שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות- קולר לשפחה

פאני היל​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 11 בינו׳ 2016

וזכותה

פאני היל​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2016
וזכותה של הנשלטת להחליט אם להשאר עם שולט שמתחשב בבחירות ובגבולות שלה ולא מסכן אותן  - או לא.

בסופו של דבר, כל החלטה שלוקחים בחיים יש לה השלכות, וצריך להתמודד עם התוצאות.

פאני
מד ו י ק
מד ו י ק • 11 בינו׳ 2016
כמובן שזו זכותה. אבל אם לא שמת לב, התגובה שלך היתה תגובה שיפוטית כלפיו, על כך שאינו מתחשב בה. אז אם כבר שיפוטיות הנובעת מתוך דאגה לאחרת (הנשלטת), מדוע אינך מביעה שיפוטיות מתוך דאגה לאחר (הבעל)?
פאני היל​(לא בעסק)

אין שיפוטיות, תחזור ותקרא שכתבתי שזו דעתי האישית

אין שום שיפוטיות בתגובה שלי, הבעתי את דעתי האישית בנוגע לקולר מסויים שתמונתו הוצגה.( שים לב שעשיתי צטט לגבי הקולר )
 וכמו שהמשכתי לכתוב, בסופו של דבר הנשלטת תחליט אם לענוד את הקולר שהוא יביא לה או לא, ואני בהחלט אכבד אותה אם היא תלך עם הקולר לאחר שחשבה על כל ההשלכות ותהיה מוכנה לשאת בתוצאות.
אני לא נוהגת להגיד לאנשים אחרים (כמוך )מה לעשות בחייהם כי אתה אף פעם לא יכול לדעת מה קורה מתחת לפני השטח.

פאני
מד ו י ק

Re: כן

מד ו י ק • 11 בינו׳ 2016
פאני היל כתב/ה:
דעתי האישית

אין לי בעיה שאשה תהייה משוייכת ( בכוונה כתבתי משוייכת ולא מקולרת ) לגבר אחר מלבד בעלה. במידה והנשלטת מעוניינת בדיסקרטיות, לחייב  אותה לענוד קולר כל כך בוטה זה חוסר התחשבות כלפיה וכלפיי חייה הוניליים. 

בעיני- אנשים מבלבלים בין שייכות לבין קילור, כדי להיות שייך לא צריכים סממנים חיצוניים, מה שחשוב הוא מה שבלב.

פאני

אין לך בעיה עם גבר ששוכב עם אשה נשואה. אבל יש לך בעיה כשהגבר הזה אינו מתחשב בה.
אני כלל לא התייחסתי אליהם, התייחסתי אליך ואל דעתך האישית. ואני אשאל שוב. מדוע לדעתך האישית זה בסדר שגבר מזיין אשה נשואה אבל זה לא בסדר שהוא אינו מתחשב בה?
הרי, אם זה לא בסדר שהוא אינו מתחשב בה היות והוא (השולט) עלול לפגוע בה (בנשלטת) אם הקשר יוודע, מדוע זה בסדר [מבחינתך] שהוא (השולט) עלול לפגוע בו (בבעל) אם הקשר יוודע?
פאני היל​(לא בעסק)

תשובה

דעתי האישית: אשה או גבר, לוקחים החלטות בחיים  בכל תחומי החיים.

אם גבר או אשה נשואים לקחו החלטה להזדיין מחוץ לנישואים, זה בינם ובין בני הזוג שלהם, והם ישאו באופן אישי בתוצאות מעשיהם. אם אני בעד או נגד אין לזה משמעות.

אם גבר או אשה נשואים נפגשים עם שולט/ת מן הראוי (לפי לדעתי כמובן)  לקבוע גבולות שעליהם אסור לשולט/ת לעבור.
בדסמ זה לא משחק ילדים. יש השלכות להוודאות הנטיות הללו בכל המישורים האישיים והחברתיים, מכיוון שלצערנו רוב החברה שמרנית, אינה מתירנית ואינה סובלנית ההשלכות של יציאה אל מחוץ לארון יכולה להיות הרסנית במישור האישי, החברתי והתעסוקתי, ביחוד לאנשים מבוגרים, נשואים, בעלי ילדים משפחה וחברים.

קח לדוגמא גננת נשואה עם ארבעה ילדים קטנים שנפגשת עם שולט. חייה אינם ורודים בבית, אין יחסים אינטימיים בינה ובין בעלה. אך אין לה ברירה ומבחינה כלכלית היא מרגישה שכרגע היא לא יכולה להתגרש מבעלה.  אם הסביבה תגלה על הנטיות שלה , יתכן שיפטרו אותה מהעבודה כי הרי לא ראוי שגננת תאהב הצלפות בישבן. בעלה יפנה לבית דין רבני ויבקש משמורת על הילדים כי רחמא לצלן- אסור לאמא כזו לגדל ילדים ועוד ועוד...........................

אז אכן ברור שהאשה לוקחת סיכון שבהחשפות, אך למה להגדיל את הסיכון? למה לא להתחשב ולהבין?

אז דעתי אינה ממש משנה, מי שרוצה להזדיין מחוץ לנישואין, שיעשה כרצונו, מי שרוצה להזדיין עם גברים- למה לא? אם אשה רוצה להזדיין עם נשים? חופשי... מי שרוצה להזדיין באורגייה..... בבקשה, שכל אחד יעשה כרצונו ושכל אחד יכבד את השני. דווקא מי שפה ומתעסק בבדסמ צריך להיות הרבה יותר רגיש לעניין מאשר אחרים.

שולט בעיני הוא לא זה שאומר, אני אעשה מה שבא לי, בלי להתחשב בנשלט שאיתו.
שולט בעיני הוא זה ששולט בעצמו ויודע להזהר,  שולט שהוא מציאותי, שאכפת לו מהנשלט ותומך בהחלטות שלו, שעומד לצד הנשלט כשהוא בקשיים.
שולט שמפריע לו שהנשלטת נשואה- שיחפש לעצמו נשלטת רווקה- זה בסדר גמור כי זה מתאים לערכים שלו ואכבד אותו על זה.

פאני

נ.ב. מעבר לכך אני לא אגיב יותר על הנושא.
מד ו י ק
מד ו י ק • 11 בינו׳ 2016
"אז דעתי אינה ממש משנה, מי שרוצה להזדיין מחוץ לנישואין, שיעשה כרצונו, מי שרוצה להזדיין עם גברים- למה לא? אם אשה רוצה להזדיין עם נשים? חופשי... מי שרוצה להזדיין באורגייה..... בבקשה, שכל אחד יעשה כרצונו ושכל אחד יכבד את השני."

מי שרוצה להזדיין עם גברים - עדיין מכבד את השני.
אשה שרוצה להזדיין עם נשים - עדיין מכבדת את השני/ה.
מי שרוצה להזדיין באורגיה - עדיין מכבד את השני.

"שכל אחד יעשה כרצונו ושכל אחד יכבד את השני."
כשמישהו או מישהי מזדיינים מחוץ לנישואים ללא ידיעת הצד השני, אין כאן כבוד לשני.

אז או שמבחינתך כל אחד יעשה מה שבא לו ועל הזין כולם או שמבחינתך אם חייבים להראות התחשבות, אז גם לכולם.

ואת הבאת דוגמת קיצון לאשה שסובלת בנישואים שלה ואם היא לא סובלת ופשוט רוצה גם לכייף בחוץ? תסתכלי עליה אחרת?

אם הציבור הבדסמי יכול לקבל ששמים זין על בעל מקורנן, הציבור הבדסמי יכול לקבל שולט ששם זין על הנשלטת שלו. לה לפחות יש את האפשרות לבחור אם להיות בקשר ולהיפגע או לא. לבעל המקורנן אין אפשרות בחירה.
Master GI​(שולט)
לפני 8 שנים • 12 בינו׳ 2016

Re: התייעצות- קולר לשפחה

Master GI​(שולט) • 12 בינו׳ 2016
Fox183 כתב/ה:
רציתי להתייעץ ולשמוע רעיונות. השפחה שלי (בתחילת הדרך) אינה נשואה לי. אלא למישהו אחר. אני מעוניין בקולר עבורה. אבל פה הקאץ. שיהיה מספיק עדין ויפה ליום יום בלי לעורר חשד גדול מידיי. מצד שני שיהיה גם עם מה להמשיך לאלף אותה. רעיונות?
אולי כפי שאמר כאן קודמי יש לך בעיה פוקסי , אישה נשואה  במיוחד בהתחלת הדרך לא תוכל להופיע בבית עם קולר  פתאום ,אני גם לא חושב כי היא תעיז לעשות זאת