בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אפשר לשבת מהצד ולראות את זה קורה?

ורוניקה מחליטה
לפני 17 שנים • 20 ביוני 2006

כמה אפשר לשבת מהצד ולראות את זה קורה?

ורוניקה מחליטה • 20 ביוני 2006
יש כאן איזה גבר שטוען שהוא מתחלף בנוסף להיותו מתחלף הוא רמאי, מניפולטיבי, שקרן, עושה דברים בניגוד להסכמה של הסאבית שלו ברגע נתון כאשר היא קשורה, לא שומר על הסודיות המתבקשת מתוקף המעמד ומפרסם את כל תולדות הסאביות שלו וסיפור חייהן בקרב החדשה, ממשיך להעביר מדור לדור את אותם שקרים על כוחות על שיש לכל אחת שנימצאת איתו ותוך כדי ממשיך להפיל אחת אחרי השנייה.
איך הוא עושה את זה לא ברור לי.
סוד הקסם גם כבר לא ברור לי.
רק גועל
והרבה ממנו
משתלטים עלייי כאשר אני קוראת את התגובות של הבנות התמימות שאין להן באמת מושג לאיזה גוב אריות הוא מכניס אותן.
ועדיין
עדיין מאמינות...
איימי_​(נשלטת)

Re: כמה אפשר לשבת מהצד ולראות את זה קורה?

איימי_​(נשלטת) • 20 ביוני 2006
ורוניקה מחליטה כתב/ה:
ממשיך להעביר מדור לדור את אותם שקרים על כוחות על שיש לכל אחת שנימצאת איתו ותוך כדי ממשיך להפיל אחת אחרי השנייה.

כוחות? את הקטע הזה לא הבנתי.
BAHNG​(שולט){כלבלבית - }

גם אני לא הבנתי את נושא הכוחות אבל ניחא

BAHNG​(שולט){כלבלבית - } • 20 ביוני 2006
יש לי הרגשה שהכלוב הפך למקום די מסוכן לבנות תמימות שסה"כ הלכו לבקר את הסבתא ביער
והנה הזאב הגדול והרע אורב להן בחשכת היער . מי שמגיע מתוך תמימות וחוסר ידע ויותר גרוע מתוך חוסר אחריות שלא יתפלא שיש זאבים . תמיד היו ותמיד יהיו ויש להשמר מפניהם
כל מי שמגיע לכלוב סביר להניח שרואה את הבדסמ בצורה אחרת ופגישה אכן יכולה להגמר באונס
האם לא נלמד הלקח ? האם אין כללים לביטחון הגוף והנפש בפגישות האלו אם בשם הבדסמ מתבצע פשע כמה פעמים צריך לקרות הדבר רע עד שנלמד
במקום לדבר על זה הרבה ולשפוך מילים הגיע הזמן למעשים
תלונה אחת במשטרה על תקיפה מינית או אונס או מעשה מגונה או תקיפה תביא את אותו אחד להרהור בדבר דרכיוו וכן הוצאתו של אותו אחד מהכלוב ופרסום שמו .
aka BODYGUARD

באמת??????

aka BODYGUARD • 20 ביוני 2006
(מפהק...)

מה חדש?!
הייתי כאן
הייתי כאן • 20 ביוני 2006
מצטרפת לפיהוק..
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 20 ביוני 2006
מישהי מנוסה צריכה לכתוב מדריך לסאבית המתחילה ולפרסם אותו באלפוני. מדריך שיסביר את הסכנות ויגביר את המודעות. לאחר שהתוודעתן לסאבית ואתן בטוחות שהיא אכן אמיתית (שוחחתן עימן בטלפון וראיתן אותן פנים אל פנים) הזמינו אותן לפורום הסגור של הסאביות.
כל פעם שמזהים מישהי חדשה שנרשמה לכלוב נשלח לה קישור למדריך הזה, שיהיה סטיקי.
ורוניקה מחליטה

אל תפהקו

חבל על הפיהוק אנשים

זה אמיתי

ולכל אלה שחושבים שמדריך יכול לעזור... תשכחו מזה

האנשים ה"רעים" מתוחכמים מספיק כדי לעבור את מבחן המסוכנות.

הם נחשפים בנוכלותם רק כשזה כבר מאוחר.

רק אחרי שהם הספיקו לקשור ולצלם (ללא רשותה ועוד לשכנע אותה שהיא רצתה בזה), לספר לכל מי שמוכן לשמוע על הסאבית הכוסית והניפלאה ועל סיפור חייה, לכתוב פוסטים מרגשים על בלה בלה בלה.... וכו'.
איימי_​(נשלטת)
אז ורוניקה מחליטה, אם במילא כלום לא עוזר, מה יוצא מפתיחת פוסטים כאלו? בשביל מה לפתוח אותם?
ורוניקה מחליטה
איימי_ כתב/ה:
אז ורוניקה מחליטה, אם במילא כלום לא עוזר, מה יוצא מפתיחת פוסטים כאלו? בשביל מה לפתוח אותם?

בשביל שאלה שחושבות שהן בטוחות כרגע בידיו (אותו אחד ספציפי), תדענה שהן לא.
וכדאי להן לפתוח עוד עיניים ולהיות בשליטה כשהן איתו...
זה הכל.
איימי_​(נשלטת)
ורוניקה מחליטה כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

בשביל שאלה שחושבות שהן בטוחות כרגע בידיו (אותו אחד ספציפי), תדענה שהן לא.
וכדאי להן לפתוח עוד עיניים ולהיות בשליטה כשהן איתו...
זה הכל.

אני יכולה להגיד לך שכשאת איתו- שום דבר לא עוזר. אם את מאוהבת- את מאוהבת. ואם את שפחה מעריצה, תמיד תוכלי למצוא סיבות משכנעות למה אנשים אומרים את מה שהם אומרים.
יש טעויות שחייבים לעשות לבד.