שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלונדה מזדיינת בת 12

silence​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 25 בנוב׳ 2008

בוטות אבל

silence​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2008
למרות שבאמת כמו שכתבו כבר, גם לי קצת קשה עם השפה הבוטה מידי, זה סיפור מדהים.כולנו היינו ילדים בגיל הזה, כולנו לקחנו חלק במסיבות- בצד של הבלונדה או של גלי (משהו אומר לי שרובנו כאן היינו גלי) ויש צביטה כזו שכיף להרגיש כשמלכת הכיתה נופלת במקום להפיל אחרים. גם אם היא בת 10, יש דברים שנשארים.
ואולי דווקא הבוטות הזו הדגישה כל כך את ההרגשה הטובה שהסיפור מעביר. בלעדיה זה אולי היה מרגיש קיטשי מידי ולא אמיתי...
קלמנטינה נחשקת
לפני 15 שנים • 25 בנוב׳ 2008
קלמנטינה נחשקת • 25 בנוב׳ 2008
מבלי לחוות את דעתי על הסיפור, הפורום בנים על הבנות עוסק ב-BDSM
מאחר ובסיפור הזה אין אפילו משהו שמזכיר BDSM, מדוע הוא לא מועבר לפורום "לא קשור"?
רנסנס​(שולט)
לפני 15 שנים • 1 בדצמ׳ 2008
רנסנס​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2008
סיפור יפה.
אבל אי אפשר להאשים את הבלונדה בזה שהיא לא רוצה את חברתה של גלי. זכותה. וזכותה לגרור את ששת חברותיה שלא להתחבר עם גלי. אם הן מסכימות אז הן לא ראויות לחברתה של גלי.
בד"כ יש כ-20 בנות בכיתה. מה אם שאר ה-12 בנות לערך ?
נראה לי שגלי גם קצת אשמה במצבה כי כלפי כל שאר האפשרויות שיש לה היא היא מתעלמת. רק הנחשבות נחשבות בעיניה. היא נפלה למלכודת שלהן, מיישרת קו עם הסטנדרטים של החבורה לגבי מי שווה ומי לא.
גם ההורים שלה נופלים במלכודת, והם אמורים להגיד לגלי שאם "המלכה" וחברותיה לא רוצות אותה אז לא צריך, ואפשר בכלל שלא להזמין אותן למסיבה.
גם "הנצחון" שהשגת הוא קצת נצחון פיראוס. עוד כמה חודשים תשכח תקרית הסלבריטי ושוב גלי תחשוק בחברתן של אלו שלא רוצות בה ותהיה מתוסכלת, במקום לייצר לה תחלופות.
גוליבר​(שולט)
לפני 15 שנים • 2 בדצמ׳ 2008

מקסים

גוליבר​(שולט) • 2 בדצמ׳ 2008
נורא מקסים בעיניי איך כל פעם מישהו אחר כאן מצליח לשבור שיאים של חוסר רגישות ו(העדר) טעם טוב, ולקבל שובל תגובות מעריצות. יש כנראה משהו בעיסוק בבדס"מ שמשבש אצל אנשים את חוש המידה והקומון-הסנס הבריא.
the_drow​(שולט)
לפני 15 שנים • 2 בדצמ׳ 2008

Re: מקסים

the_drow​(שולט) • 2 בדצמ׳ 2008
גוליבר כתב/ה:
נורא מקסים בעיניי איך כל פעם מישהו אחר כאן מצליח לשבור שיאים של חוסר רגישות ו(העדר) טעם טוב, ולקבל שובל תגובות מעריצות. יש כנראה משהו בעיסוק בבדס"מ שמשבש אצל אנשים את חוש המידה והקומון-הסנס הבריא.

מה אתה רוצה? זה היה משעשע, זה אמר משהו שהוא מאוד נכון. השפה רק נתנה לזה גוון יותר הומוריסטי. לא לקחת הכל כ"כ ברצינות. בסוף הפנים שלך יראו ככה: