ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרוש סיוע דחוף לפליטים בתל אביב

Queeny​(מתחלפת){being}
לפני 16 שנים • 17 בדצמ׳ 2007

דרוש סיוע דחוף לפליטים בתל אביב

Queeny​(מתחלפת){being} • 17 בדצמ׳ 2007
שלום לכולם
בימים האחרונים הגיעו עוד פליטים לבתי המחסה בתל אביב, המצב שם קשה ביותר, הצפיפות גבוהה ונוצר צורך דחוף בכמה דברים בסיסיים.

אפשר פשוט להגיע עם תרומות למקלטים:

המקלט ברח' מטלון 75, קומת מרתף.

במקום נמצאים למעלה מ 150 בני אדם. יש מספר נשים ומספר ילדים ותינוקות (גילאי שנה ושנתיים).

הצרכים:

חיתולים

מזון לתינוקות
בגדי תינוקות

מוצרי הגיינה לנשים

(לגבי התרומות לתינוקות אפשר להביא ישירות לחדר נשים. כדאי לתאם עם גבריאל שדובר אנגלית 054789115)

וגם:

שמיכות
בגדי חורף לגברים, נשים וילדים.

נעליים סגורות

תחתונים

גרביים

סבונים ושמפו

משחות ומברשות שיניים

המקלט ברח' לבנדה 56 (הכניסה בין 54 ל56 מדרגות מוליכות לחצר מאחור)

הצרכים:

בגדי חורף לגברים

שמיכות

נעליים סגורות

תחתונים

גרביים

סבונים ושמפו

משחות ומברשות שיניים

כדאי לתאם עם במבה שדובר אנגלית 0547966588

תרומות מזון
יש צורך בתרומות בעיקר בסופי שבוע, אם יש קבוצות שרוצות להתארגן באופן חד פעמי, או קבוע,

אפשר ליצור קשר עם שלומית, שמרכזת את הסיוע במזון.

shlomit.bornstein@gmail.com

לשלומית יש הודעה נוספת:

שלום לכולם,

דרוש/ה מתנדב/ת לתפקיד אחראי/ת נהגים בצוות מזון לצורך שיבוץ וליווי טלפוני של נהגים מתנדבים.

איך נעשה התפקיד?

שיבוץ: הרוב המכריע של משימות הנהיגה הן קבועות כך שניתן לתכנן את השיבוץ מראש אם כי מדי פעם צריך לארגן נהגים בהתראה קצרה (מעכשיו לעכשיו).
ליווי טלפוני: צריך בעיקר להיות זמינים לטלפונים כדי לתת גיבוי לנהגים , כולל בנסיעה הלילית (10-11:30 בלילה). זמינות לליווי טלפוני בבוקר (9-11 בבוקר) יתרון אך לא הכרחית.

אשמח לשמוע ממי שמעוניין / מעוניינת לעזור.

תודה,
שלומית

shlomit.bornstein@gmail.com

וגם:

ניתן לתרום חפצים לבית (כלי מטבח וכו') למשפחות של הקהילה הסודנית בכנסיה ברח' לבנדה 17 בחצר. ניתן לתאם עם פטריק 0503630373, או עם סיימון 0546495731(שניהם דוברי אנגלית)

תודה

פעילים למען פליטים laplitim@gmail.com

מי שמכיר אותי באופן אישי ומעוניין להעביר דרכי תרומות, יכול לשלוח לי הודעה אדומה או להתקשר.
קוויני.
Blood​(אחר)
לפני 16 שנים • 17 בדצמ׳ 2007
Blood​(אחר) • 17 בדצמ׳ 2007
אפשר לשאול מהיכן הפליטים?
Queeny​(מתחלפת){being}
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007

פליטי דרפור

Queeny​(מתחלפת){being} • 18 בדצמ׳ 2007
מדובר בפליטים שהגיעו מסודן, בעיקר מדרפור (חבל הארץ בו מתרחם רצח-עם). חלק מהפליטים הגיעו מאריתריאה.
מלך הארץ​(לא בעסק)

Re: פליטי דרפור

מלך הארץ​(לא בעסק) • 18 בדצמ׳ 2007
Queeny כתב/ה:
מדובר בפליטים שהגיעו מסודן, בעיקר מדרפור (חבל הארץ בו מתרחם רצח-עם). חלק מהפליטים הגיעו מאריתריאה.

עם כל הכבוד והרצון לעזור לאחינו/בני דודנו המוסלמים הבאים אלינו מאפריקה האקזוטית,

למה בת"א?

למה אין מקלט במקום שיש קצת יותר "ספייס"? מה הם עובדים כבר בסיטי בדרום ת"א?

למה לא למשל בכפר מוסלמי שם יש גם מסגדים בסמוך? נגיד רהט, או אום אל פאחם?

ולא שאני לא רוצה לעזור חלילה, להיפך!

כל .......... הנפש שמאוד רוצים לעזור - למה הם לא דורשים ממשלת ישראל שתישלח שני מטוסי אף - 16 להפציץ בסודאן את מי שצריך ולמנוע בכך את המשך רצח העם?

זה יעזור יותר מלקלוט אלפי או עשרות אלפי פליטים בהמשך בת"א (צריך גם לקחת בחשבון שבהמשך יהיה איחוד משפחות וקרובי המשפחה גם יגיעו),

הגענו עם המטוסים לעיראק, לסוריה לאנטבה - אפשר גם להגיע לסודאן (אני מאמין שגם אין להם מערך נ.מ. וחיל אוויר שיכול לאיים על טייסינו)

על כן מי שבאמת באמת רוצה לעזור ולמנוע רצח עם (..... אנחנו כיהודים לא יכולים לעמוד מנגד לא?) אז אני מציע לארגן הפגנה (עם רישיון וכחוק כמובן) מול הקריה ולדרוש פעולה מיידית של חיל האוויר.

אח"כ אפשר לקפוץ לעזריאלי יש כבר לדעתי כמה מקומות שהתחילו במכירות סוף עונה.
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2007
לא יודע מאיפה הבחור מעליי הביא את הקטע עם להפציץ את סודן ( DUDE WTF?) אבל אני רק רציתי להגיד שלדעתי קוראים להם מהגרים ולא פליטים.פליטים הם יכולים להיחשב במצרים, לא בארץ.
הבוסית​(שולטת)

מיותר

הבוסית​(שולטת) • 18 בדצמ׳ 2007
העזרה היחידה שיש להגיד למסיגי האלה היא כרטיס לכיוון אחד למצרים.
פנטין
פנטין • 18 בדצמ׳ 2007
לא יודעת מה נסגר עם כל ערלי הלב שמעלי.... icon_eek.gif

אשמח לעזור... הלכתי לראות מה יש לי בבית
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2007
נוע'לה כתב/ה:
לא יודעת מה נסגר עם כל ערלי הלב שמעלי.... icon_eek.gif

אשמח לעזור... הלכתי לראות מה יש לי בבית

אנחנו לא ערלי לב - אנחנו דורשי האמת
קטסטרופה{Adonai}

פשוט חלאות.

קטסטרופה{Adonai} • 18 בדצמ׳ 2007
לא בני אדם המה אלא חלאות המין האנושי חלק מהמגיבים פה שחושבים שהדם שלהם שונה משל אחרים רק בשל דתם וצבע עורם.
אני מציע להתעלם מהם.

אני מאוד אשמח לעזור ולרתום אחרים שכן יש להם לב בצד שמאל לעזרה לאנשים אומללים אלה שהגורל היכה בהם קשות ואני לא מתכוון לחלאות הנ"ל, אני מתכוון לפליטים.

אני קורא כאן ועכשיו לכל מי שניחן בלב רחום והתחשבות בזולתו קודם כל להוקיע ולהקיא את הזוהמה האנושית מתוכנו ובמקביל כל אחד שיעזור כפי יכולתו וכיסו.

תודה.
Tish Adams
Tish Adams • 18 בדצמ׳ 2007
אני הולכת גם לבדוק מה אני יכולה לתרום.
בני אדם הם בני אדם בעיניי.