בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושה התערבות דחופה!!!

Loyalty​(נשלטת){סדום ועמור}
לפני 14 שנים • 8 ביולי 2009

דרושה התערבות דחופה!!!

נשלטות יקרות, אני רוצה לשתף אתכן בדבר נורא שקרה לי היום.

כשישבתי לתומי מול המחשב , במקום הזה ממש, קיבלתי הודעה חדשה תחת הכותרת - את לא שיפחה.

מובן שפתחתי אותה מיד, להלן תוכנה המדויק :

את אישה רגילה לחלוטין שבגלל איזה שהוא אירוע מצער שעברה או בגלל מסרים מוטעים שקלטה או בגלל חוסר סיפוק תרכים פיזיים נפשיים חומריים או דברים כאלה החליטה להפוך את עצמה לשפחה ולצעצוע של גברים על מנת לקבל מהם חום אהבה ואוזן קשבת. במוקדם או במאוחר תביני שאת חיה באשליה אבל יכול להיות שאחר כך יהיה מאוחר. תעשי מסע עמוק בנפשך ותגלי שאת אישה שעוד יכולה לחזור לחיים נורמליים. במידה ותירצי הכוונה או סתם שיחה תודיעי לי ואשאיר לך טלפון ישיר שלי. שיהיה לך המון הצלחה בדברים טובים.

קודם כל, הייתי בשוק טוטאלי!!!

הדבר הראשון שעלה לי בראש היה: מה זה? מי זה? באיזו זכות? זו פשוט חוצפה שאין כדוגמתה.

לא ייתכן שכל NO NAME שחושב שהוא מישהו, יכתוב מה שהוא רוצה וייפגע באחרים.

מובן שסיפרתי למאסטר שלי והוא מיד כתב לשולח מכתב חריף ביותר, אבל מה היה קורה אם זו הייתה נשלטת חדשה, שאין לה אדון או מישהו שיגן עליה, זה היה הרי ממוטט אותה ומוריד לה את כל הביטחון, זה לא יעלה על הדעת!!!

ברור שאפשר פשוט לחסום ולהתעלם, אבל זה לא פיתרון.

צריך לעקור את התופעה הזאת מהשורש!!!
כשאנשים לא מכבדים את הקודים ואת הכללים , זה מסכן את הקהילה שלנו.

אני מרשה לעצמי לכתוב שלנו, כי מבחינתי מצאתי כאן בית.
מקום שבו אני יכולה להכיר עוד אנשים כמוני, אנשים שלא מפחדים להגיד: אני זה אני וזה מה יש!
ולכן, כשמישהו מאיים על ההומוגניות של הבית שלי, אני יוצאת עליו עם כל הארטילריה , וזה בדיוק מה שצריך לעשות.

לא ייתכן שנהפוף בשר תותחים לכל מי שבא לו!

ולכן, אני מציעה שננסח אמנה של כללי התנהגות ואתיקה לאתר, ונחייב את כל מי שרוצה להצטרף לכלוב, לאשר שהוא מקבל על עצמו את החוקים האלה ומתחייב לכבדם.

אנחנו מוכרחים להגיד פעם אחת ולתמיד: אנחנו לא פריק שואו!!! גם לנו יש חוקים וגבולות, ומי שלא מתאים לו, שיילך לפייסבוק!!!

אנחנו אנשים בוגרים ובריאים בנפשנו וגם בקהילה שלנו יש כללים!

וזה שאני סאבית, לא נותן לאף אחד את הזכות לפגוע ברגשותיי!!!

אני מבקשת את עזרתכן, מה עושים עם האנשים האלה??? איך מתמודדים איתם???

אשמח אם תשתפו אותי בדעתכן ו/או אם קרה לכן משהו דומה, וכמובן שכולם מוזמנים להגיב.

אולי ביחד נצליח למצוא פיתרון אמיתי לבעיה.

אני מצדיעה לכולכם על האומץ להיות מי שאתם!!!

בכבוד רב,

נאמנות
שרמומית

Re: דרושה התערבות דחופה!!!

שרמומית • 8 ביולי 2009
מה עושים עם האנשים האלו? איך מתמודדים איתם?

פשוט לוחצים על רשימת ההתעלמות וזה עובד יופי.

כל הנאום שלך... את לא חושבת שקצת הגזמת?
כולנו פה מקבלות מסרים כאלו או אחרים ולא פותחות על זה נושא כמו שאת פתחת אלא מתמודדות עם זה בדרך שלנו
אמרת שזה דבר נורא? את צודקת !
ממש אסון !

נטלי

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יול' 09, 2009 12:42 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שוטרת*

שוטרת* • 8 ביולי 2009
Loyalty1 כתב/ה:
מובן שסיפרתי למאסטר שלי והוא מיד כתב לשולח מכתב חריף ביותר, אבל מה היה קורה אם זו הייתה נשלטת חדשה, שאין לה אדון או מישהו שיגן עליה, זה היה הרי ממוטט אותה ומוריד לה את כל הביטחון, זה לא יעלה על הדעת!!!

אם זה קו החשיבה שלך, אני גם אצטרף ואומר "דרושה עזרה דחופה".
(עד מתי תסמונת לואיס ליין..)
huan
huan • 8 ביולי 2009
בציניות - רעיון מעולה, איך מישהו לא חשב אליו קודם?!

וברצינות - אם זה מה שיערער את האיזון הנפשי של אישה כלשהי הרי טוב מאוד שלא הספיקה למצוא אדון ש"יגן עליה" ואולי זה באמת רעיון שלא תהיה פה ותנצל את הזמן לטפל בכמה שדים.

בנימה עוד יותר רצינית - אם היה נוצר מצב שבו אנשים היו מוציאים את הראש מהתחת, משתתפים ומתחילים לראות מעבר לאינטרסים הצרים שלהם ולפגיעות הקטנות שלהם אולי גם כלל לא היה טעם ב"קוד אתיקה" ואולי ההצעות הקודמות והדומות מעוד שעלו פה בנושא היו זוכות להצלחה.

בנימה הכי רצינית - מי שנמצא פה כבר כמה זמן מכיר את האידיוט (ואולי הוא התחלף) אך יש דברים הרבה יותר חשובים ורציניים להקים סביבם מהומה - ראי סעיף קודם

ובנימה מבודחת - רוב הסיכויים שתעלבי מרוב התגובות שהולכות לבוא בשירשור.תקחי אותם כביקורת בונה ותעשי איתם משהו טוב.
in_the_dark​(מתחלפת)
in_the_dark​(מתחלפת) • 8 ביולי 2009
אני מצטערת ויתכן שאני טועה אבל במהלך קריאת ההודעה שלך כל מה שעלה בראשי זה-
אז מה?!?
לא אדישה או חוסר אכפתיות
אבל מה לעשות אורח חיינו לא תמיד מובן לאחרים
וצריך להבין שיש גם כאלה בעולם שיטענו כל מיני טענות מופרכות ופסיכולוגיה בגרוש
ללמה אנחנו ככה
אבל SO FUCKING WHAT
אני לא מצליחה להבין את הרעש והצלצולים סביב הלחץ או המוטרדות שלך מהסיפור
ושוב יכול להיות שזו רק אני
אבל הפיתרון הכי טוב הוא להתעלם
זה כמו שאתאיסטים (מבוגרים בכל אופן) לא יכנסו לדיון על שאלת קיום אלוהים עם חרדים -כי אין טעם
איש באמונתו יחיה
וכמו שמסננים הודעות אחרות פשוט תסנני גם כאלה
בנטסף
אני לא חושבת שאם הייתי מקבלת הודעה כזו כסאבית מתחילה תגובתי הייתה אחרת
יתכם שזו פשוט עניין של אופי
icon_eek.gif
D ream​(נשלטת)

D ream​(נשלטת) • 8 ביולי 2009
Loyalty1 כתב/ה:

עצם זה שמישהו מגיב במקומך יכול בדיוק להוכיח את מה שאמרה אותה נפש המתחסדת. ותגובה מסוג זה רק מנציחה את הסטריאוטיפ שההודעה הזו שקיבלת מדברת עליו. אז קצת נפלת לפח.

הודעה אחת שממוטטת? מישהי שצריכה הגנה מאדון שיגן עליה מהודעות? הודעה שמורידה את כל הבטחון......מקומה באמת לא כאן...וטוב שתיפול על המבחן הוירטואליה כי אותה אחת תתרסק במבחן המציאות. וכנראה שהיא באמת צריכה עזרה , אולי לא של אותו המציע כולל טלפון הישיר שלו , אבל אדם ככל שיהיה רגיש צריך לדעת לשמור על הפרופורציות. ובזכות עצמו.
אחותופל
אחותופל • 8 ביולי 2009
בסדר, אז ההודעה של LOYALTY קצת היסטרית ויש בה יותר מדי סימני שאלה וקריאה...

אבל אני יכולה לגמרי להבין אותה כשהיא מדברת על כך שפה זה הבית שלנו ולא מתאים לקבל הודעות כאלה.

אני מניחה שיש כאן כאלו שאולי לא לגמרי נוח להן עם הזהות הבדסמית שלהן ואולי מרגישות קצת דפוקות או לפחות מתוייגות כחולות ע"י הסביבה. מי שכבר נמצאת פה ומחפשת, עברה עם עצמה איזשהו תהליך של לגיטימציה ואישור עצמי למה ולמי שהיא ולנטיות שלה.

אז לטעמי באמת לא מתאים לקבל כאן הודעה כזו שמנסה לבטל את המקום הזה שלעיתים הושג בעמל רב. (ויש כמובן להבדיל אלפי הבדלות מהודעות מציקות אחרות. זו הודעה שמבטלת בכלל את הלגיטימיות של הבדס"מ, בעוד שההודעה המציקה הרגילה תתכתב עם העולם הזה, אפילו אם היא תהיה בסגנון גס ודוחה)

אני לא בעד לנסח אמנה, אבל יש מקום לחסום טרולים שההודעות שלהם נוגדות לחלוטין את המקום של הכלוב כ"הבית של הבדס"מ"
Gentlewhip​(שולט)
לפני 14 שנים • 9 ביולי 2009

חבורת פרימדונות

Gentlewhip​(שולט) • 9 ביולי 2009
אני קורא את התגובות של כל מיני "ותיקות" וזה פשוט לא להאמין
כל המגיבות (חוץ מאחיתופל)פשוט גאוות העולם:איזה קוליות איזה אדישות איזה צניות
באמת כל הכבוד:מגיעה לאתר מישהיא חדשה שקיבלה הודעה מגעילה שכל מטרתה לנצל, מאיזה גאון מושיע
שרוצה לעשות "קופה" על חשבון נשלטות לטובתו האישית (כי הרי הוא סתם אפס שלא יכול להתמודד באופן רגיל כמו שולט נורמלי)ואתן מתנפלות עליה במקום להתנפל עליו
על זה נאמר עם כאלה מנויי אתר אפשר לסגור אתו וללכת הביתה

אני מציע שכל מי שהשתפכה כאן עם תגובה כל כך לא מפרגנת לחברה חדשה תשקול שוב אולי
(ןגם אם ענינית אתן צודקות)יש מקום קצת יותר לפרגן קצת יותר לעודד וקצת לצאת מהאדישות
המעצבנת הזאת
או אל תגיבו בכלל
Gentlewhip​(שולט)

לך

Gentlewhip​(שולט) • 9 ביולי 2009
Loyalty יקרה

גם בעיני הנימה של דברייך מעט היסטרית למרות שאני יודע שזו הסטריה אמיתית
אבל את חייבת להבין שבסוג הודעות כאלה תמיד מדובר על אפס חסר אינטיליגנציה שחבל
להכנס להסטריה בשל דבריו חסרי השחר

היו ויהיו כאלה פוסטים כל הזמן ויתכן שהאדישות שאת נתקלת בה כאן נובעת מעיפות של
רשומים\רשומות לאתר שכבר קיבלו טונות של כאלה דברי נאצה ונפשם שבעה מזה
אני מתנצל בשם כל המגיבים כאן על חוסר הפרגון ועל האדישות המופלאה שבה את נתקלת

ואולי הלקח הוא שבפעם הבאה שמישהיא אחרת חדשה תתקל בתופעה המעצבנת הזו את תהיי אחרת ותגיבי באמפטיה כלפי אחרות ,בדברי עידוד ,הרגעה ותקיפת הטרול במקום תקיפת הקורבן
natti​(נשלטת)

natti​(נשלטת) • 9 ביולי 2009

קראתי את ההודעה שקיבלת, דיי הזכיר ל ימשהו שנשלח להרבה שפחות, לפני שנה ב- 18.6

"ואהבת לרעך כמוך - קודם תאהבי את עצמך, אין שום סיבה בעולם שגבר ישפיל אותך. שום סיבה. תאספי את עצמך מחדש, תתחברי לכוח הנשי החזק, ותעיפי את הפסיכי הזה מהחיים שלך. אוהבת אותך אהבת חינם ,כי את אישה, אחותי, ומאמינה בלב שלם - שאין אף אישה שבריאה בנפשה שתסכים ל"משחק" כזה. זה לא משחק, הלב שלנו מגיב לכל אירוע כחלק מהחיים. זו לא חזרה גנרלית והזמן היקר חולף. שולחת לך חיבוק - לא מתערבת בבחירותייך - מקווה בשבילך שתבחרי בטוב. בהצלחה.

(מבין כל פרופילי הנשלטות למיניהן, נקרא שאת אישה שמבינה עניין. אם תמצאי לנכון, אשמח שאולי תפענחי לי את החידה איך אישה מסוגלת לזוועות שכאלו (לא שיש אמירה גורפת, למעט - כאמור, סוג של חוויה מתקנת על כאבי העבר)."

אז אמרו? אז מישהו כתב? תמיד יהיו את האנשים שיכתבו דברים כאלה, ותמיד יהיו את אלה שלא מכבדים אחרים ויפנו למישהי שאינה פנוייה.
להלחם בזה... חבל על המאמץ, על כל אחד שתלחמי בו יקומו עוד.
הדבר הנכון לעשות הוא פשוט לחסום.
להכנס מזה להיסטריה או שדבר כזה יגרום לזעזוע נשמע לי קיצוני מידי, גם אם מדובר במישהי חדשה, אז מישהו אמר ומישהו כתב - ביג דיל, את יודעת מי את ומה את רוצה, אז להבהל ממישהו שלא מכיר אותך רק כי כתב לך שאת לא נורמלית רק כי בחרת להיות שפחה.

(ואני לא צינית או מנסה לפגוע, פשוט צריך להכניס דברים בפרופורציה)