ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי ראה את הפירסומת החדשה של "דלתא"?

j25
j25
לפני 17 שנים • 24 בספט׳ 2006

מי ראה את הפירסומת החדשה של "דלתא"?

j25 • 24 בספט׳ 2006
איזו פירסומת מטורפת...רואים מעין קרקס אבל במקום בעלי חיים ישנם שם גברים שרירים וחטובים ומאלפת אחת שהיא כוסית לא נורמלית שמחזיקה חישוק ביד אחת וביד השניה שוט ובכל פעם שהיא מצליפה ברצפה אז אחד העבדים קופץ דרך החישוק...מה שיפה בפרסומת זה שבאחת ההצלפות שלה השוט שלה נופל ואז אחד הגברים לוקח אותו...מתקרב אליה, והיא מביטה בו במבט משפיט שחבל על הזמן ואז הוא מעביר את השוט לפה ואוחז בו עם השיניים ומגיש אותו ככה למאלפת...איזו פירסומת גדולהההה. וזה משודר בערוצים 2 ו 10. רק מה העניין הוא שאסור לשדר את הגירסה המלאה לפני 22:00 בערב...תהנו.
מגדלנה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 25 בספט׳ 2006
מגדלנה​(לא בעסק) • 25 בספט׳ 2006
אתם מבינים את הקטע? להראות BDSM וקינק [גם אם "מרומז"] בטלויזיה מותר, אבל להשמיע מוזיקה באתר של BDSM וקינק אסור. איפה ההיגיון? ומרגיז אותי שנותנים בתקשורת לגיטימציה רק לפמדום [לא שהם יודעים מה זה], אבל למיילדום אין מקום כי זה משפיל? ארג!
שלגי
שלגי • 25 בספט׳ 2006
דפנטלי ראיתי
עם כל המשפחה המורחבת

אף אחד לא הבין את החיוך הרחב שהתפשט על פני icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Tish Adams
Tish Adams • 25 בספט׳ 2006
תחילה, זה העלה חיוך על פני.
אח"כ הפריע לי שזה קושר לקרקס.
תחשבו על זה.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 25 בספט׳ 2006
אל תחפשי אמירה כלשהי, מדובר בנסיון לפרובוקציה ותו לא.
המלט
המלט • 25 בספט׳ 2006
מגדלנה כתב/ה:
אתם מבינים את הקטע? להראות BDSM וקינק [גם אם "מרומז"] בטלויזיה מותר, אבל להשמיע מוזיקה באתר של BDSM וקינק אסור. איפה ההיגיון? ומרגיז אותי שנותנים בתקשורת לגיטימציה רק לפמדום [לא שהם יודעים מה זה], אבל למיילדום אין מקום כי זה משפיל? ארג!

זה מה שנקרא: מוכרים בלבד.

מה, את מחפשת צדק עולמי?
sssssss
sssssss • 25 בספט׳ 2006
מגדלנה כתב/ה:
ומרגיז אותי שנותנים בתקשורת לגיטימציה רק לפמדום [לא שהם יודעים מה זה], אבל למיילדום אין מקום כי זה משפיל? ארג!

זאת אכן המגמה. כמובן שלא מדברים במונחים בדסמיים טהורים כמו מיילדום ופמדום, ולמעשה אף אחד לא ממש נותן דעתו על בדסם. גם הפרסומת הנ"ל לא ממש מרמזת לפמדום, ויש לי תחושה שהרבה חברים כאן מנסים בכוח לראות בדסם בכל פינה. זה קצת מזכיר לי את הנרקומנים שחושבים שכולם מסטולים...
מה שכן בגלל עידן הפמניזם אכן האישה היא המתוארת כחזקה, ואם זה היה גבר מזמן הייתה מוקמת צעקה ברחובותינו.
FrozenLips
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2006
FrozenLips • 26 בספט׳ 2006
אפרופו מיילדום,

מישהו זוכר את הרעש שקם בכל מדיום תקשורתי בעקבות הפרסומת של יוסף (זו עם הדוגמנית שהוא מזיז כמו בובה על חוטים) ?

אני שומעת אפליה מתקנת איפשהו?

פרוזן