אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מוזרה

New Horizon{ביישנית}
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006

תופעה מוזרה

New Horizon{ביישנית} • 3 במרץ 2006
שמתי לב לתופעה מוזרה בכלוב, בקרב חלק מן השולטות.

ישנן לא מעט שולטות, שמציינות בפרופיל שלהן, שהן מחפשות מישהו מבוסס כלכלית, שיוכל "לפתוח את הארנק בשבילן", ש"הן לא יאלצו לעבוד", שהן תוכל "לגהץ לו את כרטיס האשראי", ועוד כל מיני הגיגים מעין אלה.

ולעומת זאת, לא ראיתי דרישה דומה של שולט מסאבית.

לדעתי זה מראה על תפיסה שונה מהותית של השולטים את עולם השליטה בניגוד לשולטות.

השולטים והסאביות רואים בדמות השולט מעין מישהו מנחה, ששליטתו הפיזית ו/או המנטאלית מהווה מעין סוג של "חינוך" או "דמות מענישה".

ולעומת זאת השולטות רואות בסאב דמות מנוצלת ומושפלת ולא רואות את עצמן כמחנכות או מובילות. ובכלל - כל העניין הכלכלי נראה לי כאן מיותר לחלוטין. לא חושב שניצול כלכלי הוא מהות השליטה אלא מהות הטמטום. איזה גבר ירצה להיות מנוצל כלכלית ? איזה גבר ירצה שיגהצו לו את כרטיס האשראי ? גם נפשי חשקה לא לעבוד כל חיי ולחיות על חשבון מישהו אחר אבל לא עלה בדעתי מעולם שכך אשלוט בסאבית שלי !

ובכלל - עושה רושם, שמלכות מתבטאות ביתר וולגאריות כאשר הן מציינות בפרופילים דברים כמו "נשפיל אותך", "תהיה עפר לרגליי", "ארמוס אותך", ושאר ביטויים, שמי שקורא את זה מהצד היה יכול אפילו לפרש את זה כ"שנאת גברים". אני מתאר לעצמי שאתן לא שונאות גברים אבל זה משום מה מתפרש ככה. ואם זה לא ככה - אז מה הפוזה ?

ולעומת זאת השולטים מתבטאים בפחות וולגאריות על ההשפלה, אלא יותר על הכניעה.

אני היחיד ששם לב לזה ?
נויה הל​(לא בעסק){צ}
אני לא יודעת מה אחרות כותבות בפרופיל או חושבות.
אבל מבחינתי לנצל כלכלית גבר זה זנות מסוימת. זה לא משנה אם אין סקס זה עדיין למכור מוצר קרי, שליטה (שהביקוש לה הוא מיני) תמורת כסף.

חוץ מזה שאני בהחלט אוכל לחיות טוב בעצמי. אני אפילו אוהבת את התחום שלי וככל הנראה אהנה מעבודה בו.
New Horizon{ביישנית}
אני לא עושה הכללות.. אבל תסתכלי קצת בפרופילים של שולטות ותראי שהתופעה קיימת. ואני מוכן להתערב שלא תמצאי תופעה דומה אצל שולטים.

כל ההתעסקות בנושא הכלכלי נראה לי לא שייך לחלוטין.
ואפילו להיפך. אני הייתי מצפה בתור נשלט שמלכתי תהיה אישה משכילה, דומיננטית, מבוססת כלכלית ושיכולה לעמוד בזכות עצמה ולא טיפוס נצלן שמחפש לשתות את משאביהם של אחרים.

ובכלל - כל ההתעסקות בעניין הכלכלי משאירה לי טעם רע. טעם של "תן כסף - תקבל שליטה", וזה לא אמור להיות ככה.
אני לא מדבר על מלכות בתשלום שזה עניין לגמרי לגיטימי כי הן נשים עובדות והתשלום הוא לא חלק מהשליטה אלא פשוט שכר. זה כבר סיפור אחר.
Blondie the good​(מתחלף)

בהחלט שמתי לב לזה

Blondie the good​(מתחלף) • 3 במרץ 2006
בעבר השוביניסטי יותר הגבר היה המפרנס והאשה דאגה למשק הבית

נשים אלה(וניליות ושולטות ) שכחו שעם הזכויות באות החובות
אצל שולטים לא תראה את זה כי לנו הגברים יש אגו גדול
ומעטים הם הגברים שהמאצ'ו שלהם יתן להם לחיות על חשבון שת זוגן

נשים איכותיות (וניליות ובדסמיות) הן נשים משכילות, עצמאיות המחפשות גבר שיפרנס איתן ויתחלק איתן בניהול משק הבית בצורה שווה ולא כספומט סמרטוטי.
נשים כמו שאתה ציינת משתמשות בבדסמ ככלי למציאת פראייר, ונצלות את האמונה השגויה שיש הרבה יותר שולטות מנשלטים לשם כך.

היתרון הוא שקל לזהות אותן ולהתרחק מהן
Tame
Tame • 3 במרץ 2006
בקשר ל"רמיסה השפלה וכו'" זה משהו שהמון גברים כן מחפשים.

בקשר לעניין הכלכלי - כבר היו אינספור דיונים על כך.
כל עוד ישנם אלו הנוחים לניצול יגיעו אלו שינצלו אותם. אותי אישית המחשבה אפילו מצחיקה זה נראה לי ממש אבסורדי..
אבל תמיד יש את אלו הטוענים כי זהו הפטיש הבדסמי שלהם וכמובן שאין מה לבקר אף אחד על ההעדפות שלו.
אבל אחר כך מגיעים לפורום ובוכים ניצול ונשאלת השאלה איפה התודעה הייתה בזמן שהארנק נבזז והאשראי נשתה?

בכל מקרה מצחיק על גבול העצוב.. או אולי להיפך...
מישלי

תהיה מופתע....

מישלי • 3 במרץ 2006
אבל לי יצא לפגוש (לצערי) ב"שולט" שבפגישה הראשונה (שהיתה כמובן האחרונה) טען,
שעליו לדעת את מצב החשבון והנכסים של הנשלטת שלו (שהוא קיווה שזו תהיה אני).
הוא גם דרש שאשלם את החשבון באותה פגישה....
הוא הסביר שזה לא קשור לניצול אלא ל"שליטה" (?!)
עאלק !!!!!
כבר דובר כאן ב"אדון" הזה, לכן לא אפרט על שאר השריטות שלו.
אבל הנה - זו הייתה דוגמא הפוכה....
huan
huan • 3 במרץ 2006
האמת ניתקלתי גם בפרופילים של שולטים....כאלה אשר מעוניינים לשלוט גברים אשר מכניסית את סעיף הניצול הכספי כחלק מהדברים אותם הם מחפשים כך שלהגדי שזו נחלתן של נשים בלבד לא יהיה פייר.
עם זאת אני חושב שהתופעה היא תופעה פסולה ואני אל אפנה לשולטת כזאץ גם אם היה לי מליון דולר בבנק והרושם הראשוני שלי ממנה יהיה שלילי ביותר. אבל עם יש פה גברים שהדבר קוסם להם איך אומרים... "שיבושם להם"?
New Horizon{ביישנית}
לפחות אני לא היחיד שחושב שהתופעה פסולה..

מעניין יהיה לשמוע מלכה שחושבת אחרת.
עבודת מאסטר{lori}

"שולטות" ו-"שולטים"

עבודת מאסטר{lori} • 3 במרץ 2006
מה שהצגת, הוא מאפיין עיקרי של הציבור המכוער יותר של הנשים השולטות.
מדובר בציבור ה''שולטות'' המשתמשות בBDSM ע''מ להשיג מטרה זרה - להרוויח כסף. אני לא חושב שקיימת אישה, הדורשת ''נדבנות'' או ''ניצול כספי'' או ''שליטה בממונו'' של הנשלט, המקיימת עמו מערכת יחסים BDSMית תקינה. BDSM הוא לא העיקר עבור בחורה שכזו. העיקר במערכת היחסים עבורה, הוא הכסף, הרווח הכלכלי.

ומה קורה בצד הגברי? מה מאפיין את הציבור המכוער של השולטים?
עקרון דומה - ניצול מושג הBDSM ע"מ להשיג מטרה זרה.
במקרה הגברי, לא מדובר בכסף אלא במין. פורקן מיני.
גברים רבים קוראים לעצמם שולטים, ומתיימרים לייחס לעצמם את התואר ''שולטים'', ע''מ להשיג את מבוקשם בצורה הקלה ביותר.

הן עבור הנשים ה''שולטות'', והן עבור הגברים ה''שולטים'', BDSM מהווה דרך קלה להשיג מטרה זרה. הBDSM מהווה עבור אלו המדוברים דרך להשיג שליטה בקורבן שלהם ולנצל אותו באופן שיראה לגיטימי בעיני הקורבן, ובקלות - בלי רמזים, בלי שכל, בלי אישיות - פשוט לקחת בכוח את מה שרוצים, כי זה הפרינציפ, לדעתם, של הBDSM.

ומי בוחר לעשות דברים בדרך הקלה? אנשים חלשים, שהשליטה מהם והלאה.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 3 במרץ 2006

כנראה זאת דוגמא מצוינת לניצול לרעה של BDSM ...

אם יש לאדם כל שהוא את הכח והאחריות על מישהו, אסור לו לנצל את זה ולקחת את זה למקומות שהם ניצול מובהק ולא אלמנט בדסמי.

אם מישהי רוצה אותך בשביל הארנק שלך, היא גולד דיגרית ולא יותר מזה...
בטח ובטח לא מלכה... icon_rolleyes.gif

ואם אנשים לא מסוגלים לממן את עצמם אז באמת חבל ועצוב. icon_cry.gif