צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעצם, כולם מסוויצ'ים

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 4 בנוב׳ 2006

חייבת להודות

ללא גבולות' • 4 בנוב׳ 2006
איבדתי את מה שקורה בשיחה הזאת ....

מישהו יסביר ?
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 4 בנוב׳ 2006
אלו שמתביישים במה שהם או במה שהם רוצים או צריכים, לא צריכים לקרא לעצמם סוויץ, זה מאוד פשוט, אל תגדירו את עצמכם עד שתרגישו נוח עם מה שאתם או שלא. דווקא אלו שמגיעים למקום הזה מתוך בושה דווקא הם האחרונים שצריכים לקרא לעצמם סוויצים, כי הם אלו שבעיקר מרמים את עצמם.
אני יודע שזה לא קל, אבל נראה לי הכי ישר והכי כנה זה להכנס לכאן נקי בלי הגדרות, לקרא, ללמוד, להבין להתנסות. עם כל זה בא גם הבטחון ומשם מגיעה גם ההגדרה העצמית אם יש בכלל צורך בזה.

אני לגמרי לא משוכנע שאלו שכבר מגדירים את עצמם כנשלטים ויודעים מה הם, מפחדים להיות בצד של הדום ה"רשע", לדעתי זה בכלל לא נכון. הם לא רוצים להיות בצד הזה כי זו לא הנטיה שלהם, זה לא מעניין אותם, זה לא מושך אותם, בטח לא לאורך זמן, אין פה שום פחד.

לגבי דומים שרוצים לנסות להשלט, אז התשובה שלי היא פשוטה, כל הדומים הרציניים שאני מכיר, והם רציניים אמיתים, עושים את זה ולא מתביישים בזה, הם רוצים לחוות את זה מידי פעם. אין פה שום אלמנט של חולשה, להפך !!!! זה בטחון עצמי !

הכל בראש !
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2006
פייה כתב/ה:
הדיון הזה כבר התנהל כאן לא מזמן -
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13292&postdays=0&postorder=asc&start=0

אני נכנסתי לבדסמ כי מאז ומתמיד היו לי פנטזיות סאביות, ולפתע מצאתי מקום בו ממשים את זה.
זה לא ששוטטתי באינטרנט, הגעתי במקרה לכלוב ואמרתי - מגניב, גם אני רוצה, איזה צד כדאי לי?

בעניין הלבדוק את עצמינו כל הזמן -
זה נראה לי משהו ששייך לשלב מסויים בהתפתחות.
כפי שבשלב מסויים הרבה אנשים מפקפקים בנטייה המינית שלהם, בודקים את זה ובסוף הרוב מחליטים מה יותר טוב להם,
כך נראה לי גם בבדסמ - אפשר לבדוק ולהתנסות (אם רוצים), אבל אפשר גם להשלים עם העובדה שרק צד אחד של השוט עושה לך את זה וזהו.
זה לא מעיד על פחד או על צרות אופקים, פשוט על כנות ומודעות עצמית.

בנוסף, כפי שהשתעשעות קלילה עם אישה פה ושם לא תהפוך אותי לדו-מינית, כך גם אם אצליף במישהו פעם בכמה זמן לא אהפוך לסוויצ'ית.

גם אני הגעתי לבדס"מ בצורה דומה לשלך. למרות זאת, ולמרות שמצאתי שאני נמשכת לשיחות עם דומים, כל הזמן ניסיתי לשאול את עצמי- למה אני רואה את עצמי כשייכת לצד זה ולא לאחר? אפילו ניסיתי להריץ בראש פנטזיות דומיננטיות, ולראות אם זה עושה לי את זה. ניסיתי לערוך סשנים וירטואליים לעבדים...
סיפור מעניין- אחד מאדוניי ניסה תמיד לדחוף אותי לשליטה. בהתחלה ממש לא רציתי. לא הייתי מסוגלת רגשית אפילו לתת ספנק לאישה... אבל באיזשהו שלב זה השתנה. הבנתי שאני כן מסוגלת להתחבר לזה.

מניסיונות אישיים, בחינה אישית, קריאה ושמיעת חוויות מאחרים, למדתי את ההבדל שבין סדיזם לשליטה...

אישית, אני חושבת שעבורי, לעולם לא אפסיק לבדוק את עצמי. האם זה שייך רק לשלב מסויים בהתפתחות? לא חושבת. חושבת ששווה לבדוק את עצמנו ואת מניעינו לעשיית דברים כל הזמן. מובן שככל שהכנות העצמית עולה, והזהות העצמית מתגבשת, נעשה זאת יותר בקטנה.
אהבתי מאוד את הדוגמה שלך על הביסקסואליות. מסכימה מאוד.
כרגע, מגדירה את עצמי כבי- סקרנית, אבל תוהה, לעיתים קרובות, מה היה קורה אילו בחברה באמת הייתה לגיטימציה שווה ליחסים עם בני אותו מין? אולי גם התשוקה שהייתי חשה לבנות מיני הייתה רבה יותר.
אותו כנ"ל לגבי הלהסוויץ'. יודעת, באופן אישי, שהסיבה שאיני מסוויצ'ה אקטיבית, היא מורכבת יותר מאשר שזה "פשוט לא מושך אותי מספיק", למרות שגם זה נכון.

אם את זוכרת, ניהלתי פה פעם עוד אחד מהדיונים הפילוסופיים שלי על הגדרות. בסופו של דיון שיניתי את הגדרתי למתחלפת, כי אמרו לי שאם אני "כך וכך וכך", הרי שאני מתחלפת.
הסתובבתי עם ההגדרה הזאת תקופה לא קצרה. הצעות לסשנים עם עבדים/ יחסים, לא נענו. לא היה לי רצון/ עניין בזה.
בשלב מסויים הרגשתי שאני בכלל לא קשורה לבדס"מ. שיניתי את הגדרתי ל "וונילית".
ואחר כך, כשהרגשתי שוב שייכת, הרגשתי פתאום לגמרי נשלטת, וחזרתי ושיניתי את ההגדרה.
כך שעניין ההגדרה עשוי להיות גם עניין של תקופה. אני חושבת שזה לא חרוט בסלע.
תרגיל מנטלי: אני מנסה כרגע לחשוב על עצמי כעל שולטת, יום אחד. רק שולטת. ואני רואה שעולה בי המון פחד. אז אולי לעולם לא אהיה שולטת. אולי זה פשוט לא יקרה. אבל חושבת שבהחלט שווה לי לבדוק עם עצמי ממה הפחד, ולהתמודד איתו.

עד כאן...

(אימל'ה, נדמה לי שטבעתי במסה שלי... icon_eek.gif )
red-cell​(מזוכיסט)
איימי, את עדיין בתהליך של חיפוש עצמי, אל תגדירי את עצמך. את צריכה לחפור טוב טוב בתוך עצמך ולברר מה את רוצה ומה את צריכה, לא מה את יכולה לעשות. הרי כבר מדברייך ברור שאת דומית כבר לא תהיי. את אולי תנסי פעם בשביל החוויה, אבל שוב זה הכל טכני ופיזי, האם את באמת מסוגלת לשלוט באדם אחר? שליטה אמיתית, לא מה שאת רואה מסביבך.

הכי חשוב זה להבין מה את צריכה, מה יעשה אותך מאושרת, בלי לשקר לעצמך ובלי פנטזיות מיותרות, הרי כאן בעצם קבור הכלב, לשים את הרגליים על הקרקע ולא לשקר לעצמך.

זה בעצם כל הסיפור...
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2006
red-cell כתב/ה:
איימי, את עדיין בתהליך של חיפוש עצמי, אל תגדירי את עצמך. את צריכה לחפור טוב טוב בתוך עצמך ולברר מה את רוצה ומה את צריכה, לא מה את יכולה לעשות. הרי כבר מדברייך ברור שאת דומית כבר לא תהיי. את אולי תנסי פעם בשביל החוויה, אבל שוב זה הכל טכני ופיזי, האם את באמת מסוגלת לשלוט באדם אחר? שליטה אמיתית, לא מה שאת רואה מסביבך.

הכי חשוב זה להבין מה את צריכה, מה יעשה אותך מאושרת, בלי לשקר לעצמך ובלי פנטזיות מיותרות, הרי כאן בעצם קבור הכלב, לשים את הרגליים על הקרקע ולא לשקר לעצמך.

זה בעצם כל הסיפור...

אני לא חושבת שאני בתהליך של חיפוש עצמי, וגם אם אני כן- מדוע הוא חייב להסתיים אי- פעם?
למה יש לחץ על אנשים להיות "סגורים על עצמם"??? (טוב, אני פורקת פה קצת תיסכול icon_redface.gif )
אני דווקא כן אוהבת הגדרות, וחושבת שהן נותנות הרבה. לא כל הגדרה חייבת להתלבש במדוייק, אלא לתת את ה "תיאור הכללי" שנכון לאותו רגע.
ניסיתי, ואני מנסה הרבה, וגם נהנית, לסשן עבדים. טוב, לא ממש סשנים מלאים, אבל הצלפה פה הצלפה שם- בהחלט. בייחוד אני נהנית להשפיט דומים, האמת, אבל זה כנראה מסיבות אחרות icon_biggrin.gif

כן, אני חושבת שאולי אני מסוגלת לשלוט באמת. אבל לא רוצה. למה לא רוצה? זה כנראה שילוב של גורמים, שחשוב לי להבין עם עצמי.
וכאן קבור הכלב, באמת- על ידי כנות עצמית מלאה, וחסרת פשרות, עד כמה שניתן.

למה התחיל כל השירשור הזה? בגלל אותה אחת- שפחה חרופה, ה "דוגמה שלי" להתמסרות טוטאלית, מעל ומעבר למה שאני מסוגלת לו. ואז אני שומעת שבעצם יש לה סאבית, ושתמיד הייתה מתחלפת. ואז אני המומה ומאוכזבת. ממש מאוכזבת. חושבת איך איך היא "עבדה עלי", ושבעצם היא לא סאבית אמיתית. ותופסת את עצמי ושואלת, שוב- מה פתאום אני מאוכזבת? מה המשמעות של להיות "סאבית אמיתית" עבורי? ולמה זה מפחיד אותי כשאנשים משנים הגדרות?

אבל רד- סל, מדבריך ניכר שאתה לא כל כך אוהב את כל הפלסף הזה. נכון? icon_wink.gif
תהום
תהום • 4 בנוב׳ 2006
מה זה כל הדיבורים האלה על 'שליטה אמיתית'? אני עוד לא הצלחתי להבין למה הוראות שניתנות במסנג'ר כמו 'היום את הולכת בלי תחתונים' נחשבים ל'שליטה אמיתית'... לפי מיטב הבנתי כל הקטע של הבדסם זה שזה לא שליטה אמיתית אלא שליטה בהסכמה ולצורכי הנאה.

דומית שמסדרת לסאב שלה את לוח הזמנים וכאלו יכולה לראות בעצמה 'שולטת אמיתית', בעיני היא בעצם מזכירה. או מאמנת אישית. בכל מקרה היא נותנת שירות לסאב ולא להיפך. וכמובן שאין לי בעיה שאנשים יעשו את זה ויהנו עד ראש הגג, אבל למה זה בדיוק 'שליטה אמיתית'?

רד סל כתב משו על 'לשלוט ממש בחיים של בנאדם'. כל אישה שולטת בחיי הבעל ולהיפך, בצורה הכי עמוקה וחוקית ורשמית וכלכלית שאפשר. זו שליטה אמיתית אם תרצו, נישואין. ילדים. משכנתא. ארוחות חג. מה שאנחנו עושים כאן זה משחקי שליטה, לא שליטה אמיתית.

והאמירה ש'כולם מתחלפים' נועדה להדגיש את הפוטנציאל של כולם להתחלף (במינון ובגבולות שנוחים להם) ושזה יהיה בסדר ולא חלילה לפקפק במי שאינו מתחלף. סך הכל, זה פשוט כיף להתחלף, זה הכל.
Venus in Furs
Venus in Furs • 4 בנוב׳ 2006
שיט icon_rolleyes.gif
red-cell​(מזוכיסט)
האמת היא שאני מתחיל לזהות שזה חוזר על עצמו.

אבל מה שאמרת זה בעצם גם חשוב, אם את כל חייך תהיי בחיפוש עצמי זה גם סבבה, כי את עושה את זה מתוך מודעות. את יודעת בעצמך שאת שולטת בעבדים לזמן קצר ואני מניח שאין לך את הרצון להיות אחראי על גורל של בן אדם אחר לאורך זמן.

כשאת עושה את זה מתוך מודעות ויודעת מה את עושה אז הכל בסדר. כל עוד את לא מבלבלת את עצמך ומכניסה את עצמך לסרטים אז הכל סבבה.

אני ניסיתי לדבר על משהו יותר כללי, ולא דווקא עלייך, למרות שהצלחת לגרור אותי לזה, דיברתי באופן כללי על הצורך לחקור את עצמך ולבדוק מה אתה באמת צריך ומה יעשה אותך מאושר, אין לזה שום קשר להגדרות.

הבעיה היא בעיקר אצל אנשים שהפנטזיה שלהם גוברת על המציאות, והם בסופו של דבר מבלבלים את עצמם, לפעמים זה גם נגמר בבכי....

כל מה שניסיתי להעביר זה שכל אחד יהיה כנה עם עצמו ושלם עם עצמו אולי ככה הוא ימצא את מה שהוא מחפש גם אם מה שהוא מחפש זה את החיפוש עצמו icon_eek.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 4 בנוב׳ 2006
כי שוב כתבתי תגובה עם היוזר של תהום