שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי לעצור

YNM
YNM
לפני 3 חודשים • 9 בינו׳ 2024

מתי לעצור

YNM • 9 בינו׳ 2024
כבר הרבה מאוד זמן שמרגישה ש . משהו היה שם חסר ריק מתוכן ריק מקיום , כאילו היתי צריכה לעבור נצח כדי להגיע אליך או בכלל
כבר הרבה זמן שרציתי , והשנים רק עברו וחלפו , ולא ממש ידעתי איך לפנות ומה לעשות , רק ידעתי שאני צריכה את זה .
ואולי זה לא מוסרי או אתי מול האדם שאיתי כבר שנים , והוא באמת המושלם שבגברים ..
אבל הצורך הזה שישפילו אותי שיגעו בי בתשוקה מטורפת עד כדי מוגזמת , הצורך הזה כאילו אתה ואני מול כל העולם לכמה שעות וכלום לא קיים , הרצון בכאב .. הכמיהה לכאב .. שפתאום נראה מספק מענג מתמיד ..
ושנים נעלתי את זה כאילו בכספת .. לא רוצה לשמוע לא לראות רק לחיות חיים נורמטיביים רגילים , כאלה כמו בסיפורים או בליינים של אנשים נורמטיבים .
אולי אני מקולקלת לא תקינה - הבעיה אצלי , סוטה ..
אולי יש לי קושי נפשי כזה או אחר כי בגדול בימים הרגילים אני בכלל אדם סופר אסרטיבי נותן בראש כזאת שלא נכנעת נלחמת בראבק . איך זה יכול להיות שאני רוצה / צריכה שישפילו אותי שיכאיבו לי איך ??

ואז זה קרה.. תהליך הגילוי שלי הרצון שלי שהתחיל באמירה של בואי תנסי
עם גבולות מאוד ברורים .. ולכי תדעי מה יקרה ולאן יובילו אותך החיים
רק אל תתאהבי אל תאהבי אל תהיי תלותית אמרתי לעצמי . .את רק תנסי - סשן קוראים לזה- יאאלה ננסה ונראה מה יקרה
ואפילו לא בטוח שאדע את שמו האמיתי ואולי אראה אותו תחת עלטת החושך .. ולא יהיה לי את הפרטים או הטלפון שלו והחיים שלו ממש ממש ממש לא יהיו בשלי .
אני לא אדע עליו כלום - ממש לא צריך . ורגשות ? הם מחוץ למשחק ברור !!!!

את כל זה .. חלמתי .. זה ממש לא מה שקרה בסוף וממש לא מה שהיום מספר חודשים אחרי...
העולם רק הלך והסתבך והתערפל ..
    התגובה האהובה בשרשור
Kippod
לפני 3 חודשים • 12 בינו׳ 2024
Kippod • 12 בינו׳ 2024
דברי איתי
Dark-Explorer
Dark-Explorer • 12 בינו׳ 2024
מוזמנת לשלוח לי הודעה
Into​(נשלטת)