בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מנטלית

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 17 שנים • 21 בספט׳ 2006

שליטה מנטלית

פרלין​(נשלטת){ש} • 21 בספט׳ 2006
אני רואה את זה בהרבה פרופילים ועדיין לא ממש מצליחה להבין למה כוונת המשורר.

מדובר בשליטה כל-כך עמוקה שהיא בעצם מנטלית? או פשוט בשליטה שהיא יותר צמודה וכוללת

גם את ה"חיים האמיתיים"?

אשמח להבהרות...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 בספט׳ 2006
יש לא מעט דיונים סביב הנושא הזה.
הייתי מגדיר "שליטה מנטלית" כ:

1. מושג מעורפל שבו משתמשים דומים שרוצים למשוך אליהם סאביות, ועל ידי המילה "מנטלית", המנוגדת ל"פיזית", מבהירים שהם, יחידי סגולה שכמותם, לא מעוניינים כמו כל הגברים השטחיים האלה רק בסקס לסוגיו אלא במשהו רוחני, רגשי ונעלה יותר. דוגמה: "שולט מנטלי בעל נסיון של עשר שנים בבדסמ מחפש אותך, שרוצה לחוות התמסרות אמיתית מהי. רק פניות רציניות ומ 90-60-90 ייענו".

2. מושג מעורפל (כן, שוב) שבו משתמשים אנשי בדסמ כאשר הם מעוניינים לשוות לעצמם ולעיסוקם הילה שתבדיל ותרומם אותו מ"סתם" עוד דרך של אנשים לאהוב, לתקשר ולספק יצרים וצרכים. דוגמה: "בדסמ הוא לא רק סקס. השליטה המנטלית הרבה יותר חשובה. אני גומרת משליטה מנטלית, שתדע".

באופן כללי אני חושב ש"שליטה מנטלית" זה משהו שמבחינת הרגש המעורב בו קרוב מאד לאהבה, הערכה, הערצה. אלא שבשל הקונטקסט, מוצאים לו שם אחר.
    התגובה האהובה בשרשור
shuki boy​(נשלט)

Re: שליטה מנטלית

shuki boy​(נשלט) • 21 בספט׳ 2006
פרלין כתב/ה:
אני רואה את זה בהרבה פרופילים ועדיין לא ממש מצליחה להבין למה כוונת המשורר.

אני תמיד חשבתי שזה קיצור ל"אני מעולם לא טרחתי ללמוד להצליף" או "אין לי מושג איך קושרים, וגם אין לי סבלנות לזה - ולכן אני משתמש באזיקים וירטואלים". icon_wink.gif

(בלי להעליב את חסידי השליטה המנטאלית)
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
שמדברים על שליטה מנטלית, מדברים בעצם על האותיות D/S מאותיות ה-BDSM.
Domination & Submission. עצם השליטה והכניעה. שלא כמו S/M שמדברות יותר על השליטה הפיזית. Sadism & Masochism.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 21 בספט׳ 2006
זאלופון כתב/ה:

באופן כללי אני חושב ש"שליטה מנטלית" זה משהו שמבחינת הרגש המעורב בו קרוב מאד לאהבה, הערכה, הערצה. אלא שבשל הקונטקסט, מוצאים לו שם אחר.

אהבתי את ההגדרה!
שאלתי פה כמה אנשים מה משמעות המושג שליטה מנטאלית.
כל אחד ענה לי משהו אחר.
אפילו עלתה טענה שאני שולטת מנטאלית על אדוני... מן הסתם הוא לא הסכים לכך.

חייבת לציין שההגדרה שלך הכי יושבת עלי טוב...
שהוא קושר ומצליף בי אז זה כביכול שליטה פיזית אך שאני מרגישה שלו, שרוצה לענג אותו, רוצה שיהיה מרוצה ממני - זה כבר מנטאלי.
והיות שאצלנו הכל מתערבב - בדס"מ, נישואים, וניל, אהבה, קינקיות - הקשר שלנו במהותו הוא מנטאלי והבדס"מ לרוב פיזי.
ובניגוד לדיעה הרווחות ולתגובות שקיבלתי לדעתי שאני מקשיבה ומצייתת לו לא לקנות דבר מסוים כי הוא אמר או כי יודעת שלא יאשר זו שליטה מנטאלית.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 21 בספט׳ 2006
בעיניי שליטה מנטאלית זה משהו אחר.

זו שליטה שמתבטאת בסשן או מחוצה לו, כשהנשלט מרגיש נשלט באמת בזמן הסשן והשולט אכן מרגיש שולט. יש התמסרות, יש שליטה. לא חושבת שזה צריך לכלול אהבה בהכרח
(רומנטית או בדסמית).

כלומר, אני יכולה להעיד יותר מהצד הנשלט שלי מאשר השולט שלי, שעשיתי מה שביקשו ממני והתמסרתי ונקשרתי והוצלפתי והבאתי דברים בפה, אבל לא הרגשתי נשלטת באמת, זה הרגיש לי מעין קינק או משחק סתמי.

שליטה מנטאלית זה יחסי כוחות, זה משחק מוחות. זה שהשולט מביא אותי למקומות רגשיים או נפשיים, זה שבאותם רגעים שנינו לא משחקים אלא באמת שולט ונשלט, שאנחנו נכנסים עמוק לתפקיד- וכדי שאישית אכנס לתפקיד, אני צריכה דחיפה ויצירת אווירה כי גם אם אני רוצה להכנע, אני חייבת שהשולט יראה ויוכיח לי שהוא ראוי לשליטה בי, שהוא יגרום לי להרגיש שאני אכן לא שווה לו אלא מתחתיו.
sssssss
sssssss • 21 בספט׳ 2006
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
שמדברים על שליטה מנטלית, מדברים בעצם על האותיות D/S מאותיות ה-BDSM.
Domination & Submission. עצם השליטה והכניעה. שלא כמו S/M שמדברות יותר על השליטה הפיזית. Sadism & Masochism.

קצר וקולע!
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 21 בספט׳ 2006
מסכים לגמרי עם dr jekyll and MASTER hyde, אך סבור שיש צורך לפרט קצת.

נכנסתי כבר מספר פעמים היום לפוסט הזה. אמרתי לעצמי, מה זה זה ? לך תסביר מה זה מנטאלי. הרי אני מגדיר עצמי בעיקר מנטאלי. עמדתי מול הפוסט בוהה, ואמרתי לעצמי, אוקי, תסביר. מצאתי את עצמי לא יודע איך להסביר את זה. קטע מוזר.

כדי לא להשלות את קהל הקוראים. אני עדיין מבולבל משהו בעניין.

יש דרך אחרת שבה אני בוחר להסביר בינתיים. מוצא שיש בה טעם. הדרך היא סיפורים שבעיני הם סיפורי סשנים מנטאליים. אתן פה לינק לשלושה סיפורים שכתבתי. שלדעתי הם סשנים מנטאליים.
מבטיח לחזור עוד לכאן, יותר מאוחר, לגבש ולכתוב גם הסבר.

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=30751&blog_id=1355
http://www.thecage.co.il/magazine,1856.html
http://www.thecage.co.il/magazine,1819.html

מקווה שזה עזר במשהו.
שנה טובה לכולם.
צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 22 בספט׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 22 בספט׳ 2006
כתבתי עכשיו סיפור סשן נוסף, כדי להמחיש יותר בקיצור.

סשן מסנג'ר מנטאלי אכזרי בקטנה
מסנגר, מצלמה חד כיוונית.
תתפשטי. כן אדוני.
תזיזי את הכיסא, תכווני את המצלמה לכיוון הרצפה שאראה את כולך כשתשבי על הריצפה על הברכיים. כן אדוני.
את מצליחה לקרוא מה שאני כותב ? תעשי עם הראש. מהנהנת עם הראש בהכנעה.
5 דקות דממה. כל כמה שניות מרימה עיניה למסך, לראות אם כתבתי משהו.
תגעי בעצמך..... עכשיו בכוס..... אסור לך לגמור, מבינה ? הינהון.
5 דקות דממה.
את קרובה ? מהנהנת בהכנעה.
אני אספור עד 10. רק ב- 10 מותר לך לגמור. ברור ? הינהון.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
טוב. עכשיו נעצור. תתלבשי. ממשיכים עוד שעה וחצי, ב- 8 וחצי. ברור ?
מבט של פליאה, מתחלף לתהדמה, לכעס, 10 שניות השתהות, ואז להשלמה. מוציאה את היד מהכוס, ומהנהנת בהכנעה.
.
.
.
8:30
קריאה ממנה במסנגר, אני מוכנה בזמן אדוני.
8:40
מזמין למצלמה. היא מאשרת.
היא ערומה.
תחזרי לאיפה שהפסקנו. כן אדוני.
תגעי בעצמך. מהנהנת. בכוס. מהנהנת. אסור לך לגמור בלי אישור. מהנהנת.
5 דקות דממה.
1 2 3 4 5 6 7 8
את רוצה שאמשיך ? כן אדוני, מבט מתחנן.
9
מבט מתחנן.
טוב רגע. עוד לא. מבט מתייסר. מהנהנת בהכנעה.
עכשיו, אני אספור עד 3 ואז אגיד לך את המספר שאת כל כך מחכה לו. מהנהנת בהכנעה לגמרי.
את רוצה לגמור כבר ? מהנהנת בתחינה אילמת.
1 2 3, 10.
היא גמרה.
צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 22 בספט׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 22 בספט׳ 2006
סשן פיפי מנטאלי.
אני מזהה אצל סאבית, צורך בפרטיות בשהייה בשירותים. לא הוכרז כגבול. תוך כדי התנהלות סשן עדין במכוון, שתי ידיה קשורות מאחורי הגב. נאסר עליה לדבר.
הסאבית מצווה לשתות כוס מים. אחרי כמה דקות, עוד אחת, ועוד ועוד. אחרי לא מעט זמן, אני קולט שהיא צריכה להשתין. לא אומר כלום. הלחץ גובר. אחרי כמה דקות, אני שואל אותה: את צריכה להשתין ? היא עונה: מאד אדוני. אני שואל, את יכולה להתאפק עוד קצת עבורי ? היא עונה כן. אני מגיש לה עוד כוס מים. אחרי כמה דקות, אני לוקח אותה לשרותים, קשורה. עוזר לה להתיישב על האסלה. היא מתבוננת בי, במבט מיוסר, מתחנן שאצא ואשאיר אותה לבדה. אני לא יוצא. היא לא מצליחה להשתין. לא יוצא לה. אני שואל: קשה לך לעשות פיפי כשאני פה ? היא עונה: כן אדוני, ופולטת אנחת רווחה. אני אומר: אז תתאמצי, כי אני לא יוצא. היא מנסה להתעלם מנוכחותי, השלפוחית שלה מפוצצת, אבל לא מצליחה. היא מביטה בי במבט מתחנן. אני אומר לה, תקשיבי מתוקה, אני לא יוצא. תעשי פיפי, או שנמשיך בסשן. היא מתאמצת נורא, יוצאות לה שתי טיפות. לא מצליחה יותר מזה. אני שואל אותה: את עושה פיפי, או ממשיכים ? היא עונה: לא מסוגלת אדוני. אני לוקח נייר טואלט, ומנגב לה, היא עוקבת אחרי ידי במבט מתפלץ. לוקח אותה ומוביל אותה חזרה לסלון. איך שמגיעים לסלון, נותן לה כוס מים לשתות. היא מביטה בי במבט עגום, ושותה.
כדי לקצר את הסיפור, בסופו של דבר, או שהיא עושה שימוש במילת ביטחון, שזה מצויין בתפיסתי. בפעם הבאה תציב את זה כגבול בכלל. חייב לציין פה, שאני בתפיסתי, זה לא באמת גבול שלה, שהרי אחרת, למרות שלא הציבה את זה כגבול, במבט בעיניה, הייתי מבין שהיא פשוט לא תוכל לעמוד בזה, ולא הייתי עושה זאת.
אבל אני, בתפיסתי, אותה, היא תתגבר על הבושה בסוף, ותעשה פיפי. פשוט אני אמלא לה את השלפוחית ככה, שתגרום לה להתגבר על הבושה הבסיסית שלה ממני. ולהשתין לידי.