כללים שנקבעו ע"י כלובי. מי שאינו מוכן לקבל על עצמו כללים אלו. צריך היה לדעת שלכל תוצאה ישנה סיבה.

להבה חשופה.!@!
שרמומית

Re: פירסומים.

שרמומית • 22 באוג׳ 2010
איזה כיף
סוף סוף לא לקרוא את השטויות של אב"ב יותר, בלי שמ"ד ובלי הפירוש של זה כל שניה
ולא, לדעתי הכלוב לא איבד את אחד הכותבים המוכשרים של הכלוב., בגלל שהוא פשוט לא היה כזה

בודי, תודה (:
aka BODYGUARD

Re: פירסומים.

aka BODYGUARD • 22 באוג׳ 2010
נטלי כתב/ה:
איזה כיף
סוף סוף לא לקרוא את השטויות של אב"ב יותר, בלי שמ"ד ובלי הפירוש של זה כל שניה
ולא, לדעתי הכלוב לא איבד את אחד הכותבים המוכשרים של הכלוב., בגלל שהוא פשוט לא היה כזה

בודי, תודה (:

תיקון קל-
אין לי שום מינוי מטעם האתר לשום תפקיד.
סבירות מקסימלית אומרת שגם לא יהיה לי לעולם, יש טובים ממני שנבחרו.
האתר אינו זקוק ל"ביריונים של נגד חופש הביטוי".
בעל האתר, לאחר הוכחת הדברים אכף את חוקיו הוא ועל כך יש לברך.
אז התודה היא לכלובי ולא לי.

בכל מקרה מודה על הפירגון נטלושה...תודה.