ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגות בדסמים נשואים

רג
לפני 11 חודשים • 11 במאי 2023

זוגות בדסמים נשואים

רג • 11 במאי 2023
יש פה זוגות בדסמים נשואים עם ילדים?
אנחנו בפרק ב' עם 4 ילדים במצטבר. לפני שעברנו לגור יחד היתה לנו פנטזיה לשמר את יחסי השליטה גם בזוגיות משפחתית. לא מצליחים בבית.
נשמח לקרוא מנסיונם של אחרים
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
אין לי עדיין נסיון, אני בעצם מצטרפת לשאלה.
בקרוב יהיו הרבה יותר ילדים בבית, ואין לי מושג מה יישאר ומה יתשנה.

הייתי רוצה שהשליטה בינינו תהיה יותר מבוססת, יותר מוגדרת. שנינו סוויצ'ים ויש בנו מן הבראטיות, אז יש הרבה מאבקים, סמויים ולא סמויים.
הייתי רוצה להכניס יותר שימוש במילות קוד, שנוכל לסמן אחד לשני את התחושות שלנו ולהתפקס אליהן.
עמוד שדרה חזק והרבה בטחון עצמי לשנינו, אבל כזה שמתבטא בשקט.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 במאי 2023
נשואים ובדסמיים, שליטה רק במיטה.

אולי כשהילדים יגדלו ויהיה יותר זמן ופחות עצבים.
sprinkle{M}
sprinkle{M} • 11 במאי 2023
נשואים ובדס״מיים פלוס ילדים.
הדינמיקה היא היררכית 24/7 (בכבוד, בציות, במאזן הכוחות, בחלוקת התפקידים בבית, ובהבנה מי המבוגר האחראי). בתוך ההיררכיה מתחזקים זוגיות לכל ענייני המציאות ובמקביל בינינו מתחזקים בדס״מ שהחוקים שלו נשמרים במהלך היום (מדווחת על מה שצריכה, מבקשת רשות למה שצריך, לא עושה מה שאסור, ממלאה משימות אם יש) וכשאנחנו לבד או בדרכים יצירתיות בפורומים אחרים (למשל בארוחות משפחתיות).
    התגובה האהובה בשרשור
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לא מזמן פתחתי שרשור בנושא דומה

יש בשרשור כמה עצות ותובנות מועילות, שלנו עזרו מאוד להקל על החשיבה (העתידית של ילדים, בדסמ וזוגיות)... היו גם הרבה דברים לא קשורים שאנשים סתם זרקו, אבל אלו שענו לנושא והבינו מה רשמתי, עזרו מאוד.

https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=45192&start=0&postdays=0&postorder=asc

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 11, 2023 2:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
sprinkle כתב/ה:
נשואים ובדס״מיים פלוס ילדים.
הדינמיקה היא היררכית 24/7 (בכבוד, בציות, במאזן הכוחות, בחלוקת התפקידים בבית, ובהבנה מי המבוגר האחראי). בתוך ההיררכיה מתחזקים זוגיות לכל ענייני המציאות ובמקביל בינינו מתחזקים בדס״מ שהחוקים שלו נשמרים במהלך היום (מדווחת על מה שצריכה, מבקשת רשות למה שצריך, לא עושה מה שאסור, ממלאה משימות אם יש) וכשאנחנו לבד או בדרכים יצירתיות בפורומים אחרים (למשל בארוחות משפחתיות).

וואו נשמע מקסיםם🥰
נראה שלאנשים שהבדסמ נשאר במיטה אז כנראה זה המקום שלו, שמילא הוא ממלא גם ללא ילדים... אחרת אי אפשר לשנות דרך חיים (לדעתי)
יפה קצת משונה{קרוסית}
פגשתי הרבה כאלה.
השאלה אם את מתכוונת ליחסי שליטה בינכם או שאתם ביחסים פתוחים עם פרטרים אחרים.
מה הקושי שלכם, מקום פיזית?
מגיעים למסיבות , ניתן לשחק לבד עם עצמכם או לחפש פרטרים שניכם יחד או כל אחד לחוד.