בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי מתחיל עם מי?

Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 8 במאי 2006

מי מתחיל עם מי?

Madame T​(שולטת) • 8 במאי 2006
נשים שולטות הן בדרך-כלל נשים דומיננטיות, חזקות, אסרטיביות ומובילות. יחד עם זאת יש לי תחושה שגם בעולם השליטה, לגבי יצירת הקשר הראשוני וגם בהמשך הדרך, עדין נשמרים ברוב המקרים "כללי החיזור" המקובלים בחברה, כך שהגבר (במקרה זה, הסאב) הוא זה שפונה אל השולטת ולא להיפך. עד כמה אתן, השולטות, יוזמות יצירת קשר עם סאב שמעניין אתכן? האם אתן רואות בזה ערעור מסויים של מעמדכן כשולטות אם אתן הן אלו שפונות, או להיפך? כיצד אתם הנשלטים רואים פניה מצד שולטת אליכם ויוזמה מצידה גם בהמשך הקשר?
אשמח לקבל את תגובותיכם לנושא זה.
Morticia
Morticia • 8 במאי 2006
בוקר טוב לך יקירתי icon_wink.gif

אני לא רואה איך מצב בו אני הולכת אחרי מה שאני רוצה מוריד ממעמדי כשולטת. זה נשמע לי בלתי הגיוני בעליל.
החיזור משחק תפקיד מרכזי בעיני בשלב בו מתפתחת מערכת יחסים, לא בהכרות.
מה גם שלדעתי גברים רבים בעלי נטיות כנועות הם ביישנים ומעדיפים אישה שתהיה אסרטיבית מספיק להתחיל אתם.
כמובן שיש אנשים, גם במסגרת יחסי השליטה, שעדיין חושבים שיש תפקידים השמורים לגבר. אם את שואלת אותי, יש בזה מן האבסורד אבל אני מכבדת את מי שככה טוב לו.

חוצמזה, נראה לי שצריך להפריד בין האישה שהיא שולטת לבין השולטת במהלכי סשנים או מערכות יחסים. כאישה דומיננטית, אם אני רואה לנכון לפנות לסאב, אני לא אפנה אליו כאל סאבמיסיבי אלי באופן אוטומטי וגם אין לי שליטה עליו באופן אוטומטי. אני קודם כל שולטת בעצמי ועם התכונות הדומיננטיות שלי נגשת.

את שואלת אותי אם מוריד מערכי לפנות לגבר שמוצא חן בעיני? חלילה, להפך. אם אני רואה משהו שאני רוצה... איך אומרים?
One way or another... I'll get ya...
לשבת בצד לנוכח גבר שעושה לי את זה, לשתוק ולהתפלל בשקט שהוא יפנה אלי נראה לי מנוגד לכל המהות שלי כאדם. אני הרבה יותר דומיננטית ואסרטיבית מזה...

מצד שני, נעים באותה מידה כשגבר חביב פונה אליך ואין ספק שמרגע הבעת עניין להמשך, החיזורים שלו יכולים להוות תענוג צרוף. אבל זה כבר בא ממקום מתפנק...

תכלס, שליטה נשית עובדת לא מעט ובמקרים רבים על "היפוך" תפקידים נורמטיביים של גבר ואישה בחברה. כאילו, גם כשאני בשמלה, וגם אם הסאב שלי במקרה לא, ברור מי ה"גבר" בבית או אם יורשה לי למחוק כל הקשר זכרי לעניין, מי השולטת.
אז מכאן דווקא יכול לצאת הגיון שדומיות בכלל "אמורות" להתחיל עם סאבים.
אבל אין דבר כזה אמורות ואנחנו עושות מה שבא לנו באותו רגע, מה שמתאים ומה שמסתדר. בסופו של דבר אם גבר ואישה מוצאים לנכון להתעמק בנבכי השליטה, הדבר האחרון שצריך לשנות זה מי התחיל עם מי ואין כל סיבה שאישה תאבד מכוחה כי היא טרחה לעשות משהו בקשר לרצונות שלה.
זתומרת, מהי בעצם דומית, רגע לפני שהיא שולטת במישהו אחר, אם לא אישה שיודעת לקחת/לקבל את מה שמגיע לה, ועוד כשהוא עומד לה מול העיניים?

(זו דעתי בלבד, אני גם אשמח לשמוע דעות אחרים)
icon_cool.gif
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 8 במאי 2006
מאדאם T
בכיף.חלומו הרטוב של הסאב(ואולי גם של כל גבר).
כמובן,רק על עצמי ידעתי...
מוריד מערכה?ההפך
וכל השאר הרי הם כתובים בפוסט של מורטישה
Morticia
Morticia • 8 במאי 2006
דוכיפתוש יקירי
(תמיד תענוג לפגוש אותך)
בחיי שזכור לי, פעם לפני כמה טריליוני שנים (ושאף אחד לא יהרוג אותי על העלאת המתים) שהייתי אני זו שהתחילה אתך. לא כך?
icon_rolleyes.gif
DanaDomme​(שולטת)

שאלה רטורית

DanaDomme​(שולטת) • 8 במאי 2006
איזו שאלה רטורית, הרי ברור שסאבים ובעצם גברים באופן כללי יעדיפו שנשים יתחילו איתם ויחסכו מהם את עגמת הנפש.

לי יש קטע כזה שאני חייבת להיות בטוחה שגבר או סאב (וזה היינו הך במקרה זה) רוצים אותי באמת, כשאני מתחילה עם מישהו אני לוקחת סיכון וסיכון כזה לא בא לי לקחת כי אני לא מרגישה כיף גדול שמסרבים לי.

תמיד הייתי מפונקת icon_confused.gif

אני חושבת שבסופו של יום אישה היא אישה היא אישה וכל אישה באשר היא אוהבת שמחזרים אחריה.
דוכיפת​(נשלט)
Morticia כתב/ה:
דוכיפתוש יקירי
(תמיד תענוג לפגוש אותך)
בחיי שזכור לי, פעם לפני כמה טריליוני שנים (ושאף אחד לא יהרוג אותי על העלאת המתים) שהייתי אני זו שהתחילה אתך. לא כך?
icon_rolleyes.gif

מי אני שאתווכח icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 8 במאי 2006
אל תתווכח...
תנבח ותקשקש בזנב
smoking.gif
דוכיפת​(נשלט)
אני מתווכח?אני אף פעם לא מתווכח.מה פתאום מתווכח?אני icon_smile.gif
נובח ומכשכש בשמחה
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 8 במאי 2006
מודה על כל התגובות עד כה. מורטישה, אכן מסכימה עם הדברים שציינת. ובעיקר מצאה חן בעינייך ההגדרה הבאה:
"מהי בעצם דומית, רגע לפני שהיא שולטת במישהו אחר, אם לא אישה שיודעת לקחת/לקבל את מה שמגיע לה, ועוד כשהוא עומד לה מול העיניים?"
לגבי מה שכתבת, דנה, אני לא בטוחה שהשאלה כל כך רטורית. יתכן שלמרות מה שאמר דוכיפת על "חלומו הרטוב של סאב ואולי כל גבר", יש גברים/סאבים שזה מרתיע אותם שאישה פונה אליהם? שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד זה שיפנו אלי ויחזרו אחרי, להיפך זה נעים מאד. אני פשוט מנסה לבדוק מה קורה כשזה הפוך? כשהאישה היא היוזמת. ברור שלאף אחד לא נעים שדוחים אותו ולפעמים מעדיפים "לא לקחת צ'אנס". אבל האם אישה, השולטת, יותר "נועזת" במובן הזה ויותר לוקחת צ'אנסים, כפי שציינה מורטישה? מה דעתכם?
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 9 במאי 2006
The Shield​(שולט) • 9 במאי 2006
Madam T בכל פעם שאני נכנס לאתר אני מקווה לקבל פנייה ממלכות.
זה מראה על אופי אמיתי של מלכה שלא עושה חשבון. ולוקחת מה שבא לה.