סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חששות של התחלה

נמררר
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023

חששות של התחלה

נמררר • 21 בפבר׳ 2023
מאוד רוצה להתחיל להיפתח לכל העולם הזה של הבדסמ אך מלא בחששות אני בן 23, עם רקע דתי לייט, קצין בצבא(מפקד בערך על 100 חיילים וחילות).
מאוד חושש שאפגוש מכר/ פקוד שלי
איך להיכנס לזה ולשמור על דסקרטיות
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 21 בפבר׳ 2023
אם אתה מעוניין לצמצם את האחוזים לתשומת לב מבחורות שאתה מכיר במציאות כמה שיותר בצורה הכי דיסקרטית, תחפש בחורות ברשת ואל תשים יותר מדי פרטים מזהים עליך (מיקום מדויק, קעקועים, כתמי לידה, בעלי חיים וכו'). זה לא מסובך.
נמררר
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023

כן הבעיה מתחילה שאני כן רוצה להיפתח וללכת למסיבות

נמררר • 21 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
אם אתה מעוניין לצמצם את האחוזים לתשומת לב מבחורות שאתה מכיר במציאות כמה שיותר בצורה הכי דיסקרטית, תחפש בחורות ברשת ואל תשים יותר מדי פרטים מזהים עליך (מיקום מדויק, קעקועים, כתמי לידה, בעלי חיים וכו'). זה לא מסובך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 21 בפבר׳ 2023
אז תנהל סיכונים ותבחר את מה שנכון לך. זה נושא אישי שלך. איך אנחנו אמורים לעזור לך להיכנס למסיבה בלי שאף מכר / חייל שלך יפגוש אותך? אנחנו לא מכירים אותם או אותך, לאן אתם הולכים, איפה אתם גרים וכו'.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
Menta​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
החשש מאד כמובן. אבל אם תפגוש מישהו במסיבה, שניכם באותה סירה וחשופים באותו אופן.

יצא לי פעם אחת ויחידה להיתקל במישהו שהכרתי בנסיבות בדס"מיות בחיים המקצועיים שלי, ושנינו התנהגנו באופן מקצועי ונייטרלי.
נמררר
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023

זה טיפה שונה אבל תודה בכל מקרה אשמח להמלצה לאיזה מסיבות כדי

נמררר • 21 בפבר׳ 2023
Menta כתב/ה:
החשש מאד כמובן. אבל אם תפגוש מישהו במסיבה, שניכם באותה סירה וחשופים באותו אופן.

יצא לי פעם אחת ויחידה להיתקל במישהו שהכרתי בנסיבות בדס"מיות בחיים המקצועיים שלי, ושנינו התנהגנו באופן מקצועי ונייטרלי.
GlamFetishDom​(שולט)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 14 באפר׳ 2023
בסוף בסוף זה סיכון שאתה צריך לקחת ולקבל על עצמך ולדעת שיכול להיות שתפגוש פעם מישהו באיזו מסיבה או אירוע בדסמ. תעמוד מול המראה, תביט לעצמך בעיניים ושחרר לאט לאט. אם יש רצון זה יקרה. תהיה בטוח בעצמך ומי שאתה ומי שירים גבות ויחשוב שאתה איזה סוטה מלוכלך, אז שפשוט יילך ויחפש ת'חברים שלו. בהצלחה.