שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אין גבול לטולרנטיות לזורעי שינאת חינם

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 16 שנים • 21 ביולי 2007
צ'יטה כתב/ה:
את יודעת רחפנית, יש גבול גם להתעלמות
ללכת לסאבית שנפרדה כרגע מהדום שלה, ולהגיד לה שהוא נפרד ממנה כי היא מגעילה, זה עובר אצלי את הגבול של ההתעלמות.

אני לא מבינה דבר אחד צ'יטה.
שתבין,אין לי ויכוח עם דעתך עליו, או עם זה שצריכים לזרוק אותו לכל הרוחות מפה,
או להקיא אותו מכלל האנושות בכלל, אבל אתה עושה טעות אחת פשוטה,
אתה מייחס לו תכונות שהינן אנושיות כשהוא עצמו אינו אנושי,
אלא מטורף אכול בשנאה עצמית אשר איבד כל צלם אנוש,
כך שכל ביקורת שלך עליו ואליו, בעצם לא נוגעת בו או מזיזה לו
שכן התובנה היחידה שהוא מכיר זה איך לצטט קטעים מספרים שהוא עצמו
אינו מבין את משמעותם ואיך להיאכל ע"י השנאה העצמית שלו.
כל דבר אחר לא מובן אצלו, כך שבעצם פנייתך צריכה להיעשות
לכלובי ולא לפתוח שרשור אשר בעיני המטורף יראה כמחמאה עבורו.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 21 ביולי 2007
תשימי לב, שאני בכלל לא מדבר אל הכלומניק הזה
כל הפנייה הזו היא לכלובי בכלל
ולאנשים שיחזקו אותי בבקשה להעיף את המדמנה הזאתי
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
צ'יטה כתב/ה:
תשימי לב, שאני בכלל לא מדבר אל הכלומניק הזה
כל הפנייה הזו היא לכלובי בכלל
ולאנשים שיחזקו אותי בבקשה להעיף את המדמנה הזאתי

[color=cyan]אני בטוחה שיהיה לגבי זה קונצנזיוס, השאלה
אם זה יספיק.[/color]
פנטין

.

פנטין • 21 ביולי 2007
אני מסכימה עם רחפנית

כל הסיפור עם הבלוג ועל כל הדעות האלה הוא למשוך תשומת לב

יצא לי לדבר איתו במסנג'ר ושם התברר לי שהוא בכלל לא חושב כמו שהוא מציג את זה בבלוג.
בבלוג הוא מגזים את הדעות שלו בשביל לקבל תשומת לב ובאמת לא איכפת לו אם זו תשומת לב רעה.
הוא אפילו נהנה מהמהומה שהוא מחולל..אולי זה נותן לו תחושת כוח,לך תדע...

בכל מקרה,
לפתוח שרשור במיוחד בשבילו זה רק לתת לו עוד תשומת לב- כלומר בדיוק את מה שהוא רוצה.
גם להגיב לו בבלוג תגובות מתלהמות (גם אם צודקות) זה לא חכם..זה לשחק בדיוק לידיים שלו..לתת לו בדיוק את מה שהוא רוצה לקבל- תשומת לב.

לדעתי אתה באמת צריך לפנות לכלובי באופן אישי...אני בטוחה שאף אחד לא יתרעםעל זה שיעיפו אותו מפה
huan
huan • 21 ביולי 2007
אני נגד להעיף את עוזרד ונגד קריאות להעפת אנשים על התבטויות באופן כללי.
לא קראתי את הבלוג שלו וזה גם לא משנה עד כמה הוא יורד שם על אנשים, מי הם אותם אנשים (במידה והוא לא עושה אאוטינג) או מה אותם אנשים חושבים על אופן התבטאויותיו כלפיהם או כלפי אחרים. עוזרד יכול לומר כל העולה על רוחו בבלוג או בפורום, ועם במדיה הוא הפר את הנורמות החברתיות במסיבה זו או אחרת יש לטפל במקרה ספציפי זה לגופו של עניין ולא להתחיל באליהום על אדם שפישעו היה מילים ושום דבר מעבר לזה. אל תיכנסו לו לבלוג, אל תקשיבו למה שהוא אומר, אל תזימנו אותו למסיבות אבל תנו לו את הזכות קיבינמט להתבטא איך וכמה שהוא רוצה כל עוד הוא לא גורם לנזק ממשי כמו אאוטינג ולא סתם עלבון/פגיעה באגו וכו.
מדובר בעניין עקרוני, ובתבטאתי לגביו כבר בעבר לגבי פגוש, ההצפות של ויזארד ומקרים נוספים. יש אידאלים מסויימים שעומדים למבחן בדיוק ברגעים כאלה שבהם קשה ללכת אחריהם, ועם הם כושלים הם לא שווים דבר - כזה הוא חופש הביטוי כפי שאני מבין אותו, הוא כולל לא רק את הזכות לשבח, ולומר דברים נעימים אלה גם להעליב ולדבר ברישעות. אני כאדם להסיק את המסקנות שלי ולהתבטא בזכות המסקנות שהגעתי אליהם אך לעולם אין לקחת ממנו את החופש להיתבטא אלה רק את הפריבלגיה שיקשיבו לו ויתיחסו למה שהוא אומר.

יש פה אנשים הראויים באמת לסילוק, לא רק מהאתר אלא מהקהילה בכלל, אנשים שנחקרו במשטרה, חברי מעגלים שונים ומפוקפקים ומשתפי פעולה. יש לטפל באנשים שעשו נזק ממשי ולא באנשים שהעליבו ופגעו באגו זה או אחר מיתוך מניעים של צומי/או כל עניין אחר.
הס פן תעיר​(נשלטת){zed destru}
לפני 16 שנים • 22 ביולי 2007
huan כתב/ה:
אני נגד להעיף את עוזרד ונגד קריאות להעפת אנשים על התבטויות באופן כללי.
לא קראתי את הבלוג שלו וזה גם לא משנה עד כמה הוא יורד שם על אנשים, מי הם אותם אנשים (במידה והוא לא עושה אאוטינג) או מה אותם אנשים חושבים על אופן התבטאויותיו כלפיהם או כלפי אחרים. עוזרד יכול לומר כל העולה על רוחו בבלוג או בפורום, ועם במדיה הוא הפר את הנורמות החברתיות במסיבה זו או אחרת יש לטפל במקרה ספציפי זה לגופו של עניין ולא להתחיל באליהום על אדם שפישעו היה מילים ושום דבר מעבר לזה. אל תיכנסו לו לבלוג, אל תקשיבו למה שהוא אומר, אל תזימנו אותו למסיבות אבל תנו לו את הזכות קיבינמט להתבטא איך וכמה שהוא רוצה כל עוד הוא לא גורם לנזק ממשי כמו אאוטינג ולא סתם עלבון/פגיעה באגו וכו.
מדובר בעניין עקרוני, ובתבטאתי לגביו כבר בעבר לגבי פגוש, ההצפות של ויזארד ומקרים נוספים. יש אידאלים מסויימים שעומדים למבחן בדיוק ברגעים כאלה שבהם קשה ללכת אחריהם, ועם הם כושלים הם לא שווים דבר - כזה הוא חופש הביטוי כפי שאני מבין אותו, הוא כולל לא רק את הזכות לשבח, ולומר דברים נעימים אלה גם להעליב ולדבר ברישעות. אני כאדם להסיק את המסקנות שלי ולהתבטא בזכות המסקנות שהגעתי אליהם אך לעולם אין לקחת ממנו את החופש להיתבטא אלה רק את הפריבלגיה שיקשיבו לו ויתיחסו למה שהוא אומר.

יש פה אנשים הראויים באמת לסילוק, לא רק מהאתר אלא מהקהילה בכלל, אנשים שנחקרו במשטרה, חברי מעגלים שונים ומפוקפקים ומשתפי פעולה. יש לטפל באנשים שעשו נזק ממשי ולא באנשים שהעליבו ופגעו באגו זה או אחר מיתוך מניעים של צומי/או כל עניין אחר.

לא מסכימה , למילים יש כוח
ראה דוגמה את קארן קרפנטר שהרעיבה את עצמה למוות בגלל שמישהו אמר עליה שהיא שמנמונת.
shushu

"טראח - סוזאן בפוזה מגרה"

shushu • 22 ביולי 2007
הו צ'יטה, אני מתפלאת עליך, ובכמה עניינים. (והנה כהומאז' לבלוגך - אייקון של מבט משתומם icon_surprised.gif )

1. פיסת הבלוג שלו, חלקת האלוהים בה הבנאדם קורא לאלוהי כל הסאביות השוות ומבקש לכוון אותן למאורתו - ממילא היתה אמורה להשאר כמושה ונטולת תשומת לב. למה לכוון אליה את הזרקור?
2. משהפנית את הזרקור - לכל קורא שעיניו בראשו יתגלה אדם מריר על גבול הפאתט, שממרומי גילו הבלתי-מעורער סוגד לנשים צעירות, רזות ויפות, משל היה בן 16 מחוצ'קן ונלהב המאונן על חוברות פלייבוי ומפחד מידה הארוכה והצייקנית של אמו.
3. משנתת למסכן את תשומת הלב בה חפץ - מה צורך היה באזכור השמות שנעדרו מהבלוג גופו? פאתט פאתט, אבל לפחות שמר על פרטיות הגופות המבוקרים...

ותמיהה נוספת לי למארחות.. אמנם בד"כ איני נוהגת להאשים את הקורבן, אבל במקרה הזה - מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יתפלא שהוא מתעורר עם פשפשים.

אה, וצ'יטוס - מזל טוב, חתיך. הנה חסכת לי תגובה בשירשור אחר, וזה לא מעט לחסוך בשעות קשות אלה.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 22 ביולי 2007
אני חושבת צ'יטה, שהפנייה היחידה לכלובי צריכה להעשות על ידך כדי למחוק את השרשור הזה שפתחת.
כי שיחקת ישר לידיו, נתת לו עוד תשומת לב, והפנית את אור הזרקורים בדיוק לדברים שהגעילו אותך.
בהיכרותי עם הנשים שהוזכרו בפוסט שלו, הן מסוגלות יפה מאוד לדאוג לעצמן.
השרשור הזה, והקודמים לו על אותו הנושא, פשוט מלבים עוד ועוד את העניין.
האיש מדבר בעד עצמו, אין שום צורך לספר ולהצביע.
huan
huan • 22 ביולי 2007
ציטוט: לא מסכימה , למילים יש כוח
ראה דוגמה את קארן קרפנטר שהרעיבה את עצמה למוות בגלל שמישהו אמר עליה שהיא שמנמונת.

חוש הראיה הוא כוח, שרה האנורקסית הסתכלה על עצמה במראה והרעיבה את עצמה למוות.

אכן דוגמא הגיונית וטובה, אני בטוח שכוחן של מילים וחוש הראיה היו הסיבות.
לא קשורה
לא קשורה • 22 ביולי 2007
אחח... געגועי לרוזי.

באת לברך, יצאת מקל(ק)ל.
נתת במה גדולה בהרבה ממה שהיה האיש משיג לבד.
מצטרפת לשושו.