שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Pussy worship/ body worship לקבל מהדום

Vanila princess
לפני 3 חודשים • 12 בינו׳ 2024

Re: Pussy worship/ body worship לקבל מהדום

Vanila princess • 12 בינו׳ 2024
Primalistic כתב/ה:
pizzaslut כתב/ה:
בתור סאבית מושלמת, לא מבינה למה זה ברור מאליו שאני אמורה לתת ולא לקבל את ה
Pussy/body worship

לא מבינה מאיפה הניגודיות הזאת שבגלל שאתה הדום אז אתה אמור לקבל body worship תמיד ולא ההפך.
מי חושב כמוני?
שדום לא בהכרח צריך לקבל body worship ויכול גם לתת וזה לא נוגד את העובדה שהוא עדיין דום ואני עדיין סאב ולא סוויץ' ולא נעליים

אני לגמרי חושב כמוך.
לגמרי אוהב לנהל את הפרטנריות שלי בצורה כזאת שאני מעריץ להן את הגוף, ואני עדיין המנהל - ״תיהי ילדה טובה ושבי לי על הפרצוף״, ״תביאי את התחת שלך לפה״ (כשאני יושב על הכורסה והיא נעמדת עם התחת מולי, מפשיט לה את המכנס ואוכל לה את החור), ״רדי על ארבע״ (ומוריד לה את הראש למיטה, מפשק רגליים ומרים את התחת ופשוט טורף לה את התחת והכוס בו זמנית), וגם כשהיא רוכבת עליי - ״תהי ילדה טובה ותני לאבא לטעום מהרוק שלך״, ועוד ועוד

הכי כיף שיש!
Out of vanil​(מתחלפת)

Re: Pussy worship/ body worship לקבל מהדום

Out of vanil​(מתחלפת) • 12 בינו׳ 2024
יש כזה דבר- pleasure dom זה קטגוריה ופרקיטות שלמות סביב זה.
בלי קשר, אם הוא מחבב את איברך ואוהב לגעת/לקק/לטעום אותו, וזה עושה לו את זה... הוא יעשה את זה שוב ושוב ושוב... לפי העונג הכמיהה וההנאה שלו.
אין קשר לדום/סאב/מתחלף.
sprinkle{M}
sprinkle{M} • 12 בינו׳ 2024
אני פחות בעד רשימת מכולת של מאפיינים ויותר בעד שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה בגדול.
Vanila princess
sprinkle כתב/ה:
אני פחות בעד רשימת מכולת של מאפיינים ויותר בעד שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה בגדול.

מה הקשר? יש מישהו שלא עושה מה שהוא רוצה?
אנשים מדברים פה למה הם מתחברים, אסור?
זה גם חלק מחופש הדיבור ולעשות מה שאתה רוצה
לא?
איפה יש פה רשימת מכולת בכלל ? אנשים מעלים פה למה הם מתחברים ולמה לא.
Your Lady​(שולטת)
Your Lady​(שולטת) • 12 בינו׳ 2024
אני בתור דומינה מתחילה נתקלתי עם עצמי בשאלה, האם כשאני יורדת לנשלט שלי או עושה דברים שהחברה תופסת כ"התנהגות אופיינית לנשלטים", האם זה פוגע עמדה שלי כשולטת. הייתה תקופה שהייתי בטוחה שכן.

היום אני יודעת יותר טוב. שיש הנאה בשבילי בלמצוץ זין של נשלט כי זה מה שאני רוצה ובונוס לראות אותו מתפרק מזה. אני כן אהיה זו שאחליט , למה כמה ומתי.

החברה מגדירה בשבילנו אילו פעולות מאפיינות שולט ואילו מאפיינות נשלט. אנשים רבים נופלים למלכודת הזו.
Vanila princess
Your Lady כתב/ה:
אני בתור דומינה מתחילה נתקלתי עם עצמי בשאלה, האם כשאני יורדת לנשלט שלי או עושה דברים שהחברה תופסת כ"התנהגות אופיינית לנשלטים", האם זה פוגע עמדה שלי כשולטת. הייתה תקופה שהייתי בטוחה שכן.

היום אני יודעת יותר טוב. שיש הנאה בשבילי בלמצוץ זין של נשלט כי זה מה שאני רוצה ובונוס לראות אותו מתפרק מזה. אני כן אהיה זו שאחליט , למה כמה ומתי.

החברה מגדירה בשבילנו אילו פעולות מאפיינות שולט ואילו מאפיינות נשלט. אנשים רבים נופלים למלכודת הזו.

אני מאוד מסכימה אתך קודם כל.
השאלה.. האם מגדירים ה"חברה" או הבד"ס"
ששולטים הם רק "מקבלים" ונשלטים הם רק "נותנים"?

או שזו אישזהי קונספציה שנתפסת מן הכינוי..?

כי לפחות בעיני מה שתיארת הוא הנורמלי ומה שטוב עבורי.
BlueBear
BlueBear • 12 בינו׳ 2024
Your Lady כתב/ה:

התפיסה של החברה לא רלוונטית. אם כבר אז זאת התפיסה של הנשלט לגבייך והתפיסה שלך לגבי עצמך.

יש שולטים שלא יורדים
יש שולטות שלא יורדות
השאלה היא למה יש הפתעה שיש אנשים עם צורך ורצון שונה.
אם אני אוהב אנאלי, האם אני צריך להיות מופתע שישנן נשים שלא אוהבות את זה ולא מסכימות לאנאלי?
אני זוכר שקראתי פה על נשלטים שרוצים להיות בכלובון ואיפשהו אמרו שאם הוא מבקש את זה וזה לא רצון השולטת אז זאת שליטה מלמטה.
למה סאבית שדורשת סגידה מהדום זה שונה ולא שליטה מלמטה?

כן. מישהי יכולה להיות סאבית בתנאים שהיא מציבה. אז לא צריך להתפלא כשיש דומים שמתיבים תנאים משלהם