לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פלישת החייזריות

מUחדת
לפני 16 שנים • 4 בספט׳ 2007
מUחדת • 4 בספט׳ 2007
בינינו, צ'יטה, הנושא לא מתרומם עם או בלי עזרתנו האדיבה כמודיעין לענייני פורומים הראויים יותר לדיון (שאינו דיון כלל וכלל, כפי שעינייך רואות).

לא ניסיתי לסתום את פיך, ולמעשה לא התייחסתי לאף אחד מהדברים שכתבת כיוון שאת מניפסט הבדס"מ שלך אני כבר מכירה צ'יטה, ולא זקוקה לתזכורת נוספת (גם אם היא עמוסת דימויים מעולם הציידים, החיזרים או התקופה הביזאנטית בראי הסאב-ספייס) לכך שאני אינני מבינה בבדס"מ אמיתי.
דיון איתך היה אפשרי לו היית מקבל דעות שונות (כפי שאני מקבלת את שלך על אף שאיני מסכימה עם רובן) ולא פותר כל עניין באותו אופן בו אתה מגיב ללוטוס, ענבל, רפאל, חואן או כל מי שמנסה לשים את דברייך בפרופורציות הראויות להם.

בשירשור אחר אותו פתחת ("אחרוני המוהיקנים") כתבה לך ענבל שגם לדעתה אין זה הפורום המתאים לכך, שכן תפקידו הוא בהקניית ידע בסיסי ולא במשנות פילוסופיות פרטיות.
כמובן שלא טרחת להגיב לעניין עצמו ופטרת אותה ב
"וזה כן קשור לאלפוני לדעתי. קשור כל כך חזק, שלגמרי נמצא באושיות היסודות הבסיסיים, של איך בדסם צריך להתנהל.
זה בסדר שאנחנו לא מסכימים, וזה הרי לא חדש, זה ככה עוד מתחילת תולדות הזמן שלי פה באתר הזה".

אני אצטט אותך שוב:"....קשור כל כך חזק, שלגמרי נמצא באושיות היסודות הבסיסיים, של איך בדסם צריך להתנהל"

כאן הבעיה שלי צ'יטה. בחוסר מובהק במילה חשובה מאוד. "שלי".
כי הבדס"מ שלי לא מתנהל ולא יתנהל לפי מה נכון או לא נכון לך, לחברותיי לחוג הברידג' או למכרי באתר זה או אחר.

אבל אין זה העניין.
בסך הכל נאמר לך, שוב, שאולי זה לא המקום הנכון. שגם השירשורים הקודמים שלך היו ראויים להימצא בפורום אחר. זו זכותך המלאה להביע את דעותייך אבל לא לכפות אותן על אחרים, ובוודאי לא על אלו המנסים להבין את מקומם בעולם זה ועלולים לקבל רושם שגברים פה דומים למל גיבסון, ורק סאביות שאינן "וניליות-קינקיות" "ראויות" לחוויה בדס"מית מאלפת.

בידידות,
ל'. "פה זה לא מודיעין"
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 4 בספט׳ 2007
זהו מיוחדת, שהדעה הזו היא לא רק שלי. ולבטח זו לא פילוסופיה פרטית שלי.

אבל בחיאת, מיוחדת, אני, ולא רק, מאמין שככה צריך לעשות בדסם. אז למה זה לא המקום ?
כי את חושבת שלא ככה הבדסם צריך להתנהל, אלא אחרת ?

זה לא עושה את זה לא המקום. וזה לבטח לא אג'נדה פרטית שלי {למרות שאני עוסק בזה רבות, חייב להודות}.

זה בדיוק המקום.
ואסיים בשאלה, האם זה לא נכון לומר, שרק בגין העובדה שאני רואה את הבדסם באופן שונה משלך, את כל כך מתנגדת שאפרסם את דעתי השונה פה ?
ולא בגין העובדה שההצגה שלי לגבי איך בדסם אמור להיות, נמצא במקום שבו מסבירים איך בדסם אמור להיות ?

אגב, זה לגמרי ברור, שנשאר חלוקים, לפחות בזמן הקרוב, על איך בדסם אמור להיות, אם יש כזה דבר בכלל. אין, ולא יכול להיות בינינו דיון על כך. אנחנו היינו, ולבטח נישאר חלוקים, וזה בסדר גמור.
עדיין קול שנינו, ולא רק, צריך להשמע, למרות שדיון לבטח לא ייצא מזה.
מUחדת
מUחדת • 4 בספט׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
האם זה לא נכון לומר, שרק בגין העובדה שאני רואה את הבדסם באופן שונה משלך, את כל כך מתנגדת שאפרסם את דעתי השונה פה ?

כן. זה לא נכון לומר.
פייה{O}
פייה{O} • 4 בספט׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
במקום שבו מסבירים איך בדסם אמור להיות

ושוב, הגדרת הפורום:
"פורום הסברה לפעילות סאדו מזוכיסטית בטוחה ובריאה. דיון בסיכונים הפיזיים והנפשיים ביחסים סאדו מזוכיסטים. אתיקה, מוסר ובריאות נפשית. נקודת התחלה טובה למתחילים ולמתקדמים."

כך שלא, זה לא מקום שבו מסבירים איך בדסמ 'אמור' להיות,
בעיקר מכיוון שאין כזה דבר.
זה כמו להסביר איך אהבה אמורה להיות, או ידידות או תיעוב.
אין כאן 'אמור'. אין חוקים ואין כללים, מלבד SSC, שגם לא ממש ניתן להגדרה חד משמעית.
כל אחד חי את הבדסמ שלו כראות עיניו ולפי מה שהלב שלו אומר.
וזה כל היופי בזה.
הפורום הזה לא נועד ליצור תבנית בדסמ גרסת צ'יטה לאנשים חדשים שבאים להתעניין בנושא,
אלא לתת אינפורמציה יעילה שתעזור לחדשים להחליט בעצמם איזה מין בדסמ הם רוצים לעשות.

אם אתה מעוניין לחלוק את איך שאתה אישית אוהב וחי בדסמ - יש מספיק פורומים המיועדים לכך.
המלט
המלט • 4 בספט׳ 2007
צ'יטה, הסאביות צודקות. icon_cool.gif
מUחדת
מUחדת • 4 בספט׳ 2007
המלט כתב/ה:
צ'יטה, הסאביות צודקות. icon_cool.gif

המלט מתנהג כאחרון המוהיקנים בעידן הפוסט מודרני.
צ'יטה​(שולט)
או שלום המלט ידידי
אשמח שתפרט, ממש לגמרי בכלל
באמת
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2007

אז זהו המלט - שלא icon_smile.gif

גמני כמדומני סאבית, ואני חושבת שלא כקודמותיי לוטוס ופיונה המכובדות שהפוסט די מתאים.

לדעתי הוא עונה על הקריטוריון: ." דיון בסיכונים הפיזיים והנפשיים ביחסים סאדו מזוכיסטים"

כביקורת על הפוסט של צ'יטה: להיות חייזרית כזו בהחלט עלול להוות סיכון נפשי חמור ביחסים סאדו מזוכיסטים.

פיונה כתבה:"הפורום הזה לא נועד ליצור תבנית בדסמ גרסת צ'יטה לאנשים חדשים שבאים להתעניין בנושא, אלא לתת אינפורמציה יעילה שתעזור לחדשים להחליט בעצמם איזה מין בדסמ הם רוצים לעשות"

והרי התשובות שאנו נותנים באלפוני הן מנקודות המבט של כל אחד ולא מאיזה ספר חוקים. לא תמיד התשובות כלליות אלא שלנו מאיך שאנו רואים בדס"מ.

ד"ש סאביות!
המלט
המלט • 4 בספט׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
או שלום המלט ידידי
אשמח שתפרט, ממש לגמרי בכלל
באמת

אין לי תובנות יותר מדי עמוקות - ואלה שלפניי (פייה ומיוחדת) כבר אמרו את הדברים
ולמה לי לחזור עליהם כמעט מלה במלה? בקצרה -- עמדתך לגבי הבדסמ ראויה להפליא;
אני באופן אישי אפילו נהניתי מאד לקרוא את הפוסט הזה; אבל איך יודעים שזה לא מתאים
לאלפוני? נו.. איך יודעים? איך? -- פשוט יודעים. זה כמו שאתה לא מצפה למצוא ביצים בדוכן
העגבניות -- זה פשוט משהו שיודעים וזהו.
צ'יטה​(שולט)
המלט,
תראה, תשמע
הפוסט הזה עוסק כמטאפורה של חייזריות, ביחסים בדסמים מאד עמוקים (לאו דווקא הכי שווים), אבל מאד עמוקים.
הוא מדבר על האופן בו הדום מעצב את הסאבית שלו.
על האופן בו היא נכונה להיות מעוצבת עבורו, על הגמישות שאיתה היא מגיעה, על הנכונות והרצון להיות מעוצבת.
צודקת העקשנית הזו, שזה מסוכן המקום הזה, זה אקסטרימי. אבל זו תפיסתי. זה הבדסם שלי.
אלפוני זה פורום בו משוחחים על תפיסות של איך בדסם יכול להיות. אני כבר לא משתמש במילה צריך, כדי שהמיוחדת הזו לא תתלה אותי, חלילה.

אבל זה בדיוק המקום, להסביר איך עושים בדסם.
יש כאלה שעושים ככה, וזה מצויין, וכאלה שעושים אחרת, וזה גם אמור להיות מצויין.
אבל משום מה, לפחות אחד מהמצויינים האלה נעלם פה בדרך. ואני שואל את עצמי למה. כי זה לא המצויין שלהן ?

האמת המלט, אתה נחווה אצלי, כאיש מאד חכם, ומתבטא היטב. בחיי שאני לא מבין, למרות שמנסה, למה זה לא שייך לפה.

אני לא מיתמם, בחיי.

בחיאת, תנסה להסביר לי. או אפילו מישהו אחר, אם לא בא לך.

נ.ב. תודה על המחמאה.