אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לגמור על כפות הרגליים - מה דעתכן?

אור בקצה המינהרה​(שולט)
לפני 15 שנים • 8 במרץ 2009

לגמור על כפות הרגליים - מה דעתכן?

אני הייתי רוצה לשאול על גמירה על כפות הרגליים. אותי זה מחרמן בטירוף להרגיש את המגע העדין והחלק של כפות הרגליים שלה על האיבר שלי, לחוש את השיפשוף (כמו בתמונה) ולגמור. אני אישית אפילו מעדיף את זה על מציצות. מעניין אותי לדעת מה אתן / אתם חושבים על כך
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
לפני 15 שנים • 8 במרץ 2009

מה שאהבתי

בפעם האחת שייצא לי ככה בספונטניות "לעשות ברגל" לגבר שלי (בלי קשר לשליטה ווטסואבר) אהבתי את התחושה שיש בכפות הרגליים אחרי שהוא גמר והזרע שלו היה עליהן, זה היה כיף..
amy​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 9 במרץ 2009
amy​(נשלטת) • 9 במרץ 2009
אישית, לא אוהבת במיוחד את התחושה.

לדעתי, שום דבר לא משתווה ללחוש אותו גומר בתוכי. ברחם שלי.

זה הכי הכי icon_smile.gif
אור בקצה המינהרה​(שולט)
לפני 15 שנים • 10 במרץ 2009

תשובה לכלבה רעה

כלבה רעה. להפתעתך אני כן שולט. עשיתי את זה גם עם כאלו שהיו יזיזות שלי (אם את מכירה את הביטוי) לפני שהתחלתי בכלל להיות שולט, וגם עם נישלטות. כל אחת עשתה את זה אבל הגיבה בדרכה. לא שזה מזיז לי, אבל אחרי שמישהו העלה שאלה בדבר הגמירה על הפנים, חשבתי לשאול דעות בנושא הגמירה כל כפות הרגליים. ושוב לא בגלל שזה מזיז לי.
שוטרת*
שוטרת* • 10 במרץ 2009
היי! אבל אתה שולט!! איך אתה מעיז להסתכל על כפות רגליים בכלל?
נראה לי שהבנות כאן צודקות, רק מה.. כשאתה עובר לצד השני, תוודא שהדומית לא אוהבת חדירות משום סוג שהוא, כי אם כן.. היא נשלטת!!

כמה צרי מוחין..
wrong naughty girl​(לא בעסק)

אף אחד לא שייך עד הסוף לצד אחד

בכולנו יש את שניהם. ואין בזה כל רע נהפוך הוא שולט שמתחבר גם לצד הנשלט הוא שולט יותר טוב. אבל אם אתה רוצה לחלוק את הנאתך מלגמור עם כפות רגלים תמצא אוזניים יותר קשובות בפורום השני.
אה ודרך אגב הכרתי די הרבה שולטים שהניחו את כפות הרגלים שלי על עצמם אבל לא יודו בזה.
ושוטרת לא צרות אופקים סתם עובדה שסטטיסטית נשלטים אוהבים כפות רגלים משולטים.
Tame
Tame • 10 במרץ 2009
אם מישהו אוהב משהו ומתוך חשש ממה שיגידו עליו אינו מספר ואינו מממש את מה שהוא רוצה אזי הוא נשלט - לפחות במובן החברתי/אישי.
אם מישהו אוהב משהו ועל אף החשש והידיעה שהוא חורג מהמוסכמה החברתית מממש זאת ואף אינו נרתע מלספר על כך אזי הוא שולט - שוב באותו מובן.

להיות שולט או נשלט בפן החברתי/אישי אינו בהכרח מחייב קורלציה מלאה גם בתחום הבדסמי

לאהוב כפות רגליים זה פטיש, אין פה עניין של שליטה.
בחור שמתגרה מכפות רגליים כמו שמתגרים משדיים (ואני חושב שזה נקרא כינור דוד - כשמצמידים את השדיים ומעבירים את הזין ברווח ביניהם עד לגמירה) אינו הופך לנשלט רק משום שחלק הגוף הספציפי שהוא חושק בו הוא כפות רגליים. על אף שהרבה נשלטים גם שותפים לפטיש הזה (אבל אולי זה בגלל שהפטיש נפוץ אצל גברים וזה בעצם המכנה המשותף).

בסך הכל נשלט הוא מי שרוצה להישלט
ושולט הוא מי שרוצה לשלוט.
זה דיי פשוט icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Morticia
Morticia • 10 במרץ 2009
שוטרת* כתב/ה:
היי! אבל אתה שולט!! איך אתה מעיז להסתכל על כפות רגליים בכלל?
נראה לי שהבנות כאן צודקות, רק מה.. כשאתה עובר לצד השני, תוודא שהדומית לא אוהבת חדירות משום סוג שהוא, כי אם כן.. היא נשלטת!!

כמה צרי מוחין..

לא יכולתי לומר טוב יותר

ממש ככה

בנאדם יודע מה הוא רוצה ולבקש את זה לעצמו

וזה שולט

לא משרת של "נשלטים" שעושה מה שהם חושבים וצריכים

ואם זה מה שטוב לו
זה מה שטוב לו
icon_cool.gif