לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על חשיבותה של האישה הזרה, הלא מוכרת

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 26 באוק׳ 2008

על חשיבותה של האישה הזרה, הלא מוכרת

אנדרפוט • 26 באוק׳ 2008
השפיות הנפשית והחלום הבורגני שולחים אותנו פעם אחר פעם אל הזוגיות ומערכת היחסים.
אי השפיות הנפשית והחלום הרטוב מבקשים מאתנו דווקא משחקים מיניים עם נשים בלתי מוכרות, חדשות, מרגשות עד כאב.

אני מדגיש את הניגוד לא משום שאני טוען - בשביל אורגזמה חזקה עדיף להיות בלי בת זוג אלא עם מלכה ארעית - אלא משום שמבחינתי בת זוג היא יצור אהוב שנועד לחיבוקים ונישוקים ולתחושות אהבה והדדיות, ואילו מלכה ארעית יכולה לספק זלזול אמיתי, השפלה כנה ואת תחושת הדחייה וחוסר האכפתיות שחשובים כל כך לשם מימושה של פנטזיה מינית.

חברה, בת זוג, אהובה, אישה - כל אלו שמות שונים של קשרים עם אופי אינטימי. הם לרוב ארוכי טווח ולא רגעיים, גלויים, מלאים בחיבה ואכפתיות וגם הרבה מריבות קטנות ומציקות (אך חיוניות).
עם כל אהבתנו לאישה אותה אנו אוהבים, ישנם דברים שהיא תתקשה לספק לנו משום שהיא אוהבת אותנו ואכפת לה מאתנו. ולכן השפלה זלזול ניצול יוז-אנד-אביוז ושאר ירקות לא נקבל ממנה, לא באופן משכנע. אלא אם כן היא תעזוב אותנו בשביל גבר אחר, מצב שיסיים גם את התקשורת המינית עימה ולכן גם שם, גם כשהיא יכולה באמת לזלזל בנו, היא לא תהיה שם בשביל לדחוף את הרגל שלה לפרצופנו המתחנן.

אישה זרה, מלכה במועדון, מלכה בתשלום, מקרה שפעם קרה לנו בצבא וכן הלאה - כל אלו שמות שונים של קשרים עם אופי א-אינטימי. רגעי. מנוכר. עם אדם זר. קשר כזה, בהקשר הריגוש המיני, יכול להיות עוצמתי בצורה אקסקלוסיבית. הדמיון שלנו משלים את האופי של הפרטנרית בצורה מושלמת - היא רעה באמת, נצלנית. אנו קרובים לגרביה או נעליה, או כל סיטואציה אחרת, ויודעים שמלבד היותה מלכת סאדו רעה, אכזרית ונצלנית היא כלום. אין לה הורים גם לא בעיות, המימד האנושי שלה מצטצמצם למינימום והיא הופכת להיות פסל הקרח שעל ידיו אנחנו כל כך רוצים להיות מושפלים. פאם-פאטאל מושלמת ובלתי מושגת.

הזרות מאפשרת חוויה אולטימטיבית באופן מסוים, כמובן שאהובה שמכירה ויודעת ומוכנה ומזומנה, מסוגלת להרקיע איתנו לשחקים חדשים, וכמובן שהמימד האינטימי והאהבה הרומנטית מסוגלים להעניק לסשן סאדו מזוכיסטי עומקים אדירים. גם השחקים וגם העומקים אינם נמצאים במשחק המיני עם האישה הזרה, אבל יש איזה מימד של הפנטזיה שכן מתממש. ורק עם הזרה הוא ממומש.

זכורה לי פגישה עם אישה. המפגש הראשון היה דיבורים וסושי. במפגש השני, לקראת הסוף היא הורידה אותי לרצפה, דרכה על כפות הידיים ונתנה סטירה ואמרה - נשק את הנעליים כאות תודה לזה שהסכמתי בכלל לצאת איתך. הייתי בשמיים, מיותר לציין. ופינטזתי שעות רבות וימים רבים לאחר מכן עליה ועל הסיטואציה.
המפגש השלישי היה כבר רציני יותר. ניגנתי לה שופן על הפסנתר והיא התרגשה. אחר כך התנשקנו ונכנסנו למיטה. נוצרה אינטימיות מסויימת, אהדה. אפילו לא אהבה או משהו רציני, אבל עדיין - משהו.
במיטה זו היתה אכזבה קשה. היא אמנם עשתה כל מה שצריך - ישבה לי על הפנים, חבטה בשק האשכים, אמרה ללקק פה רגל, שם טוסיק, מעכה, צבטה, הכאיבה - אבל הכל כל כך פיזי, כל כך טכני. הקסם כבר לא היה. הוא פג. קסם הזרות וחוסר הקירבה.

נושא כבד, כתיבה ארוכה. מצטער מראש חברים.
Morticia
Morticia • 26 באוק׳ 2008
קראתי משפט אחד ואולי ולבטח אקרא יותר כבר מחר
עמך הסליחה - מאוחר
אבל הערה לפני השינה

אם אתה גבר נשלט למלכה
ולא עבד לגחמותיך
שזה סוג של קקה פוטנציאלי לאישה
ללא שיפוט ערכי ספציפי לגביך אנדר ידידי

אז אישה שאוהבת אותך
הכי תדע להעמיד אותך במקומך
ואיפה שמגיע לך שישפילו אותך

אהבה
זה לא לחסוך את האמת ממך

סליחה.

לילה טוב
נדבר מחר
בכבוד
icon_cool.gif
Morticia
Morticia • 26 באוק׳ 2008
ואתה יודע מה אנדר?
איפה שהוא אתה מת שמישהי תכנס על הטקסט הזה באם אמא שלך
{no offence כן? בכבוד למשפחה}

ויש פה נשים שמה זה אוהבות אותך
שנים כבר
קוראות לך
מחזיקות ממך
ובצדק!

זה לא עושה אותן סתם אהבלות
זה עושה אותך הרבה אהבל מותק

ואתם מתים על הצומי הזה
כי אתם נרקיסיסטים אחוש שילינג

ואני זו שמדברת יותר מדי

בבקשה אחיותיי - קחו מקום על הבמה

כמה נשים עלו מול מרלן דיטריך כשהיא רצתה לומר דבר מה?
לא שחלילה אני בכלל מעיזה לעשות כזו השוואה

אבל מביאה לכם פה במלכת קברט עד הסוף
יה טמבלים

שבו ותאכלו את זה
תשתקו רגע

ואתה מייצג אנדר - כן!
וטוב שכך - בוא נריץ את זה ונעשה מהפכה
נהפוך את כל השולחנות ונשליט סדר חדש בעולם
ממקום חיובי של אור ואהבה

לא בעצם, בוא נשתמש במאדים של הטלה שלך להכנס במאדים של העקרבית שלי ונתעלם מהערך המוסף שאני מביאה לך מהפלוטו ונעשה מלחמה עם האישה
נדחוף ת'פלאג עוד קצת עמוק בתחת אל תוך טמטום של עבדי מטריקס
וניתן לעולם להירקב
ולנשים לנבול בתוך הפרח המוגן שלהם

אהההההההההההההההההההה
{אתם לא מבינים איזו זעקה מפלחת זו מה שקראתם עכשיו}

העיקר שאף אחת בטעות לא תגלה שיש לכם אקזמה ברגל או שמישהי פעם התלוננה על פיכסה של ריח בפה אז מאז אתם OCD על צחצוח שיניים
ואצלי לפחות הזבל מול העיניים!
יאללה עם כל המטאטים מתחת
שלא יראו השכנים
הראשונים שאני לא סופרת ממטר
הראשונים שיביאו ג'ורג' קוסטנזה ליצן הכי גדול בשריפת יומולדת

לביאה קמה פה על כולכם ומרימה אותכם
ואתם תתחילו לקום

מי אתה בכלל יה זחל?
נשלט לאישה?
על ארבע והערץ אותה מכל לבך!

אתה רוצה משרתת לאומללות שלך?
תעיף את המילה נשלט ואל תפנה בכלל אל מלכה

ואנדר - נשמה יקרה - אומרת את זה ממקום של פול רספקט אליך
ואני אישה רגשית
באהבה - בלי להכנס ללחצים על המילה
אוהבת אותך כבנאדם
אכפת לי
ומעמידה גם מעמידה אותך למסדר המתבקש
אפילו שבאמת אתם מוציאי חשק עם התחנונים האלה שלכם כל הזמן

ומגיע לי שתתנו לי קצת רספקט בחזרה
איפה זה מכאיב לכם נשמות עדינות ורגישות שלי?

ומי שלא הבין אתמול את דוכיפתוש
טמבל
ואתם פה ים של אינטליגנטים
רק חסימות רגשיות אללה איסטור
דבי הארי הפסיקה לקנות אנטי- איג'ינג של לוריאל בגללכם

הוצאתם לה ת'חשק יה קקות!

מה קרה?
קומו יה רעבים!

פה זה הלוחמים הכי גדולים
האנשים הכי רגישים
הכי עמוקים
הכי מהפכנים

והכי דוחפים עמוק את הפלאג להיות עבדי המטריקס

והלביאה הבת אלף הזו מדברת נונ - סטופ עם האדום שלה!

סליחה - מלכת קברט פה ואתה קוף קטן ועבד!

מה זה כל האובססיות העצמיות האלה
הנרקיסיזם האינסופי הזה שלא נותן על עצמו שום דעת?
ואיפה הכבוד לליידי?

שים ת'ראש רגע ותן למוזה לרעום!!!!

מי אתה בכלל?
זחל קטן!
תראה איזו יפה האישה
רק זה צריך לעניין אותך

ודוכיפתוש אתמול הגן עלי ונתן לי בכבוד כמו שרק הוא יכול
וחכמים רואים
וכולכם מתבקשים רגע אצל הפרופיל שלו להבין שם משהו

מצדו שתהיה זו מוכרת כיפות מרחובות

אישה זו קדושה - מה שהיא אומרת - צו אלוהים עבורו

אז כל אחד והגבולות שלה
יאללה יאללה עם כל ה-SSC

המותק הרגיש שהשיב תקווה לשליטה הגברית שאני יכולה לסמוך שתעמוד עם פלוגתה לצד פלוגתי הביא לי יופי של טוויסט אתמול הידוע בכינוי RISK
וכולנו גאונים באנגלית פתאום

אני לא גדולה על אף אחד מכם
תפסיקו לחשוב שאתם בכלל יכולים לגדול על חשבוני
משתינה עליכם בקשת!
עם חיוך CARE BARE
אישה גדולה אני ככה לפעמים
וקקה אמיתית לא פחות מכם ברגעים
לא מותר לי?
זיבי!
ועלבון לנשיות שלי לחשוב שאני אפסיק לאהוב גבר כי יש לו אקזמה ברגל

תגדלו קצת יה רבאק!

אתם תעזבו אותי ותשליכו אותי ליאור אם יצא לי חצ'קון גדול כמו פרונקל?
שימו לב איזה עומקים אנושיים מתרכזים פה

זה סתם לדעתכם
חרא של עולם
בואו נוותר?

באגדות הכי גדולות הגיבן מנוטר דאם כבר היה מעיף לך פליק בתוסיק
בחייאת רבאק!

או רדו לעמדת הזחל ורק תגידו לאישה כמה היא יפה
נשקו טוב טוב את הרגליים שלה

היא לא צריכה לסבול את החרא שלך
והיא חופשי אוהבת אותך
ככה!

מלא נשים כאן אוהבות יה אנדר
גם אני
יש בך איכויות שאנו בכ"ז ממקומנו הנשי הנלוז והנבזי הזה מצליחות לראות

למה אתה לא רואה אותנו?
ואתה רואה כמה, כן
זה יפה... בכבוד icon_smile.gif

חבורת נרקיסיסטים מודחקים עם לב מאבן ופלאג בתחת

הלו!
תרימו מהפכה
ותפסיקו לשרוף לביאה אחר לביאה

תראו איזו נשים יש לכם כאן
אנשי מערות נשארו טמבלים לנצח?
בשביל מה אלוהים ברא את האישה?
כדי שתאוננו על סרטים ישנים של בריז'יט ברדו?

כלום לא למדתם?
כל העולם העגול נטול חשיבות היסטורית או פילוסופית או אמנותית
כי יש קיום קטן ואומלל שלכם בתוך עצמכם?

מי אתם ומי אני כאדם קטן על הטבע הענק הזה?

תראו איזה עולם מסריח
וכמו שאמר אחד ממרביצי הסלאמי החדשים במועדון שלי
נדמה לי אתמול
תוציאו כבר ת'אצבע מהתחת
{ואני אמרתי את זה שלשום אבל אני בהתקף פסיכוטי של גאון מתמטי ורק שתדעו שאשתו היתה מלאך משמיים ומלכה מהאגדות - איזו גברת לתפארת!!!}

יאללה עם כל הנשים שלא עושות זאת למקצוע ונופלות לבורות הקטנים והחשוכים שלכם רק כדי שיהיה להן גבר

אלה הכי מסכנות וחשוכות
לא אמרתי שמות
החמורות מתבקשות לקפוץ בבית בלי רעש, תודה

איזה פתח רע פותחות לכן
איזו פשרה על אישה
אל מול הקטנות האימפוטנטית הזו שלכם

ולכולכם פה עומד הזין ימבה
ואתם מאוננים כפיתיים ללא הרף

מה זה אונות שאין לאף עובד הייטק
יאללה יאללה כבר

חולים לי על התחת!
בצדק - הוא עסיסי וסקסי
למה לא?

אנדר - חליק עם שטויות

באהבה וים של כבוד

השפלתי אותך עכשיו מכל הלב

כי מגיע לך

וככה זה לאהוב אותך

לא מגיע לי שקצת תאהב אותי על האמת שאני מכבדת אותך בה?

אתה הבנת את זה שטקר?

תנשום עמוק ממי
אפילו בוא ותן לי חיבוק

תנו בכבוד לליידי
מה זו הגבריות הזו בכלל?

לוחמי אמנות ואסתטיקה
חכמה ופילוסופיה
יושבים ומאוננים עם פלאג בתחת
ונשות ישראל היפות מכולן
כס אמא של כל הדוגמניות

אתם לא שומעים לד זפלין אבל אתם יודעים להלחם עד מוות?

MODELS NEVER KNOW
!

יושבות פה ולא מוותרות עליכן

וכמה מעט פרגון בין אחת לשנייה
ולצד הגברים היפים שלי שאני אוהבת

אני מדברת אל הנשים האלה

ויש פה כמה מדהימות
וכמה חניכות עם שגעון גדלות שקטן לי על להתרגש מזה בכלל
שימשיכו להקשיב וירשמו הערות

תפתחו מחברת!

עזבו אותכם מכל החולשות
שהעוצמות מאפשרות לכם

יש לזה מטרה
תתחילו להתכוונן

לא עשיתם צבא?
הגיע הזמן שתלמדו לתפעל נשק

ובחיים לא על אישה!
מה זה זה?

תפקידכם להגן על האישה מכל רע!
נשלטים של נשים?

אללה איסטור

יאללה לכו תאוננו על זה יפים שלי

אני גם מאוננת כפייתית - תאמינו לי

אנדר - קרא לי משוגעת עד מחר

אפילו שאתה יודע למי עמד עכשיו הזין
לא נעים לי להזכיר את שמו ביום הזה

וכולם אצל דוכיפת בפרופיל לקרוא טוב
ולהפנים!

קברט

נגמממממממממטאאאאאאאאאאאאאאאררררררררררררררררררר

שבוע טוב
ים של נשיקות חיבוקים ואהבה
מהיצור הזה אותו מכנים אישה

לחיינו!
ולחיי האור שיש בנו
יאללה כבר עם כל החושך שלכם

קצת נר לרומנטיקה!
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 26 באוק׳ 2008
מורטישה, פעם ראשונה שקראתי עד הסוף שרשור שלך. אני חייב להודות שתמיד נרתעתי מהאדום הבוהק וערמות המילים, וחשבתי שמדובר בגיבובי שטויות. אבל עכשיו אני מצטער, וחייב להגיד לך - מדהים, בלי שמץ של ציניות, איזה עוצמה במילים, ממש שירה של זרם תודעה. יכול להיות שבכתיבה שלך יש הפוך על הפוך ומעין "התחפשות" וביום יום את כותבת כמו בורגנית, רק כאן מרשה לעצמך, ויכול להיות שלא, בכל מקרה יפהפה, ומאחל לך שתמצאי עבד שידע לנשק את כפות רגלייך ולהעריץ אותך אבל גם להיות חבר. וזאת בלי שמץ של ציניות למרות שגם אני כמו כל המזוכיסטים כמובן ספוג בציניות. ואני גם ממליץ לחברי ה"עבדים האינטיליגנטיים" שאני בטוח שאני מכיר את נפשם היטב, לקרוא שוב ולהתענג.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 26 באוק׳ 2008
אנדר, אני איתך.
כל הניסיונות שלי עד היום לעשות סשן עם בת זוג או עם מישהי מוכרת, שיש לי איתה מערכת יחסים מתמשכת, הניבו תוצאות מספקות הרבה פחות מהסשנים שהיו לי עם בחורות מזדמנות וחד-פעמיות. בהחלט יכול להיות שאותן חד-פעמיות עשו הצגה כשהשפילו אותי בזמן הסשן, אבל כל עוד ההצגה הייתה משכנעת - I couldn't care less. לעומת זאת, עם בנות הזוג/המוכרות קשה היה לי הרבה יותר להשתכנע באותנטיות של ההשפלה ושל הזלזול שלהן כלפיי, וזה פגם בהנאה ובפנטזיה. יחד עם זאת, אני חייב לציין שאף אחת מבנות הזוג/המוכרות לא הייתה שולטת בנימי נפשה, מה שייתכן והיה משנה את התמונה. בכלל, אינטראקציה מינית עם פרטנרית מזדמנת וחד-פעמית מרגשת אותי הרבה יותר, אבל את זה, דוקטור, נשאיר כבר לפגישה הבאה icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 26 באוק׳ 2008
צ'ארנוחה כתב/ה:
מורטישה, פעם ראשונה שקראתי עד הסוף שרשור שלך. אני חייב להודות שתמיד נרתעתי מהאדום הבוהק וערמות המילים, וחשבתי שמדובר בגיבובי שטויות. אבל עכשיו אני מצטער, וחייב להגיד לך - מדהים, בלי שמץ של ציניות, איזה עוצמה במילים, ממש שירה של זרם תודעה. יכול להיות שבכתיבה שלך יש הפוך על הפוך ומעין "התחפשות" וביום יום את כותבת כמו בורגנית, רק כאן מרשה לעצמך, ויכול להיות שלא, בכל מקרה יפהפה, ומאחל לך שתמצאי עבד שידע לנשק את כפות רגלייך ולהעריץ אותך אבל גם להיות חבר. וזאת בלי שמץ של ציניות למרות שגם אני כמו כל המזוכיסטים כמובן ספוג בציניות. ואני גם ממליץ לחברי ה"עבדים האינטיליגנטיים" שאני בטוח שאני מכיר את נפשם היטב, לקרוא שוב ולהתענג.

הכי בקטן וצנוע אני אומר לך קודם כל סחתיין ותודה
ורספקט - לא צריך יותר מזה
ומגיע לנו לעשות כוסית על זה ביחד - יקרה או לא יקרה
דוגרי וזהו
בכבוד
icon_biggrin.gif

עכשיו עזוב אותי - כל אדם והיכולות שלו
על המגבלות שלו
מן החוץ או מן הפנים
{זה דו-כיווני, כן?}
שיבינו מה שרוצים
אני בעיקר מקווה לפתיחות ויכולת הבנה ואולי אפילו הכלה
אבל וואלה

מבחינתי אתה הבנת אותי נכון ובהתאם לכוונתי וזה משמח אותי ועושה לי נעים - מגניב וסבבה

אני מצדי מחר בהוואי עם החילזון שלי
רחוקים מכאן
ובטח חברים
מה זתומרת?
לפני הכל ומעל הכל
זה מה שאני קודם כל ולפני הכל בשבילו
חברה
מאוד טובה
עובדת חזק על TRUST

אני מקיימת את הקשרים שלי עם גבר
במקומות של עומק
אני לא מסשנת לשעה
אני אישה לכל דבר
זה לא לוקח ממני את הסטיות המיניות
זה מעיף לי אותם הרבה יותר גבוה
שימצצו לי אלה שלא יכולים
icon_lol.gif

הערך האמיתי כאן לקחת
בגדול יותר
וגם כאן שוב תודה ורספקט לכך שהצבעת אל הקוראים

זה ערך לגבי אמונה
וכמה ברבים כאן היא קטנה

ובעיני לא צריך להקטין כל כך אמונה
וגם אם אתם נורא ציניים
ואני לא?
עקרבית? אופק בגדי יה משוגע! icon_wink.gif
אני ציניקנית מטורפת
אבל יש לי את המקום הקליל שצוחק על זה
וכשזה מדכא ממש זה קקה אמיתי - לא טוב לי שם - ממריאה מהר...

אז גם אם קשה להיות פחות קטן על האמונה
לנסות בכל זאת
ובוודאי לא להקטין אותה לאחרים
ולכבד אצלם את גודלה

אז בכלל לא אני
אני רק אני
אם יש כאן שיעור וערך
הוא באשר לקטנות האמונה

{בהחלט מקווה שנותרתי ברורה ואם לא, אפשר לשאול... אפשר לעשות מה שרוצים}

המשך יום נעים
icon_cool.gif
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 26 באוק׳ 2008
מכבד מאוד, וגם שמח על הפוקס שהצלחתי להבין, רק מקווה שזה לא יהרוס קצת את הפרסונה שלך בכלוב.
בכל מקרה, תקראי קצת על דבלין כשאת נופשת בהוואי, ותחשבי על זרם התודעה, למרות שזה לפעמים מתיש - אבל תמיד צריך להשקיע כדי להנות באמת ממשהו, ויש לי רושם שאת יודעת את זה.
לגבי כוסית או כוס קפה, בשמחה וירטואלית כי לך יש חילזון ואני נשוי, אבל בכיף למה לא.
freak_on_a_leash​(נשלט)
freak_on_a_leash​(נשלט) • 26 באוק׳ 2008
אני לא איש של מילים, לא כתובות לפחות, אני מקווה שאני אצא פה בהיר מספיק....
אנדר, אני חייב להגיד שאני מבין אותך ביותר ממאה אחוז ואני חושב שחלק מהתגובות שהופיעו כאן, יפות מעמיקות ומכובדות ככל שהן יהיו פשוט לא מגיעות מאנשים שיכולים להבין ולו רק מהסיבה המאוד מאוד פשוטה שהם ( או יותר נכון הן) לא יכולות, כמו שדפש מוד אמרו "לנסות וללכת בנעליים שלך"
הדיסוננס המטורף הזה שקיים בנפש כמעט של כל נשלט בין הצורך המאוד מאוד חזק ובסיסי בזוגיות ואהבה בחיבוק חם וב"כפיות" תחת הפוך פשוט לא מתחבר בצורך להיות מושפל על הסוף, מנוצל, מבוזה ,להגיע למקום שבו אתה חפץ, אתה לעולם לא תוכל לקבל את הריגוש הבאמת באמת סוחף ומרסק הזה מול מישהי שמעריכה אותך כאדם ויש בה אהבה אלייך.
יותר מפעם אחת העלו מולי את השאלה הזו, בין אם חברים או אנשי מקצוע (ופניתי לכמה וכמה בנסיון לפתור את הקשר הגורדי הזה) , למה בעצם לא למצוא מישהי שגם תהיה לך בת זוג אוהבת וגם תשחק איתך את משחק השליטה והפטיש כשתרצה...
למה? אין לי שום אפשרות להסביר למה, הסשנים המרגשים ביותר, אלו, שלפחות לכמה ימים סתמו את באר התשוקה העמוקה הזאת שקיימת בתוכי היו מול נשים שאפילו לא ידעו את השם הפרטי שלי, או לא היו מסוגלות לזהות אותי כמה ימים אחרי, בואו לא נרמה את עצמנו, תקופת הפריחה הגדולה של הדנג'ן הייתה כשהמקום היה עמוס בילדות גות' סטייל, חלקן צר לי להגיד לכן אפילו לא בנות 18 שהסתובבו בבגדים קטנטנים ושוטים במועדון וכל ענינן היה הכמה מאות שקלים שהמתינו להן בסוף הערב, דווקא חוסר הענין הזה, העובדה שאתה רק כלי ולא יותר, ריגשה שם כמויות גדולות של נשלטים... אז אפשר לקרוא לזה איך שרוצים, אבל מי שלא מכיר את הריקנות הזו שמתחננת להתמלא, לא יבין לעולם... סליחה.
אז מה בכל זאת עושים? מבינים שהעולם שלנו הוא לפעמים עולם של פשרות, וזה לא מתייס לעולמו של הנשלט או לעולם הבדס"מי אלא לחיים ככלל.
אי אפשר לאכול את העוגה הזו ולהשאיר אותה שלמה, מי שחושק בזוגיות צריך להבין ולקבל את זה העובדה שהריגוש הרגעי לא יבוא יותר, ומי שחושק בריגוש הרגעי צריך לצפות קדימה לחיים מאוד מאוד רייקים, אני חושב שכמו אנשים מבוגרים, אנחנו מסוגלים לעשות בחירות קשות, להבין על מה אנחנו מוותרים ומה אנחנו מרוויחים, וחשוב יותר מהכל, להבין עם עצמנו איך מתמודדים עם זה.
זהו...
Morticia
Morticia • 26 באוק׳ 2008
freak_on_a_leash כתב/ה:
אני לא איש של מילים, לא כתובות לפחות, אני מקווה שאני אצא פה בהיר מספיק....
אנדר, אני חייב להגיד שאני מבין אותך ביותר ממאה אחוז ואני חושב שחלק מהתגובות שהופיעו כאן, יפות מעמיקות ומכובדות ככל שהן יהיו פשוט לא מגיעות מאנשים שיכולים להבין ולו רק מהסיבה המאוד מאוד פשוטה שהם ( או יותר נכון הן) לא יכולות, כמו שדפש מוד אמרו "לנסות וללכת בנעליים שלך"
הדיסוננס המטורף הזה שקיים בנפש כמעט של כל נשלט בין הצורך המאוד מאוד חזק ובסיסי בזוגיות ואהבה בחיבוק חם וב"כפיות" תחת הפוך פשוט לא מתחבר בצורך להיות מושפל על הסוף, מנוצל, מבוזה ,להגיע למקום שבו אתה חפץ, אתה לעולם לא תוכל לקבל את הריגוש הבאמת באמת סוחף ומרסק הזה מול מישהי שמעריכה אותך כאדם ויש בה אהבה אלייך.
יותר מפעם אחת העלו מולי את השאלה הזו, בין אם חברים או אנשי מקצוע (ופניתי לכמה וכמה בנסיון לפתור את הקשר הגורדי הזה) , למה בעצם לא למצוא מישהי שגם תהיה לך בת זוג אוהבת וגם תשחק איתך את משחק השליטה והפטיש כשתרצה...
למה? אין לי שום אפשרות להסביר למה, הסשנים המרגשים ביותר, אלו, שלפחות לכמה ימים סתמו את באר התשוקה העמוקה הזאת שקיימת בתוכי היו מול נשים שאפילו לא ידעו את השם הפרטי שלי, או לא היו מסוגלות לזהות אותי כמה ימים אחרי, בואו לא נרמה את עצמנו, תקופת הפריחה הגדולה של הדנג'ן הייתה כשהמקום היה עמוס בילדות גות' סטייל, חלקן צר לי להגיד לכן אפילו לא בנות 18 שהסתובבו בבגדים קטנטנים ושוטים במועדון וכל ענינן היה הכמה מאות שקלים שהמתינו להן בסוף הערב, דווקא חוסר הענין הזה, העובדה שאתה רק כלי ולא יותר, ריגשה שם כמויות גדולות של נשלטים... אז אפשר לקרוא לזה איך שרוצים, אבל מי שלא מכיר את הריקנות הזו שמתחננת להתמלא, לא יבין לעולם... סליחה.
אז מה בכל זאת עושים? מבינים שהעולם שלנו הוא לפעמים עולם של פשרות, וזה לא מתייס לעולמו של הנשלט או לעולם הבדס"מי אלא לחיים ככלל.
אי אפשר לאכול את העוגה הזו ולהשאיר אותה שלמה, מי שחושק בזוגיות צריך להבין ולקבל את זה העובדה שהריגוש הרגעי לא יבוא יותר, ומי שחושק בריגוש הרגעי צריך לצפות קדימה לחיים מאוד מאוד רייקים, אני חושב שכמו אנשים מבוגרים, אנחנו מסוגלים לעשות בחירות קשות, להבין על מה אנחנו מוותרים ומה אנחנו מרוויחים, וחשוב יותר מהכל, להבין עם עצמנו איך מתמודדים עם זה.
זהו...

וואו!
מאיפה מתחילים כאן?
icon_eek.gif
בוא נהפוך את זה ונבלגן את הסדר ונראה מה יוצא
אם בכלל
אני מראש מזהירה שישנן לא מעט מחשבות העלולות להישמט מן הטקסט הסופי אותו תזכו לקרוא
{ובעיקר למענכם, לצד כבוד הנשים - בוודאי המלכות השולטות וראויות גם ראויות לסאבמיסיביות גברית איכותית כמאפיין עיקרי של היות הגבר נשלט למלכה - וחלק מאוכלוסיית הנשלטים שקיומה הוא בעיקר תחת הנחה ותקווה לא קטנה, אני מקווה שאתם קוראים}
תכף גם תבינו למה

כשקראתי את דבריו של ה"לא תודה, סע..." {שעל מה הסתם בשמו?}
נהנתי לשתוק - ממש הסבתי הנאה סדיסטית אותנטית מהתעלמות מוחלטת מדבריו
אתם לא מאמינים עד כמה
ואיזה פספוס במחסור החושי של הוירטואליה
למען הצפייה האותנטית בהנאתי
שהיתה גם היתה
icon_twisted.gif
כן

אתה... עושה לי חשק לומר דברים
אבל אין לי ממש את החשק לומר אותם
סוג של בעיה
ועל כן...

ראשית אני מציעה שתלך לביקור קצר אצל הפוסט השכן, תבקש מטראני בוי חלב - תבקש יפה ומכובד כי זה האופן בו הוא פונה אל העולם ותקרא על הדרך את מילותיי אליו
תחזור לכאן - תקרא כאן מחדש
ונסה לומר לי אם נחתו אי אלו מסקנות חדשות בראשך
{אני אנצל את זה קמעה ברשותך למען מבחן מידת אטימות אותו הראש הזה שלך}
אני בהחלט מסוקרנת מהתוצאות האפשריות ובוודאי סומכת על עצמי שאם שלחתי אותך לכזו משימה, ישנה דרך אפשרית בהחלט להצליח בה
ולו קמעה
ושיהיה לך בהצלחה
icon_biggrin.gif

מלבד זאת
אני תוהה...
העלאה על המוקד בזכות היותי האישה היחידה המעזה לתת פה איזו קונטרה נשית
איכותית אגב - לאניני הטעם בוודאי
לנשלטים המבקשים להתמסר לאישה מלכותית אמיתית בוודאי
לסאבים שבחבורה בהחלט
המביעה דעה מוצקה, מנומקת ורלוונטית לצרכי אישה - גבירה
ובאמת שאני לא צריכה אותך למען תוקף היותי מלכה ואין בך את הכוח לשלול אותו ממני
{אני תוהה עד כמה תנסה}

{אחרי הכל אני לא ילדה בת 16 במכנס קצר וגם כשהייתי.... אנחנו עוד נחזור לכאן... כמו סרט של יהודה ברקן... עם מתיחות והכל...}

והרי ברור שרק תמשיכו ויתווספו עליכם
אינסוף גברים שיעשו בעיקר מאמצים לסתום לי את הפה ולא להעז להשתלט להם על האופן בו הם נשלטים
בפורום הבנות על הבנים

ולחיי מעט צדיקים שעוד כאן על הדרך
אמן
icon_smile.gif

ישנה לי האופציה של שקיעה לחלום בו אני שותה לי כוס גינס טובה עם ג'ימס ג'ויס עכשיו
מתפלפלת אתו על השאלה הרטורית המופלאה לגבי האנשים המפחדים מוירג'יניה וולף - מיהם?
מישהו אי פעם שאל והמתין לתשובה?
התשובה אפילו לא נאמרת במילים
זו שאלה המביעה איזו הבנה תחושתית ועל כן...
תמיד נשארת פתוחה
מתוך סגירתה
סוג של אכסיומה
עם עיניים סגולות
icon_idea.gif

הכל טוב ויפה

אני ממליצה על תרגיל טראני בוי
באמת שווה מאמץ
למען דיון פורה בוודאי
או לפחות בעל הפוטנציאל

על הקשבה לאישה

על מתן הדעת על הקלות בה אתה מנכס לעצמך את המילה נשלט
בעודך שולל את השולטת מן הסיפור
אין כאן מלכה
ואתה השולט
זה בכלל לא משנה מה אתה אוהב שעושים לך

זה אפילו פחות משנה מיהי מלכה ומהי רוצה
אתה חי בבית זונות של סיפוק ערגותיך
ועדיין אנחנו בתוך מקדש השמור לשליטה נשית
מעט כבוד אל המקום כאדם...
אני מבקשת הרבה?
סליחה.
התעדיף שאחליף למשהו נוח נוסח שורטס ומגפיים ואתן לך ללקק?

וכמה בולשיט מניפולטיבי שאינו ראוי לאנרגיות הנדרשות לעלייה על המוקד למען העיוורון והחשיכה
מהסיבה הפשוטה שבסוף יום אתה ואחרים כאן חיים עם עצמך ועם עצמם

והאמת העירומה ידועה גם ידועה לך ולם

מזוכיסטים בהחלט
נשלטים?
סאבים למלכה?

אההההההה

אז גינס אני לא כ"כ אוהבת - כבדה לי
ובכלל אלכוהול זה סוג של טריק בעל סיכון מעבר למחושב לפעמים
בוודאי לאנשים שאינם בשליטה ומבקשים להשתלט על המילה נשלט מהמקום בו הם מבטלים את האישה כשליטה
שזה כאוס שאינו מוביל למהות כמו שהוא מטעה אתכם מראייה פשוטה שאתם בדרך אין מוצא
מילימטר מדפיקת הראש בחומה
עוד צעד אחד
זהייייי....

שיט!

wall.gif

זה כאב?
was it good for you too
?
icon_smile.gif

תקרא שוב גם את הכל כאן
שווה לך מאוד לדעתי
ולו למען שנתך הערבה בלילה
והתקווה לאישה באשר היא אישה
ברמות הכי אנרגטיות של הדבר
כאילו מרגיש שהזמנת לכאן סוג של מחול אינדיאני עם נרות, תופים, צלילים, קטורות ריחניות והרבה פעילות טיהור באופן כללי...
לי.

בהצלחה
icon_cool.gif
SideWinder
SideWinder • 26 באוק׳ 2008
יפה כתבת אנרדפוט, התחברתי ואהבתי