לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רזות או מלאות

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 19 בינו׳ 2023
דמנטי כתב/ה:
מלאות , זה נחמד. אני דווקא בקטע של שמנות.
ככה זה , כשאתה גדל במשפחה מזרחית , ומגיל 0 בערך יפמפמו לך שאידיאל היופי הוא שמנה ולבנה , אתה תגדל להיות הודי , מעריץ את הגוף הדשן.
השופע , הרחב...
מצד שני לשמנות יש ביקורת עצמית שיכולה לגרום ליאוש.

אני גם גדלתי בבית מזרחי ואין לי מושג על מה אתה מדבר. אם כבר הדור הראשון של האתיופים חושבים שלהיות שמנמן זה בריא ויפה, לא שמעתי על זה מעדות אחרות.
דמנטי
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

תתפלא :)

דמנטי • 19 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
דמנטי כתב/ה:
ככה זה , כשאתה גדל במשפחה מזרחית , ומגיל 0 בערך יפמפמו לך שאידיאל היופי הוא שמנה ולבנה , אתה תגדל להיות הודי , מעריץ את הגוף הדשן.
השופע , הרחב...

אני גם גדלתי בבית מזרחי ואין לי מושג על מה אתה מדבר. אם כבר הדור הראשון של האתיופים חושבים שלהיות שמנמן זה בריא ויפה, לא שמעתי על זה מעדות אחרות.

אגב האידיאל הזה משתנה לפי המצב הכלכלי .
קח מקרה מבחן אחר , עיניים גדולות או קטנות , אצל אישה?
אז מתברר שזה תלוי בזמן , בעיתות מצוקה , נגיד מלחמה , נשים עם עיניים קטנות יחשבו ליותר יפות , ובעיתות רווחה , דווקא העיניים הגדולות יחשבו ליפות ...
אז אתה יכול להמר מאיזה עדה אני , ואצלנו , שמנה ולבנהicon_smile.gif תתמודד LOL
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

Re: תתפלא :)

דמנטי כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
דמנטי כתב/ה:
השופע , הרחב...

אז מתברר שזה תלוי בזמן , בעיתות מצוקה , נגיד מלחמה , נשים עם עיניים קטנות יחשבו ליותר יפות , ובעיתות רווחה , דווקא העיניים הגדולות יחשבו ליפות ...

אידיאל היופי עלול להשתנות לפי מצב כלכלי. זה ממש תלוי אבל. זה בדר"כ משתנה במצבים של עוני קיצוני אם ניקח דוגמאות מההיסטוריה.
והאמת שאין לי מושג. אולי עיראקי?
אני עיראקי, מצרי, מרוקאי וטורקי. מפשפוש קטן בעדות שלי, נראה לי הכי הגיוני שאלה יהיו העיראקים.
דמנטי
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
דמנטי • 19 בינו׳ 2023
הוא לא עלול , הוא משתנה .
מאיזורים הפחות מתויירים של צפון אפריקה ... ארצו של חניבעל
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
דמנטי כתב/ה:

עם איך שהמלחמה הסתיימה, אפשר להגיד שזאת המדינה של ספיקיו ולא של חניבעל icon_wink.gif
מה גם שבאותה תקופה זה לא היה נחשב תוניסיה. אם אני זוכר נכון, חניבעל ברקה בכלל מגיע מקרתגו.
זה הניסיון של המזרחים להתגאות במצביאים שלא היו לנו לאורך ההיסטוריה. לכן אנחנו מצביעים לביבי, פיתחנו תסביך אבא אשכנזי icon_sad.gif
דמנטי
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

קרתגו , תוניס , יושבות על אותה חתיכת נדלן ...

דמנטי • 19 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
דמנטי כתב/ה:

עם איך שהמלחמה הסתיימה, אפשר להגיד שזאת המדינה של ספיקיו ולא של חניבעל icon_wink.gif
מה גם שבאותה תקופה זה לא היה נחשב תוניסיה. אם אני זוכר נכון, חניבעל ברקה בכלל מגיע מקרתגו.
זה הניסיון של המזרחים להתגאות במצביאים שלא היו לנו לאורך ההיסטוריה. לכן אנחנו מצביעים לביבי, פיתחנו תסביך אבא אשכנזי icon_sad.gif

אז ככה זה בעדה , אני לא מדבר על ילידי הארץ...
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

Re: תתפלא :)

Zord​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2023
דמנטי כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
דמנטי כתב/ה:
השופע , הרחב...

"עיניים גדולות או קטנות , אצל אישה?
אז מתברר שזה תלוי בזמן , בעיתות מצוקה , נגיד מלחמה , נשים עם עיניים קטנות יחשבו ליותר יפות , ובעיתות רווחה , דווקא העיניים הגדולות יחשבו ליפות"

יש לך סימוכין לטענה הזו?
דמנטי
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

הבעיה של גברים זה חוסר ביטחון עצמי

דמנטי • 19 בינו׳ 2023
מלישס כתב/ה:
כל אחד והטעם שלו ...
יופי זה עניין סובייקטיבי

וחשש מהתגובות של החברים , כאלו זה משנה למישהו....