צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גואל רצון - מעצר עד תום ההליכים. דום מסוכן?

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 3 במאי 2010
Brave Dwarf • 3 במאי 2010
Morticia כתב/ה:
אני חושבת שצריך לדעת להפריד בין פנטזיה לבין מנגנוני הגנה

יש מנגנוני הגנה בדמות פנטזיות הבאים לכפר או לחפות על מציאות שקשה מאוד להתמודד אתה
ומודעות עצמית זה אף פעם לא דבר קל

אבל אז אין מקום לומר שהפנטזיה מדהימה
גם הפנטזיה איומה ונוראה

אבל לומר לאדם שיש לו פנטזיה מדהימה
ואז כשהוא מגשים אותה לומר לו איזה חרא אתה
זה חוסר מודעות עצמית מדרגה ראשונה

בדרך כלל כשבן אדם מגשים חלום, יש מקום לומר לו כל הכבוד
ואם הוא חולם על דברים שברור שבמציאות הם מזעזעים, סביר להניח שזה מחפה או מכפר על איזו מציאות מזעזעת
ואז, לא אומרים לו כל הכבוד על הפנטזיה מלכתחילה...

אני אפרט עוד בהמשך אם לא הייתי ברורה
חייבת לעוף עכשיו
שיהיה המשך יום נפלא

את דווקא ברורה ואפילו צודקת. ועדיין לשסע (ואני לא מתכוון מ "שַׁאסִע" הערבית אלא ממילה עברית שברחה מזכרוני), ציפורים זה פשע.
סדום ועמורה​(שולט)
לפני 14 שנים • 5 במאי 2010

אותי בכלל מטריד משהו אחר...באותו עניין

נמנעתי להגיב עד כה בפרט לאור העובדה שאני עסוק באיסוף עוד פרטים ועובדות, ועוקב מקרוב על הפרשה.

הצורך בתגובה ניצת לאור התוכנית (הלא מעמיקה ושיטחית) של עמנואל רוזן.

חייב להודות שהדיון בפורום המתפלפל ומתפתל בעניין ההסכמה לא ממש מעניין אותי כזה הוא !

שאלת ההסכמה (והיה איזכורון לזה באחת התגובות) לא תבחן ותבדק בבית המשפט...גואל רצון כבר הורשע ודינו נחרץ עוד טרם הגשת כתב האישום. שום שופט במחוזותינו לא יעיז לזכות אדם כמו גואל רצון ולא משנה מה יהיו סעיפי האישום.

האם אותה אישה שהתראיינה בכלל תיארה כפייה ? האם שמעתי נכון...היה לי טוב, לא ראיתי מקרים חריגים ועוד....

כמובן שבמידה ויוכח שגואל רצון נגע בקטינות, אז מצידי שירקב בכלא !!

מהמקרה עולות שאלות קשות ומטרידות:

גואל רצון עצור עד תום ההליכים, החלטה שיפוטית שבנסיבות המקרה מתאימה למשטרים אפלים,ולא מקרה כמו זה, האם מישהו תוהה האם זה ראוי ונכון במדינה דמוקרטית ונאורה ?

ממתי למדינה יש את הזכות להכנס לביתו של אדם (במובחן מהאישום בבעילת הקטינות) ולבחון את אורחותיו, דרך חייו ומעשיו ?

מתי ידפקו למי מאיתנו על הדלת ויבחנו את מעשינו ? (ויש פה הרבה אנשים בעלי מוסר כפול)

האם ביום חמישי הקרוב צוות ימ"מ ישתלשל בחבלים למרתפי המקסים ויעצור את כולנו, בעיצומו של ערב פטיש (רגיל מבחינת רובנו) ??

וארגיע את כל המלעיזים, הטקסט הוא לא מנקודת מבט של שולט, כי בשלב הבא יתחילו לראיין ולחקור את הנשלטים והנשלטות על בחירתם בדרך חיים מסוימת, אולי לא ישפטו אותם אבל ימליצו על טיפול או אישפוז!!