שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

שנאוצר​(נשלט)
לפני 3 שנים • 10 בינו׳ 2021
שנאוצר​(נשלט) • 10 בינו׳ 2021
פרשי כתב/ה:
על השרשור הזה נאמר "הכלבים נובחים והשיירה עוברת"
כלבי השמאל ינבחו והימין יעלה לשלטון. לחיים, לחיי הסיפוח

נכון אתם תחליטו דווקא נתניהו. האח גדול מעצבן אז אתם תחליטו דווקא לבכות ולהרוס לכל המשפחה את הטיול. אידיאולוגית הדווקא.
לילית חדשה
לילית חדשה • 10 בינו׳ 2021
ג'וקר,

לא חושבת שמישהו טוען שהוא אמר מפורשות ואמר מפורשות 'לכו תפרצו, תתפרצו, תשתלטו, תתקפו, תכו'
אלא ששילהב את ההמונים והתנסח בצורה כזו שידע שתפורש על ידם כ'לכו תסתערו'
עד כמה שידוע לי הסרטון הזה פורסם לפחות שעה אחרי הפריצה לקפיטול, גם בו הוא חזר על המסרים שלו בנוגע להונאה, זיופים וגניבה
ועדיין הוא סרב לשלוח את המשמר הלאומי שישתלט חזרה על הבניין.

אגב, התגובה שלך לא באמת ענתה על השאלות שלי..
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שוגר בדאדי כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
ולפני זה, טראמפ לא עבד עם אפליקציה רוסית?

עם איזה אפליקציה הוא עבד?

פוטין
לילית חדשה
לילית חדשה • 10 בינו׳ 2021
starduskonfire,

הרטוריקה האלימה של השמאל הרבה פעמים היא סביב התנשאות ועליונות של השמאל, ומכוונת אגו:
אם אתה ימין, אתה בור וטיפש, פרימיטיב עם אמונות תפלות ומיושנות,
אתה שובינסט ופאשיסט.

הרוב כאן זה עניין של אגו- אני שמאל אז אני חכמה, נאורה ומתקדמת
ואתה חשוך, בור וטיפש
אז אני מעליך אימבציל קטן שכמוך.

לעומת זאת הרטוריקה האלימה של הימין היא במובן מסויים קריאה לפגיעה, הפחדה והשתקה.
אם אתה שמאל, אתה עוכר ישראל, שונא מסורת ודת, אוהב מחבלים, אוהב מסתננים מחבל בעצמך, בוגד ורוצה לחסל את המדינה.
(ואם מדובר באישה אז היא זונה של ערבים וסודנים)
שלא להזכיר את הגלגול של המילה שמאל והפיכתה ממש לקללה.

אני ימין אז אני פטריוטית, אוהבת ומגינה על המדינה.
אתה שמאל, אז אתה סכנה. אתה מסכן אותי
ולכן אין לך מקום פה. אתה תשתוק או שאני אשתיק אותך. אתה תסתלק או שאני אסלק אותך.

לא מכירה/ מזהה את הסדרה אז לא יכולה להגיב,
ובכוונה לא נכנסתי לפינות של נשי מול גברי.

וכמובן- לא מתייחסת ספיציפית אליך ואין פה ניסיון לפגוע.
starduskonfire
starduskonfire • 10 בינו׳ 2021
לילית, ניתוח יפה, ואני נוטה להסכים.
אין לזה שום דרך לפגוע בי כי אני לא מזוהה לא עם הימין ולא עם השמאל.
Venus in Furs
Venus in Furs • 10 בינו׳ 2021
אני מקווה שהימנים בשרשור הזה צודקים ובאמת השמאל לא פחות אלים,
וכשהשיטהאוס המזויין הזה יעלה בלהבות בקרוב כל השמאל יתנשא, יגלגל עיניים לשמיים בצביעות בזויה ושפלה ויכתוב מאמרים ב״הארץ״ בעוצמה כזו שתהדוף את קליעי הרובים של הנאופשיטסים, בארה״ב וכאן.
שוגר בדאדי​(נשלטת){רכוש שלו}
דרקן ראהל כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
ולפני זה, טראמפ לא עבד עם אפליקציה רוסית?

עם איזה אפליקציה הוא עבד?

פוטין

חלילה אין לי כוונה לפגוע בך אבל אתה כרגע מפיץ תיאוריות קונספירציה לא מבוססות

החקירה של ה FBI ושל הסוכן המיוחד מולר קבעו במפורש שאין שום הוכחה לקשר או שיתוף פעולה בין טראמפ לבין פוטין ושום הוכחה לקשר של מישהו מטעמו עם הרוסים

במקום מסוים באחד הפוסטים פה כתבת "ג'וקר - תוכיח שאתה לא רוצח סדרתי. אין דבר כזה" וזו אמירה מאוד מדוייקת שתופסת גם פה: טראמפ לא צריף להוכיח שאין לו קשר עם הרוסים כי זה בלתי אפשרי- מה שצריך זה להוכיח שכן יש לו או היה לו קשר - והדוח של הסוכן המיוחד מולר קבע במפורש שאין בכלל הוכחות אז למה אתה טוען שיש? יש לך מידע שכל שאר העולם לא מכיר? זה מהלך קלאסי של מפיצי קונספירציות להישען על מידע חלקי או לא אמין

במקום אחר כתבת "אני יכול להמשיך. הקיצור הוא - או שתלמד את העובדות עד הסוף, או שתודה שדעתך חסרת בסיס, סתם תחושה" אבל אתה טוען טענות לא מבוססות ושהוכחו כלא נכונות אבל עדיין נוזף באחרים על משהו שאתה בעצמך עושה וזה די אבסורדי וגם מאוד מתנשא מצידך בעיקר כשאתה מפגין בורות בנושא ושוב זה חלילה לא נאמר בכדי לפגוע בך

אני מצרפת קישור לסרטון- במידה וכן תרצה ללמוד את העובדות- שבו העיתונאי Aaron Mate מסביר את הדוח הסופי של מולר והמשמעויות שלו - זה סרטון אחד מיני רבים שאפשר בקלות למצוא ברשת ואני מעודדת אותך לחפש עוד סרטונים של Aaron Mate (שזכה בפרס האיזי ב 2020 על הסיקור שלו את הפרשה הזאת) של Glenn Greenwald (אחד העיתונאים המוערכים בעולם והאיש שהיה הראשון לפרסם את המידע שאדוורד סנודין חשף על פעילות לא חוקית ולא חוקתית של רשתות הביון האמריקאיות) או של Matt Taibbi (עיתונאי מוכר שכותב על פוליטיקה בשביל ה rolling stones magazine)

כל העיתונאים שציינתי פה הם כולם שמאל-פרוגרסיבי ומביעים את הסלידה שלהם מטראמפ בכל הזדמנות אבל האינטרס שלהם פה הוא לא פוליטי - הם פשוט עושים את העבודה שלהם והיתי ממליצה לך באמת לחקור בצורה רצינית על דברים שאתה טוען ולא למחזר מידע שקרי ושהוכח כשקרי למרות התפוצה הרחבה שלו בתקשורת המיינסטרים

אני נןתנת לך את העצה שאתה נותן לאחרים: הקיצור הוא לך תלמד את העובדות עד הסוף גם אם העובדות מצביעות על מציאות ששונה ממה שאתה מקווה למצוא

https://www.youtube.com/watch?v=zS0AlApiWLs

מתנצלת שכתבתי המון פשוט מאוד מצער אותי שאדם מנסה להשכיל וליידע אנשים אחרים ובכזה ביטחון למרות שהוא בעצמו לא מכיר את העובדות 💕
starduskonfire
Venus in Furs כתב/ה:
אני מקווה שהימנים בשרשור הזה צודקים ובאמת השמאל לא פחות אלים,
וכשהשיטהאוס המזויין הזה יעלה בלהבות בקרוב כל השמאל יתנשא, יגלגל עיניים לשמיים בצביעות בזויה ושפלה ויכתוב מאמרים ב״הארץ״ בעוצמה כזו שתהדוף את קליעי הרובים של הנאופשיטסים, בארה״ב וכאן.

כמו בפעם הקודמת, האספסוף שהשמאל האליטיסטי שכנע שהו מנוצל ומסכן וחייב לקום ולעשות משהו בנידון,
אכן יקום והראשונים עם הפרצוף לקיר יהיו המגלגלי עיניים והכותבים במרץ כתבות בהארץ.
ואז שוב הניאו פאשיסטים נגד הפרוליטאריאט החדש והמאוחד יזרעו את חורבנם על עצמם ועלינו.
Venus in Furs
Venus in Furs • 10 בינו׳ 2021
יאיי!💃
starduskonfire
אני באפן אישי הייתי מעדיף (וממליץ) לכל מי שממורמר מספיק מהגן עדן שהקמנו לנו פה (על כל חסרונותיו)
ללכת ולחקור איך מסיימים עם הכאב הזה באופן הומאני ופרטי, בלי לגרוראת האנושות כולה לתוך הסיוט של ההרס והזוועה.
ולשם שינויי ללכת נגד הפסיכולוגיה הזו של "תמות נפשי עם פלישתים".