שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יומולדת לגננת, יום ראשון, ה- 8/7

צ'יטה​(שולט)
לפני 16 שנים • 6 ביולי 2007

יומולדת לגננת, יום ראשון, ה- 8/7

צ'יטה​(שולט) • 6 ביולי 2007
ביום ראשון יש לגננת יומולדת. יומולדת מאד משמעותי, כי הפעם היא הולכת לחגוג אותו, אבל ממש לגמרי. כל כך שכך, שהיא תשאיר את הטלפון שלה פתוח, וכל מי שיודע אותו, אבקש ממנו להתקשר אליה, ולאחל לה מזל טוב.
הפעם היא תקבל מתנות, ארוזות בעטיפות מתנה, עם שרוך והכל. ממני ולא רק, {כנראה}.

גננת יקרה. את עושה אותי מאושר, וזו מתנה בכלל, שלך, שאת יכולה בכלל, כי זה לגמרי לא פשוט, {אצלי לפחות}. את יודעת להיות אישה, להיות סאבית, ויש לך את אותה אינטליגנציה נשית, לדעת מתי ואיך, לנהוג, כדי לגרום לי, העבד שלך בעצם, לעשות כרצונך, ותוך כדי כל זה, להרגיש כאילו אני שולט בכלל, {מי ישמע}. הסוג הזה של חוכמה נשית, הוא בבסיס העובדה שאני כל כך מעריץ אותך, מעריץ את הנשיות שלך. זו תמצית החוכמה הנשית הזו בעצם, שגורמת לי להיות כל כך מאושר. {וגם טיפה התחת המדהים שלך}.

כל זה על רקע העובדה, שמלאו לנו תשעה חדשים ביחד {חוסך פוסטים בבלוג שלי}. תשעה ירחי לידה, שהביאו אותנו ליומולדת שלך, שכל כך קרוב לשלי. שהביאו אותנו לאושר צרוף כל כך, שעומדות לי דמעות בעיניים, כשאני כותב את זה.

ועכשיו ליומולדת.

אני נותן לך עונש, על זה שלא קיימת את החובות היומיות שלך. העונש הוא לחגוג את יום הולדתך, אבל ממש לגמרי ממש. אני מודיע לך, שהערב, זה יומולדת משפחתי, וממש, לא רק שכך, אני אף הולך להכריז על זה ככזה, בריש גלי.
כל כך שכך, שאני קורא לכל מי שזכה שיש לו את הטלפון שלך, להתקשר ולומר לך מזל טוב. כל זה ביום ראשון הקרוב.

כל זה למה בכלל ?

כי יום הולדת זה יום מאד חשוב. כי איכפת לי ממך ממש נורא לגמרי הרבה. כל כך שכך, שהפעם זה יהיה שונה. הפעם נתקן את כל מה שהיה. כל כך נתקן, שיהיה לך כיף צרוף. הפעם תקבלי דברים לא שימושיים כאלה, כמו שאת אוהבת, הפעם תפתחי מתנות עטופות בסרטים, הפעם תוכלי להזמין את החברים שלך הביתה. לא רק שכך, אותם אלו שיבואו, יתקבלו בהדר ובכבוד, ובשימחה גדולה.

למה כל זה בעצם ?
כי אני אוהב אותך, אנוצקה בלגנוצקה שלי. אוהב אותך כל כך, שרוצה עבורך רק טוב. כל כך שכך, שממש לגמרי בכלל.
שבי אחורה והשעני, כי אני המאסטר שלך מורה לך כך, בתור עונש בכלל, {מי ישמע}. עונש על כל אותם שנים, שלא קיבלת מספיק אהבה, כמו שמגיע לך, לדעתי לפחות.

אוהב אותך אנוצקה בלגנוצקה, עד לכוכבים וחזרה, 12 פעמים לפחות.

מזל טוב לך, אנוצקה, כל כך שכך, שממש לגמרי בכלל ממש.
חיבוק ענקי, כזה שיפוקק לך את כל העצמות, אבל רק ביום ראשון. ועד אז...... {מוציא לשון}.
Afroditi

הרבה הרבה מזל טוב

Afroditi • 6 ביולי 2007
שיהיו ימים רק שמחים

רק אהבות וחיוכים

הנאה מכל הסובבים

ואושר לכל החיים.
פינקי לשלטון​(מתחלפת)

מזל טוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

אנוצ'קה בת עשרים וחמש
וכל מטרתנו היא לגרום לך להתרגש
את כזו מיוחדת עם חיוך משגע
שזה ממש קשה אליך לא להתגעגע

יש לך יכולת מופלאה לגעת בפנים
גם במקומות האלה, שאחרים לא רואים
את כזו ילדה וכזו גברת
שכמובן לעולם לא מתבלבלת

אני מאחלת לך את כל הטוב שקיים בעולם
שתהיי המאושרת באדם!
אוהבת אותך בלי הרבה להכיר
ככה פשוט. לא צריך להסביר..

מזל טוב יפיפה }}}}}}}}{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

שלך, פינקי. icon_wink.gif
היילני

אנוצ'קה יקרה

היילני • 6 ביולי 2007
תחגגי כיאות הערב, וגם בשבוע הבא - ובכלל תאריכי את יום ההולדת לשבוע שלם בו תעשי המון כיף למען עצמך, סתם כי מגיע לך.

אני מאחלת לך שאת יום ההולדת הזה תזכרי עוד שנים רבות ושזכרון זה יעלה חיוך על שפתייך. הרבה כבוד לך ולמאסטר שלך על היוזמה למחוק כתם של ימי הולדת קודמים.

ליום הולדתך ה-25 אני מאחלת לך שתמשיכי לטפס מעלה, מעלה, וגם אם נראה שאת כבר נוגעת בכוכבים, הרי שבאמת אין גבול לרגש, לשכל ולשאיפה האנושית (אולי רק בפועל). תמשיכי לממש את עצמך כאדם שלם בפני עצמו ושתמיד רק תטיבי עם עצמך. את אישה מקסימה, עדינה וחזקה, ואני שמחה על ההזדמנות לחגוג איתך.

*חיבוק גדול*

היילני.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 6 ביולי 2007
שכחתי קישור לפוסט שלה, שיכול להאיר את הרקע לשירשור הזה.
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=97762&blog_id=23625

ועוד אחד
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=97787&blog_id=23625
Cגלית

אנושקה יפיונת קסומה שלי

Cגלית • 6 ביולי 2007
שיהיה לך כל חלום הגשמה,מלווה בחיוכי סיפוק ואושר, אהבה,הרבה אהבה וחברים קרובים.
מאחלת לך סיפוק וגלגולי צחוק קסומים כמו שיש לך, והמשך עונג שאת יודעת להכיל וליצור, לפנק ולאהוב, שהכל ימשיך ויתחזק ויתרבה.

אוהבת אותך-C
fullspeed

שבוע של הנאה מרוכז

fullspeed • 6 ביולי 2007
חגיגות זה מגניב ועוד עבורך.. בכלל נפלא!

איזה כיף לפנק ולתת למישהוא שאוהבים ועושה לך טוב בפנים.
ואת עושה לי טוב מתוקה , על כל מה שאת, מקסימה ומחייכת וגם כשכועסת ועצובה.
אז תהיה חגיגה נפלאה , חגיגה לחיי אישה מקסימה .
חיבוקים, נשיקות והמון של אהבה
ואיזה כיף... מתחילה כבר לחשוב על הפתעות מגניבות עבורך.
להט ותשוקה{ס}
להט ותשוקה{ס} • 6 ביולי 2007
birthday.gif birthday.gif היום יום הולדת היום יום הולדת לגננת המקסימה..
יום הולדת יש רק פעם בשנה רק פעם בשנה ....
יום הולדת יום הולדת יום הולדת הינה בא ...
טרו טרואה טרו טרואה .. יום הולדת יום הולדת הינה בא....

המון המון שמחה ואור ועוד יותר אהבה והנאה משותפת ...
להט ותשוקה 10x2.gif
Madame T​(שולטת)

מזל טוב לגננת החמודה :)

Madame T​(שולטת) • 6 ביולי 2007
צ'יטה ידידי, זו ברכה ליומולדת בראש השרשור או הצהרת הון? icon_biggrin.gif

ולך גננת יקרה אאחל את כל הטוב שבעולם יחד עם הדומסוכן שלך. ומאחלת לך שתחגגי עוד הרבה ימי הולדת שכאלה מלאים בשמחה ובאושר icon_razz.gif

flower3.gif cheerleader.gif birthday.gif