ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד אמילי ו F . ב - 6 בפברואר אני מול המסך ואתם ?

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 17 שנים • 30 בינו׳ 2007

"ערוץ הגברים אגו מבית ענני תקשורת מציין 5 שנים להיווסדו, ומשיק סדרה דוקומנטרית חדשה בשם ’כחול לבן כחול’, שתכלול סרטים הקשורים בסקס ומיניות. הסרט הראשון בסדרה, בשם ’דרושה צייתנית’, ישודר ב-6 בפברואר (22:30). הסרט, בהפקת חני מור (באמצעות ’שמיים תוכן והפקות’), בבימויו של רני מונצ’ז ובעריכת אהד פרי, מנהל הערוץ, מביא את סיפורה של אמילי, 31, ילידת בני ברק. אמילי היא בחורה משכילה שגדלה במשפחה חילונית, ולפני כ-4 שנים, לאחר ביקור בסן פרנסיסקו ביריד BDSM, נחשפה לעולם הסאדו מאזו. כיום היא חיה עם המאסטר שלה (שהוא גם בן זוגה) כאישה צייתנית. במקצועה, אמילי היא מעצבת בגדים ואביזרי אופנה מעור."

ההמשך בלינק הבא icon_smile.gif

http://www.ice.co.il/article.asp?pgId=102546&catId=3

מפוכחת​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 30 בינו׳ 2007
מפוכחת​(נשלטת) • 30 בינו׳ 2007
כולנו כמובן מול המסך, הרי אם יש מישהו שיכול לייצג את הבדס"מ נכון ואמיתי זו הפמיליה.
המלט
לפני 17 שנים • 3 בפבר׳ 2007
המלט • 3 בפבר׳ 2007
מפוכחת כתב/ה:
כולנו כמובן מול המסך, הרי אם יש מישהו שיכול לייצג את הבדס"מ נכון ואמיתי זו הפמיליה.

ישנם רבים, ואני ביניהם, שחשופים לבדסמ קצת יותר מארבע שנים, שעדיין לא סגורים על
מה "נכון ואמיתי" בבדסמ. על אף שמעולם לא ביקרתי במסיבה שהפיקו, אני בכ"ז מלא הערכה
לתרומתם של אף ואמילי לליין המסיבות, ומאחל להם הצלחה רבה בדנג'ן בעתיד. מצד שני, זה
ששולט ונשלטת מפיקים מסיבות עדיין לא הופך אותם לשגרירי הדור. במיוחד לא כאשר הם
מייצגים רק חצי מהאפשרויות.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 3 בפבר׳ 2007
המלט כתב/ה:
מפוכחת כתב/ה:

מה "נכון ואמיתי" בבדסמ. על אף שמעולם לא ביקרתי במסיבה שהפיקו, אני בכ"ז מלא הערכה
לתרומתם של אף ואמילי לליין המסיבות, ומאחל להם הצלחה רבה בדנג'ן בעתיד. מצד שני, זה

יש הרבה הערות שיכולות להיות נכונות אבל אישית קשה לי להבין את ההערה הזאת אודות היותה של אמילי נשלטת וF שולט וזה נאמר ביתר שאת מאחר שאני בצד השני של הקשת .
התפקיד שלהם זה לא להציג את כל מכלול האפשרויות בבדסמ ...מי בכלל יכול לעשות את זה ?
אלא נישה אחת כפי שהם חיים ואוהבים והם עושים זאת בסרט באופן נפלא.
הם בהחלט לא שגרירי הדור אבל הם כן עומדים בחזית עם השם והפרצוף שלהם מרוח, דבר שלא אני ולא אתה עומדים לעשות ....ועל כך ...סחטיין ! cheerleader.gif
D-HUNTER

לFואמילי אתם נהדרים ואני ממש גאה שאתם אילו שמיצגים אותנו...

D-HUNTER • 3 בפבר׳ 2007
ללא גבולות אני כל כך מצדיק אותך........
את גדולה וכן בדיוק כמו שאת אומרת הם מיצגים פאן אחד,וזה
הפאן שלהם ואף אחד לא יכל לבקש או לדרוש שהם יציגו
את כל מה שהבדסמ אומר או מייצג.........
בקיצור כל הכבוד..........
וממני יש לכם כבר דוס פאוה(12 נקודות)..........
סחטן.......
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
המלט
המלט • 3 בפבר׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
המלט כתב/ה:
מפוכחת כתב/ה:

התפקיד שלהם זה לא להציג את כל מכלול האפשרויות בבדסמ ...מי בכלל יכול לעשות את זה ?
[הם בהחלט לא שגרירי הדור אבל הם כן עומדים בחזית עם השם והפרצוף שלהם מרוח, דבר שלא אני ולא אתה עומדים לעשות ....ועל כך ...סחטיין !

cheerleader.gif

ציטוט: התפקיד שלהם זה לא להציג את כל מכלול האפשרויות בבדסמ ...מי בכלל יכול לעשות את זה ?

זוהי בדיוק הנקודה שביקשתי להעביר. אף אחד לא יכול לעשות את זה. התגובה שלי היתה
מכוונת למישהי שמרגישה שהם מייצגים את הבדסמ ה"נכון והאמיתי"

ציטוט: הם בהחלט לא שגרירי הדור אבל הם כן עומדים בחזית עם השם והפרצוף שלהם מרוח, דבר שלא אני ולא אתה עומדים לעשות ....ועל כך ...סחטיין !

אני נאלץ שלא להסכים. מבחינה עובדתית, רק הפרצוף שלה "מרוח". אני לא חושב ש
F הופיע בתקשורת אי פעם. זה כשלעצמו כבר מוזר, אבל לא מעניננו כאן לנתח את המניעים של בני זוג שאחד מהם בוחר להיחשף והשני לא. ומהבחינה העקרונית -- מאיפה התובנה המוזרה הזו שמי שבוחר לחשוף את עצמו מייצג את כל השאר? או בכלל מייצג משהו חוץ מעצמו? זה מופרך לגמרי.
melody
לפני 17 שנים • 6 בפבר׳ 2007
melody • 6 בפבר׳ 2007
ציטוט: מאיפה התובנה המוזרה הזו שמי שבוחר לחשוף את עצמו מייצג את כל השאר? או בכלל מייצג משהו חוץ מעצמו? זה מופרך לגמרי.

שווה הקפצה.
ובעיקר שווה הפנמה.
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 6 בפבר׳ 2007
איימי_​(נשלטת) • 6 בפבר׳ 2007
melody כתב/ה:
ציטוט: מאיפה התובנה המוזרה הזו שמי שבוחר לחשוף את עצמו מייצג את כל השאר? או בכלל מייצג משהו חוץ מעצמו? זה מופרך לגמרי.

שווה הקפצה.
ובעיקר שווה הפנמה.

שווה הסכמה.