שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אין גבול לטולרנטיות לזורעי שינאת חינם

צ'יטה​(שולט)
לפני 16 שנים • 21 ביולי 2007

האם אין גבול לטולרנטיות לזורעי שינאת חינם

צ'יטה​(שולט) • 21 ביולי 2007
יצא לי להתקל, פה ושם, באנשים שמפיצים רוע שחור ושינאת חינם לכל עבר. יש הרבה כאלה, שהמינון מהם הוא שולי למדי. אבל יש כאלה שזה פשוט עובר כל גבול.

תמצית האשפה האנושית שהביאה אותי לפרסם את הפוסט הזה הוא ולא אחר: עוזרד.

האמת שהייתי קצת בשוק, כשפסעתי למסיבה אצל בליסנה והשליטה, ונאלצתי לשזוף בפניו. לא אחר הרגע, וגם מארחיו שקיבלו פניו ללא דופי, חטפו מנת רשע מבחילה (בבלוג שלו).

השאלה שאני מעלה כאן בעצם, היא האם אין גבול לטולרנטיות ?
אני קורא לכולם, לחבור אלי, בקריאה ל-כלובי, להקיא את המדמנה האנושית החולה הזו מקירבנו, ולסלק אותו מהאתר.

הרבה מכירים אותי, שאני מעולם לא מתבטא באופן כזה. אבל, יש גבול, עד כאן.

פשוט פיכסה.
גן נעול
גן נעול • 21 ביולי 2007

ברור לכל מי שקרא את הפוסט בבלוג שהבעיה הנפשית היא של עוזרד ובליסאנה והשליטה התנהגו אליו בהכנסת אורחים נפלאה.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 21 ביולי 2007
צי'טה, אני חושבת שיש הבדל בין "זורעי שנאת חינם" ל "שנאת חינם". אני התרשמתי שעוזרד שונא את כולם , לא חושבת שהוא משפיע על מישהו לשנוא.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 21 ביולי 2007
יש הבדל

בין בלוג לבין פורום.

בלוג הוא פרטי ואינטימי ומותר לכתוב בו הכל

בתנאי שאתה לא רושם בו דברים המפלילים אותך במעשים פליליים....
עוזרד​(שולט)

הכלבים נובחים והשיירה עוברת...

עוזרד​(שולט) • 21 ביולי 2007
אני אתעלם מדברי הסחי ואומר מספר מילים כלליות לגבי ההודעה הראשית של הצ'טה כאן :

1. בפוסט בבלוג שלי אליו הופנו הקוראים אין ציון מקום מדויק בו התרחשו האירועים כפי שאין גם ציון שמות מדויקים, ולכן אני לא אכחיש או אאשר את הניחושים וההפניות שלכם, לאירועים , ואנשים כלשהם, מעבר לאמור בפוסט שלי.
2. אבל המגבלות שאני נטלתי על עצמי , לא עמדו בפניו של חיית הטרף הזאת צ'יטה , והוא עשה outing לגיבורי הפוסט שלי וניחש כמיטב יכולתו הפרטית במי מדובר. כל ניחוש הוא עדיין בגדר ניחוש, ואני כאמור לא מאשר או מכחיש. - אבל נאמר משהו כללי - לא מפתיע הוא שמי שאין לו טיפת כבוד, ויחס דיסקרטי מינימאלי לקודש הקודשים של מה שמתרחש בחדרי- חדרים בינו לבין זוגתו ומביא זאת בקלות בלתי נסבלת לידית הכלל, כולל אנשים הזרים לו ולזוגתו בתכלית, לא מפתיע הוא שהוא יזדרז ויאוץ ירוץ ויצמיד שמות ומקומות לפוסט שניסה לשמור על אנונימיות. קודם כל, לא מפני שזהותם של האנשים חשובה, אלא התופעה כשלעצמה , המהווה לדעתי אינדיקטור לשקיעתה של החברה בישראל.
3. והערה מאוד כללית בענין "נימוסים והליכות" - ושוב, אני לא מודה או מכחיש, כי במסיבה הנזכרת על ידי הצ'יטה מדובר, נכחתי כבר ביותר מידי מסיבות מהסוג הזה והריטואל הוא די קבוע, אותו שיממון החוזר על עצמו - ובכן, ונניח שאומנם נהגו עימי מנהג הכנסת אורחים ראוי לשמו, ואכן כך נהגו, כאן או בכל מקום אחר - האם זה אמור לסתום את הגולל על חוש האבחנה האסטתי שלי ? על הביקורת שלי ?האם בזכות "קבלת הפנים " הזאת אני אמור להפוך חלק מהחבורה אף שתחושת הקבס מאיימת שוב ושוב להפוך את קרביי בתוכי בכל פעם שאדיוט תורן במסיבה כזאת, לא שומר על דיסקרטיות מינימאלית של זוגיות מכובדת ? - נודה על האמת. מקסימום לא יזמינו אותי בפעם הבאה. - נו שוין. ממש הפסד גדול.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 21 ביולי 2007
יש לי חדשות בשבילך עוזרד. לא נראה לי שמישהו יזמין אותך . הפסד שלהם כמובן... icon_smile.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: האם אין גבול לטולרנטיות לזורעי שינאת חינם

צ'יטה כתב/ה:
יצא לי להתקל, פה ושם, באנשים שמפיצים רוע שחור ושינאת חינם לכל עבר. יש הרבה כאלה, שהמינון מהם הוא שולי למדי. אבל יש כאלה שזה פשוט עובר כל גבול.

תמצית האשפה האנושית שהביאה אותי לפרסם את הפוסט הזה הוא ולא אחר: עוזרד.

האמת שהייתי קצת בשוק, כשפסעתי למסיבה אצל בליסנה והשליטה, ונאלצתי לשזוף בפניו. לא אחר הרגע, וגם מארחיו שקיבלו פניו ללא דופי, חטפו מנת רשע מבחילה (בבלוג שלו).

השאלה שאני מעלה כאן בעצם, היא האם אין גבול לטולרנטיות ?
אני קורא לכולם, לחבור אלי, בקריאה ל-כלובי, להקיא את המדמנה האנושית החולה הזו מקירבנו, ולסלק אותו מהאתר.

הרבה מכירים אותי, שאני מעולם לא מתבטא באופן כזה. אבל, יש גבול, עד כאן.

פשוט פיכסה.

צ'יטה,

ישנם אנשים שאתה עושה עימם חסד כשאתה מתייחס אליהם, גם אם
בצורה שלילית.
המדמנה האנושית הזו, נהנתה כרגע מהתייחסותך, והרי ידוע שמדמנות
תמיד מפיצות ריח רע עוד יותר כשהן מלאות.
אל תעלה את מפלס שביעות הרצון שלו, שכן אנו, העמחא, לא נוכל לשרוד
בריח הבאישה.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 21 ביולי 2007
את יודעת רחפנית, יש גבול גם להתעלמות
ללכת לסאבית שנפרדה כרגע מהדום שלה, ולהגיד לה שהוא נפרד ממנה כי היא מגעילה, זה עובר אצלי את הגבול של ההתעלמות.