שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעילה באמון, חברות, בגידה, רכילות, והשמצות, על הרקע הבדסמי

מירנדה​(מתחלפת)
לפני 17 שנים • 25 ביולי 2006

אינפורמציה מועילה, כעס הוא בריא וידידים הם דבר טוב

מירנדה​(מתחלפת) • 25 ביולי 2006
ציטה, אני נענית לבקשה שלך להגיב עניינית להצעות שלך.

תגיד שאני חדשה בסצינה ואפילו הפכתי העדפה ברגע שהתחלתי את הקשר הבדסמי הראשון שלי מנשלטת למתחלפת ולכן אני לא יודעת מה זה להרגיש את עוצמתו החזקה של השולט ואת ההתמסרות הטוטלית אבל אני יכולה לחשוב ולהבין לוגית.

כאשר נפרדים יש תמיד משקעים וידידים מתיצבים לצד הידיד או הידידה שלהם ועוזרים להם לעבור את הפרידה.
ידידים לא צריכים להתחיל בבוררות בין אלה שנפרדו ולקבוע מי אשם.
אנחנו יודעים "אמת קוסמית" שבכל פרידה כל אחד מספר סוביקטיבית ומקבלים את דבריו כאמת אבל "בערבון מוגבל".
אני חושבת שלא צריך לפחד מסיפורים ואינפורמציה שעוברת היא דבר טוב.

כשאני זרקתי את החבר הונילי שלי וקראתי לו "שרץ מתועב" כי לא חיכה לי חודש כשהייתי בחו"ל ו"בגד" עם מישהי וסיפרתי לכל החברים והחברות שלי, לא ציפיתי שיהיו נגדי כי ידידים נמצאים כשצריכים אותם. כולם קראו לו בפני "שרץ", "בוגד" אבל אחרי זמן סלחתי לו.
כשהוא סיפר לכל החברים שלו על הילדותיות שלי שציפיתי שיחכה יותר מחודש לא ציפיתי שהם יקבלו את הצד שלי.
האינפורמציה טובה כי מי שתרצה אותו צריכה לדעת שאסור להשאיר אותו לבד במשך חודש ולצפות שלא יבגוד.
אם אנשים אינטיליגנטים ומנוסים בבדס"מ הם ידעו בעצמם לשפוט מה סוביקטיבי ומה היה לא בסדר.

תאמר שאצלכם הסיפורים נוראים יותר ואם יספרו על הדום מישהו יכול לחשוב שהוא דום מסוכן ולכן צריך לשלוח בורר כדי להשתיק את הסיפורים.

אני מצטטת פוסט נפלא של סטריינג'ר שקראתי וכתב לשולטת שלו:"תתמודדי".
השולט יכול להתמודד עם הסיפורים.
אם הוא רוצה שישלח שליחים ויבקש מהסאבית לדבר איתו.

אומרים שיש פרידות שהאהבה מתה בזמן הקשר ויש פרידות שהכעס והכאב הם תהליכים בריאים.
אני חושבת שלפחות בהתחלה צריך לתת לאישה לחשוב על מה שקרה ולא צריך להכריח אותה לבוא לגבר ולסגור איתו את הכל.

אני יודעת שתגיד שבדס"מ הוא דבר אחר ומשהו קורה לסאביות אבל אז אנחנו נמצאים בניתוח הלוגי שיאמר שאז בטוח שכל הדברים שאמרתי נכונים.
אם הסאבית היתה נתונה לעוצמתו האגדתית של השולט והתמסרה טוטלית היא צריכה הרבה ידידים שיעזרו לה ויהיו לצידה.
היא לא חייבת לבוא לשולט עם בוררים שיבדקו מי צודק.

אם האנשים בבדס"מ הם קצת אינטיליגנטיים כמו הווניליים הם יבינו שבפרידות כל אחד אומר את הגרסה שלו.
לדומים והשולטים שפוחדים מהסיפורים אני מצטטת את סטריינג'ר:"תתמודדו".
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 25 ביולי 2006
מירנדה.
אני מסכים עם כל מה שאמרת.

רק לגבי דבר אחד לא.
אמרת: "היא לא חייבת לבוא לשולט עם בוררים שיבדקו מי צודק". אז זהו, שיש לשולט כוח עליה, גם אחרי. לכן היא צריכה תמיכה.

תודה על תגובתך.

אגב. זה שאת חדשה, או החלפת תפקיד, לא גורע מלגיטימיות או מצידקת דברייך במיל.
צ'יטה​(שולט)

למה בעצם לדעתי, בדסם מסוכן ?

צ'יטה​(שולט) • 25 ביולי 2006
אני מציג כאן פן אחד למסוכנות, יש עוד ים של אחרים.

יש בדסם, שיש שם התמסרות, שיש שם סאב ספייס. אני לא מר ידע, ובטח לא מר נסיון. אבל וואללה, ראיתי לא מעט, וגם חוויתי.
אני ראיתי את השדים האלה יוצאים. בשתי העיניים שלי. והם יוצאים שם כשקורית התמסרות. הם יוצאים שם כשעפים. הם יוצאים במיוחד, כשהולכים מהר מדי לשם.
אלה שדים רעים, נורא רעים. מוטב להם שישארו במגירות הנעולות שלהן. לא סתם בוחרת בכך תת ההכרה. הוצאת השדים הזו, עושה נזק נוראי.
גם אם משחררים את השדים האלה, ולפעמים זה טוב בכלל, צריך לעשות את זה ממש ממש נורא לאט ובזהירות.

אומרים עלי, שאני עושה מגניפיקציה לבדסם. וואללה, לגמרי ממש לא. בחי אלוהים ספר התורה שלא. אני עמדתי שם מול השדים הללו, של סאביות. ראיתי אותם בעיניים שלי. זה נורא. יש ים של כח בבדסם, זה עניין רציני.

אתן דוגמא אפילו. קטע ראשוני בסשן, כדי שתעזור לי להעביר את דברי.
אני קושר לסאבית את כפות הידיים אחת לשנייה. שם ידיים מאחורי הראש. מעגן את הידים לגמרי מאחורי הראש, לקשר מעין חיתול באגן. הסאבית עומדת על הברכיים, על כרית. כיסוי עיניים. מוסיקה חזקה. 30 דקות נשארת ככה. היא מתחילה להתנדנד.
אחרי 30 דקות, אני מתחיל. מצמיד את הברכיים שלה. מטלטל אותה ימינה, שמאלה, קדימה, אחורה. היא חווה תחושת חוסר אונים. היא לא יכולה בכלל לשכך נפילה אפשרית.
אחרי דקה ככה, היא בדיסאוריינטציה כללית. היא מתמסרת כבר.

מאבדים שם לגמרי את השליטה. נכנסים לטישטוש ריחופי. לדיסאוריינטציה כללית. שם אני יכול לעשות מה שבא לי. היא בלי הגנות בכלל.

תנסו לדמיין את התחושה שמה ? תנסו נורא. זה חשוב.

זה עסק רציני ומסוכן. ממש מסוכן.

אני לא מפרסם באלפוני מצורך ביחצנות. שכה יהיה לי טוב. היות ואני מאמין שבדסם זה כן מסוכן. מתוך ההנחה הזו, מעבר למתן כתף ותמיכה בלא מעט, אני גם מפרסם את הסיפור, באופן שלא ניתן לקשר, כדי שאחרות לא יפגעו מאותו מקרה.
אני מבין שפירסום באלפוני נחווה כפלצנות. אפילו יכול לקבל את זה.
האמינו לי, שכה יהיה לי טוב. אני רק מושך אש שמה, זה רק גורם לי להראות רע בכלל. דווקא בגלל מה שאנשים חשים, שזו פלצנות לשמה, ויחצנות מבישה. אבל אני מוכן לספוג את האש הזו, כדי להוסיף לאלפוני מידע שהוא חשוב בעיני. מי שלא מסכים עם מה שאני אומר, שילך לשם ויגיד את דעתו האחרת. יש בזה ערך.

אני קורא פה להרבה אנשים, לבוא לפרסם פה דברים, על סוגיות בדסמיות. יש בזה ערך רב. ערך הסברתי, לאנשים חדשים בתחום, וגם לכאלה שרוצים ללמוד נושאים שלא מכירים, או אפילו לקבל הבהרות לדברים שמתלבטים בהם. אני קורא גם לאנשים לשים פה שאלות על נושאים שכאלה. ביחד נבנה פה מאגר מידע, שיוכל לשמש אנשים בקהילה.
ביחד כולנו, כל אחד עם דעתו, כל אחד עם הבדסם שלו, נבנה פה מקור מידע שיהיה בעל ערך רב. אין בכך כדי לומר שאין פה מידע, כי יש, והרבה. עדיין אני מוצא צורך להוסיף עליו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 ביולי 2006
פייה כתב/ה:
וואלה, אז פעם הבאה שיתקוף אותי חשק לכתוב משהו פוגעני למישהו,
לא אטרח לשלוט בעצמי אלא אכתוב כאוות נפשי,
ומקסימום אחרי כמה שעות כשאתעשת
במקום לעמוד מאחורי מה שכתבתי ולהתנצל, פשוט אבקש מכלובי למחוק את החרפה.
מצויין.

fishy.gif

אני מוצא את תגובתך רדודה, שטחית, פולשנית, קנטרנית, פוגענית וקטנונית. אפילו הייתי מוסיף ואומר נקמנית, מתלהמת, סהרורית, ממולאת בפטריות ומוקרמת בפרמזן, אפרורית ואינטרסנטית.

נא למחוק הודעה זו, שאינה משקפת כלל אותי ואת דעתי ומהווה חרפה עבורי ועבור המפעל הציוני כולו, לאחר שיוגבו עליה שתי תגובות לפחות. תודה מראש.

נ.ב.
אמשיך לגדף בהודעות פרטיות. אבקשך למחוק גם אותן.