לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 25 בנוב׳ 2006

חברים, אתם כוכבי קולנוע

צ'יטה​(שולט) • 25 בנוב׳ 2006
נתקלתי בשני שירשורים, שהותירו אותי נדהם למדי. חשבתי לשתף אתכם בתדהמתי.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17152&postdays=0&postorder=asc&start=30

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17198

www.nikos-bikini.com/movies/nikos.WMV

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16095&postdays=0&postorder=asc&start=10

ואני לדעתי, יהיה הרבה יותר נוח, אם ליד תמונה של כל אחד, תהיה קובית טקסט כזו עם הניק של הדמות המופיעה בתמונה.
מישהו יכול לרענן את זיכרוני בבקשה, מה זה אאוטינג ?
הממממממ.............
אולי בעצם אני רואה מטושטש, ביום שבת על הבוקר.
פששששש..... לחשוב על זה שגם אנחנו היינו שם.

כדי לענות כבר להסברים שכנראה יגיעו, אני רוצה לשאול, איך זה בכלל, שנכנס מישהו עם מצלמה למועדון הדאנג'ן, ומפרסם תמונות משם ברחבי האינטרנט, שבהם מצולמים אנשים מהקהילה. כל זה עוד, אחרי הבטחות, כתגובה לשאלות בשירשורים, שכל האנשים מהקהל שיופיעו שם יושחרו לחלוטין. שימו לב, שגם בסירטון מופיעות פה ושם דמויות מהקהל, שלא מושחרות כלל וכלל. אגב, לידיעתכם, הסירטון הזה כנראה עתיד לשמש פרומו, לאותה להקה, בכל ערוצי הפירסום האפשריים.

חברים, אתם כוכבי קולנוע בכלל.

בכדי לוודא הורדת התמונות, לא רק מהשירשור. דוגמאות ללינקים ישירות לתמונות באתר בו שוכנות:
http://gothicphotography.zoto.com/img/original/dd604500df5276092be3e6d59c5a67ce-.jpg
http://gothicphotography.zoto.com/img/original/99613dbdee4dfe9a27bfa4d7ea1e6fd6-.jpg
Zarial​(מתחלפת)
Zarial​(מתחלפת) • 25 בנוב׳ 2006
מה אני אגיד לך
דנג'ן זה מקום ציבורי ולא נראה שמתחייב באיזה שהוא מקום לשמור על הדיסקרטיות של האורחים שלו

אני אישית לא אוהבת ללכת לשם, צפוף לי מידי

אבל האנשים שכן הולכים חייבים לבדוק את זה לדעתי
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 25 בנוב׳ 2006
בחלק מהלינקים אכן הקפידו לצלם רק את המציגים ללא הקהל אך יש כמה תמונות שבהן רואים מאוד ברור פנים של אנשים שבאו לצפות בהופעה, שזה דבר מאוד חמור לדעתי!
על הצלם / המפרסם היה להקפיד לרטש כל פרצוף שברקע, בסה"כ כמה דקות של עבודה בכל תוכנת עריכה לתמונות. זה לא לעניין לפרסם פני אדם ללא הסכמתו כשמדובר במקום בעל אופי שכזה כמו הדאנג'ן ועוד ברקע של מופעים מאוד פרובוקטיבים, זה לא בדיוק כמו שיצלמו אותם מסתובבים בעזריאלי ועושים שופינג...
אוה​(אחרת)

באמת מרגיז

אוה​(אחרת) • 25 בנוב׳ 2006
במיוחד שבכניסה "בודקים" את הפלאפונים, למקרה שהם בעלי מצלמות...
ואז ברגע אחר מצולמים שם חצי מהמבלים.

גם לי לא נעים שם, עמוס, קודר מידי ולא ידידותי, לדעתי!
monk

לתשומת לב הצלמים

monk • 25 בנוב׳ 2006
קודם כל, אני מסכים עם מה שנאמר כאן שזה חמור מאוד.
מעבר לכך, השבוע בית משפט שלום חייב בעלי מועדון באילת לשלם 15000 ש"ח פיצויים לבחורה שהשתתפה באיזו תחרות במועדון, צולמה ומצאה את תמונתה (בחזיה) מופיעה על עלון פרסומי של המועדון.
אגב, אני לא ראיתי שבתמונה כלשהי הושחרו תמונות של אנשים. ברוב התמונות האנשים מאחור כהים בגלל תנאי התאורה, ניתן בכל תוכנת עריכה להבהיר את התמונה ולראות את הפרטים המלאים.

תחשבו פעמיים לפני שאתם מפרסמים תמונות של אנשים (שיתכן ויפגעו בהם) באינטרנט.

מוגש כשרות לציבור ע"י "המנזר שרותי סגפנות בע"מ"
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 26 בנוב׳ 2006

מקום ציבורי?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 בנוב׳ 2006
Zarial כתב/ה:
מה אני אגיד לך
דנג'ן זה מקום ציבורי ולא נראה שמתחייב באיזה שהוא מקום לשמור על הדיסקרטיות של האורחים שלו

מקום ציבורי הוא כיכר, רחוב - לא מקום שיש לו בעלים הרשאים להגדיר תקנון המגביל אנשים בכניסה וקובע איזו התנהגות מקובלת בתוכו.

ובעיני, מקום שמגדיר את עצמו כמיועד לקהילת הבדסמ צריך לזכור שאם אין שם כבוד לפרטיות של אנשים, ייתכן שיהיו בו פחות אנשים מהקהילה.
המלט

Re: מקום ציבורי?

המלט • 26 בנוב׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
Zarial כתב/ה:
מה אני אגיד לך

מקום ציבורי הוא כיכר, רחוב - לא מקום שיש לו בעלים הרשאים להגדיר תקנון המגביל אנשים בכניסה וקובע איזו התנהגות מקובלת בתוכו.

ובעיני, מקום שמגדיר את עצמו כמיועד לקהילת הבדסמ צריך לזכור שאם אין שם כבוד לפרטיות של אנשים, ייתכן שיהיו בו פחות אנשים מהקהילה.

על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א 1981, פגיעה בפרטיות הינה "פרסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שבהן עלול הפרסום להשפילו או לבזותו". האם פרסום תמונותיהם של באי
מועדון הדנג'ן מתרחש בנסיבות בהן עלול הפרסום להשפילם או לבזותם? לדעתי כן.
Dungeon
Dungeon • 26 בנוב׳ 2006
כמה דברים:
מרבית התמונות המופיעות בשלל השירשורים לא צולמו כלל במועדון הדאנג'ן
בתמונות שצולמו במועדון הוסרו מהרקע שאר הפרצופים שהופיעו בהם
בתמונה שבה מופיע דמות מסויימת הוא נתן את הסכמתו לצילום,למחרת לאחר שהתמונה פורסמה הוא בקש להסירה וכך נעשה,(הלינק המצורף רק גורם עוול ולא עוזר)
התמונות לא צולמו בחשאי ולא במצלמה ניסתרת,הפעלתן בתוך המועדון מלווה בהבזק אור,מי שפנה ובקש לא להיות בתמונה בקשתו כובדה.
Dan_Kap - אם תמונתך מופיעה באחד מהשירשורים אשמח להסירה מייד,להשכלה כללית מועדון הוא כן מקום ציבורי,אם אתה כל כך חרד לפרטיותך אני ממליץ לך לבדוק את מקומות הבילוי שלך.

לסיכום בכל ימות השנה לא נערכים כלל צילומים במועדון כולל בדיקת טלפונים,מתחילת השנה ועד היום היו בסה"כ 3 אירועים שנעשו בהם צילומים וגם זאת לזמן קצוב,האירוע האחרון היה יום הולדת 4 שנים למועדון,
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}
לפני 17 שנים • 27 בנוב׳ 2006

אם כך אומרים בדאנג'ן וזו תגובתם

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 27 בנוב׳ 2006
אני בהחלט אשקול את רצוני לבלות במועדון שוב. בפרט שהצלם שבדרך כלל משתמש בו המועדון לצילומים ***** מראה את התמונות לאנשים אחרים שלא נוגעים לקהילת הבדס"מ. ידע ממקור מאוד אישי.
לבנה​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 27 בנוב׳ 2006
לבנה​(נשלטת) • 27 בנוב׳ 2006
Dungeon כתב/ה:
התמונות לא צולמו בחשאי ולא במצלמה ניסתרת,הפעלתן בתוך המועדון מלווה בהבזק אור,מי שפנה ובקש לא להיות בתמונה בקשתו כובדה

כלומר, מי שלא שם לב שמצלמים אותו, או שחשב שההבזק הוא חלק מתאורת המקום, ולא בא בבקשה להסיר את תמונתו, זב"שו? אבסורד!! תשובה מטופשת!
אנשים באים למועדון מתוך ידיעה שהצילום שם אסור, ולכן אינם עומדים על המשמר. לדעתי מעלתם באמון, דבר מוזר מאוד, לאור העובדה שאך לפני זמן קצר עמד המקום ריק מבליינים. איך אתם מרשים לעצמכם???