לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פלישת החייזריות

האמפרי
לפני 16 שנים • 4 בספט׳ 2007
האמפרי • 4 בספט׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
האמת המלט, אתה נחווה אצלי, כאיש מאד חכם, ומתבטא היטב. בחיי שאני לא מבין, למרות שמנסה, למה זה לא שייך לפה.

אני לא מיתמם, בחיי.

בחיאת, תנסה להסביר לי. או אפילו מישהו אחר, אם לא בא לך.

"נו.. איך יודעים? איך? -- פשוט יודעים. זה כמו שאתה לא מצפה למצוא ביצים בדוכן
העגבניות -- זה פשוט משהו שיודעים וזהו."

אין בעד מה, צ'יטה.
אם אתה לא מבין משהו מהמלט תשאל אותי. בשביל זה אני כאן. icon_cool.gif

מרג'נה

מכיוון שביקשת יפה אני אנסה

מרג'נה • 4 בספט׳ 2007
ידידנו מגזע הנמריים.
אני מצרפת את ההרגשה שלי להמלט ול 3 הסאביות שענו לך.
(אתה יודע: כשכולם אומרים שאתה שיכור אולי יש בזה משהו). אני מסכימה עם המלט שמרגישים כמו שיודעים שמשהו שייך לדוכן האפרסקים והשני שייך לדוכן הבננות.

אני מנסה דוגמא ונילית.
נניח שהיה מדור עיצות לזוג הצעיר הונילי והיה שלל עצות מעשיות איך לארגן בית, קניות, כמה עצות על מניעת משברים בנישואין, סימני אזהרה כשהוא אלים, קנית מתנות ליום הנישואין כשיש משבר ועוד.

במדור הזה מישהו היה פוצח בפוסט נלהב על החיזריות שהוא מרגיש כשפגש את בחירת ליבו הונילית ועל קבוצת החיזריות בפוטנציה שמטילות ברחובות ומחכות לבעל שיהפוך כל אחת מהן לחיזרית שלו, רכושו, ובבת עינו.

הפוסט יתאים למדור אחר. אפשר להציג את אופי הנישואין או אופי הבדס"מ כדיון ואפשר לענות אבל הפוסט שלך הוא לדעתי סיפור אהבה לסאבית שלך ולא דיון.

אני לא אהבתי את מטפורת "החיזרית" כי אני חובבת מד"ב.
חיזר בלשון העממית הוא מישהו מנותק, מוזר, לא אנושי שלא משתלב בסביבה. אנחנו לא רוצות לחשוב את זה על עצמנו.
כתבת עליה שהיא "משתנה ויזואלית"? ועל כולן "מתרבות במהירות בלי שהרגשנו".
מזכיר לי בזכרון הקולקטיבי לסרטים את החיזריות היפות שרק מחכות ל"די דיי" החיזרי ו"פלישת החיזריות" מזכיר את "פלישת חוטפי הגופות" האלמותי.
אשלית העיצוב של הדום לחיזרית מזכיר את הסרטים האלה שבסוף מתברר שהחיזרים פולשים כמו בכל הסרטים על החיזרים. בררר...לא התחברתי למטפורה.

מעדיפה מטפורות אחרות אבל הבנתי שזה פוסט של אהבה לסאבית שלך.

כל פוסט של אהבה לסאבית שלך הוא יפה אבל אתה רואה שלא מתעורר פה דיון במה שרצית ואלפוני מיועד לעצות מעשיות או דיונים. נכון?
לא קשורה
לא קשורה • 4 בספט׳ 2007
גמני עם הבטון הלא מעורבב אך היצוק. ועם השאר.
זה אולי יופי של פוסט, אבל, בסופו של יום, אם צריך דומתחיל לדוג ממנו פרטי מידע לימודי,
הוראות, טיפים, עצות, כללי אצבע או כללים אחרים;
התשובה היא, יוק. גורנישט. אין שם כאלו.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 16 שנים • 5 בספט׳ 2007
red-cell​(מזוכיסט) • 5 בספט׳ 2007
פייה כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:
במקום שבו מסבירים איך בדסם אמור להיות

ושוב, הגדרת הפורום:
"פורום הסברה לפעילות סאדו מזוכיסטית בטוחה ובריאה. דיון בסיכונים הפיזיים והנפשיים ביחסים סאדו מזוכיסטים. אתיקה, מוסר ובריאות נפשית. נקודת התחלה טובה למתחילים ולמתקדמים."

כך שלא, זה לא מקום שבו מסבירים איך בדסמ 'אמור' להיות,
בעיקר מכיוון שאין כזה דבר.
זה כמו להסביר איך אהבה אמורה להיות, או ידידות או תיעוב.
אין כאן 'אמור'. אין חוקים ואין כללים, מלבד SSC, שגם לא ממש ניתן להגדרה חד משמעית.
כל אחד חי את הבדסמ שלו כראות עיניו ולפי מה שהלב שלו אומר.
וזה כל היופי בזה.
הפורום הזה לא נועד ליצור תבנית בדסמ גרסת צ'יטה לאנשים חדשים שבאים להתעניין בנושא,
אלא לתת אינפורמציה יעילה שתעזור לחדשים להחליט בעצמם איזה מין בדסמ הם רוצים לעשות.

אם אתה מעוניין לחלוק את איך שאתה אישית אוהב וחי בדסמ - יש מספיק פורומים המיועדים לכך.

מה שפייה כתבה הוא נכון. זהו פורום שנועד להסביר לחדשים מושגים בסיסים ב- BDSM, לתת להם את הכלים הראשוניים, את ההכרות הראשונה עם העולם הזה וגם במה לשאלות שיכולות להוות בסיס לדיון מעמיק בנושאים שונים כמו בטיחות, מקורות, שאלות שונות ומשונות בתחומים השונים כמו SM או Ds, קוקהולד, Pony play, Fire play, קשירות, משחקים אנלים וכו'.

פוסט כמו שלך הייתי מעביר ליצירה מקורית או לפורום הבנים על הבנות. אני במקומך הייתי משאיר את זה במסגרת הבלוג, אבל זה אני.

לגבי השאלה או הויכוח איך BDSM צריך להיות, אין דבר כזה. לכל אחד יש את ה- BDSM שלו, מבחינתך כל העולם מתרבה בסאביות מבחינתי זה בדיוק הפוך, אנחנו יכולים להתווכח עד מאה זה לא ישנה את השקפות עולמינו. לשתי ההשקפות יש מקום (שתייהן, אגב מופרכות...).

אגב, אני הייתי משנה את ההגדרה של אלפוני ל-"שיחות בנושאי BDSM" שהן מעבר לשליטה גברית או שליטה נשית. ישנם הרבה דברים משותפים שפשוט נופלים בין הכסאות בגלל החלוקה הזאת.
walking dead
walking dead • 5 בספט׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
המלט,
תראה, תשמע
הפוסט הזה עוסק כמטאפורה של חייזריות, ביחסים בדסמים מאד עמוקים (לאו דווקא הכי שווים), אבל מאד עמוקים.
הוא מדבר על האופן בו הדום מעצב את הסאבית שלו.
על האופן בו היא נכונה להיות מעוצבת עבורו, על הגמישות שאיתה היא מגיעה, על הנכונות והרצון להיות מעוצבת.
צודקת העקשנית הזו, שזה מסוכן המקום הזה, זה אקסטרימי. אבל זו תפיסתי. זה הבדסם שלי.
אלפוני זה פורום בו משוחחים על תפיסות של איך בדסם יכול להיות. אני כבר לא משתמש במילה צריך, כדי שהמיוחדת הזו לא תתלה אותי, חלילה.

אבל זה בדיוק המקום, להסביר איך עושים בדסם.
יש כאלה שעושים ככה, וזה מצויין, וכאלה שעושים אחרת, וזה גם אמור להיות מצויין.
אבל משום מה, לפחות אחד מהמצויינים האלה נעלם פה בדרך. ואני שואל את עצמי למה. כי זה לא המצויין שלהן ?

האמת המלט, אתה נחווה אצלי, כאיש מאד חכם, ומתבטא היטב. בחיי שאני לא מבין, למרות שמנסה, למה זה לא שייך לפה.

אני לא מיתמם, בחיי.

בחיאת, תנסה להסביר לי. או אפילו מישהו אחר, אם לא בא לך.

אף אחד לא אמר שהמצוין שלך הוא לא לגיטימי. גם אם אני אישית אינני מסכימה עם ה"מצוין" שלך - זהו האופן בו אתה רואה יחסים בדס"מיים.

העניין הוא, בהיותי בין יתר שריטותיי יקית חובבת סדר, שמקומו של פוסט זה לא כאן. בפורום אלפוני מסבירים מושגים בסיסיים הקשורים לבדס"מ והוא מיועד לאנשים חדשים שלא מכירים כלל את התחום. כאן בפורום הזה ניתנות טעימות קטנות בלבד. אדם חדש שמגיע לאתר ורוצה ללמוד על יחסי שולט ונשלטת לא צריך להתקל בפוסט הזה המציג דוגמא קיצונית למדי (ומדי, אבל זה כבר עניין של טעם אישי כידוע) לאופן התנהלות יחסים בין שולט ונשלטת ולחשוב חלילה שזה האופן הנכון והמקובל לניהול מערכת יחסים. פורום אלפוני צריך להכיל חומר בסיסי ביותר החיוני למי שפוסעים את צעדיהם הראשונים כאן, כמו למשל ההבדל בין בדס"מ להתעללות, הסברים יבשים ונייטרליים על מושגים בדס"מיים ומקום לשאלות של מתחילים וגם ותיקים שמתלבטים. המטרה היא לא לעצב דעה של מישהו או לכוון אותו להתנהגות מסויימת שהיא ה"נכונה" (שהרי אין כזו, אלא אם יצא לאור כבר מדריך הכיס השלם למערכת יחסים בדס"מית אידאלית ואף אחד לא טרח לעדכן אותי) אלא לתת לו את הכלים לגלות בעצמו מה עושה לו טוב.
המניפסט הניאו-מד"בי שלך רחוק מלהיות פוסט נייטרלי שכזה, זה הכל.

די תמוה בעיני שאתה בוחר לראות בהערות שמספר לא מבוטל של גולשים מעירים לך כמשהו אישי ולא ענייני. וכל אחד מהם ניסה להסביר לך למה מה שכתבת לא שייך לפה. והנה גם אני ניסיתי icon_smile.gif
פייה{O}
פייה{O} • 5 בספט׳ 2007
red-cell כתב/ה:
אגב, אני הייתי משנה את ההגדרה של אלפוני ל-"שיחות בנושאי BDSM" שהן מעבר לשליטה גברית או שליטה נשית. ישנם הרבה דברים משותפים שפשוט נופלים בין הכסאות בגלל החלוקה הזאת.

למה להפיל בין כסאות?
למטרה זו ממש קיים הפורום המהולל 'כללי'.

הכל תחת שליטה icon_cool.gif

fishy.gif
טמונה במסגרת
לפני 16 שנים • 6 בספט׳ 2007

ומצד שני. ושלישי ורביעי והלאה....

טמונה במסגרת • 6 בספט׳ 2007
הגעתי מאין שהגעתי. אתם קוראים לזה "חיזרית". לא נתווכח. אתם ממילא חושבים, שההגדרות שלכם הן הנכונות. בעולם ממנו באתי אין לכך חשיבות. גם לא משמעות כלשהי. ולהיפך – אם אכנס איתכם לויכוח, זה פשוט יחטיא את המטרות לשמן הגעתי לכאן יחד עם חבריי וחברותיי. (כן, יש ביננו גם "זכרים" – שוב, המינוח שלכם, אבל אל תטעו לחשוב שיש לנו מגדר במושגי הארץ).
הסיבה שבגללה אני כותבת הבוקר היא, שיש פה כאלה שחושבים שהם מבינים. אני אנסה להסביר. בשפתכם שלכם, אבל עדין את דעותי.

היה חלק יפה בתיאור שלו –

אי אפשר לצוד אותן, הן צדות לבד. הן מסמנות לעצמן מטרה, ובאופן עדין כזה ייחודי להן, הן ניגשות למטרה שלהן, נעמדות לידה, באופן עדין, אך שאינו משתמע לשתי פנים. הן בחרו בך, הן בחרו להבהיר לך את זה, באופן העדין הזה, וכל מילה נוספת מיותרת.

זה נכון. מדוייק. אנחנו, שבאנו משם, בוחרות ובוחרים להבהיר לכם את זה. בדרך שלנו.
אצלכם, יש כאלה שחושבים שהם מבינים. שחושבים שהם יכולים לשלוט בזה, בנו...
שיחשבו. משחקים אף פעם לא הזיקו לאף אחד. ההיפך הוא הנכון – כל עוד שאתם משחקים, אתם פשוט לא תשימו לב למה שמתרחש באמת.
ראיתם פעם ילד בן חמש שמרוכז במשחק ?
ובכן, כשמסתכלים עליכם מבחוץ, אין הבדל בין ילד בן 5 לילד בן 50. אתם רק רוצים לחשוב שיש.

ואפשר להמשיך את זה.... אפשר, אבל מבחינתי לא צריך. מי שמסוגל להבין – מבין.
אתם קוראים לזה "היופי בעיני המסתכל".

ולא, אני לא חושבת שהמקום לדיון הזה הוא פורום אלפוני. הוא מתאים הרבה יותר לפורום כללי.
ומצד שני – אם הוא כבר כאן ויעצרו לקרוא בו אנשים, אז דעו לכם שיש גם את הצד השני. והשלישי והרביעי ועוד כאלה שאפילו לנו (מי ישמע?) קשה לתפוס.
מרג'נה
לפני 16 שנים • 6 בספט׳ 2007
מרג'נה • 6 בספט׳ 2007
אני חושבת שאפשר להזיז שרשורים. אם צ'יטה רוצה הוא יכול לבקש מכלובי להעביר את השרשור ל"כללי" ולבקש שם תגובות לפוסט שלו.

רומנטיקה תמיד יפה. הקטע שטמונה הדגישה הוא קטע חזק ויפה.

המציאות האפורה היא שלפעמים גברים ונשים נפגשים סתם במקרה בלי לצוד ובלי להתכוון.
5 דקות איחור היו משנות את הגורל והם לא היו נפגשים כמו בסרט "דלתות מסתובבות" עם גווינת פלטרו.
אני לא יודעת למה אצלי תמיד המציאות האפורה היא שנפגשנו במקרה. icon_sad.gif
אולי אני עדיין לא חייזרית. יש לי סיכוי לעתיד אם אתמיד בכלוב ואקרא את אלפוני.
אני צינית הבוקר אבל בלי צחוק אני חושבת שכדאי להזיז את השרשור כדי שיוכלו לענות לו.
אני חושבת שיש כאלה שלא רוצים לפצוח בהגיגים בתגובה שלהם באלפוני אבל יענו בפורום כללי.
אני הייתי עונה לצ'יטה בפורום אחר לנושא עצמו.
צ'יטה​(שולט)
לפני 16 שנים • 6 בדצמ׳ 2007
צ'יטה​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2007
האמת, שאני לא לגמרי מבין, למה זה שהפוסט הזה מפורסם באלפוני, עם כל הוויכוח הלגיטימי במיקום הפורומי שלו, לא מאפשר דיון מרתק, באשר נאמר בו, ולא רק לעניין המיקום הראוי של הפוסט הזה.

מקפיץ, כי חושב שכתבתי יפה, הפעם (באמת חושב שזה פוסט יפה במיוחד מכל אלה שכתבתי). מקפיץ כי חושב שזה נושא ראוי לדיון מעניין.

תתגברו בבקשה על עניין מיקום הפוסט, שעליו מן הסתם אנחנו חלוקים, וכנראה גם נישאר ככה.