סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום כיף מחוץ לעיר - סיפור

Grey / Green
לפני 16 שנים • 10 ביוני 2007

יום כיף מחוץ לעיר - סיפור

Grey / Green • 10 ביוני 2007
אתה מסתכל על הנוף – רק עצים ושמיים – ומושך קצת את החבל, לראות כמה טוב הידיים שלך קשורות. החבל נושך את העור וזה מרגיש טוב. עם הידיים שלך קשורות כל כך גבוה, אתה מרגיש יותר חשוף כשאתה עירום. אני מאחוריך ואתה חושב שאתה שומע אותי מכניס את הבגדים שלך לשקית זבל. אתה מנסה להסתובב ולהסתכל מה אני עושה, ואז נזכר בקולר שמחזיק את הראש שלך נעול קדימה. אז אתה מוותר, נרגע, נשען קדימה, נהנה מהבריזה.
"אתה יודע," אתה אומר, " אני שמח שעזבנו קצת את העיר. שלקחנו חופש".
"אתה לקחת חופש," אני אומר מאחוריך, ואתה מרגיש אותי – זה טיפשי, אבל אתה מרגיש את הנוכחות שלי בעיקר בתחת שלך. זה נשמע כאילו אני קושר את השקית. ומתרחק.
"אה – מה?" אתה שואל.
"אתה לקחת חופש," אני אומר ופותח את הדלת של האוטו. "לי יש פגישה בעיר בשלוש". כשאני מתניע ומתרחק אתה אומר עוד איזה "מה? –מה?" אבל זה לא עוזר.
הרוח ממשיכה ללטף לך את החזה, את הגב, את הזין. אתה מנסה להשתחרר, עכשיו ברצינות – אבל אתה קשור היטב. האבנים מתחת לרגליים שלך דוקרות. אתה על קצות האצבעות גם ככה, כי החבל מתוח גבוה. אני מספיק רחוק כדי שלא תשמע את המנוע יותר. אתה צועק ומיד מתחרט, כועס על עצמך – מה אם מישהו ישמע ויבוא? אתה בוחר לנשוך את השפתיים. החבלים כואבים לך בידיים, האבנים ברגליים, והכי גרוע: יש לך זיקפה שהולכת לקרוע לך את העור של הזין, וזה מעצבן אותך להיות כל כך מגורה מזה.
"עוד כמה דקות הוא יבוא," אתה לוחש לעצמך, וזה מרגיע אותך. בערך: רגע אחר כך אתה שומע צעדים על החצץ, מאחוריך. אתה מנסה להסתובב ולראות מי זה, מבוהל – ועוד פעם נזכר שאתה לא יכול לסובב את הראש. הצעדים מתקרבים, ואתה מתפתל לכל הצדדים, אבל אין לאן לברוח, והתחת שלך מקדם בברכה את כל מי שעולה בשביל מאחוריך.
הקול מאחוריך – ששייך, עכשיו אתה בטוח, לגבר זר – אומר "טוב, בוא נחנה פה." יש רעש של כל מיני חפצים מונחים בכבדות על הדשא ועל האבנים. אתה קופא, כאילו אם לא תזוז לא ייראו אותך.
אבל השקט מאחוריך די מוזר: זה כאילו הם באמת לא שמים לב שאתה שם. אתה שומע שאחד מהם מתנשם בכבדות – אולי הוא זה שסחב את כל הדברים הכבדים לכאן – ושהשני אומר משהו על מזג האוויר. אתה נושם לאט. השני עונה, "כן, יפה, יפה היום". זה מעצבן אותך. הם לא רואים שיש מישהו עירום וקשור שניים וחצי מטר מהם. אתה לא שם לב לזה, אבל אתה מנענע את התחת קצת, כמו שאתה עושה כשאתה מחכה שאני ארביץ לך.
"טוב, נתחיל," אומר אחד מהם. "מה צריך לצלם?"
לצלם, אתה חושב לעצמך. אותי? אתה מרגיש כמו זנזונת וזה לא מוצא חן בעיניך.
"ת'הר, ת'עמק, ות'יישוב למטה," עונה לו השני. אה. אוף.
"הבחור העירום מפריע לי עם היישוב," אומר הראשון.
"לא נורא, מקסימום נתלה אותו מהרגליים גם, שלא יפריע," אומר השני. מה? מה? ו... רגע. מה?
"טוב," אומר השני. "בינתיים בוא נ'שה ת'הר."
אתה שומע שעה של צמצמים נפתחים ונסגרים בזמן שאתה מכווץ ומרפה את התחת שלך. חוסר המגע, חוסר היחס הזה, הם מעליבים, בערך כמו שהרעיון שהתחת שלך עושה שלום לשני זרים מוחלטים משפיל אותך. אתה חושב על דברים שאתה יכול לעשות לי: לשים לי מלח בקפה, לשפוך שמן על הרצפה של האמבטיה... היית חושב על עוד דברים, אבל עכשיו אתה מרגיש יד גסה על התחת שלך, ועוד אחת בצד השני, ומישהו מרים אותך די בקלות באוויר. אבל הקול של הבחור השני אומר, "רגע, רגע, תוריד אותו," ואתה מנסה לסובב את הראש בפראות – שיט, הקולר המזדיין הזה.
"למה להוריד?"
"צילמנו הרבה, לא?"
"כן, הרבה."
"אז מגיע לנו, ככה, איזה הפסקה".
"אה..." אומר השני בקול מרוצה, ואתה לא מרוצה. הלו! אתה שומע ריצ'רץ' נפתח. למה ריצ'רץ' נפתח? לא!
יד אחד מטיילת במעלה הרגל שלך. תופסת לך בביצים. אתה נלחץ. עולה, מפשקת בכוח את פלחי הישבן שלך. חודרת פנימה – אתה מכווץ, אבל בכוח. זה כואב.
גוף גברי, מיוזע, מריח מזיעה, נלחץ אליך. השפתיים שלך רועדות, אתה מהסס. הידיים האלו מלטפות את כל הגוף שלך – את החזה, את הבטן, את הזין. אתה אומר, לבסוף, "לא..."
"שמעת?" אומר הקול מילימטר לי האוזן שלך, ואתה מריח סיגריות וקפה, "יודעת לדבר הזונה!"
אתה שותק. האצבעות מושכות, צובטות, מפסקות, נכנסות, יוצאות. לבסוף אתה מרגיש משהו גדול וקשה נלחץ לך בין פלחי התחת. אתה מוותר על העמדת הפנים ומתרכז בכאב בידיים וברגליים שלך. לא עוברות כמה שניות ומצטרף אליהם כאב נוסף, יותר במרכז הגוף. הכאב הזה שולח זרועות לבטן, לחזה, לברכיים, אבל האיש מאחוריך מתעלם מהגניחות שלך ורק מזיין אותך, יותר ויותר מהר, מרים אותך ומוריד אותך על הזין שלו, כאילו אתה לא שוקל כלום, כאילו אתה רק בובה שמפושקת לו סביב לזין. הוא שולף – הבטן שלך מתהפכת – ואתה מרגיש משהו חם על השוק, נוזל במורד העקב ואל כף הרגל. הוא גונח לך באוזן, גניחה ארוכה, גרונית, לא יפה כזאת.
יש שקט. אתה מתנשם. הנוף עדיין יפה. התחת והידיים והרגליים כואבים לך. אתה משתדל לא לדרוך על הזרע שעל הרגל שלך.
"אתה רוצה גם?" אומר האיש שזיין אותך לאיש שהולך לזיין אותך.
"רוצה בפה שלו," אומר השני. "לא איפה שאתה היית, איכס".
"איך נעשה את זה?" שואל השני, ובטח מרים את המכנסיים לפי איך שזה נשמע.
"תלה אותו מהידיים," השני אומר. מרימים אותך בגסות, ואתה הולך להקיא. אתה מספיק לראות שתי צלליות מטושטשות של אנשים באוברולים וכובעים. "וכסה לו את העיניים למען השם." משהו חם ומסריח מכסה לך את הפנים. זה שק – הם מכסים לך את הראש בשק יוטה ישן ומסריח משתן. אתה נאבק, אבל הקולר המעצבן הזה. הקולות שלהם מעומעמים. אבל אחרי כמה רגעים הלחץ בידיים נרגע, אתה נופל למטה, תלוי מהרגליים, ואתה מבין ששיחררו לך את החבלים שקשרו את הידיים שלך.
משהו נקרע או נחתך בשק שעל הראש שלך. אתה מרגיש את האוויר הקר על השפתיים. ואז משהו אחר. נדחף בכוח. בגסות. אתה כמעט מספיק ללחלח את השפתיים, שהוא לא יקרע לך אותן. הזין שלו לא מתחשב במגבלות המקום בתוך הפה שלך. אתה מרגיש איך משחקים לך ביליארד עם השקדים. כואב לך ואתה לא יכול לנשום, ואתה שוקל להשתנק במסכנות ולהקיא, אבל מבין שזה לא יזיז לאף אחד. אתה סופר את השניות ומנסה למצוץ, ללקק, לעשות הכל כדי שיגמור לך כבר בפה, שזה ייגמר. הם מדברים בזמן שהוא מזיין לך את הפה, צוחקים על משהו. אחד מהם תופס לך את התחת בכוח, צובט. הזין שלך חוזר לדום מתוח. אחד מהם מכה אותו – שתי סטירות, הלוך ושוב, שממלאות אותך בכאב לבן, מלוהט. הזין הזה לא יוצא לך מהגרון לשניה. הדמעות חונקות אותך. הם מנענעים אותך קדימה ואחורה. אתה חייב לנשום. אתה נאבק, אבל הרגליים שלך קשורות הדוק, והם מחזיקים אותך טוב. לבסוף הוא נסוג וגומר לך בתוך הפה, על השפתיים, על האף, ואתה מנסה לשתות הכל, לבלוע הכל. הוא מנגב את הזין שלו חצי על השק, חצי על הפנים שלך. אתה בולע ומשתנק. הם עוזבים אותך. אתה מתנדנד על החבל בפראות, הידיים שלך עדיין קשורות אחת לשנייה ומתנדנדות מתחת לראש.
"יש לו זיקפה לזה," אחד מהם אומר. שניהם מתנשמים. גם אתה.
"מה, נעשה לו טובה," השני אומר.
"עזוב אותך, בוא נוריד לו אותה."
אתה נמשך שוב מהידיים ונקשר ועכשיו אתה תלוי מהידיים והרגליים. הם מלפפים לך חבל מסביב לביצים, ואתה מת מפחד. הם מושכים את החבל, ועכשיו הביצים והזין שלך מתנדנדים מתחתיך, והשק שמריח משתן ומזרע טרי מסתיר לך, ואתה לא רואה מה קורה. זה מרגיש כאילו הם מתעסקים עם עוד משהו. ואז, "תפיל".
אתה מתרומם בכאב, לא מבין מה קורה, ואז מבין: הם קשרו אבן לחבל והפילו אותה. הביצים שלך פועמים מהכאב של הנפילה של האבן, ועכשיו כואבות עוד מהמשקל שלה שמושך הכל למטה. אתה משתנק ומבקש רחמים, ואחד מהם צועק שתשתוק ובועט באבן, מה שגורם לך לזנק בכאב בתוך החבלים שמחזיקים אותך ולאבן לנתר על הביצים שלך. אתה מתנדנד והאבן מתנדנדת, וכולך כאב אחד עצום ופועם, והכי גרוע: הזקפה שלך עדיין שם.
הרעש של המצלמות חוזר למלא את העמק, והם חוזרים להתעלם ממך. תשומת הלב שלך עוברת מכאב אחד ומהשפלה אחד למשניהם: הידיים, הרגליים, הזרע בפנים ועל כף הרגל, ובעיקר הביצים והבטן. רק כשמחשיך הם מסיימים. אחד מהם קרוב אליך מאוד והו לוחש לך, "תודה על הבידור, זונה," ובמקביל משחרר את החבל שקושר את הידיים שלך. אתה נופל, מתנדנד, האבן פוגעת לך בחזה ומושכת את הביצים עוד יותר. עוד מכת סכין והחבל סביב לביצים נושר. ההקלה כל כך מיידית שאתה משתין – בהתחלה באוויר, ואז על עצמך, והזרם פוגע בחזה ומטפטף על הפרצוף, על השק שמכסה אותו. שניהם גועים בצחוק. אתה לא מצליח להפסיק להשתין. השק יורד מהפנים שלך והשתן ממלא לך את הפה. אתה שומע אותם מתרחקים וצוחקים. "כמו חיה, זה," אחד מהם אומר בצחוק.
אתה נשאר שם לבד, כואב ומטונף ומזיע.
אני מגיע אחרי עוד שעה, משחרר אותך, מלטף לך את הראש ומכניס אותך, עירום ומטונף, לאוטו. אתה חצי מתכסה וחצי מתנגב במגבת שאתה מוצא על הרצפה. לא נראה כאילו אני שם לב שמצאתי אותך קשור הפוך מאיך שהיית כשהשארתי אותך שם, ושאתה מלא בזרע ובשתן. אתה מניח את הראש על הרגליים שלי ואני מלטף אותך, וכשאנחנו מתקרבים לעיר ולאורות שלך אני פותח את המכנסיים ומרשה לך למצוץ לי.
kael
לפני 16 שנים • 10 ביוני 2007

אוף!

kael • 10 ביוני 2007
דואלי.
השפלות שאני לא אוהב ואהבה שכן.
מיאו.

אבל כתוב יפה.
לא מעונין
לפני 16 שנים • 17 ביוני 2007

יפה ומגרה

לא מעונין • 17 ביוני 2007
אהבתי
Herr Schein​(שולט)
לפני 16 שנים • 7 בדצמ׳ 2007

כתוב נהדר

Herr Schein​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2007
מוזר שלא נתקלתי בך עד עכשיו.
Grey / Green
לפני 16 שנים • 15 בדצמ׳ 2007
Grey / Green • 15 בדצמ׳ 2007
אני מתחבא icon_smile.gif
kael
לפני 16 שנים • 16 בדצמ׳ 2007

מאחורי מה?

kael • 16 בדצמ׳ 2007
יש סלע שאני לא מודע אליו ביער הגדול?
Grey / Green
לפני 16 שנים • 17 בדצמ׳ 2007
Grey / Green • 17 בדצמ׳ 2007
אתה רואה את העץ הזה שמה? זה עם האיש שתלוי עליו? אז מאחורה.
kael
לפני 16 שנים • 17 בדצמ׳ 2007

נו? הגעתי ייגעתי ואתה לא פה!

kael • 17 בדצמ׳ 2007
שעה אני מחפש מסביב.
חשבתי שתהיה פה icon_sad.gif
רציתי לראותך....
Grey / Green
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007
Grey / Green • 18 בדצמ׳ 2007
הנה אני פה. טיפסתי על העץ להשקיף. בוא טפס אלי.