לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראיון עם ערגה

הוא​(שולט)
לפני 16 שנים • 11 בינו׳ 2008

ראיון עם ערגה

הוא​(שולט) • 11 בינו׳ 2008
"הכה את המומחה" הראיון השני- אנו עורכים ראיון בפורום בדסמ בתפוז עם דמות מנוסה בתחום .
ראיון עם ערגה

תני לנו בבקשה קצת רקע אישי פרטים בסיסיים עד כמה שניתן.

ערגה: אני אישה בת 40, אם לילד מדהים בן 12 וגרושה כשנתיים. אני אישה מאוד דומיננטית בכל תחומי החיים למעט התחום הזוגי. שם אני בוחרת להיות אחרת. בעבודה אני דומיננטית ובתפקיד מנהיגותי, גם במשפחה ובחיי החברה אני טיפוס שמוביל אנשים אחרים. אוהבת להרגיש אנשים "טובים" לי לפי מה שיש בעיניים שלהם.

ספרי על תחומי עיסוק עניין והנאה בנוסף לתחום הפורום .

ערגה: הממ, יש רבים. אני אשת ספר, קוראת המון אולם לאט מדי לצערי. מוסיקה טובה וריקודים הם ממש כייף עבורי (אל תתבלבלו, לא טראנס). אני אוהבת לצייר, אוהבת לטייל (בעיקר עם הבן שלי). מאוד אוהבת לבשל ולפנק את האהובים שלי.
החוש האסתטי, הבחירה בדברים נאים שיקיפו אותי ועיצוב וקישוט הם חלק מאהבותיי. דברים טובים יכולים להיות גם סרט שירשים אותי בסיפור, במשחק או ויזואלית או אמנות אחרת שתזין את הנפש. יש לי ידיים "טובות" והיו תקופות שיצרתי דברים חדשים – מה שהביא לעונג גדול.

מה המוטו שלך ביחסי שליטה אם אפשר במלה אחת? וכיצד מאופיינת הכניעה שלך?

ערגה: המילה "ראוי" עולה במחשבותיי כמילה בודדת. אני אכנע ואתמסר בכל ליבי לזה שיהיה ראוי בעיני. אם הוא יהיה ראוי, אפשר לפרוט את כל מה שיקרה אחר כך למרכיבים של הקשר הבדסמי שלי; אני אציית לו, אפעל למענו, אני אלמד ממנו , אקשיב, אתייעץ, אענג ואהיה מעונגת, אני אתאהב בו, אני אבטח בו ואקווה לכמה שיותר. גם ההטיה הנקבית נכנסת באותו מרחב, "ראויה". אני רוצה ואנסה להיות ראויה לו, (היות והוא ראוי) להצדיק את הבחירה שלו בי, וספק את רצונותיו, את דעתו והרבה מעבר לסיפוק מיני או פשוט שביעות רצון פשוטה. אנסה להיות "הכי טובה" שאפשר.
לגבי אפיון הכניעה, אולי ניתן לחוש מהדברים הקודמים מעט על האפיון שלה. היא יוצאת מנקודת שוויון יכולות וזכויות ומתוך בחירה והעברת הכוח. הכניעה שלי באה ממקום מפוכח לגמרי וככל שאני ממשיכה כך בוחרת אני בכל יום מחדש, להיות במקום הזה. היא תבוא רק כשעל פי השיפוט האישי הוא יהיה ראוי ותהיה הצדקה לכך מה שאתן, ויותר מכך כשארגיש את הרצון לרדת על ברכי ולנשק לידו של האדון שלי. זה צריך לבוא ברמה שקשה להסביר אותה. אני פשוט יודעת. (מהבטן...)

כמה שנים את פעילה בתחום ואיך גילית שאת "כזו" לראשונה?

ערגה: קשה להגדיר את שנות הפעילות ואני מכירה סיפורים של אנשים שצבטו או קשרו בכיתה ג' ומחשיבים גם שנים אלו, חחח....(גם לי היו חוויות ילדות דומות). ברצינות, אני לא יודעת בדיוק ומתי להתחיל לספור אולם הצ'אטים הראשונים שלי עם אנשים מהתחום היו כבר לפני כעשר שנים. נכנסתי גם ל"דרושה צייתנית" ב IOL של אז , הכנסתי מישהו לאייסיקיו שלי שלימד אותי שיש עולם כזה. בהתחלה פשוט ניתקתי מגע ונבהלתי וברחתי. נבהלתי בעיקר מעצמי ומהעוצמות שהציפו אותי. לקח הרבה זמן עד שהעזתי להכיר מישהו בפועל, אחר כך הוא הכיר לי את המירק, ואז אחרי חודשים רבים נפתחתי גם לאנשים אחרים בקהילה.
אני עוד זוכרת את התחושה שהציפה אותי כשגיליתי שלא רק אני בתוך תוכי סוטה אפילה ומזוויעה אלא שיש עוד אנשים כמותי, שאוכל לחלוק חוויות, שיהיה מי שיבין ואולי אפילו לא ישפוט ולא יחשוב שזה כל כך נורא. כשנכנסתי בפעם הראשונה לשרת של bondage.com במירק הייתי פשוט בהלם. היו מחוברים אז כמה מאות אלפי איש באותו זמן ואני פשוט נותרתי ללא מילים.

להמשך הראיון בפורום בדסמ בתפוז
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=507

נוריתE
לפני 16 שנים • 11 בינו׳ 2008
נוריתE • 11 בינו׳ 2008
שאפו.
10x2.gif
dahanc​(שולט)
לפני 16 שנים • 12 בינו׳ 2008

כפי שאני מכיר...

dahanc​(שולט) • 12 בינו׳ 2008
את ערגה אני מכיר באופן חטוף ,באיזה מיפגש... icon_biggrin.gif

אבל היתכתבנו לא מעט בפרטי..ולדעתי מדובר באישיות יוצאת מהכלל ,כנה ואמיתית
חזקה ,שמשלבת גם איטלגנציה יחד עם נשיות בוגרת ...פשוט בת -אדם שכיף לדבר
או לשהות במחיצתו... icon_biggrin.gif

אז מבחינתי לא צריך שום המשך ראיון...היא פשוט עבורי אישה בלי שום קשר לכלום !!!
Tish Adams
Tish Adams • 12 בינו׳ 2008
מה הרעיון של חצי ראיון?
אם כבר, אז כבר.
לא כאן יותר
לא כאן יותר • 12 בינו׳ 2008
dahanc מה הקשר בין זה שערגה אישה לבין המשך הראיון הנפלא איתה icon_rolleyes.gif ?

תודה לערגה על החשיפה ועל ראיון נפלא וגם למראיין שאפו. flower3.gif
צ'יטה​(שולט)

פשוט מקסים....

צ'יטה​(שולט) • 12 בינו׳ 2008
ערגה: מקסים אותי האופן שבו את רואה את העולם הזה, את עצמך. את נשמעת לי מקסימה.
תודה ל-gidionline, על עוד ראיון עומק מדהים.
dahanc​(שולט)
dahanc​(שולט) • 12 בינו׳ 2008
דיווה מפונקת כתב/ה:
dahanc מה הקשר בין זה שערגה אישה לבין המשך הראיון הנפלא איתה icon_rolleyes.gif ?

תודה לערגה על החשיפה ועל ראיון נפלא וגם למראיין שאפו. flower3.gif

היתכוונתי עבורי בלבד אין צורך בהמשך הראיון..... icon_biggrin.gif
calipso​(נשלטת)

Re: כפי שאני מכיר...

calipso​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2008
dahanc -- להגיד מכיר על מישהו - רק לאור התכתבות במייל זה יומרני , ויוצר רושם לא תמיד נכון.

יחד עם זאת אני חושבת שראיון כזה מצריך אומץ ולכך צריך להתייחס .

אז ערגה יקרה - כל הכבוד על הנכונות להחשף והאומץ
.
ערגה
לפני 16 שנים • 15 בינו׳ 2008

תודה

ערגה • 15 בינו׳ 2008
תודה לכל מי שהשקיע וקרא, והגיב,
בפרט למי שהגיב על הראיון עצמו ועוד כאן בכללי icon_smile.gif....

אכן לא מעט תעוזה להחשף,
תודה הוא, על היוזמה והאמון,
זה היה כייף אמיתי להתמודד עם השאלות ועוד בניסיון לחסוך במילים וסיפורים,
תרגיל לא רע באיפוק.
icon_cool.gif
הוא​(שולט)
לפני 16 שנים • 15 בינו׳ 2008

MY

הוא​(שולט) • 15 בינו׳ 2008
PLESURE TOO