אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Sanctuary

Glitch
לפני שבועיים • 1 במאי 2024
Glitch • 1 במאי 2024
somonetwelve כתב/ה:
ועדיין לא הבנתי למה קראת לו דביל.
איך דביל מתקשר להפקת לקחים מהירה. לראות שונה משלך. לדעה שונה משלך. לעולם אחר לגמרי ממי שאת.

מעניין שכל מי שלא את- דביל.

מדהים בעיניי איך שני ביריונים יכולים להרוס שרשור תמים שהתחיל ב 5 מילים ניטרליות על המלצה לסרט. במקרה שניהם שלחו לי הודעה פרטית וקיבלו סירוב לא נחמד פעם. במקרה.

אנסה להסביר בפעם האחרונה כאילו אתם באמת בני חמש למרות שאני בספק שאפשר באמת לעזור לכם: האם לגיטימי בעינייך לכתוב ביקורת בפורום מטיילים על מקום שלא ביקרת בו מעולם ורק ראית תמונות שלו בגוגל? מי אמר שאתה חייב לבקר במקום או לאהוב אותו לאחר שביקרת בו? מותר לך שלא, אבל לכתוב על המקום ביקורת *כאילו כן ביקרת בו* ולזרוק על הדרך כל מיני שמות עצם טעונים במשמעות פרטית שלך, זה לא רק דבילי, זה בורדרליין פסיכוטי.
master berlin
master berlin • 1 במאי 2024
ראיתי את הסרט ואני חייב להסכים עם " הוא ".
סרט באמת לא משהו... אז יופי יש פה בדסמ ו... ??
כלום ושום דבר לצערי.
אבל שוב זה עניין של טעם כנראה וכל אחד אוהב דברים אחרים.
Glitch
Glitch • 1 במאי 2024
master berlin כתב/ה:
ראיתי את הסרט ואני חייב להסכים עם " הוא ".
סרט באמת לא משהו... אז יופי יש פה בדסמ ו... ??
כלום ושום דבר לצערי.
אבל שוב זה עניין של טעם כנראה וכל אחד אוהב דברים אחרים.

היי, זה באמת עניין של טעם וריח. תודה שכתבת תגובה אחרי שצפית בסרט ולא לפני 😅 לאילו דברים פחות התחברת?

בעיניי היה יפה לראות את יחסי הכוחות ביניהם, את ההרגשה שמשהו רע ובלתי הפיך עומד לקרות כל רגע, את ההרגשה שאתה אף פעם לא יודע אם זה חלק מהמשחק או ברצינות, כמה המשיכה שלהם אחד לשני לא "נורמטיבית", וכמה קשה להם להודות ברצונות האמיתיים שלהם ובמשיכה שלהם אחד כלפי השני ואיך שזה זולג למציאות. גם חשבתי שכל ההשפלות וההתעללות המנטלית והסוף היו חמודים. אבל זו רק אני....
master berlin
master berlin • 1 במאי 2024
אמממ לא יודע.
העלילה היתה נראית לי מעושה מידי.
אולי ציפיתי ליותר. אולי חשבתי למצוא דברים שהם יותר משמעותיים... בסוף שהיא כאילו סוחטת אותו בכלל עצבן אותי. לא אהבתי את זה בכלל.
somonetwelve
לפני שבוע • 2 במאי 2024
somonetwelve • 2 במאי 2024
Glitch כתב/ה:
somonetwelve כתב/ה:
איך דביל מתקשר להפקת לקחים מהירה. לראות שונה משלך. לדעה שונה משלך. לעולם אחר לגמרי ממי שאת.

מדהים בעיניי איך שני ביריונים יכולים להרוס שרשור תמים שהתחיל ב 5 מילים ניטרליות על המלצה לסרט. במקרה שניהם שלחו לי הודעה פרטית וקיבלו סירוב לא נחמד פעם. במקרה.

אנסה להסביר בפעם האחרונה כאילו אתם באמת בני חמש למרות שאני בספק שאפשר באמת לעזור לכם: האם לגיטימי בעינייך לכתוב ביקורת בפורום מטיילים על מקום שלא ביקרת בו מעולם ורק ראית תמונות שלו בגוגל? מי אמר שאתה חייב לבקר במקום או לאהוב אותו לאחר שביקרת בו? מותר לך שלא, אבל לכתוב על המקום ביקורת *כאילו כן ביקרת בו* ולזרוק על הדרך כל מיני שמות עצם טעונים במשמעות פרטית שלך, זה לא רק דבילי, זה בורדרליין פסיכוטי.

ראית אותי מגיב על הסרט? זהו, שכנראה משהו בהבנה שלך לוקה בחסר.
הגבתי על האלימות שבך. מי את שתקראי למישהו דביל ועוד מול כולם. עכשיו זה ברור שהיה לזה בסיס עוד מלפני כן.
וזה מזכיר לי את ההודעה שקיבלת ממני. הודעה יפה, מנומקת, עניינית. ואת כתגובה ירית כמו מכונה ללא הפסק. אני יודע למי אני מגיב ולמי לא. במקרה שלך זה היה מאוד נחוץ.
מאחל לך ימים טובים עם המון שקט פנימי.

ולגבי ההודעה, את יותר ממוזמנת לפרסם לעולם.
Glitch
לפני שבוע • 3 במאי 2024
Glitch • 3 במאי 2024
somonetwelve כתב/ה:
Glitch כתב/ה:
somonetwelve כתב/ה:

הגבתי על האלימות שבך. מי את שתקראי למישהו דביל ועוד מול כולם. עכשיו זה ברור שהיה לזה בסיס עוד מלפני כן.
וזה מזכיר לי את ההודעה שקיבלת ממני. הודעה יפה, מנומקת, עניינית. ואת כתגובה ירית כמו מכונה ללא הפסק. אני יודע למי אני מגיב ולמי לא. במקרה שלך זה היה מאוד נחוץ.

לא הבנתי, אתה מתגאה בעצמך שלא הגבת על הסרט? אתה לא מסוגל לעשות טיעונים ענייניים או להתייחס אליהם, באת לסגור חשבון דמיוני שנמצא בתוך הראש שלך ונראה לך שאתה גבר גבר ולא דביל?
אני עדיין עומדת על זה ששניכם דבילים. אתה חושב שלך יש זכות מולדת לכתוב לאנשים שאתה לא מכיר הודעות על כמה אתה יכול להראות להם את האור, ואתה חושב של"הוא" יש זכות מולדת להגיד דעה לא מבוססת עם קשר רופף למציאות וכשמישהו מעיר לו על כך אתה נחלץ לעזרתו פן נפגעה ציפור נפשו העדינה. הקנאות שלך לחופש הביטוי ולכבוד נגמרת כשאני מחזירה לך בסירוב או לו בבוז.
אם הדבר היחיד שמישהו כמוך יכול לומר לי הוא שאני אלימה ואתה חש צורך עז לחנך אותי, אני מרוצה סה"כ.
מציעה לך לדמיין את התרחיש הבא לפני שאתה כותב את התגובה הבאה שלך: האם היה לך אומץ לדבר כך במציאות והאם מה שאתה אומר הגיוני או קשור לגופו של עניין. בהצלחה.
somonetwelve
לפני שבוע • 3 במאי 2024
somonetwelve • 3 במאי 2024
Glitch כתב/ה:
somonetwelve כתב/ה:
Glitch כתב/ה:
somonetwelve כתב/ה:

לא הבנתי, אתה מתגאה בעצמך שלא הגבת על הסרט? אתה לא מסוגל לעשות טיעונים ענייניים או להתייחס אליהם, באת לסגור חשבון דמיוני שנמצא בתוך הראש שלך ונראה לך שאתה גבר גבר ולא דביל?
אני עדיין עומדת על זה ששניכם דבילים. אתה חושב שלך יש זכות מולדת לכתוב לאנשים שאתה לא מכיר הודעות על כמה אתה יכול להראות להם את האור, ואתה חושב של"הוא" יש זכות מולדת להגיד דעה לא מבוססת עם קשר רופף למציאות וכשמישהו מעיר לו על כך אתה נחלץ לעזרתו פן נפגעה ציפור נפשו העדינה. הקנאות שלך לחופש הביטוי ולכבוד נגמרת כשאני מחזירה לך בסירוב או לו בבוז.
אם הדבר היחיד שמישהו כמוך יכול לומר לי הוא שאני אלימה ואתה חש צורך עז לחנך אותי, אני מרוצה סה"כ.
מציעה לך לדמיין את התרחיש הבא לפני שאתה כותב את התגובה הבאה שלך: האם היה לך אומץ לדבר כך במציאות והאם מה שאתה אומר הגיוני או קשור לגופו של עניין. בהצלחה.

האמת שסיכמת את זה יפה.
רק שתדעי שאני עומד מאחורי הדברים שלי גם בפנים מול פנים. קרי, המחשבה הופכת למילים והמילים יוצאות כמו שהן. מול כולם. ולרוב לא מדבר יותר מידי כמו ששמת לב.
שבת שלום של שקט ואהבה.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שבוע • 3 במאי 2024
Bluecollar​(שולטת) • 3 במאי 2024
לי הסרט הזה גרם לשאול את עצמי אם אוכל להיות כזו. להוריד בן אדם במילה על הברכיים. להפוך מוח וברכיים לדייסה לרצונות שלי.
התאהבתי בשחקן.
יש בי כן ולא בתשובה לזה
הוא​(שולט)
לפני שבוע • 3 במאי 2024
הוא​(שולט) • 3 במאי 2024
את רק יותר ויותר ממתגת את עצמך כ"קוקית כלוב" או "מסכנת כלוב" מה שתבחרי . זה נאמר מתוך חמלה ואמפטיה- לכי טפלי .
Glitch
לפני שבוע • 3 במאי 2024
Glitch • 3 במאי 2024
Bluecollar כתב/ה:
לי הסרט הזה גרם לשאול את עצמי אם אוכל להיות כזו. להוריד בן אדם במילה על הברכיים. להפוך מוח וברכיים לדייסה לרצונות שלי.
התאהבתי בשחקן.
יש בי כן ולא בתשובה לזה

זו אחת הסצנות היפות שם בעיניי.
איך שהיא מדקלמת טקסט משפטי יבש ומוכיחה לו שהוא עדיין יורד על הברכיים.