בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי המשחק נגמר?

נילי ונילי
לפני 15 שנים • 25 ביולי 2008

Re: מבחינתי

נילי ונילי • 25 ביולי 2008
Lanya Colson כתב/ה:

למה הם צריכים לגלות אחריות כלפיה?
עם כל הכבוד לקוד החוקים של הבדסמ, תסלחו לי, אם אכן היה ונברא, הבחורה פשוט מטומטמת וחסרת אחריות.

יקירה, זה בכלל לא קשור ללקחת אחריות עליה, אלא פשוט לא לנצל מצב פגיע של העומד מולך. מוסר ותו לא.

אם אני התלמידה הרזה והחלשה של השכבה- אני מצפה מהסביבה שלי לא לנצל את העובדה שזה המצב שלי, ולא לכסח לי את הצורה, על אף שהם יכולים.
בדומה לכך, אם אני בחורה אהבלה וטיפה פזיזה- אני מצפה שלא ינצלו את החולשות שלי ויפרסמו תמונות שלי במצבים מביכים.

למען הסר ספק- אני יודעת שלא התכוונת להצדיק את זה שהם ניצלו אותה. תופסת טרמפ על ההודעה שלך, כי לפעמים אני מרגישה שיש פה רוח שנושבת שגורסת שאם בחורה היא מטומטמת- אז היא מביאה את "זה" על עצמה. יהא "זה" אשר יהא.

לפעמים מישהו צריך להגיד ש- זיבי. השפלה וביזוי אינם העונשים המקובלים בימינו על טמטום וחוסר אחריות. למעשה, למיטב הידוע לי, אין חובת ענישה כלל לאנשים טפשים. זה אפילו מותר, להיות אהבלה פזיזה וחסרת זהירות, כפי שמותר להיות ילדים חלשים ורזים, ואנשים רעים לא צריכים לנצל את החולשה שלך.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 25 ביולי 2008
נו באמת
מזה סאבית מסוכנת
בדיוק אותו הדבר כמו הבחורה המסוכנת שלא תכנס איתה למערכת יחסים ונילית גם

אין שום הבדל,אותה הגברת בשינוי אדרת
זאלופון​(שולט)

Re: מבחינתי

זאלופון​(שולט) • 25 ביולי 2008
נילי ונילי כתב/ה:
השפלה וביזוי אינם העונשים המקובלים בימינו על טמטום וחוסר אחריות. למעשה, למיטב הידוע לי, אין חובת ענישה כלל לאנשים טפשים.

וחבל.

לעצם העניין: הבחורה לא סאבית ולפי התיאור שירוקאפור הביא פה, היא גם לא אמרה מילת בטחון ולא בטוח שהיתה לה בכלל כזו. אנחנו כל כך רגילים לטרמינולוגיה הזו עד שאנו רואים אותה גם היכן שהיא איננה.

מה שכן קרה הוא שהבחורה השתמשה באחת האופציות שהוגדרו מראש לסיום המשחק. לו היא היתה "משלנו", השרשור הזה היה כבר תופח למימדים כפולים, משום שאבירי מסדר "אתם לא מכירים אותם" ו"ככה בדיוק היא אוהבת את זה" היו מתערבים. מאחר והם נרדמו בשמירה או שסתם לא אכפת להם מגויים, אמלא את מקומם: יכול להיות שהבחורה זקוקה להוכחה שהחברים מגרמניה באמת רציניים. אולי האיומים האלה, ההמחשה לכך שהיא באמת לא יכולה להשתחרר בקלות כזו הם בדיוק מה שעושה לה את זה. אפשר שכדברי החבורה, היא באמת התבאסה מסיום המשחק.

למעשה, זו בדיוק הסיבה שקיימת מילת בטחון, כדי שלא יהיה ספק. הרבה סאביות אומרות "די", "מספיק", "לא רוצה" וכדומה פשוט כי הן נהנות מכך שהשולט מתעלם מזה לגמרי ועושה את מה שהוא רוצה בכל זאת. המיקוח על כוח וההכרה בכך שהוא נמצא אצל השולט הם המהנים. יכול להיות שזה מה שהיה כאן, אי אפשר באמת לדעת, וזה לא משנה שתי עובדות בסיסיות: א. כאן באתר יש נשים (וגברים) שעשו דברים הרבה יותר מטומטמים מזה. ב. צריך, כל כך צריך שתהיה חובת ענישה לאנשים טיפשים.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 25 ביולי 2008
Lanya Colson כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:
tebayes, אני איתך לחלוטין בעניין שלא לוותר על מילת ביטחון.
יש כזה דבר מילכוד מילת ביטחון. לא רק שכך, זה קל נורא, ואפילו יכול לקרות מבלי ששמים לב. לדעתי זה משהו שמאד צריך להזהר ממנו.

Lanya Colson, לדעתי אני, בכל מקום שיש העברת כח יש יחסי שליטה. מה שמתואר כאן אלו יחסי שליטה פרקסלנס. לא צריך להיות טקס קילור והודעה רשמית שמעכשיו היא סאבית שלו, כדי להפוך אותה לכזו, אפילו אם לזמן מוגבל. הקופאית בסופר יכולה להפוך להיות הסאבית שלי תוך כדי שהותי בקופה, אם היא מעבירה לי כוח לשלוט עליה שתעשה מה שאני רוצה.

חיים טובים יש לך, כולן סאביות, כי הן עושות מה שאתה רוצה (סאביות בתשלום, אם לא אכפת לך, כי הקופאית בסופר עושה לך חשבון ואורזת לך את המוצרים רק בגלל שהיא מקבלת משכורת, אשר ממומנת בחלקה על ידי הקניה שלך)

תגיד, גם קופאי בסופר הוא סאבית?
הספר שלך הוא סאבית?
הפדיקוריסט, גם הוא סאבית?
והרואה חשבון שלך, סאבית, נכון? הרי הוא עושה מה שאתה רוצה...

חיים טובים יש לך, צ'יטה. חיים טובים מאוד.

האמת שבאמת יש לי חיים טובים.

זה שהקופאית אורזת לי את המצרכים בסופר לא עושה אותה סאבית, זה חלק מהשירות בכלל. אבל אם היא תעביר לי כוח, קרי תיתן לי לשלוט בה, היא באותו הרגע נכנסת למשבצת סאבית.

ואתן לך דוגמא, כדי להבטיח שתביני את מה שאני אומר, ולא תתבלבלי ותחשבי חלילה שחלק מהשירות הוא סאבמישן. אשתמש בדוגמא של הקופאית בסופר, היות ונראה לי שהדוגמה מצאה חן בעיניך.

אני עומד ומקבל שירות מהקופאית בקופה בסופר מהרשתות הגדולות. תוך כדי עשיית החשבון אני אומר בקול רם ששכחתי לקנות חלב, ומבקש מהקופאית ללכת להביא לי חלב. אם היא קמה ממקומה והולכת עד לקצה הסופר להביא לי חלב, היא עושה מעבר למה שהיא נדרשת, או מעבר למה שמקובל או אפילו הגיוני במתן השירות. היא מעבירה לי כוח לבקש ממנה דברים שאני רוצה, אפילו אם הם לא הגיוניים או מקובלים.

אני מקווה שעכשיו הדוגמא שלי מובנת לך.
Lanya Colson
Lanya Colson • 25 ביולי 2008
צ'יטה כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:
tebayes, אני איתך לחלוטין בעניין שלא לוותר על מילת ביטחון.
יש כזה דבר מילכוד מילת ביטחון. לא רק שכך, זה קל נורא, ואפילו יכול לקרות מבלי ששמים לב. לדעתי זה משהו שמאד צריך להזהר ממנו.

Lanya Colson, לדעתי אני, בכל מקום שיש העברת כח יש יחסי שליטה. מה שמתואר כאן אלו יחסי שליטה פרקסלנס. לא צריך להיות טקס קילור והודעה רשמית שמעכשיו היא סאבית שלו, כדי להפוך אותה לכזו, אפילו אם לזמן מוגבל. הקופאית בסופר יכולה להפוך להיות הסאבית שלי תוך כדי שהותי בקופה, אם היא מעבירה לי כוח לשלוט עליה שתעשה מה שאני רוצה.

חיים טובים יש לך, כולן סאביות, כי הן עושות מה שאתה רוצה (סאביות בתשלום, אם לא אכפת לך, כי הקופאית בסופר עושה לך חשבון ואורזת לך את המוצרים רק בגלל שהיא מקבלת משכורת, אשר ממומנת בחלקה על ידי הקניה שלך)

תגיד, גם קופאי בסופר הוא סאבית?
הספר שלך הוא סאבית?
הפדיקוריסט, גם הוא סאבית?
והרואה חשבון שלך, סאבית, נכון? הרי הוא עושה מה שאתה רוצה...

חיים טובים יש לך, צ'יטה. חיים טובים מאוד.

האמת שבאמת יש לי חיים טובים.

זה שהקופאית אורזת לי את המצרכים בסופר לא עושה אותה סאבית, זה חלק מהשירות בכלל. אבל אם היא תעביר לי כוח, קרי תיתן לי לשלוט בה, היא באותו הרגע נכנסת למשבצת סאבית.

ואתן לך דוגמא, כדי להבטיח שתביני את מה שאני אומר, ולא תתבלבלי ותחשבי חלילה שחלק מהשירות הוא סאבמישן. אשתמש בדוגמא של הקופאית בסופר, היות ונראה לי שהדוגמה מצאה חן בעיניך.

אני עומד ומקבל שירות מהקופאית בקופה בסופר מהרשתות הגדולות. תוך כדי עשיית החשבון אני אומר בקול רם ששכחתי לקנות חלב, ומבקש מהקופאית ללכת להביא לי חלב. אם היא קמה ממקומה והולכת עד לקצה הסופר להביא לי חלב, היא עושה מעבר למה שהיא נדרשת, או מעבר למה שמקובל או אפילו הגיוני במתן השירות. היא מעבירה לי כוח לבקש ממנה דברים שאני רוצה, אפילו אם הם לא הגיוניים או מקובלים.

אני מקווה שעכשיו הדוגמא שלי מובנת לך.

אוקיי, שתי שאלות:
1. כל אישה שעושה עבורך משהו שהיא לא אמורה לעשות, מתוך מניע שאינו כלכלי (למשל נדיבות) היא סאבית שלך לאותו הרגע?
2. ואם הקופאי הנחמד היה גבר, שהולך להביא לך סטייק ממחלקת בשר,, גם אז הוא סאבית?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 25 ביולי 2008
איכשהו נראה לי שאני לא אצליח להסביר לך את עמדתי. כנראה זה מפני שההסברים שלי לא מספיק טובים.
בכל מקרה, ניסיתי.
הוא​(שולט)

דוריס קצבים

הוא​(שולט) • 25 ביולי 2008
משחטת מילים
Tish Adams
Tish Adams • 25 ביולי 2008
בעיניי הם לא שולטים והיא לא נשלטת. לא בהגדרות שלי בכל אופן.
וכן, לצערנו משלמים על טמטום. לפעמים, די ביוקר והנה דוגמה לכך.
מילת ביטחון חייבת להיות גם אם לא משתמשים בה ואין להתנות אותה.
כמו שזלאופון כתב, אנחנו לא יכולים לדעת מה באמת קרה ואת כל הפרטים אבל משערת
שהתגובה שלהם נבעה ממקום לא טוב. אם זה טמטום, זילזול או השד יודע מה, אסור שזה יקרה.
איפה ה'קהילה' שם שכולם אומרים שהיא קיימת במדינות אחרות ורק אצלנו לא?

נילי ונילי, ציפיות זה לכריות. icon_wink.gif
צ'יטה, יש גם אנשים נחמדים שרוצים לעזור. זה לא עושה אותם נשלטים.
לדעתי קצת נסחפת עם החלב והקופאית בסופר.
חתלתולונת, לגבי הוירטואליות, את טועה. יכולה להעיד באופן אישי על מערכת שולטת - נשלט ללא
מחשב. קיים גם קיים ואפילו... מומלץ בחום.
שבת נפלאה.