ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסל סדר צביעות!

huan
לפני 17 שנים • 26 במרץ 2007
huan • 26 במרץ 2007
זאלו סאחטן...כבוד
אוהב אני להישלט

תגובתי לבלונדי היקר

אוהב אני להישלט • 26 במרץ 2007
תגובה טובה, ידידי.

אלא שמשהו קטן מפריע לי ואגיב בקצרה, כי שרשור התגובות הזה ארוך מדי:
ואצטט:

כפי שאינך רוצה שמישהי תוציא תסכול מגברים אחרים עלייך, אל תוציא תסכולך מנשים אחרות על אשה אליה אתה פונה. קרא לי שמרן, אך לדעתי הדרך הטובה ביותר להכיר נשים או אנשים בכלל היא במפגשי קהילה ולא דרך הכלוב.
6. אם הפרופיל לא מעניין אותך, אל תפנה. מטרת הפרופיל היא לעזור לך לבחור. אם אתה מתחבר לפרופיל של מישהי זה שלב ראשון. אם הפרופיל משעמם אותך היה סמוך ובטוח שגם הכותבת תשעמם אותך "

אז ככה, בלונדי, שמע: איני יכול להגיע למפגשי "הקהילה", משום שאיני בקהילה, יש לי חברה קבועה (ואת ענייני המוסר נשאיר לפעם אחרת) והדיסקרטיות מאד מאד חשובה לי.
לגבי הפרופילים המושקעים: למה אתחבר? לשיר או קטע של מחזה באנגלית? נו, באמת, נראה למישהו שאדם נורמלי קורא את זה?
godisafemale​(שולטת)

להלן הפוסט המתחרה ברייטינג

godisafemale​(שולטת) • 26 במרץ 2007

לשרשור המצ"ב היו 401 תגובות icon_smile.gif

אתם ממש לא רציניים!

קבלו:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12799&postdays=0&postorder=asc&start=0

יללה תהיו מאאגניבים.. icon_razz.gif
דוכיפת​(נשלט)

Re: להלן הפוסט המתחרה ברייטינג

דוכיפת​(נשלט) • 26 במרץ 2007
godisafemale כתב/ה:

לשרשור המצ"ב היו 401 תגובות icon_smile.gif

אתם ממש לא רציניים!

קבלו:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12799&postdays=0&postorder=asc&start=0

יללה תהיו מאאגניבים.. icon_razz.gif

כןןןן
אבל זה היה לפני 14 חודשים.חוכמה. icon_smile.gif
מאז אפסו כוחותינו,ולשוננו יבשה לה.
לא קלה היא לא קלה דרכנו
godisafemale​(שולטת)

רגע, הולכת לארגן לכל החברה טנק דלק :)

godisafemale​(שולטת) • 26 במרץ 2007

שמתי לב, שמבחינה סטטיסטית לקמצנים יש שני מאפיינים עיקריים:

1. מנוי רגיל בכלוב

2. "לשון חצופה" (או בעברית: מלקקים מעולה)

באמת, נו. רוב הזכרים בעלי כישורים רטוריים יוצאים מן הכלל נוהגים בקמצנות בבנות זוגם, כאילו אמרו מספיק שאני מבלבל לה את האואבוס ושח שירה באזניה ושלל מחמאות, עדיף הדבר בעיניי על פני לבוא אליה כשבידי זר פרחים, שמפניה, שוקולד וכו'.

תפיי!
באמת גועל גדול! לא בישיל משו..
דוכיפת​(נשלט)

Re: רגע, הולכת לארגן לכל החברה טנק דלק :)

דוכיפת​(נשלט) • 26 במרץ 2007
godisafemale כתב/ה:

שמתי לב, שמבחינה סטטיסטית לקמצנים יש שני מאפיינים עיקריים:

1. מנוי רגיל בכלוב

2. "לשון חצופה" (או בעברית: מלקקים מעולה)

באמת, נו. רוב הזכרים בעלי כישורים רטוריים יוצאים מן הכלל נוהגים בקמצנות בבנות זוגם, כאילו אמרו מספיק שאני מבלבל לה את האואבוס ושח שירה באזניה ושלל מחמאות, עדיף הדבר בעיניי על פני לבוא אליה כשבידי זר פרחים, שמפניה, שוקולד וכו'.

תפיי!
באמת גועל גדול! לא בישיל משו..

2 המאפיינים הם תואמי דוכיפת icon_cry.gifעם קצת icon_smile.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 26 במרץ 2007
אתה ענק זאלופון, אבל זה לא חדש.
ולמרות הכל, הייתי מותיר זכות מסויימת, לדברי בלע משתלחים, למרות שאני לא הייתי נוהג כך, וכנראה גם לא אתה.
Blondie the good​(מתחלף)

Re: תגובתי לבלונדי היקר

Blondie the good​(מתחלף) • 26 במרץ 2007
אוהב אני להישלט כתב/ה:
תגובה טובה, ידידי.

אלא שמשהו קטן מפריע לי ואגיב בקצרה, כי שרשור התגובות הזה ארוך מדי:
ואצטט:

כפי שאינך רוצה שמישהי תוציא תסכול מגברים אחרים עלייך, אל תוציא תסכולך מנשים אחרות על אשה אליה אתה פונה. קרא לי שמרן, אך לדעתי הדרך הטובה ביותר להכיר נשים או אנשים בכלל היא במפגשי קהילה ולא דרך הכלוב.
6. אם הפרופיל לא מעניין אותך, אל תפנה. מטרת הפרופיל היא לעזור לך לבחור. אם אתה מתחבר לפרופיל של מישהי זה שלב ראשון. אם הפרופיל משעמם אותך היה סמוך ובטוח שגם הכותבת תשעמם אותך "

אז ככה, בלונדי, שמע: איני יכול להגיע למפגשי "הקהילה", משום שאיני בקהילה, יש לי חברה קבועה (ואת ענייני המוסר נשאיר לפעם אחרת) והדיסקרטיות מאד מאד חשובה לי.
לגבי הפרופילים המושקעים: למה אתחבר? לשיר או קטע של מחזה באנגלית? נו, באמת, נראה למישהו שאדם נורמלי קורא את זה?

מבלי להכנס לבעיה המוסרית, מעטות הנשים שתסכמנה להתרועע עם גבר "תפוס".
בלי שום קשר, מסיבות קהילה פתוחות על פי רוב לחבריי הכלוב אז לא צריכה להיות בעיה.

לגבי הפרופיל, מטרתו היא לתת לכל חבר/ה לספר קצת על עצמו ולכתוב דברים המעניינים אותו.
אם שירים או קטעים באנגלית לא מעניינים אותך, עבור הלאה עד שתמצא מישהי שתעניין אותך.

בלי קשר, אני מבין שאתה מחפש מישהי לסשנים, ובשביל זה יש מלכות בתשלום, ואותן בנצלנות אי אפשר להאשים icon_biggrin.gif
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 27 במרץ 2007
Blondie the good​(מתחלף) • 27 במרץ 2007
אלון-סאב כתב/ה:
גודי: מילים בסלע.

כל הכבוד.

אם כבר אומרים "מילה בסלע, שתיקה בתרי"
והמשפט הזה מאד נכון לשרשור הזה icon_smile.gif