בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה נוראית

dr_satan​(אחר)
לפני 17 שנים • 15 בדצמ׳ 2006
dr_satan​(אחר) • 15 בדצמ׳ 2006
קדום כל ואווו איך לעזאזל המצב הגיעה ל21 עמודים זה כבר באמת יותר מדי בגלל גישה מגבלות לאינטרנט איני עברתי על כלו אך ראיתי את הדברים אשר נכתבו על ידי פרנסיס אליס והנה תגבותי לכך...

קדום כל ארצה להתנצל בפניי קיילי ששמה בכלל יצאה מפי הילדה הזו אכן הזכרתי את שמך בפנייה אבל אך ורק כי המלכה אשר הייתה הראשונה שלי הדבר היחד שאולי היה מזכיר אכזבה במילתי היה שאמרתי שאמנם לא היית הכי טוב שעברתי אבל מה לעשות שהכי טובה הרי יש רק אחת ומקום זה שמור אצלי בלב למישהי אחרת אבל מצב זה אינו הפוך את שאר השלטות שהייתי איתם למאכזבות פושט בהשווה למה שהרגשתי כלפי אותה השלטות לא הרגשתי עם אף אחת...

וככה זה בחיים עם כל דבר בעל גיוון תמיד יש משו אשר יותר טוב מהשני אבל זה אינו הפוך את הדבר האחר לרע אז שוב מצטער על ששמך בכלל יצאה מפי הילדה כי אינך קשורה לדיון זה כלל או כלל והילדה רק נסיתה להסיף שמן למדורה..

ואמשיך בכך שיש אמת בדברייה לגבי העבודה שאני שחקן ואני אכן משחק אותה משחק אותה אדם וונילי המנסה לעבד ולשמור על איזון בחייו בשבלי לשמור על מקום מגריו או מזון למחייה וזהי בדיוק הסיבה אשר נמנע ממני להגיעה ביום שבו קבענו ואמרתי לה זאת שלא יכלתי להשתחרור מעבדתי באותו יום למרות שנסיתי איך מה לעשות שבחינתה אדם אשר עבדתו יותר חשובה לו מסשן הוא נחשב לאדם וונילי אז עם הדחוף שלי לנהל חיים אפקטבים הפוך אותי לאדם וונילי אני מדוע באשמה ...

ואליס יקריתי לגבי מה שכתבת שהייתי מקולר לך סליחה להביא קולר לעבד אינו הפוך אותו להיות שלך כי שלטות עלייך לדעת שליקלור ישנה משמעת סימבלית וטקסית הרבה יותר מאשר סתם תכשיט...

ונכון שאמרתי שאני מבין את הדברים שהזכרת שאינך יודעת להפסיק ולא שקרתי וציינתי כאן זאת על גביי הפורום שהיה לי נסיון דומה עם אותה השלטות אשר הזכרתי שמקום של הכי טובה שמור לה בלבי היא לא הייתה מפסיקה למרות שהייתה עברת את סף הכאב שלי בהרבה ואינה הייתה מקשיבה לי או ממשיכה וזה הביא אותי לספייס מדהים ביותר בדיוק כמו שדוכי ציין כאן אבל יש הבדל בין לסשן מעבר לסף הכאב במסגרת הגבלות וחוקי הssc ומה שהלוך באותו הסשן המדבור...

כפי שציינתי הסשן הפסיק להיות סשן בשלב מסיים אלה התחיל להיות פגיעה פיזית איני רואה בלהכות עם ידיות השוט בצלעות כי סישון או לכבות נרות על הציפרון החדרנית ברגלי או הדבר שבכלל הפחיד אותי מכל הסיטרות אשר היו מכוונת הישר אל איזור הספטום באף שלי דבר שהיה יוכל לגרום לו לשבירה..

אז פרנסיס אולי אני שחקן ולא אמיתי אבל את אינך שלטות כי לפגוע בעבד אינו ניחשוב למצב שבו את מסשנת ושלטות בו ולא משנה עד כמה העבד מרדן או כמה הבטחות הוא היפר....
T O M​(שולט)
לפני 17 שנים • 15 בדצמ׳ 2006
T O M​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2006
חג שמח לכולם.
gal33​(נשלט)
לפני 17 שנים • 16 בדצמ׳ 2006
gal33​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2006
כל המהות של הקשר והפקדת גופך תוך אמון מלא בפרטנר הופר כאן בברוטליות. מקווה שהתאוששת וטוב שהעלת את הדברים בפומבי.
Princess Alice​(שולטת)
לפני 17 שנים • 17 בדצמ׳ 2006

...

Princess Alice​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2006
קודם כל שמחה לשמוע ממך שטן, מקווה שאתה בסדר icon_lol.gif
שנית, כל אחד יעמוד על שלו, אז בוא נסגור את העניין.
באמת שהגיע הזמן להפסיק עם זה, תראה עד לאן הגענו.
מצטערת - אם פגעתי בך עד כדי כך, סבלת מאוד כפי שנראה (לא בציניות)...
טוב, כעת באמת אציין שזו התגובה האחרונה שלי בעניין.
חג שמח לכולם! icon_wink.gif
dr_satan​(אחר)
לפני 17 שנים • 17 בדצמ׳ 2006
dr_satan​(אחר) • 17 בדצמ׳ 2006
ואכן אסכים עם אליס הפוסט הזה כבר הרחיק שחקים אז שיהיה לכלנו חג שמח ובוא נסיים עם זאת כאן icon_biggrin.gif
SWAY
לפני 12 שנים • 18 בספט׳ 2011

Re: חוויה נוראית

SWAY • 18 בספט׳ 2011
dr_satan כתב/ה:
לאחר הרבה זמן שלא הייתי בסשן ולא הופעת החלטתי לעלות על במות הדאנגין עם Princess Alice שהכרנו לפני כי שבוע בצילומים...

עליתי איתה על הבמה ביום חמישי האחרון והדבר שעברתי היה נוראי יותר מכל סשן או דבר אחר מלבד העבודה שהיא התעלמה מכל הגבלות שלי ועברה אלהים בכוונה בשלב מסיים הדבר הפסיק להיות סשן אלה הפוך להיות התעללות...

היא התחילה להכות אותי בכוונה של לפצוע והמצב התחיל להדרדר לרמה שבה היו צריכים להריד אותה בכוח בהבמה וכל זה הגיעה למצב הזה אך ורק מהעבודה שלא יכלתי להגיעה ביום שלישי כמו שהבטחתי לה זה היה נוראי הילדה לא הפסיקה להכות אותי ופושט לנסות לפגוע היא התחילה להרביץ לי ידיות השוט לדרוך לי על האשכים למרות שהיא יודעת שגבול מספר אחד אצלי זה תחום הcbt זה היה כבר מעבר לכל...

היא עברה על כל חוקי הssc והכל כי החליטה לערבוב רגשות וסשן ביחד בגלל שהיא כעסה אליי שלא יכלתי להגיעה ביום שבו קבענו היא החליטה לנקום בי על ידי תקיפה...

ועם כל הכבוד שאני רכוש לעומוס ונאדין אני מאמין שאינכם צריכים להחזיק אותה כי המזל שלי שהסשן היה בפומבי תחשבו שניה מה היה קורה עם דבר דומה היה בסשן פרטי..

אמנם לילדה יש נשמה של שלטות איך אין לה את הלב היא עושה את מה שבראש שלה היא עושה מה שבראש שלה וגרום לה לטוב מבלי לשים לב בכלל לעבד דבר שמסכון יותר מכל...

כנראה שההסטוריה חוזרת, והמבין יבין...