לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פירסומים.

aka BODYGUARD
לפני 13 שנים • 21 באוג׳ 2010

פירסומים.

aka BODYGUARD • 21 באוג׳ 2010
■אין לפרסם בבלוג פרטים אישיים לרבות כינוי של אדם אחר ללא הסכמה מפורשת של אותו אדם לפרסום הפרטים.
ניתן לפרסם דברים הנוגעים באדם אחר אם יש לכם יסוד סביר להניח שאותו אדם יסכים לפרסום.
אם נכתב על אדם והוא לא מסכים לפרסום הדברים יש למחקם מיד עם פנייתו אליכם להסרת הפרסום.

■אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה.

מסקרן אותי מהיכן המילים הללו מוכרות...

הו ! אלה חלק מהכללים לפירסום בבלוגים.

אני מוצא את זה די מטריד, שהזוי מושלם, מסתבר גם שקרן מדופלם, יושב וכותב בבלוגו
המצחין פרטים על אנשים, עם תיאורים ושמות ניק ואף אחד לא ממש מוטרד מזה.
לא פחות חמור מכך, מגיבים לו כ-20 אנשי אתר ברמת "אתה אדם...." .

התאבד לכם המוח.
בכוח המוח{Aion}

Re: פירסומים.

בכוח המוח{Aion} • 21 באוג׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:
■אין לפרסם בבלוג פרטים אישיים לרבות כינוי של אדם אחר ללא הסכמה מפורשת של אותו אדם לפרסום הפרטים.
ניתן לפרסם דברים הנוגעים באדם אחר אם יש לכם יסוד סביר להניח שאותו אדם יסכים לפרסום.
אם נכתב על אדם והוא לא מסכים לפרסום הדברים יש למחקם מיד עם פנייתו אליכם להסרת הפרסום.

■אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה.

התאבד לכם המוח.

היי בודי icon_smile.gif

אולי אני לא מעורה, והשאר יודעים.
על מה ומי אנחנו מדברים?
אתנה
אתנה • 21 באוג׳ 2010
יכול להיות שהוא מדבר על ההוא שכולם מתייחסים אליו , על אף שהוא חוזר על הדברים שלו כל פעם מחדש ?

במידה וכך , מתוודה , אפילו אני הגבתי לו והתייאשתי !
בלוסום​(לא בעסק)

בודי כל הכבוד לך, ואני אוסיף את השנקל שלי לנושא:

בלוסום​(לא בעסק) • 21 באוג׳ 2010
ומה אם ידוע לך, מעל לכל ספק ובהודאות מפורשות - בכתב ובע"פ, על שילוש ניקים של אותו אדם, ואת מנסה להזהיר בבלוגך את אחיותייך הסאביות מפני אותו חלאה, שכבר שיקר לידידותייך ופגע באמונן, ומה המקום הכי לגיטימי לפרסם אזהרה שכזו אם לא הבלוג?
אבל מה? מסתבר שיש מקרים שבהם גם על הנוכלים יש הגנה!! יש מקום, שגם אם יש לך הוכחות מוצקות וחותכות לרמאות של אותו בן אדם, שכבר פגע - זה עדין לא מספיק! (אז מה כן?!) בלוגי הורד אז מהאוויר והוחזר רק אחרי שהתנצלתי על מה שעשיתי, אך זו היתה התנצלות רק כדי להחזיר את בלוגי לאוויר.

איך אמרת את זה - התאבד לכם המוח...

ובנוסף, אשמח לדעת מי אותו החלאה. אבל ששש... עדיף שלא תפצה פה - עוד ישעו את כל הכרטיס שלך מהכלוב - כי להגן על חלאות קצת יותר חשוב מלהזהיר מפניהם..

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוג' 21, 2010 5:24 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

BODYGUARD כתב/ה:

התאבד לכם המוח.

בודי יקר.

הוא גם מטיף לשנאה וגזענות (ואפילו לא בין השורות) וגם מזה
איש לא מוטרד-אז מה אתה מתפלא?

ההגנה הכי טובה זו התקפה ואותו חולה נפש החי במגננות כל חייו
מצא כאן כר נרחב לדעותיו החשוכות שכן הוא ניזון מהתגובות אליו
גם אם הן תוקפניות, ואתה בפתיחת השרשור הזה שיחקת ישר
לתוך ידיו החמדניות ונפשו המעוותת-חבל.
הרי ברור לך שזה יהפוך לשרשור התנצחויות כמיטב מסורת הכלוב
ותהייה פה שוב במה לדבריו החולניים.
אם רק ישכילו כל מגיביו להתעלם מדבריו, הם יקחו ממנו את הדבר היחידי המזין
אותו יותר מחמצן-וזו תשומת הלב שהוא מקבל, בלי אותה תשומת לב
הוא יחרחר את נשימותיו האחרונות ויתאדה.
seelinewoman

seelinewoman • 21 באוג׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:

התאבד לכם המוח.

פעם מישהי פרסמה עליי שקרים. כל כך התעצבנתי עליה שהלכתי ופרסמתי עליה פוסט
בציון הניק שלה בבלוגי, ומחקתי אחרי שעתיים, למרות שרציתי להשאיר אותו שם 24 שעות. הבנתי שהיא לא ראויה לזה שאזדהם מכך וממה שעשתה לי. מודה. לא שעתי היפה ביותר.
אבל כאן אין טעם. האיש ניזון מדחייה, גירוש ונידוי, משום שכבר לפני שנים רבות, כשניסה להיות אדם ראוי ומקובל, אף אחד לא רצה אותו, כנראה. מאז הוא שונא אדם שעוטה אצטלת פסבדו-מלומד ואינו מחדש דבר מלבד עד כמה הוא קיים רק כדי לפגוע ולהזיק. כשזאת משימת חייך, חופש הביטוי כבר אינו מובטח לך אוטומטית וכנראה שאם יתלוננו מספיק - התקווה היא שייחסם גם הפעם, למרות מראית העין של דיונים בעלי טעם שהוא מנסה להפגין.
חופש הביטוי אינו יכול לשמש תירוץ לצורך מניעתו מאחרים. אם היה אומר דברים ללא הסתה נגד עצם קיומם, הרי שאפשר היה לקבל את טעמו האישי המעוות ולהסכין עמו. אבל הוא מנצל את החופש לכתוב כדי להטיף נגד זכותם לכתוב בעצמם, או להתקיים. זה המקום שבו אפשר לשלול זכות דיבור, לטעמי.
הדמגוגיה והשקרים שלו שקופים למי שאינו נבהל ממילותיו נגד "דחויים" חברתית. מי שעיניו בראשו מבין יפה מאד שהוא ניצב בשורה אחת עם "עלובי הנפש" שהוא יוצא נגדם. האירוניה הזאת יכולה היתה להצחיק לולא היה מתעקש להיתקע כקוץ, ולזיין את השכל.
לגבי דידי, אני כבר לא נכנסת לבלוגו ולדיוניו, ואפילו על ציטוט הבלוג שלי אצלו למדתי מאחרים, כך שממש לא אכפת לי כהוא זה מה האבו"ב החלול הזה עושה כדי להיסחף למי המדמנה שהוא ניזון מהם, אבל לו רק לשם שמירת האווירה הידידותית והפתוחה כאן שמאפשרת לנו להתבטא בפתיחות ובחופשיות חיוניות, דווקא באתר כזה, כדאי לשקול ניקוי אורוות מסוים.
אדון בועל בתשוקה

הנה זה בא....

אדון בועל בתשוקה • 21 באוג׳ 2010
וכשכבר היה נדמה לי שיחלוף עוד חודש בלי איזה "דיון" בנושא החוזר ונשנה של ...נו כבר הבנתם של חסימת פיות, הנה הופיע האוויל התורן ופתח את השירשור הבלתי נמנע , שמחרות מחזיקות אחריו אלו, נו ...מיותר להכביר מילים עליהן.
והאוויל מצטט איזה מערכת חוקים שאין לו הבנה מינמאלית בהן ובשמה קורא לחרמות ונידויים.

אז נזכיר למטומטם התורן ולאלו "המחזקים את ידיו" :

1. אי-אפשר לעשות אאוטינג למה שהוא ממילא אאוט. - דהיינו מי שכותב משהו באופן פומבי בפורום הוא בבלוג שלו, חייב להיות וכן לקבל ביקורת.
2. ביקורת יכולה להיות מכל סוג. לחיוב ולשלילה.

3. אאוטינג הוא מסירת פרטים על זולת מעבר לפרטים שאותו זולת מסר על עצמו.

4. שימוש לצורך כתיבת ביקורת בטקסט שכתב פלוני , תוך הקפדה על כללי הציטוט - איננה אאוטינג ואיננה ניכוס של טקסט.

5. וכמובן החשוב מכל - מי שלא רוצה שיכתבו על הטקסטים שלו , שלא יכתוב באופן פומבי - בבחינת מי שחושש שהחמאה תימס על ראשו שלא יצא לאור השמש.

דבר לא יעזור לכם - לא תוכלו לסתום את פי. אבל אני מודה, אתם מצליחים מידי פעם לשעשע אותי !!!!
aka BODYGUARD
קיבלת כבר מסר אחד בנוסח "ברוך הבא לעולמי".

הבה נבדוק כעת את רגישותך האחרת, לא זאת של אוננות המקלדת.

זו שמגדלת עיניים בעורף.

זו שתלמד אותך למי אתה קורא מטומטם ואויל.

ומאחר ואנו לא עוסקים באאוטינג אולי תגלה לכולם מי אתה?

מה גילך האמיתי?

כמה משטרה ביקרה אותך? ומדוע?

אם כלובי לא ידאג להרחיק אותך מכאן יהיה מי שידאג.

LET THE GAME BEGIN
aka BODYGUARD
חתולה פושטקית:

ישעו לי את הכרטיס?

נא לא לחיות בסרט. החיים שלי לא נעים על ציר הכלוב.

מי שישעה את הכרטיס שלי יצטרך לתת תשובות בפני מערכת בתי המשפט כשסוללה
של עורכי דין צעירים ורעבים התאבים לפירסום עומדים ומזילים ריר על תיק שכזה.

באותה נשימה אני מרכז כעת את אותם רעבים לבדיקה מלאה וארוכה לגבי חוקיות
ההתבטאויות של האדם שהחליט שהכלוב, נשים מעל מידה מסויימת, כלל האנושות-
כל אלה הפכו לפח האשפה שלו.

מעבר לכך, כל מי שרואה עצמו נפגע בצורה זו או אחרת מכל התבטאות של הניק האמור
מוזמן להציג עצמו ולהצטרף לנושא.
בפרופיל שלי יופיע המייל לצורך הענין.

נא לא לשלוח בהודעות אדומות כאן.
Josephin​(לא בעסק)

Re: הנה זה בא....

Josephin​(לא בעסק) • 21 באוג׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
וכשכבר היה נדמה לי שיחלוף עוד חודש בלי איזה "דיון" בנושא החוזר ונשנה של ...נו כבר הבנתם של חסימת פיות, הנה הופיע האוויל התורן ופתח את השירשור הבלתי נמנע , שמחרות מחזיקות אחריו אלו, נו ...מיותר להכביר מילים עליהן.
והאוויל מצטט איזה מערכת חוקים שאין לו הבנה מינמאלית בהן ובשמה קורא לחרמות ונידויים.

אז נזכיר למטומטם התורן ולאלו "המחזקים את ידיו" :

1. אי-אפשר לעשות אאוטינג למה שהוא ממילא אאוט. - דהיינו מי שכותב משהו באופן פומבי בפורום הוא בבלוג שלו, חייב להיות וכן לקבל ביקורת.
2. ביקורת יכולה להיות מכל סוג. לחיוב ולשלילה.

3. אאוטינג הוא מסירת פרטים על זולת מעבר לפרטים שאותו זולת מסר על עצמו.

4. שימוש לצורך כתיבת ביקורת בטקסט שכתב פלוני , תוך הקפדה על כללי הציטוט - איננה אאוטינג ואיננה ניכוס של טקסט.

5. וכמובן החשוב מכל - מי שלא רוצה שיכתבו על הטקסטים שלו , שלא יכתוב באופן פומבי - בבחינת מי שחושש שהחמאה תימס על ראשו שלא יצא לאור השמש.

דבר לא יעזור לכם - לא תוכלו לסתום את פי. אבל אני מודה, אתם מצליחים מידי פעם לשעשע אותי !!!!

בועל, אני מסכימה איתך בדבר אחד, לא נעשה כאן אאוטינג, היות ואאוטינג פרושו פרסום פרטים אישיים של אדם כגון שמו כתובתו וכו, דבר שיכול להביא לחשיפתו בפני כולם.

יש לך איזה שהוא קושי בהבנת הנקרא?
אתה הפרת את כללי הבלוגים/האתר .
כללים שניקבעו ע"י כלובי שהוא בעל האתר.
כללים שגם אם אינך מסכים להם אליך לכבד אותם.
אם אתה מסכים לכללים אלו או לא , זה לא רלוונטי.
יש לך את החופש וזכות ההחלטה שלא להשאר באתר.
אבל כל עוד ואתה כאן אליך לכבד את כללי האתר!

אני קראתי את הפוסט ואת התגובות.
אל תנסה להתימם , לא ציטטת ולא כלום ממה שנירשם בבלוג של האנשים שביקרת את תוכן כתיבתם.
כל שעשית זה לקחת 2 כותבים כדוגמא , השתמשת בכינויים לצרך העברת ביקורת.
עשית זאת ללא הסכמתם ובספק עם גם הייתה ניתנת לך הסכמתם להשתמש בהם כדוגמא.
תפסיק לעשות את עצמך שה תמים המובל לשחיטה.

חתולונת
כללים הם כללים שחלים על כולם, לדעתי אין כאן מקום לגמש את הכללים לפי המקרה שדנים בו.
אני בטוחה שישנם דרכים אחרות להזהיר מפני כינויים כפולים ומאנשים נצלנים וכו.
שבוע טוב icon_smile.gif