שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

החלטתי לפרסם גם פה.. מלאכית אדומה..

Mefanek​(נשלט)
לפני 20 שנים • 28 בספט׳ 2003

החלטתי לפרסם גם פה.. מלאכית אדומה..

Mefanek​(נשלט) • 28 בספט׳ 2003
טוב אז לאלה מכם שגולשים גם באתרים אחרים, וודאי תראו את אותו הסיפור..
אך אני מפרסם אותו גם כאן מכיון שלא כולם גולשים באתרים ההם..
ולפי התגובות שקיבלתי ועודני מקבל.. אנשים אוהבים לקרא אותו..
אז הנה..

מלאכית אדומה...

" היי "

"זו הזדמנות אחרונה, אם זו, לא עונה אני פורש לישון! אין לי כבר כח לכל הסנוביות האלה!"
"אני אלך לראות איזה סרט כחול בהום סינמה, ואני אביא ביד, כל כך הרבה זמן עבר מאז שזיינתי פעם אחרונה.." חשבתי לעצמי, כאשר שלחתי את ה"היי" ל"מלאכית אדומה"..

"עסוקה?" אני שולח עוד הודעה..

"נו תעני כבר, עם שם כמו שלך אני אקח את שנינו לגן עדן של אורגזמות.. אני כל כך חם, שהייתי נוסע עד טבריה עכשיו בשביל זיון, הזין שלי עומד כבר שעה ואני לא מוצא מישהי אחת נורמאלית שתענה לי!" אני ממשיך וחושב..

"איזה מזל שיש את הום סינמה, אין כמו לשכב במיטה, מול סרט כחול טוב, לראות איזה זיון פראי, או איזו אורגיה לוהטת, מציצה טובה.. להסתכל ולאונן.. לשפשף את הזין שלי ולגרות אותו.. להפסיק שנייה לפני.. ולהתחיל שוב.. עד הסוף.. עד האורגזמה.. אמממ רק לחשוב על זה מגרה אותי עוד יותר..

האמת שזו לא פעם ראשונה שאני חושב על זה שלפעמים לגמור מאוננות, זה יותר טוב מלגמור בזיון.. ביחוד שאח"כ אפשר ללכת לישון, בלי דיבורים מיותרים וזיוני שכל..

"טוב.. אני מכבה את המחשב ומדליק את הטלוויזיה עכשיו.. ערוץ 65.. בטוח יש שם עכשיו איזה כוסית שנהנית מסקס, בדיוק כמו שבחורה צריכה להנות, איזה גבר מקבל מציצה של החיים, ועוד איזה 2 גברים, בטח מבצעים "חדירה כפולה" באיזו נערה.. "

"לא.. מהיכן?" אני מקבל פתאום הודעה פרטית,שקוטעת את רצף המחשבות ומפתיעה אותי, סוף סוף מישהי עונה אחרי איזה 10 שפשוט התעלמו ממני.. טוב הפסד שלהן..

"אני מראשון ואת?"
"בת-ים, בן כמה?"
אנחנו שכנים.. אני בן 24 ואת?"
"27 , אתה ילד.."

"איך את יכולה להגיד את זה את אפילו לא מכירה אותי, אני מתערב שאני יכול לגדל אותך..."

"אה באמת ואיך בדיוק?" היא עונה בכתב ספק מתנשא ספק מתעניינת.

"אם את מספיק סקרנית, אולי יום יבוא ותגלי.. אבל אם את מוותרת, אני לא מהמציקים.. שיהיה לך לילה טוב.."

שנייה לפני שאני זורק קללה באוויר ומנתק את הצ'אט, שוב הודעה פרטית.. "אני מאוד סקרנית.."

"אחלה" אני עונה לה.. "אבל אני חייב להזהיר אותך מראש.."

"מה?"

"הסקרנות הורגת.. "

"כן אני יודעת.. אני אקח את הסיכון.."

"בחורה אמיצה.. בדיוק מה שאני מחפש.. "

"מחפש? ולמה בצא'ט ולא באיזה מועדון?"

"כמה סיבות.. אחת מהן היא שאני לא אוהב מקומות הומים, ובנוסף אני לא מאלה שמתחילים עם בחורות ככה, תתפלאי אבל יש בי גם ביישנות..
אבל הסיבה העיקרית, אני פשוט אוהב את זה.. אוהב את המסתורין.. לנסות לנחש מי הבחורה שבצד השני.. להכיר אותה.. את הראש שלה.. אוהב את ההפתעה.. אוהב את הריגוש שבפגישה עיוורת.. זה כיף.."

"כבר יצא לך להכיר מפה מישהו?" אני שואל אותה..
"כן והיה זוועה.."
"זה בגלל שלא פגשת אותי.. "
"יכול להיות, אבל את זה אף פעם לא נדע.."
"למה לא?" אני שואל בעצבים, שוב מישהי שמבזבזת את הזמן שלי ולא תיפגש איתי???
"כי החלטתי שאני לא נפגשת יותר..."
“Never Say Never" אני עונה לה..

"אז? אני מחכה.." היא פתאום מתגרה בי..
"מחכה למה?" אני שואל
"אמרת שתגיד לי איך אתה יכול לגדל אותי.. אז אני מחכה לשמוע.." היא שוב מתגרה..
"לא.. אמרתי שאם תהיי מספיק סקרנית אולי יום יבוא ותגלי, אבל את כנראה לא מספיק.."

"דווקא חשבתי שתתאר לי פה.." שוב מתגרה ורומזת לסייבר..
אני משחק אותה לא מבין למה היא מתכוונת, ועונה לה.. "יש רק בעיה אחת.. זה לא בא בתיאורים.. אלא במעשים.."

"אתה ישיר.." היא מטיחה בי.. "ואיך אדע אם באמת שווה להיפגש איתך אם אני לא יודעת על מה אתה מדבר?.."
"אבל לפני רגע אמרת שאין סיכוי שנפגש.. אז מה קרה?"
"אתה בעצמך אמרת.. Never Say Never... "

"או קיי.. אני שמח שאת מסכימה איתי.. אז מתי נפגשים?"
"חכה... לא כל כך מהר... חשבתי שאתה אוהב להכיר את הצד השני קודם לא?"
"טוב נו.. ואני חשבתי שכבר יצא לי משהו הלילה.. "

היא.. לא מגיבה..

"אז? מה אתה עושה בחיים?"
"לומד ועובד ואת?"
"רק לומדת.."
"ומה עוד אתה אוהב לעשות?"
"הרבה דברים.."

"מה הכי הרבה?"
"לא נראה לי שאת רוצה לדעת.." עכשיו תורי להתגרות בה..
"תנסה אותי.." היא מחזירה לי..
"אני לא רוצה שתחשבי שאני איזה סוטה או משהו..."
"מה זה סקס? למה? מי שאוהב סקס הוא סוטה? אם זה ככה אז גם אני סוטה?"
"לא סטייה.. אבל בואי נגיד שהשיחה זורמת לכיוון של סייבר.. ואת עלולה לחשוב שכל מה שאני חושב עליו זה סקס.. (לא שזה לא נכון.. אבל בכל זאת.. )"
"ומה רע בסייבר?" היא שואלת..
"לא אמרתי שרע.. אבל אישית.. זה לא עושה לי כלום.. כמו שאמרתי, אני מעדיף מעשים ולא דיבורים.."

"ניסית פעם?"
"כן בטח.. וגם נהניתי.. אבל עבר לי מזה.., חוץ מזה שהמחשב בסלון.. וההורים שלי ישנים בחדר.. אז.. לא כל כך נעים את יודעת.. "
"מה איתך? ניסית פעם?" אני שואל..
"כן.. חופשי.. אני גרה לבד.. אז קצת יותר קל.. .

"או לה לה.. את מדליקה אותי.. זה לא טוב.."
"למה לא?"
"כי אני עלול להניע את האוטו ולקפוץ לבקר.."
"כל כך מהר? אתה אפילו לא יודע אך אני נראית.."
"רשום "מלאכית אדומה".. אני מאמין למה שכתוב.. מלאך חייב להיות יפה..
אגב למה אדומה?"
"מלאכית כי אני בהירה מאוד.. ממש לבנה.., ואדומה.. אם תהיה מספיק סקרן אולי יום יבוא ותגלה.. "

החזירה לי באותה מטבע...

"הופה.. נפתחנו קצת הייתי אומר.. אני סקרן אני סקרן! למרות שאישית הייתי מעדיף מלאכית כחולה!"
"למה? אתה אוהב כחול?"
"כחול זה הצבע שלי.. הכל אצלי כחול.. 90% מהבגדים, החדר, הרכב, הראש, החלומות, הסרטים.. "

"כחול זה גם הצבע שלי.. אני אוהבת כחול.. , כמה שיותר כחול יותר טוב.."
"גם לך יש ראש כחול?"
"אהה.."
"טוב אבל לא יותר משלי זה בטוח.."
"אל תהיה כל כך בטוח ילד.." אני ??? ילד??
"נו אז למה אדומה ולא כחולה?"
"כשתגדל תבין..."

שני המשפטים האחרונים שלה השאירו אותי בהלם.., איך היא אומרת לי דבר כזה, הרי כבר הסברתי לה שאני יכול לגדל אותה, היא כנראה ידעה שתדליק אותי עוד יותר.. שזה יהווה לי אתגר, שאני ארצה להוכיח לה שמבין שנינו, היא הילדה ולא משנה מה הגיל שלה..
החלטתי להרים את הכפפה..

"אבל כבר הסכמנו שאני יכול לגדל אותך.."
"לא הסכמנו, רק טענת את זה, עוד לא הוכחת.."
"כמו שלא הוכחת שיש לך ראש יותר כחול משלי.." אני משיב לה..
"קצת קשה אם אתה לא אוהב סייבר.."
"את יודעת מה.., סייבר לא.. אבל.. תעני לי בכנות.. את חמה עכשיו?"
"קצת.. הדיבורים עושים את שלהם.."
"רוצה להיכנס לראש הכחול שלי? " "תזהרי זה מסוכן.."
"אשמח, ככה אני אוכל להוכיח את הטענה שלי.." היא שוב מתגרה בי..

"כתבתי משהו לא מזמן בפורום מסויים, את מוזמנת ללכת לקרא, אולי תתחממי עוד קצת.. "
"איזה פורום?" היא שואלת
אני שולח לה לינק ואמר "אני כתבתי ,את מוזמנת לקרא את זה, ולהשאיר תגובה.. זה ארוך וזה בהמשכים.. ראי הוזהרת.."
"או קיי אני הולכת לקרא.. אתה פה?"
"יש לך איי סי? או מסנ?"
"כן תרשום.."
היא מוסרת לי את המספר, ואני כבר מחייך.. כבשתי אותה..
"הלכתי.." היא אומרת ונעלמת ממסך הצ'אט, אך מייד מופיע באיי סי...

"אתה צרפתי?" היא שואלת באיי סי.
"כן.. שכחתי לציין שנולדתי בצרפת.."
"אני מקווה שאתה יודע לנשק לפחות" היא מקניטה..
"אנחנו המצאנו את הנשיקה.."..
טוב אני קוראת.. ביי בינתיים..

דקות ארוכות עוברות.. (טוב הסיפור ארוך..) ואני חושב לעצמי, מעניין מה היא עושה עכשיו..
מעניין אם היא קוראת בעיניה ומשתמשת בידיה על מנת לפנק את עצמה..

אני יכול לדמיין אותה.. בחורה בהירה.. לבנה.. עירומה.. יושבת מול המחשב וקוראת את הסיפור האישי שלי..
אני יכול לדמיין אותה, מרימה את רגליה על מדף המקלדת הנשלף, מפשקת אותם.. ומלטפת את עצמה..

מעבירה את ידיה על בטנה.. על החזה שלה.. מעמידה לעצמה את הפטמות, ומשחקת איתן.. צובטת אותן... ויורדת לכיוון הערווה שלה..
מעבירה את אצבעותיה בעדינות בין השפתיים שלה.. הגוף הבהיר והלבן שלה, מדגיש את אדמומיות ונפיחות הדגדגן שלה....

דגדגן נפוח ואדום.. רטוב ונוטף... נוטף מיץ גן העדן.. מיץ של מלאכית.. מלאכית אדומה..

המשך יבוא... icon_cool.gif icon_cool.gif
Mefanek​(נשלט)

מלאכית אדומה.. חלק 2..

דגדגן נפוח ואדום.. רטוב ונוטף... נוטף מיץ גן העדן.. מיץ של מלאכית.. מלאכית אדומה..

"או אוו" הסאונד של קבלת הודעה באיי סי, מקיץ אותי ממחשבותיי.. חבל.. דווקא התחלתי להתחמם שוב..

הודעה ממנה..
"זה סיפור אמיתי? " היא שואלת..
"או שכן או שלא.. מה שבטוח אולי.."
"קראת כבר הכל?" אני מתפלא
"לא, רק רציתי לדעת אם זה סיפור אמיתי.."
"אולי בסוף זה יתגלה.. עוד לא החלטתי.., אבל תקראי ברצף אל תפסיקי באמצע.. זה לא בריא "
"טוב.. אבל אל תעלם.."
"לא נעלם אני פה .. מחכה רק לך.. "

כן חיכיתי רק לה.. יכלתי לדמיין אותה קוראת ומתחממת, מניעה את האוטו ומגיע ישר לכאן, אל מיטתי, אל בין זרועותיי, ואני בין רגליה הכרוכות סביבי..

המחשבות שלי שוב התחילו לנדוד, למה שהיא עושה עכשיו.. לבד.. מול המסך..
מעניין אם היא באמת עירומה, כמו שחשבתי בהתחלה, או שהיא לבושה.. בבגדים צמודים אל גופה המבליטים את השדיים שלה.. מעניין איך החזה שלה.. מעניין אם הפטמות שלה זקופות עכשיו, כשהיא קוראת את הסיפור שלי..

המחשבות נודדות, ואני יכול להתחיל להרגיש איך הזין שלי מתחיל להתקשח.. איך הוא מתחיל לעמוד.. איך הוא מתחכך בתחתון הצמוד שלי.. איך הוא מבליט את המכנס שלי..
ניהייה שם צפוף פתאום, ואני פותח את החגורה את הכפתור וקצת את הרוכסן.. רק כדי שאוכל להחדיר את היד שלי לתחתון ולגעת בו.. עומד.. זקוף.. חזק.. חם.. אני כל כך מתפתה לתפוס אותו ולהתחיל לשפשף אותו.. להעלות את הבסיס כלפי מעלה ולהוריד.. להעלות ולהוריד, תוך שפשוף וחיכוך בשר הכיפה..

אם היא הייתה רואה אותי.. חושב עליה ורוצה לאונן.. חושב עליה ורוצה לגעת בעצמי.. לפנק את עצמי..
זה כל כך מוזר, איך בכלל היא מצליחה להדליק אותי ככה, אני אפילו לא יודע איך היא נראית!
האמת שאני כל כך חם וכל כך חרמן שנראה לי שהייתי מזיין עכשיו כל אחת.. טוב כמעט כל אחת.. גם לי יש את הדרישות שלי..

אני שב ועוצם את העיניים שלי מפליג במחשבות על מה שהיא עושה עכשיו, אם היא כמוני לבושה, היא בטח מרגישה איך כל המיצים שלה מרטיבים את התחתונים שלה.. איך היא נוזלת ונוטפת.. או שהיא נוגעת בעצמה על הבגדים ובכך מרטיבה עוד יותר את תחתוניה ואת המכנס שלה.. או שהיא הכניסה את היד שלה לבפנים.. ממש כמוני.. והיא משפשפת את השפתיים שלה בהנאה.. תוך כדי קריאת הסיפור האישי שלי...
מדמיינת לה, מה עבר על אותה בחורה שאני מספר עליה שם.. אם אני ככה עם כל אחת.. אם אני מפנק ככה תמיד.. מנסה לחשוב איך זה יהיה להיות צמודה אליי.. איך זה יהיה להתמסר לי..

לפי דעתי, גם אם היא היתה לבושה עד עכשיו.. היא כבר התפשטה.. ואני שוב יכול לדמיין אותה כמו שדמיינתי אותה בהתחלה.. רגליים פשוקות מורמות על מדף המקלדת.. כפות רגליה נחות על המדף.. וידיה מטיילות על השפתיים שלה שמרטיבות את קצות אצבעותיה..
יתכן שהיא אף מעבירה את הרטיבות הזו על כל הגוף שלה.. מרטיבה את האצבעות שלה ועולה למעלה לכיוון הבטן.. הטבור.. החזה.. הפטמות... ואז מכניסה את אצבעותיה לפיה.. טועמת את הטעם שלה.. טעם גם עדן.. מלאכית שטועמת את טעם גם העדן...
היא בטח מלקקת את אצבעותיה בהנאה.. ואז יורדת שוב.. לאט לאט דרך הצוואר.. החזה.. הבטן.. הטבור.. הערווה..,מעניין אם היא מגולחת כמו שאני אוהב.., הדגדגן.. השפתיים... והיא נכנסת פנימה... מחליקה עם הרטיבות שלה.. עמוק לבפנים.. תחילה אצבע אחת.. ואז עוד אחת... דוחפת אצבעות פנימה והחוצה.. ומוציאה עוד ועוד מיצים.. נוזלת כולה.. נוטפת... כל כך רטובה שהמיצים שלה נופלים ומרטיבים את איזור פי הטבעת שלה.. כל האיזור שלה רטוב... היא בטח מרטיבה גם את הכסא עליו היא יושבת..
כל כך הייתי רוצה להיות שם.. לטעום את הרטיבות שלה... להכניס את הראש שלי אל בין רגליה או שעדיף שתשב לי על הפנים..וללקק וללקק וללקק בלי הפסקה.. פשוט לשתות אותה.. לשטוף את כל המיצים שלה.. לשאוב הכל לתוכי.. למצוץ לה את הדגדגן.. ולשאוב ממנו כמו קשית.. לשתות אותה.. לשתות את כולה..
להחדיר את הלשון שלי עמוק לתוכה ולזיין אותה עם הלשון שלי.. להיכנס ולצאת.. ממש כפי שעושה באצבעותיה כעת..
כדי להוציא עוד ועוד רטיבות הייתי דוחף לה אצבעות.. עמוק עמוק לתוך הכוס החם והרטוב שלה.. מוציא ממנה כמה שיותר מיצים.. ושותה אותה... עד שהייתי מטריף אותה..

רק מלחשוב על זה, הזין שלי מתקשה עוד ועוד.. הוא עומד כל כך חזק עכשיו.. הוא כל כך גדול עד שאני מרגיש שהוא רוצה לגדול עוד ועוד אבל אין לו מספיק עור.. הרגשה כאילו השריר עומד לפרוץ החוצה..

אני לא יכול להפסיק לחשוב על הגוף הבהיר והלבן שלה.. זה בטח מדגיש את הפטמות שלה עוד יותר.. את הכוס שלה.. ובעיקר את הדגדגן שלה.. כשהיא חמה ורטובה.. דגדגן נפוח ואדמדם.. אולי לזה היא התכוונה ב"מלאכית אדומה"...

המשך יבוא..
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Mefanek​(נשלט)

מלאכית אדומה.. חלק 3..

אני לא יכול להפסיק לחשוב על הגוף הבהיר והלבן שלה.. זה בטח מדגיש את הפטמות שלה עוד יותר.. את הכוס שלה.. ובעיקר את הדגדגן שלה.. כשהיא חמה ורטובה.. דגדגן נפוח ואדמדם.. אולי לזה היא התכוונה ב"מלאכית אדומה"...

הדק' חולפות להן.. ואני כבר מת לדעת מה היא חושבת?

"נע(א)למת?" אני שולח לה הודעה תרתי משמע..
כמה שניות עוברות ואני מקבל תגובה.. "אני קוראת, אל תפריע.."
"או קיי אבל מהר, אני מתחיל להתגעגע.." אני משיב לה..
אין תשובה..

הדק' עוברות ואני מתחיל להתארגן לשינה, גם ככה אין סיכוי שאני אפגש איתה עכשיו, נורא מאוחר..
אני הולך אל חדרי ומתפשט... מוריד את המכנס שלחץ עליי עד עכשיו, ואני מגלה שהזין שלי עוד עומד, וחזק.. הוא לא מוכן לוותר, הוא רוצה הרפייה... הוא רוצה להרגיש את ההרגשה הזו... שהרגלתי אותו להרגיש.., הוא רוצה לגמור ממש כמוני..
אני מדליק את הטלוויזיה ופותח הום סינמה, ערוץ 65.. ישר נגלות לעייני תמונות של זיון פרוע, אורגיה לוהטת בין 2 גברים לאישה.. בפוזה לוהטת..
היא שוכבת על הגב.. רגליים פשוקות.. ואחד מהם עם הראש בין הרגליים שלה.. מלקק אותה.. מעביר את הלשון שלו על הכוס שלה מלמטה למעלה.. ומשחק עם הלשון שלו בדגדגן שלה.. מעלה ומוריד אותו..
בעזרת האצבעות שלו הוא פותח לה את השפתיים על מנת להרחיב את הפתח שלה.. והוא נכנס בה עם הלשון.. מלקק אותה עמוקות.. מחדיר בה את הלשון שלו.. אני יכול לקנא בו.. איך הוא טועם אותה עכשיו.. איך הוא שותה אותה.. איך הוא מפנק אותה..
היא, תוך כדי הליקוק הזה, עוזרת לו בעזרת ידיה, משחקת עם הדגדגן שלה.. מאוננת לו מול הפרצוף.. כל כך קרוב... היא רוצה אותו עמוק בתוכה..

השני מעל ראשה של הבחורה, כורע על ברכיו, מוריד את הזיו שלו כלפי מטה.. ישר אל פיה..
היא מוצצת לו ויונקת אותו..
הזין שלו חייב להיות קצת רפוי, אחרת איך הוא מוריד אותו ככה?..
היא מעלה ומורידה את שפתיה על איברו.. מנסה להחדיר אותו כמה שיותר עמוק אל פיה.. מנסה לדחוף את כולו.. מידי פעם היא יורדת רק לכיפה ומוצצת אותה.. במשך כמה שניות שואבת אותה כאילו היא מנסה לשאוב ממנה את הכל..
הגבר מתענג ומרים את ראשו כלפי מעלה.. עוצם את עיניו..
היא, ממשיכה למצוץ תוך כדי הוצאת אנחות קטנות בזכות הבחור שעדיין יורד לה ומוצץ אותה..
הכוס שלה חלק, מגולח ויפה, אפשר לראות בין רגליה את הרטיבות שלה שמתערבבת עם הרוק שלו..
הזין של הבחור השני, ממשיך להישאב פנימה ואפשר לראות בפנים שלו כמה הוא נהנה..

אני כבר בלי תחתונים.. תופס את האיבר שלי ומשפשף אותו תוך כדי צפייה.. אני כל כך חם שאני מרגיש כבר מוכן לגמור.. אבל אני אוהב למשוך את זה.. למשוך את התענוג.. אני אוהב להגיע ל"כמעט" ולהפסיק.. להירגע כמה שניות ואז שוב להתחיל לשפשף..
אני תופס את הזין שלי מהבסיס, מלמטה, ומעלה את העור כלפי מעלה.. מעל הכיפה תוך כדי שפשוף בסיס הכיפה.. איזו הרגשה...
הזין שלי כבר אדום.. וחם.. ואני ממשיך לשפשף אותו..
הבחור שהיה בין רגליה של האישה מתרומם לפתע.. ותופס את הזין שלו ביד.. משפשף אותו קצת כאילו הוא לא עומד לו מספיק.. הוא מתקרב אל בין רגליה... ומחדיר אותו פנימה אל הכוס החם, הבוער והרטוב שלה.. הזין חודר פנימה בקלות והאישה מוציאה אנחה שקטה כשבפיה עדיין הזין של הבחור השני...
הוא מתחיל לזיין אותה בפראות.. בלי עדינות.. בלי רוך.. והיא ממש נהנית מזה.. היא אוהבת את זה.. היא מפשקת ופותחת עוד ועוד את רגליה והוא נכנס ויוצא בא בפראות.. בכאב.. ובקצב הולך וגובר..
אחד מזיין אותה בכוס והשני מזיין אותה בפה.. שניהם כמעט באותו קצב... והיא.. כל כך נהנית..

אני עוד עם הזין ביד ממשיך לאונן ולפנק את עצמי.. וכל כמה שניות חייב לעצור כדי לא לגמור.. כי אני כל כך נהנה..
כל כך כיף למשוך את זה וכל פעם להגיע לכמעט ולעצור.. אבל אני מרגיש שעוד מעט לא אוכל לעצור.. שעוד מעט אני פשוט אשפריץ הכל..

הגבר שקיבל את המציצה, קם ונשכב על הרצפה.. השני יוצא לרגע מהאישה, והיא מתיישבת על הגבר, תוך כדי החדרת הזין הרטוב שלו אל תוכה.. היא מתיישבת עליו ומורידה את הבטן שלה אל החזה שלו תוך כדי הבלטת התחת שלה..
הגבר השני נצמד אליה מאחורה... ומפשק לה את התחת.. והוא לאט לאט מחדיר את הזין שלו אל תוך פי הטבעת שלה.. החור שלה מתרחב.. והיא מתחילה להיאנח.. היא מתחילה לרכב על שניהם יחד..
חדירה כפולה.. אחד מקדימה ואחד מאחורה.. אחד בכוס שלה ואחד בתחת שלה.. והם מזיינים אותה עוד ועוד..

אני מהפוזה המגרה הזו כבר חושב שאני עומד להתפוצץ... אני שוב מגיע על סף גמירה ועוצר..
מפסיק את השפשוף, את הגירוי.. ורק מסתכל באורגיה הלוהטת..
הגבר שחודר מאחורה כבר לא יכול להתאפק.. הרי ידוע ששם יותר צר, ולכן הגירוי על הזין שלו יותר חזק והשפשוף יותר פעיל.. הוא ממש עומד לגמור.. הוא מוציא את הזין שלו מהתחת שלה ומתחיל לשפשף אותו.. בדיוק כפי שאני עושה עכשיו..
הוא משפשף אותו על התחת שלה... ומאונן.. ומשפשף.. עד שהוא מוציא אנקה קצרה והנוזל הלבן שלו יוצא החוצה בשפריץ אדיר... ישר על התחת שלה.. הזרע שלו יוצא ונוטף על התחת שלה נוזל כלפי מטה.. מרטיב את כולה... הוא גמר.. והוא כל כך נהנה..

אני מגיע לעוד שלב של כמעט.. רק שהפעם אני מרגיש שאני לא אוכל לעצור את זה..
הטישיו כבר מוכן ואני מצמיד אותו אל הזיו שלי.. לא רוצה להתלכלך..
אני ממשיך ומשפשף אותו עוד ועוד.. ואני מרגיש את החמימות גוברת.. את הגירוי הפנימי עולה.. ואיך כל השרירים מתחילים להתכווץ.... ו...
אמממממממ..... זרם אדיר פורץ ממני.. נוזל לבן וחם.. באורגזמה חזקה ונעימה.. תוך כדי המשך שפשוף.. מה שרק מגביר את ההנאה..
אני ממש סוחט את הזין שלי... כדי להוציא משם את כל הטיפות.. את הכל..
הלב שלי דופק.. אני מרגיש אותו..
על המסך, הבחור השני כבר נמצא בפיה של האישה.. ולפי האנחות שלו, גם הוא הולך לגמור כל רגע..
היא ממשיכה ומוצצת לו.. תוך כדי זה שהיא משחקת עם הביצים שלו..
ואכן כמו שחשבתי. הוא מוציא את הזין שלו ממנה ומשפשף אותו מול הפנים שלה.. מול הפה הפתוח שלה..
היא רוצה אותו.
היא רוצה לשתות אותו..
היא רוצה שהוא יגמור לה בפה..
הוא ממשיך ומאונן לה מול הפנים.. עד שהזרם שלו יוצא החוצה.. ישר אל פיה.. ואל שפתיה..
היא, עם הלשון שלה, מלקקת בתאווה את הנוזל החם..
הוא ממשיך לגמור לה על הפנים.. הפנים שלה מלאות זרע.. אבל היא אוהבת את זה...
היא נהנית מזה.. היא חייה בשביל זה..

אני מנגב את עצמי, ולובש סתם מכנס של שינה.., לפתע אני נזכר, במלאכית שלי.. איך שכחתי ממנה.. מלאכית אדומה..

רק שהיא לא נעלמה לי..

המשך יבוא....
Mefanek​(נשלט)

מלאכית אדומה - חלק 4

אני מנגב את עצמי, ולובש סתם מכנס של שינה.., לפתע אני נזכר, במלאכית שלי.. איך שכחתי ממנה.. מלאכית אדומה..

רק שהיא לא נעלמה לי..

המסך של המחשב נכבה אוטומטית לאחר רבע שעה, אפילו לא שמתי לב שעברה רבע שעה..
אני מזיז את העכבר על מנת להדליק אותו, ומייד אני רואה את חלון ההודעות מלא..
"וואו"
"אתה ככה עם כולן או רק איתה?"
"הלו??? לאן נעלמת???"
"נו תענה כבר לאן הלכת??"

אני מיד מתיישב וכותב לה "חזרתי"
"מצטער לא הייתי פה"
"כבר חשבתי שהלכת לישון.." היא כותבת

"לפי ההקדשה אני מבינה שזה סיפור אמיתי? היא שואלת
"אני מנוע מלהגיב.."
"אז לפחות ספר לי מי זאת שהקדשת לה?"

"אז מה? נכנסת קצת לראש שלי?" אני שואל ומתחמק
"רק לראש? יש לי הרגשה שנכנסתי למשהו אחר.."
"וזה טוב או רע?"
"רע מאוד.. אני אפילו לא מכירה אותך.."
"אז אולי הגיע זמן שתכירי.. תקשיבי אני רוצה להתנתק, בא לך להמשיך בטלפון?"
"לא יודעת.. אני לא נותנת טלפון לכל אחד.." היא עונה.
"אבל אני לא כל אחד.. אני מיוחד.. "
"באמת? במה אתה מיוחד?"
"אם תכירי אותי.. תדעי..?"
"אולי תיתן לי את שלך?"
"רק אם את מבטיחה לתת לי את שלך אח"כ"
"נדבר ואז נחליט.."
אני נותן לה את המספר שלי.
"תני לי 7 דק´ להתארגן לשינה ותתקשרי.."
"טוב.."
"ביי מתוקה אני אתגעגע.."
היא שולחת חיוך וירטואלי ומיד נעלמת..

לאחר כמה דק´ הטלפון מצלצל.. אני עונה ושומע קול מתוק..
"היי" היא אומרת..
"היי" אני עונה.. ואז נזכר שאני אפילו לא יודע איך קוראים לה!!!!
"מי זו?"
"אתה לא יודע מי זו? הרבה מתקשרות אליך בשעה כזו?"
"לא הרבה אבל יש.. אני מאמין שאני יודע מי זו, אבל אני פשוט לא יודע איך קוראים לך.."
אני אהיה המלאכית שלך ואתה תהיה הצרפתי שלי.. מתאים?"
"מתאים" אני עונה לה.. "אבל בתור מלאכית שלי תצטרכי תמיד לדאוג שטוב לי.."
"ואתה בתור הצרפתי תצטרך תמיד לדאוג שאני מסופקת, אז אנחנו שווים.."
"או קיי.. אז אולי אני אתחיל את התפקיד שלי מעכשיו? את מסופקת?"
"אחרי הסיפור שלך?? להיפך אני חמה אש, רק מחכה שתבוא"
"לבוא עכשיו? לא נראה לי, חוץ מזה את אפילו לא יודעת איך אני נראה, אולי אני איזה מכוער?"
"אתה מכוער?"
"ממש לא" אני מיד עונה לה " אבל לכי תדעי, את מזמינה אותי אלייך ככה? אפילו טלפון לא רצית לתת לי"
"אני צוחקת, אני יודעת שגם כה לא תבוא עכשיו..אבל..."
"אבל מה?"
"אמרת שסייבר לא עושה לך את זה, מה עם שיחה ארוטית?"
"אמרתי לך שאני מעדיף מעשים לא דיבורים.."
"שיחה איתי כן תעשה לך את זה.. מבטיחה.."

גמרתי לפני איזה חצי שעה, לא יודע אם אני אוכל לגמור שוב רק משיחה, אני חושב לעצמי..
אבל מה יש לי להפסיד.. מקסימום אני אזייף..

"בואי ננסה" אני אומר
"או קיי.. אז מה אתה לובש עכשיו?"
"מכנס וגופיה"
"אז תוריד בשבילי את המכנס והגופיה" תישאר עם חלק עליון חשוף..

אני מוריד כדבריה ונשאר רק עם תחתון..
רק לשמע הקול הפוקד שלה, אני יכול להתחיל להרגיש את הזין שלי מתחיל להתנפח שוב..
"הורדתי" אני אומר לה.. "ומה את לובשת?"
"אל תדאג לי" היא מיד עונה "ואל תדבר אלא אם אני אומרת לך"
"טוווב.." אני עונה לה קצת בהלם..
"תתחיל ללטף את הבטן שלך.. עם האצבעות.. ותעבור בעדינות על הפטמות שלך..
אני מייד מבצע ומתחיל להרגיש צמרמורת..
"עכשיו תלקק את האצבע שלך ותעביר את הרטיבות לפטמות שלך.. ותרד לאט לאט למטה עד לתחתון.
"כל פעם שהאצבע שלך מתיבשת תרטיב אותה שוב עם הלשון ותמשיך.."

אני מבצע כל מה שהיא אומרת, בלי להוציא מילה.. ומרגיש איך הזין שלי ממש קשה, כאילו הוא שכח שרק לפני חצי שעה הוא גמר..

"הזין שלך עומד?" היא שואלת כאילו היא קוראת את המחשבות שלי..
"כן.." אני עונה.
"עוד משהו " היא אומרת לי.."כשאתה עונה תפנה אלי כגבירתי ברור?"
"או קיי.." אני מייד מסכים
איך היא יודעת שזה מדליק אותי? איך היא יודעת שאני אוהב את הקטע של השליטה? של להיות נשלט ע"י בחורה, שכל מה שהיא תגיד לי לעשות, אני אבצע ומייד..
כאילו שהיא יודעת מה הפנטזיה שלי, איך היא יודעת את זה? אולי בגלל הסיפור? הרי יש שם איזכור כלשהו למצב שבו הבחורה אוהבת להרגיש כמו מלכה, אבל זה קטע קטן..
"או קיי מה?" היא מייד מתקנת.
"או קיי גבירתי" אני מייד מתקן את עצמי..
"יופי.. עכשיו תכניס את היד שלך לתחתון, בלי להוריד אותו.. ותיגע בעדינות בקצה של הזין שלך, רק תלטף אותו.."

אני מחדיר את היד לתחתון ונוגע בקצה של הזין שלי, אני יכול להרגיש את החום שעולה ממנו

"תוציא עכשיו את היד, ותלקק את האצבעות שלך, אבל אני רוצה לשמוע את הליקוק דרך הטלפון.."
"אממממ.." היא אומרת כשאני משמיע לה את קול המציצה..
"תעשה את זה שוב.. אבל הפעם תעביר את היד על כל הזין שלך ותשפשף אותו קצת, תעביר עליו את הרטיבות.."
אני מבצע ומייד מחזיר את היד לפה ומוציא קול עוד יותר חזק, אני ממש נהנה מהעיניין..
"כןןן.. ככה יופי.." היא ספק אומרת ספק נאנחת..
"עכשיו תוריד את התחתון אני רוצה אותך עירום לגמרי.."

אני מוריד את התחתון והזין שלי משתחרר מהלחץ שהיה נתון בו בתחתון..
"הורדתי גבירתי" אני אומר..

"אני רוצה שתתחיל לשחק עם הביצים שלך.. תלחץ אותם, תשחק איתם.. ותחשוב שזו הלשון שלי שעוברת שם.. שמלקקת אותך.. תרטיב את הידיים שלך שתוכל להרגיש את הרטיבות של הלשון שלי...
"אתה חם? אתה רוצה אותי? היית רוצה לזיין אותי עכשיו נכון? היית רוצה שאני אתיישב לך על הפנים ואכריח אותך ללקק אותי, לשתות אותי..
"אני כל כך רטובה שזה היה מספק לך שתייה לכמה שעות.. הייתי רוכבת לך על הפנים ודוחפת את הראש שלך ואת הלשון שלך עמוק לתוכי..
ואם היית מתנגד, אוי ואבוי מה שהייתי עושה לך, הייתי מענישה אותך כמו שבחיים לא הענישו אותך, הייתי עושה ממך העבד שלי , אבל לא היית מתנגד כי אתה אוהב את זה, היית אוהב גם אם הייתי משתינה עליך, משפילה אותך.. גורמת לך לעשות דברים מטורפים שרק אני יכולה לחשוב עליהם..
"נכון שאני צודקת?"
"כן גבירתי" אני אומר לה בחצי אנחה.. היא ממש מדליקה אותי.. אני רק מקשיב לה ומרגיש איך הכל זורם שם למטה ואיך אוטוטו אני הולך לגמור שוב.. אני מקשיב לה ומשפשף את הזין שלי, עוצם עיניים ומדמיין את כל מה שהיא אומרת..

אני נדלק עוד יותר כשאני שומע אותה נאנחת..

"אממ..בוא תשמע מה קורה אצלי למטה..." היא אומרת ואני פתאום מתחיל לשמוע רעש של שפשוף וכניסה רטובה, כניסה ויציאה.. אני יכול להבין שהיא מחדירה אצבע או אצבעות לתוך הכוס הרטוב שלה...
"שמעת? היית רוצה שזה יהיה הזין שלך בתוכי נכון? עם כל הרטיבות הזו.. לדפוק אותי.. להחליק בתוכי.. כןן בוא תזיין אותי.. אני אוהבת חזק ועמוק ואתה לא תפסיק עד שאני אגיד לך להפסיק!
עכשיו אני רוצה שתשמיע לי את השפשוף שלך, תשמיע לי איך אתה משפשף את הזין שלך שים את השפורפרת קרוב לזין שלך ותשפשף אותו חזק בשבילי, חזק ומהר!

אני מוריד את השפורפרת ומייד מתחיל לשפשף ביתר מהירות וברעש, על מנת שהיא תשמע..
הרעש הזה מדליק.. ואני מגביר את הקצב.. אני יכול עד כאן לשמוע את האנחות שלה..

לאחר עוד כמה שניות אני מרים את הטלפון לאוזן ואמר לה "אני רוצה אותך"
"אמרתי לך לא לדבר " היא משתיקה אותי.
"אני רוצה לשמוע אותך גומר וחזק!"
"אני רוצה לשמוע אותך גומר עכשיו!"
האמת שבמצב שהייתי זו כבר לא הייתה בעיה, גם ככה כבר התאפקתי..
"כן אני הולך לגמור" אני אומר לה..
"הנה זה בא.. אהההה כןןן אממממ כןןןןןןן אאאאאאאהההההההההה..."
באותו רגע אני שומע גם אותה גומרת..
"כן תגמור.. תוציא הכל עליי .. כןןןן אההההה אההההה תשפריץ עליי איפה שבא לך.. כןןןןןןןןן אממממממממממממ אהההההה.. "

אני מוציא זרם שלא היה מעיד שרק לפני שעה גמרתי, הפעם אני כן מלכלך את עצמי, הזרם הגיע עד לצוואר שלי ואני יכול להרגיש את החום של הנוזל גם על הבטן שלי.. ואני ממשיך לשפשף כי אני רוצה עוד.. לסחוט אותו עד הסוף..
אני שומע אותה מתנשפת בכבדות ונרגעת לאט לאט..
"זה היה טוב.. " היא אומרת.. ומנתקת..

אני שומע את הניתוק ונשאר בהלם, לאן היא נעלמה? למה היא נתקה? היא אפילו לא השאירה לי טלפון! איך היא עשתה את זה? ככה להדליק אותי ועכשיו אין לי אפילו אפשרות להתקשר אליה?
"בת זונה!" אני מקלל וסוגר את הטלפון..

המשך יבוא...
icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Mefanek​(נשלט)

מלאכית אדומה - חלק 5 - השיבה..

"זה היה טוב.. " היא אומרת.. ומנתקת..

אני שומע את הניתוק ונשאר בהלם, לאן היא נעלמה? למה היא נתקה? היא אפילו לא השאירה לי טלפון! איך היא עשתה את זה? ככה להדליק אותי ועכשיו אין לי אפילו אפשרות להתקשר אליה?
"בת זונה!" אני מקלל וסוגר את הטלפון..

שבוע עבר עד שסוף סוף ראיתי אותה שוב באיי סי קיו..
"היי מה קורה?" היא פונה אליי, אני, לא התכוונתי לפנות אליה
"בסדר" אני עונה לה בקרירות..
"מה קורה?" היא מנסה שוב לדובב אותי
"הכל טוב." אני עונה לה בחוסר חשק.
"אתה כועס?"
"תחשבי לבד!"
"אתה כועס שניתקתי?"
"אם ניתקת, כנראה שלא היה לך ממש אכפת אם אני אכעס או לא."
"אז אתה כן כועס.." היא מסכמת..
"כועס, לא כועס, מה זה חשוב, יצאת מניאקית וזהו!"
"למה? לא נהנת?"
"מה זה קשור? לא יכלת להגיד שלום כמו שצריך? וחוץ מזה אמרת שתתני לי את הטלפון שלך, אבל פשוט ניתקת ונעלמת שבוע.."
"אני יודעת, רציתי להתקשר שוב אבל לא יצא.. היה לי שבוע עמוס, מצטערת."
"אין לך על מה להצטער את לא חייבת לי כלום, אני זז, תעשי חיים סאלאמת.."

אני מתנתק מייד כדי שלא יהיה לה זמן אפילו להגיב..

כמה דק' עוברות והטלפון מצלצל.. מספר על הצג שאני לא מכיר, אני עונה ואני שומע קול מוכר-לא מוכר, מייד הבנתי שזו היא..

"ככה אתה מתנתק בלי להגיד שלום?"
"מעניין ממי למדתי את זה" אני עונה לה..
"איזה קר אתה היום" היא אומרת
"פעם שעברה הייתי חם ,תרתי משמע, וניתקתי לי בפנים.."
"הגזמת, לא השארתי אותך חם.. גרמתי לך לגמור לא?"
"פשוט לא רציתי שתתחיל עם שאלות .."
"לגבי מה?" אני שואל
"אתה יודע, לגבי הדברים שאמרתי לך להגיד ולעשות.."
"ה'גבירתי' וכאלה?"
"כן בין השאר" היא עונה בביישנות מה..
"יכלת להגיד שאת לא רוצה לדבר על זה ולא הייתי שואל.."
"טוב אני מצטערת, שוב, אבל תודה שהניתוק הזה גרם לך לחשוב לגביי?"

האמת שהיא צדקה, כל השבוע חשבתי עליה.. כל השבוע התבאסתי מזה שלא יצא לי לפגוש את המלאכית הזו, שלא יצא לי להכיר אותה ואולי אפילו לממש איתה איזו פנטזיה..
פנטזיה שלפי השיחה שהיתה לנו, היתה בעיקר בנושא שליטה.. תמיד רציתי להיות הצד הנשלט, בכלל זו הרי פנטזיה של רוב הגברים, אישה שתלטנית, שתצווה, שתתן פקודות, שתספר מה היא רוצה שיעשו לה.., כמה היא רוצה שיזיינו אותה חזק, ואיך שהיא אוהבת לשלוט ולהרגיש מלכה..
רק מלחשוב על השיחה שהיתה לי איתה, נעמד לי הזין..
"ממש לא.." אני משקר.
"לא?" היא מופתעת.. "אפילו לא קצת?"
"רק כשקיללתי אותך זה הכל.." אני עונה לה.
"עד כדי כך עצבנתי אותך?, כנראה שכן עשיתי לך משהו אז, וכן עיניינתי אותך"
"בהתחלה אולי כן, חשבתי שיהיה נחמד להכיר אותך ולהיפגש איתך אבל אחרי איך שהתנהגת, כבר לא.."
את המשפט האחרון אני אומר בוויכוח פנימי, מצד אחד אני מת להמשיך לדבר איתה ולהכיר אותה ולפגוש אותה, אבל מצד שני, אני לא יכול להראות לה את זה...
כולי תקווה שהמשפט האחרון שלי לא יגרום לה לרדת ממני, ושהיא לא תגיד לי משהו בסגנון של "חבל, הפסדת"..

"אתה ממש כועס מה, איך אפשר לפצות אותך, נשמע שאני חייבת לך.."
"כבר אמרתי לך שאת לא חייבת לי כלום, בייחוד לא פיצוי, אני לא מצפה מימך לכלום.." אני ממשיך בקו התוקפני שלי, ומותח את החבל עוד קצת.. רק שהיא לא תוותר עליי עכשיו..

"טוב, אז בוא נגיד שאני לא חייבת אבל אני רוצה.."
"והפעם אני לא אברח.. מבטיחה.. וכדי להוכיח שאני כנה תרשום.."
היא זורקת לי מספר טלפון שאני בקושי מספיק לרשום.
"עכשיו יש לך את הטלפון שלי ואתה יכול להתקשר מתי שבא לך.."

איזה יופי, אני חושב לעצמי.. היא שלי..
"רשמתי" אני אומר לה.. "וזה אמור להיות הפיצוי שלי?"
"לא.. דווקא חשבתי על משהו אחר.." היא אומרת
"שכחת שאני מלאכית, אז אני מעניקה לך משאלה אחת.., אתה יכול לבקש מה שאתה רוצה ואני אגשים לך את זה.."
"הכל הכל? אני שואל?" ועולות במוחי כל הפנטזיות שאי פעם חלמתי עליהן, כל התנוחות המגרות, והסטיות למיניהן שאף בחורה לא הסכימה לבצע..
"הכל הכל" היא עונה..
"אבל יש קאטש! אחרי שאני מגשימה לך את המשאלה, מותר לי בתור המלאכית שלך, לעשות מה שאני רוצה ואסור לך להתנגד.."
"אני צריך להחליט עכשיו?"
"לא.. מתי שבא לך.."
"או קיי, אז אני אשמור את זה לפגישה בינינו.." אני מנסה את מזלי לראות איך היא תגיב..
"אין בעיה, זכותך.., על מה חשבת?" היא שואלת?
"האמת שעוד לא חשבתי אבל אני אמצא משהו.."
"בסדר.., אבל תזכור, אחרי זה אתה שלי.." היא ספק אומרת ספק מאיימת..
"זה נשמע מפחיד" אני אומר לה..
"אני לא חושבת שאתה צריך לפחד, ואם קלטתי טוב את הראש שלך, אתה עוד עלול להינות מזה.."
"טוב, אז מתי נפגשים?" אני שואל
"לא יודעת.. זה תלוי בך.."

בשלב זה אני כבר מסוקרן מעל הראש, המחשבות מתרוצצות במוחי ללא הרף..
מי היא אותה מלאכית?
איך היא נראית?
למה היא כל כך מעוניינת בי?
ואני עדיין לא יודע למה קוראים לה מלאכית אדומה..

"אם זה תלוי בי, אני בא עכשיו.."
"אתה מאיים?"
"לא סתם, אני צוחק.. אגב אני אפילו לא יודע איך את נראית.." נאי מנסה לדלות מידע..
"גם אני לא יודע איך אתה נראה.. נשאיר את זה לפגישה.."
"אני נראית כמו מלאכית" היא מוסיפה
"מלאכית אדומה" אני שואל?
"עדיין לא אדומה.." היא מעין רומזת לי..
"אני עדיין לא יודע למה את נקראת כך.."
"אולי תבין כשנפגש.."
"אין אולי, את תהיי חייבת להסביר לי.. אז מתי נפגשים?
"אתה נשמע ממש להוט, אתה יודע?"
"האמת אני ממש מסוקרן לגבייך.."
"סקרנות זה טוב.. אבל אתה אמרת שזה יכול להרוג.."
"נכון, בגלל זה אני רוצה לספק את הסקרנות הזו במהירות.. מה את עושה הערב?"
"האמת שאני פנוייה, אתה לא עובד הערב? "
"לא.. היום אני לא עובד.. אז קבענו?"
"או קיי.."

לאחר סיכום השעה והסבר איך להגיע אני מנתק את הטלפון..

קבענו ב22:00 והשעה היתה רק 19:00, יש לי 3 שעות להעביר ואני אשתגע..
בעצם יש לי 3 שעות להחליט מה תהיה המשאלה שלי...

אני מתחיל להריץ סרטים במוחי, על איך אני מגיע לפגישה ורואה מולי מישהי יפה, בהירה עם שיער ארוך שחור גולש.. עיניים בוהקות.. שפתיים חושניות מרוחות באודם סקסי.. שהייתי כל כך רוצה לטעום בנשיקה..
נשיקה רטובה וחושנית, שתוביל למגע עדין בין גוף לגוף, לגיפוף.. לחיבוק.. לליטוף..
איך שאחרי הנשיקה הזו, היא ישר מתמסרת לי, נותנת לי לגעת בה.. לחוש אותה.. להריח אותה... לנשום אותה.. להצמיד אותה אליי.. קרוב קרוב ולחוש את הנשימות שלה על צווארי כשידיה מלטפות את גבי וידיי יורדות אט אט אל הישבן שלה.. מלטפות ברוך את עכוזה ותופסות אותו.. ומצמידות אותה אליי שתרגיש את הזקפה המתעוררת, שתחוש איך איברי מתעורר לחיים ומבקש שיגעו בו, שילטפו אותו, שיתרכחו בו.. היא מרגישה אותו צמוד אליה, מתרכך בה והיא שולחת יד מתחילה ללטף, תוך כדי התעלסות הולכת וגוברת איתי.. היא מתחילה להגביר את הקצב ואני מרגיש שאני מאבד את השליטה.. היא מחדירה את לשונה אל פי ונושכת את שפתיי, שואבת אותם ואת לשוני אל פיה ומוצצת ... היא מפשיטה אותי בידיה, משאירה אותי ללא חולצה ודוחפת אותי על מיטתה הזוגית..
המיטה רכה ונעימה, סדיני המשי המוצעים על המיטה, עושים את העבודה..
היא מיד מורידה את מכנסיי ואת תחתוניי.. ומתחילה לנשק את איברי העומד והזקור..
אני מרגיש את הרטיבות של שפתיה ואת לשונה שמתחילה לשחק בו.. וללא שום התראה היא אוחזת בו בידיה ומחדירה אותו אל פיה עמוק עמוק.. שואבת אותו ויונקת אותו אל תוכה..
עולה ויורדת עם פיה ומרטיבה אותו.. ידיה עולות ויורדות עליו תוך כדי.. ומשחקות עם הביצים שלי..
היא מגבירה את הקצב ולא מפסיקה.. היא ממש נהנית מהעיניין.. היא רוצה לשתות אותי אני מרגיש את זה , היא רוצה את הנוזל שלי אל תוכה, אל פיה, ..
אני מרים את ידיי ומנסה לגעת בראשה , אך היא מייד מרחיקה את ידיי ומחזירה אותם אל מאחורי ראשי..
היא לא אוהבת שנוגעים בה.. היא רוצה לעשות את העבודה לבד..
היא ממשיכה למצות לי בטירוף.. וענייה מסתכלות עליי נאנח ונהנה.. היא מסתכלת עליי ואוהבת את מה שהיא רואה, אוהבת לראות אותי מתענג..
אני מרגיש שזה עומד לבוא ואני אומר לה "אני הולך לגמור" אך זה לא מפריע לה היא רוצה את זה.. היא רוצה אותי..

המשך מייד מגיע...
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Mefanek​(נשלט)

מלאכית אדומה - חלק 6 - השיבה (המשך)

אני מרגיש שזה עומד לבוא ואני אומר לה "אני הולך לגמור" אך זה לא מפריע לה היא רוצה את זה.. היא רוצה אותי..
השפשוף של ידיה והחיכוך של שפתיה ולשונה מגבירות את הלחץ... היא כבר יודעת שאני תיכף גומר והיא מתחילה ללטף לי את פי הטבעת באצבעה.. הדגדוג הזה נעים.. וזה מגביר את החשק..
היא לאט לאט מחדירה את אצבע אל תוכי.. בדיוק כאשר זרם נוזל חם פורץ ממני אל פיה.. האורגזמה הזו אדירה.. אני מרגיש את קצה אצבעה בתוכי.. ואת חום פיה על איברי..
היא שותה אותי.. יונקת אותי.. שואבת אותי..
היא כל כך נהנית.. כל כך טעים לה..
היא לא מפסיקה גם אחרי שגמרתי.. החיכוך של שפתיה על קצה איברי קצת מכאיב אבל נעים.. כאב נעים שאין כמוהו..
היא לא נותנת לי להזיז את ראשה ממני.. היא רוצה לשתות אותי עד הטיפה האחרונה.. והיא לא תיתן לדבר להפריע לה..
אני, עם כל חיכוך של שפתיה בכיפת האיבר שלי, נאנח ומתכווץ.. והיא פשוט ממשיכה כאילו שהיא רוצה שאני אגמור שוב..

פתאום אני נזכר שאני צריך לחשוב על משהו לבקש..
יש לי משאלה אחת.. ויחידה..
מה אני יכול לבקש?
אני מתחיל לחשוב ולעבור על כל הדברים שאי פעם רציתי לעשות ולא יצא לי..
אולי אני אגיד לה לצרף עוד חברה?
מה יכול להיות יותר טוב מפינוק של 2 בחורות יחד..
אני שוב מפליג במחשבות על איך שתיהן יחד יורדות לי ומעבירות את הזין שלי אחת לתוך פיה של השניה.. מתחלקות בו שווה בשווה פעם אחת מוצצת ומחדירה אותו אל פיה והשניה מלקקת לי את הביצים, ולאחר כמה שניות הן מתחלפות.. וכך הלאה..
איך אח"כ אני מסתכל על שתיהן.. מלטפות אחת את השניה ומלקקות אחת את השניה..
הן משחקות עם עצמן.. ואני מסתכל..
אחת שוכבת על הגב רגליים פשוקות וחברתה מלקקת אותה.. באיבר האדמדם.. היא מעבירה את לשונה בין שפתיה התחתונות.. מלמטה למעלה ומלמעלה למטה.. מרטיבה אותה טוב טוב.. ותוך כדי מחדירה אצבע אל תוכה... אל הכוס הרטוב שלה.. החם והטעים..
אני לא יכול להתאפק אני כל כך מקנא בה אז אני מצטרף אליה ושנינו יחד מלקקים אותה ומוצצים אותה כשמידי פעם אנחנו מלופפים את לשונותינו ומתנשקים בלהט מול הכוס הפתוח שלה..
אני שוב משאיר אותן לבד כדי לראות מה הן תעשינה, והן עוברות לתנוחת 69 האגדית.. אני יכול לראות את הכוס הפתוח של מלאכית כאשר היא מעל וחברתה מחדירה את לשונה אל תוכה. טועמת אותה ויונקת את הדגדגן שלה אל פיה..
רגליה של מלאכית פשוקות ואיברה מונח על פרצופה של חברתה, היא מרגישה את לשונה בתוכה.. והיא נאנחת ונהנית מכל רגע..
אני, ממשיך להסתכל אך חייב לגעת בעצמי.. הזין שלי עומד.. והן מסתכלות עליי...נוגע בעצמי.. משפשף אותו.. הן קוראות לי בתנועת "בוא אליי".. ואני מתקרב,
מלאכית קמה והופכת את חברתה על 4, ומפשקת את רגליה, אני יכול לראות מולי את התחת שלה פתוח בשבילי.. מחכה רק לי.., מלאכית מעבירה אצבע בפיה ומלקקת אותה ומעבירה אותה על פי הטבעת של חברה שלה, ואז מכניסה אותה אל פי..
אני מלקק את האצבע שלה בלהט אך, לא מסתפק בזה.. אני מיד מוריד את הראש, ומלקק אותה עם הלשון.. שוטף אותה ומנקה אותה.. מרטיב אותה טוב טוב...
מלאכית דוחפת את האצבעות שלה אל הכוס של עצמה ומוציאה אותן רטובות.. בעזרתן היא מרטיבה את פי הטבעת של חברתה ומפשקת את התחת שלה..
אני מתחיל לשפשף את הזין שלי אל התחת שלה.. ולאט לאט מחדיר אותו פנימה.. היא מוציאה אנקה של כאב והנאה יחד..
היא אוהבת את זה.. אני נכנס ויוצא מתוכה לאט לאט.. ומלאכית מאחוריי מנשקת את התחת שלי כשהוא בתנועות של קדימה ואחורה..
אני שולח את ידיי אחורה ומצמיד את מלאכית אליי.. אני מרגיש את חום גופה..
הזין שלי בתוך התחת של החברה, והוא ממש צר, זה רק מגביר את הלחץ וגורם לי לרצות כבר לגמור, אני מנסה להתאפק אך מרגיש שאני לא אצליח...
מלאכית שמה לב שאני הולך לגמור והיא מוציאה את איברי ומתחילה לשפשף אותו....
היא מאוננת לי..מול התחת של החברה שלה.. היא ממשיכה ומגבירה את הקצב.. אני ממש על הסף..
הנוזל החם לפתע בוקע מתוכי יש על התחת ועל הגב של החברה.. מלאכית ממשיכה לשפשף אותי ואני נאנח..
עם ידה השנייה היא מורחת הכל על גבה של החברה... ועל עצמה גם...
שתיהן מכוסות עכשיו בזרעי.. והן אוהבות את זה.. הן אוהבות להרגיש מלוכלכות....

השעה כבר 20:30... והגיע זמן להתארגן לפגישה..
יש לי רק בעיה אחת.. אני עוד לא יודע מה תהייה המשאלה שלי...
לפתע צץ לי רעיון.. איך לא חשבתי על זה קודם? icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

כן! זו תהיה המשאלה המושלמת..

המשך יבוא...
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

בינתיים אתם מוזמנים לנחש ....
icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
כלובי
לפני 20 שנים • 29 בספט׳ 2003
כלובי • 29 בספט׳ 2003
דוקא אחלה סרט
מאד אמיתי
מאד אנושי
ומאד משקף את הסתירות במוחו של עבד..

סחתיין עליך מפנק
Mefanek​(נשלט)
לפני 20 שנים • 29 בספט׳ 2003

מלאכית אדומה - חלק 7 - הפגישה...

Mefanek​(נשלט) • 29 בספט׳ 2003
השעה כבר 20:30... והגיע זמן להתארגן לפגישה..
יש לי רק בעיה אחת.. אני עוד לא יודע מה תהייה המשאלה שלי...
לפתע צץ לי רעיון.. איך לא חשבתי על זה קודם?
כן! זו תהיה המשאלה המושלמת..

בשעה 22:10 (איחור סביר..) אני מצלצל אליה בכדי להודיע לה שהגעתי..
"יופי, אז תעלה" היא אומרת..
"לעלות?" אני חוזר על דבריה בהפתעה, מה כל כך מהר היא מעלה אותי הביתה? היא אפילו לא מכירה אותי..
"כן, תעלה, קומה 4 דירה מס'...."
"טוווב" אני אומר בהכנעה..
"אני מחנה את את האוטו בקרבת דרך, ונכנס לבניין.. אין מעלית.. 4 קומות עכשיו לעלות ברגל, ועוד בחום הזה.. רק שאני לא אגיע אליה מתנשף..
תוך כדי טיפוס במדרגות אני יכול להרגיש את הלב שלי דופק.. והפרפרים בבטן מתחילים להתרוצץ..
זה מוזר אני חושב לעצמי, הרי הייתי בכל כך הרבה פגישות עיוורות, וכבר למדתי לשלוט בהרגשות האלה, אז למה איתה זה שונה? מה כל כך מסקרן אותי בבחורה הזו? במלאכית הזו?
קומה 3.. אני לוקח נשימה עמוקה כדי להרגיע את עצמי, ובנוסף כדי לא להתנשף מולה..
כשאני נרגע, אני מתחיל לעלות שוב.. הפעם לאט לאט.. מדרגה מדרגה.. אני מגיע לקומה ה4 ורואה את מס' הדירה שלה..

אני דופק בדלת.. ולא בטוח אם אוזניי שומעות את דפיקות הדלת או את דפיקות ליבי..
אני שומע צעדים מתקרבים אל הדלת, ומפתח שמסתובב במנעול..
הדלת נפתחת.. ואני מצפה סוף סוף לראות אותה, את המלאכית הזו.. לדעת איך היא נראית, אם בכלל היה שווה לבוא עד כאן..

לא יכלתי שלא להראות מופתע כאשר הדלת נפתחה סוף סוף.. לא ידעתי איפה לקבור את עצמי.. לא ידעתי מה להגיד..

לפני עמד גבר, לבוש היטב, כמעט יותר טוב ממני, גבוה, בנוי היטב..
הסתכלתי שוב על מס' הדלת, כדי לראות שלא התבלבלתי בדירה.. ושוב אל הגבר שכבר חייך אליי..
"ש.. שלום" אמרתי בגמגום מה..
"זו הדירה של.." ואז נזכרתי שאפילו את שמה אני לא יודע.. לא יכלתי לשאול אם מלאכית אדומה גרה פה..
עוד לפני שהספקתי לתקן את עצמי, הוא שוב חייך ואמר "זה בסדר לא התבלבלת, בא כנס היא תיכף תצא.."
אני נכנס באיטיות אל הדירה ושואל את עצמי, מה לעזאזל אני עושה פה, ומי הגבר הזה? ומה הוא עושה פה?? לא דיברנו על צלע שלישית, אם בזה שהיא אמרה שמותר לה לעשות בי כרצונה היא התכוונה שאני אהיה עם גבר, היא טעתה! אין סיכוי שבעולם שזה יקרה, לא משנה מה אקבל בתמורה!

אותו גבר כאילו שקרא את מחשבותיי אומר פתאום "היי אני אייל, ואני השותף לדירה, אל תדאג אני תיכף יוצא ומשאיר אתכם לבד.."
"אוף" אמרתי לעצמי בתוכי.. "נעים מאוד" החזרתי לו..
"טוב הדייט שלך הגיע ואני כבר מאחר הלכתי " הוא צועק לפתע לעבר כיוון החדרים.
"בסדר אני מייד יוצאת" נשמע קולה של המלאכית שלי באותו כיוון.. היא בטח מתלבשת..
אייל לוקח את צרור המפתחות שלו, פותח את הדלת ורגע לפני שיוצא זורק לעברי "ביי, תהנו.."
"ביי, להתראות" אני משיב לו..

כמה דק חולפות, בינתיים יכלתי להסתכל על הבית.. אפילו לא שמתי לב שיש פה מלא נרות, כמעט בכל פינה בסלון, מכל הצורות ומכל הסוגים..

בהתבוננות בנרות ובפתיל שלהם אני רואה שרוב הנרות כבר היו בשימוש, הפתיל שלהם שרוף..
סחתיין אני חושב לעצמי, זה לא רק לקישוט, משתמשים בהם גם..

הטלוויזיה גם דלוקה, על ערוץ הסרטים, ובמבט חטוף אני רואה שזוג מתנה שם אהבים..
הם מחובקים, וצמודים זה לזו, מתנשקים בלהט, שדיה חשופים והפטמות שלה זקורות, הגבר יורד מפיה ויורד אל גרונה ואל החזה שלה, הוא מלקק אותו והיא נאנחת, הווליום די גבוה ואפשר לשמוע את האנחות שלה, הוא ממשיך לרדת אל הבטן שלה והיא מחזיקה לו את הראש, מנסה להוריד אותו יותר ויותר אל בין רגליה..
הוא מגיע לשם תוך שניות והיא מותחת את ראשה לאחור ומותחת את גבה, מבליטה את שדיה ואת פטמותיה..
הוא, בין רגליה מלקק אותה והיא כורכת את רגליה סביב ראשו..
לאחר כמה שניות הוא עולה משם מלקק את בטנה ושוב את שדיה..
הוא מעליה.. והיא מפשקת את רגליה שוב.. והפעם כורכת אותם סביב אגנו..
הוא חודר אליה.. והיא נאנחת.. תנועותיו איטיות רואים את גופו עולה ויורד עליה.. מצמיד אותה אל חזהו ומחבק אותה.... היא מושיטה את ידיה ומחבקת אותו.. תוך שניות היא מצליחה לסובב אותו.. ועכשיו היא עליו..
הוא שוכב והיא יושבת על איברו.. שלא ניתן לראות , היא רוכבת עליו, עולה ויורדת ומרגישה איך איברו ממלא אותה מפנים, היא מרגישה את החיכוך עם הדגדגן שלה, היא מגבירה את הקצב ורוכבת עליו בצורה יותר פראית.. פעם עולה ויורדת ופעם הולכת קדימה ואחורה..
הגבר קם עם ראשו ונצמד אל שדיה החשופים..
הוא מלקק אותה תוך כדי משגל סוער..
שניהם מיוזעים ונוטפים זיעה.. האנחות עכשיו הן של שניהם והן גוברות.. אני מתחיל להרגיש לא בנח, אם היא תבוא פתאום.. לא הכי נעים שהטלוויזיה דלוקה דווקא על זה, אבל אני לא מעז להחליף ערוץ.. וחוץ מזה ממתי בערוץ 4 יש סרטים כאלה.. אה בעצם זה הסרט האירוטי של יום חמישי בערב..
המשגל נגמר והסרט עבר לסצינה אחרת.. הפעם לא קשורה לסקס..

דלת נפתחת בקצה המסדרון ואני שומע צעדים מתקרבים..
הדופק שלי שוב מתחיל להאיץ.. הנה עוד כמה שניות אני הולך לראות אותה..

"היי.. מצטערת שנאלצת לחכות.." היא אומרת כאשר היא מגיע סוף סוף..

היא לבשה שמלה כחולה.. ארוכה.. עם כתפיות דקות שחשפו את כתפיה..
היא עדיין היתה יחפה, ועל ראשה מגבת מוגבהת..
יכלתי להריח את ריח המקלחת שזה עתה סיימה.. ריח נעים ועדין של ניקיון מלווה בבושם, גם הוא עדין, ובריחות של קרמים מאלפים..
ניחוח כל כך נעים..
מולי עמדה בחורה, שכלל לא עלתה בקנה אחד עם איך שדמיינתי אותה..

המשך יבוא.. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 30 בספט׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 30 בספט׳ 2003
טוב אני יש לי רק דבר אחד להגיד:
נוווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!

אנחנו ניגמור פה מתישהו? ניתן איזה שפריץ? ריבונו של פתח תקווה! כמה טיזיניג בסיפור אחד???

טוב, טוב,
אני מזדעק לשווא.
הנה הודעה יותר מאופקת.

אההממ אהמממ

ידידי המפנק ברוך הבא לשורותינו.
אחלה סיפור הבאת פה. באמת.
האם שמעת על המונח פאנץ'?
זהו מונח המתאר את נקודת השיא, הפיק של הסיפור. זה שאחריו כולנו מפסיקים לשפשף ומחייכים בעונג. תן לנו את זה... icon_eek.gif