לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי פנטזיה -כנסו

TV_Eye​(שולט)
לפני 15 שנים • 8 בדצמ׳ 2008

גם לי יש חלום

TV_Eye​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2008

ש לי חלום שיום אחד תקום אומה זאת ותגשים את משמעותה האמיתית של סיסמתה: "אנו רואים אמיתות אלה כמובנות מאליהן: שכל בני האדם נבראו שווים". יש לי חלום שיום אחד על גבעותיה האדומות של ג'ורג'יה, יוכלו בניהם של עבדים לשעבר ובניהם של בעלי עבדים לשעבר להתיישב יחדיו לשולחן האחווה. יש לי חלום שיום אחד אפילו מדינת מיסיסיפי, מדינת המדבר, המזיעה תחת חום אי הצדק והדיכוי, תהפוך לנווה מדבר של חופש ושל צדק. יש לי חלום שארבעת ילדיי יחיו יום אחד באומה בה הם לא יישפטו על פי צבע עורם אלא על פי טיב אישיותם."
ראובן

מתוך הסרט: 'אנטומיה של גיהנום'

ראובן • 8 בדצמ׳ 2008
גילעד ניר היקר,

חן חן על סטייתך הקלאסית. מעבר למשחקי הערפדים, נשיכות, הקזת דם וכו', הרשה לי להציע לך פורמט לטעימת דם, שהוא וריאציה על הסרט 'אנטומיה של גיהנום'.

טמפון-תה: המתן עד שזוגתך תווסת (כלומר, יהיה לה מחזור), בקש ממנה שתרשה לך להוציא את הטמפון מתוכה (אם תבקש יפה, היא תתגבר על הבושה ותסכים, משום שהאינטימיות של המחווה תיגע ללבה). אם כבר רומנטיקה - אז שלוף את הטמפון כך: פשק מעט את ירכיה, התקרב למפשעתה, אחוז את חוט הטמפון בין שיניך ומשוך אחורה לאט, תוך שאתה שומר על קשר עין איתה. שים לב - זוגתך עלולה לנסות לחטוף את הטמפון הספוג מפיך בגלל מבוכתה. אל תסכים. שים את הטמפון במהירות בתוך כוס מים שהכנת מראש, בחש היטב עם כפית ושתה. לפני שאתה שותה, כדאי לך ללכוד שוב את מבטה ולומר משהו כגון: ''לחייך, אהובתי''. אני מניח שלאחר שהיא תתגבר על הסומק והמבוכה היא גם תתן לך את המציצה הכי טובה שקיבלת אי-פעם, אבל זה כבר תלוי ביכולות הדרמטיות שלך.

בהצלחה,
ראובן

נ.ב
קישור לטריילר 'אנטומיה של גיהנום' ב-יו-טיוב:
http://www.youtube.com/watch?v=dNgHy7bCEXY

'אנטומיה של גיהנום' הוא סרט משנת 2004, של במאית צרפתיה מעניינת, קת'רין ברייה, בכיכובו של רוקו סיפרדי (מלך הפורנו העצבני, שאגב מפגין יכולת משחק לא רעה בתור הומוסקסואל שמתפתה ליחסי מין הטרוסקסואליים). ניתן להשיג את הסרט ברשת, או מתורגם לעברית בסניפים הגדולים של 'בלוקבסטר', 'האוזן השלישית' וכו'.
גבר מושפל

Re: דם

גבר מושפל • 8 בדצמ׳ 2008
זיקית כתב/ה:
האם מה שמסעיר אותך הוא האקט הואמפיריסטי, או שמא טעמו של הדם? ה"גועל"? ההתפלשות בכל נוזלי הגוף שלה?

אם כך - רוב הנשים מדממות פעם בחודש..תצלול כשהיא במחזור. אבל שוב - מומלץ לשמור על הגיינה, לעשות בדיקה מקיפה למחלות מין - גם שלך וגם של הפרטנרים. זה משחק מסעיר, אבל חבל לחלות בגללו..

זיקית, אם המלכה תצליף בי באכזריות ותצווה עלי לרדת לה בזמן מחזור אני אבצע כמובן בהנאה.
זה מגעיל אותי מאוד אבל זה חלק מההשפלה ופה טמונה ההנאה... אני לא מחליט ואני לא קובע כלום. ככל שהאקט יותר לא צפוי הוא יותר מענין ומהנה.
וכמובן כמובן שמה שמסעיר כאן זה הקטע שאני פולש לה לתוך הגוף וטועם את החידקים והתאים שנמצאים לה בגוף. לדם יש טעם מזעזע שמזכיר לי מאוד כדורי ברזל (למי שלקח פעם בתור תוסף תזונה)

ראובן - ענק! אנסה... תודה על הלינק.
ליידי תמרה​(שולטת)

דם

ליידי תמרה​(שולטת) • 8 בדצמ׳ 2008
התנסיתי בטעימת דם לא פעם, ודוקא לא במסגרת יחסי בדס"מ.
אני אוהבת לצייר על הגב בעזרת סקלפל, בעדינות. מדובר בשריטות עדינות מאוד, יותר משריטת חתול. אח"כ אני מחטאת את השריטות באלכוהול, ולא נשארים סימנים קבועים.
אם נוזלות כמה טיפות דם אני מלקקת אותן בהנאה.
אני עושה את זה רק עם פרטנר קבוע שעבר את כל הבדיקות האפשריות.

ניתן להשיג סקלפל מתאים בבתי מרקחת או בחנויות אומנות.
האמפרי

Re: גם לי יש חלום

האמפרי • 8 בדצמ׳ 2008
TV_Eye כתב/ה:

ש לי חלום שיום אחד תקום אומה זאת ותגשים את משמעותה האמיתית של סיסמתה: "אנו רואים אמיתות אלה כמובנות מאליהן: שכל בני האדם נבראו שווים". יש לי חלום שיום אחד על גבעותיה האדומות של ג'ורג'יה, יוכלו בניהם של עבדים לשעבר ובניהם של בעלי עבדים לשעבר להתיישב יחדיו לשולחן האחווה. יש לי חלום שיום אחד אפילו מדינת מיסיסיפי, מדינת המדבר, המזיעה תחת חום אי הצדק והדיכוי, תהפוך לנווה מדבר של חופש ושל צדק. יש לי חלום שארבעת ילדיי יחיו יום אחד באומה בה הם לא יישפטו על פי צבע עורם אלא על פי טיב אישיותם."

אל תגיד אל תגיד לי ! תן לי לנחש...

רגינה מהמזנון?