לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה ציוד יש לכם ומאיפה?

Melody303​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 6 ביולי 2014

איזה ציוד יש לכם ומאיפה?

Melody303​(נשלטת) • 6 ביולי 2014
כפי שהכותרת שואלה. איזה ציוד יש לכם?
מאיפה הציוד? האם יצור המוני שנקנה בחנות סקס? האם הזמנה אישית לפי בקשותיכם מיצרן עצמאי מוצלח? או שפרי ידיכם?
מה היה שווה את העלות? מה לא היה שווה?
באיזה צעצוע/כלי/פיסת ציוד אתם הכי מתגאים?
icon_smile.gif
Melody303​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 6 ביולי 2014
Melody303​(נשלטת) • 6 ביולי 2014
אתחיל בתשובות שלי, ואחכה לתשובותיכם.

צעצוע המין הראשון שלי היה ויברטור משוכלל שמעריצים של המוזיקה שלי קנו לי לפני כמעט עשור, מחנות בשם http://www.edenfantasys.com/ הוא היה יקר, והמשלוח היה יקר, נהנתי ממנו, אבל הוא נשבר בשימוש שגרתי אחרי כמה חודשים. לא היה שווה את העלות לדעתי.
לאחר מכן רכשתי בחנויות סקס בחיפה ובקריות דילדו, ויברטור, ופלאג יותר זולים, פשוטים, וגנריים. הפלאג החמוד הקטן עדיין באוסף הציוד שלי, והיה שווה את ההשקעה הפעוטה.
מאלו הגעתי למסקנות כלליות שסיליקון הוא החומר הכי פרקטי לצעצועי מין שמיועדים לחדירה כלשהי, שחומרים דמויי עור הם יקרים מדי ודורשים יותר תחזוקה שאליה אין סבלנות לרוב, ושגומי פשוט הוא לרוב לא מספיק נעים למטרות האלו.

לפני שנתיים רכשתי ליום הולדת שלי שלישיית שוטים באיכות גבוהה מאוד ובמחיר זול יחסית מ http://jacksfloggers.co.uk/ ואני מאוד מרוצה משניים מתוך השלושה עד היום. שוט הזמש הפשוט יחסית אפילו הפתיע אותי בעוצמות אליו הוא מסוגל להגיע בידיים הנכונות ממש לאחרונה. שוט הלייטקס עדיין מעניין מאוד בשוני שלו משוטי עור, ומתאים גם לצמחונים, אבל השוט האינטימי הקטן (עשוי deer) איכזזב מהרגע הראשון, באי יכולתו לספק יותר מאשר ליטוף, לא משנה כמה מאמץ מושקע בו.

בסביבות אותו הזמן, רכשתי קולר שעוצב לפי בקשתי על ידי Tיפוס, ואפילו שאני לא עונדת אותו בימינו מהסיבות הברורות (איני מקולרת כיום), אני מרוצה מהמוצר הזה.

עשיתי כמה קניות מהיצור ההמוני של http://www.lovehoney.co.uk/ במשך השנים. המחירים הגיוניים, והמשלוח מגיע מהר. קניתי מהם מצבטים, ואזיקים פשוטים, ופלאג אנאלי מתנפח ורוטט (שהינו צעצוע המין האהוב עלי). סך הכל, בצד הבדס"מי, הדברים שלהם חביבים, אבל אין לצפות לאיכות משמעותית. מומלץ לקניות כלליות בתחום. icon_smile.gif

קניתי מכשיר חשמל רציני מז'אנר הTENS, שמוצלח מאוד, אבל גם יקר מאוד, ומומלץ רק למי שעמוק בתחום של החשמל, אבל מומלץ להם בחום. זה היה מ http://www.e-stim.co.uk/index.php
ולווה באלקטרודות מחברה קנדית, שעליה אני ממליצה מבחינת המחיר לכל מי שעוסק בתחום החשמל בבדס"מ, לא משנה באיזה עומק. http://www.currentpleasures.com/

היו לי 4 קיינים טבעיים מבמבוק שידיד טוב קטף בשבילי, שנתתי לשולטת שלי לשעבר כמתנה לט"ו באב. 2 מהם נשברו עלי בשבוע הראשון, והשלישי יותר מאוחר בחייו. הרביעי עדיין שלם ובריא. הם בהחלט ביצעו עבודתם נאמנה.

קנינו כמה צעצועים שונים מאלכסי (פטיש דיל), המוצלח ביותר מביניהם היה שוט קלוע של 6 זנבות עם ידית גמישה. אם זכור לי נכון זה הגיע מיצרן הודי או פקיסטני עצמאי. הוא היה מתנה לשולטת שלי לשעבר גם, ונשאר איתה. שאר הצעצועים משם הגיעו מיצור המוני פחות ויותר, ורמותיהם בהתאם.

בפאן סטאף קניתי חבל כותנה סגול באורך 50 מטר. לא יקר מדי, ושירת את תפקידו מצוין, כיום אני פשוט לא כל כך מתלהבת מחבל כותנה, אז הוא כבר לא בשימוש כזה פעיל.

קניתי סט של חבלי ג'וט וסט של חבלי האמפ, ואיתם מבחר דוגמאות של חבלים אקזוטיים מסוגים שונים מ http://mauikink.com/ . אני מאוהבת בחבלי הג'וט מעל ומעבר, אבל אין לי מילה טובה לתת על זמן המשלוח או על רמת השירות של היצרנים האלה. אני לא ממליצה להתעסק איתם מלבד אם יש לכם סבלנות מרובה עד מאוד.

הכנתי בעצמי ארבעה שוטים. שניים מעור ושניים מגומי. הם נחמדים לגמרי (שוטי הגומי נחמדים רק במרכאות).

הפריט הכי חדש באוסף הוא שוט פוי בודד שקניתי מ https://www.etsy.com/il-en/shop/Kabunza
הוא היה זול מאוד כולל המשלוח, אבל מיד מהשניה הראשונה שהרמתי אותו הבנתי למה שוטי פוי נמכרים בזוגות ככלל.

יאללה, תורכם. icon_smile.gif
אושה{אוש}
לפני 9 שנים • 7 ביולי 2014

מנסה לענות בדרכי שלי

אושה{אוש} • 7 ביולי 2014
מוזר שהענות אפסית. פוסט נחמד לדעתי ולכן מנסה לענות (יש מצב שזה יהיה ארוך) :

האביזר הראשון שקנינו, לפני שמונה שנים היה מצבטי פטמות, כאלו ששרשרת קושרת בינהם.
פינטזתי על זה בעקבות סיפור שקראתי והם ניקנו בדיזינגוף אצל סקס מאסטר, לפני שידענו בכלל למה הוא מוקצה אחרי הסיפור של מאסטר אור וכו'.
ניכנסנו לחנות. בעלי נצמד עלי בחשש ואני ביקשתי את מבוקשי, כאילו אני בכלל המלכה והוא העבד.
המוכר הסביר לי והדגים לי על היד.
מאז ועד היום נעשה בהם שימוש נרחב.
בערבות הימים גם התחדשנו במצבטים עם פעמונים מעשה ידיה המוכשרות של מכשפונת וגם בזוג מקורי עם פעמונים שאהובים עלינו במיוחד להדגמות מול חברים.

האביזר המיני הלא בדסמי הראשון שלי קיבלתי במסיבת הרווקות (שנתיים לפני קניית המצבטים)
רוקט פוקט בצורת שפתון. איזו תמימה הייתי אז. לקח לי כשנתיים עד שהעזתי להשתמש בו (למעשה הוא השתמש עלי) ואיתו חוויתי את האורגזמה הקליטורלית הראשונה שלי. הסכר נפרץ.
הוא כמובן התקלקל מאז ואחר החליף את מקומו (למרות שכמעט אינו בשימוש, יחד עם שלל רוקטים נחותים אחרים שיושבים להם בתחתית המגירה).
אני הורסת ויברטורים ידועה.
הצלחתי להרוס ויברטור אחד מוצלח שנקנה בסיסטרס לפני 7 שנים בערך:
ויברטור קלאסי לחדירה + אטצ'מנט לדגדגן. רכשנו תחליף שאני כמעט לא משתמשת בו כי במקום זרועות קופיפה חביבה שמענגות את הדגגן מצליפים בו מחושים של איזה חרק. בעעע
היום אני משתמשת במלך של כל הויברטורים, מאלץ האורגזמות מס' 1 :
ההיטאצ'י!
קנינו מקורי מאי ביי (לאחר נסיון סרק של קנית שרביט מיני שהתקלקל אחרי שימוש חד פעמי).
הוא אומנם אינו משמש לחדירה (בשביל זה יש לי את הדבר האמיתי) אבל מתחבר לחשמל
ובכך תמו החיפושים אחר בטריות מוטענות ופרוק שלטי טלויזיה ומזגן בעת צרה.

בגיזרת האנאלי המצב קצת יותק דחוק...
קנינו בזמנו גם מסיסטרס פלאג קטנצ'יק שאני יכולה גם להחדיר לבד בקלות.
הוא אכן עושה את העבודה אבל משתחרר בקלות.
ליומולדת לפני שבע שנים קנו לי לבקשתי זוג חברים אהוב פלאג ורוד בגודל נכבד שלצערי עד היום
לא מצא את מקומו.
מה שכן הצליח להכניס לי הם חרוזים אנאלים והרכישה האחרונה מלפני שבוע - פלאג קטן סגול
שמחכה להזדמנות שלו.

הוא כל הזמן מפתיע אותי ברכישות קטנות, בעיקר מאי ביי :
ויברטור על שלט, כיסוי עיניים (במקום אחד שההורים שלי קיבלו פעם באיזו טיסה), חבל עדין, מוט מפסק, אביזרי קשירה, שוט קטן להצלפות על שדיים, גלגל כאב ועוד ועוד ועוד.
לפני שבוע גם קיבלנו זוג אזיקים מקסימים ומרופדים שישמשו תוספת
לזוג הסקוץ' שקיבלתי במתנה ליומולדת 30 מחברים (איזה כייף זה לקבל מתנות! ).
גם אני פעם קניתי לו מתנה ליום הנישואים. ערכת קשירות שנקנתה ביוקר מחנות סקס בכפר סבא ליד העבודה שלי. היא מתישבת בול על שתי הדלתות בחדר השינה שלנו.

בגיזרת השוטים הרכישה הראשונה והמשמעותית היתה שוט זנבות יפיפה שהכין לנו לפני שנים
Tיפוס ועם הזמן גם רכשנו מוט רכיבה, ספאנקר ושוב מתנה מחברים אהובים - שוט רכיבה ארוך במיוחד שנשען לו בנחת בחדר הארונות הרחק מעיניהם של הילדודס.

צברנו די הרבה ציוד, בעיקר לאחרונה. כולל החבלים 2 המגירות לצידי המיטה מלאות.
למסיבות אנחנו מביאים בדרך כלל דוגמיות וזה רק לאחרונה כשנהיינו פומביים וחברותיים icon_smile.gif

בטוח שכחתי משהו
אבל יותר מענין מה עוד הייתי רוצה. יש לנו די הרבה דברים אבל חסרים גאג, דילדו (בדיוק אתמול
הסתכלנו על דילדו דו ראשי לשימוש עם הBFFית חחח) וכמובן קולר שלמרות כל הנ"ל-
הוא עדין מתנגד לרכוש... עד היום לא הבנתי מדוע.
בטח כדי לעצבן אותי.
שטויות. יש לי את הקולר השווה מכל. טבעת נישואין icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 7 ביולי 2014
אני לא זוכרת איפה קניתי כל דבר, אז אענה בכלליות icon_smile.gif

חבל של 10 מטר קניתי בתאילנד, החבל הראשון שלי icon_smile.gif בארץ קניתי עוד 4 חבלים של 4 מטר כל אחד. חבלי ניילון, אפשר לראות באלבומים שלי קשירות איתם.
קניתי שוט זנבות מהמם לפני 8-9 שנים מטיפוס, ועד היום הוא איתי (למרות שלא היה בשימוש שנים) והוא במצב נהדר.
קניתי זוג אזיקי עור בעבודת יד ממישהו מהקהילה- לא זוכרת ממי icon_sad.gif שירתו אותי נאמנה במשך שנים עד שאבדו יום אחד.
שוט רכיבה מחוות סוסים, הוא גם נעלם עם האזיקים icon_sad.gif אני צריכה לקנות עוד אחד, אבל אין חוות סוסים שמוכרת שוט רכיבה באינטרנט (מצאתי רק אחת אבל בדואר שליחים בלבד וזה לא משתלם).
קולר עור וצמיד עור מהחנות של הגותים המגניבה הזו בדיזינגוף סנטר. שרשרת קניתי בחנות חיות ואני מחברת את הקולר והצמיד (יש לצמיד טבעת).
קניתי בזמנו נרות צבעוניים בעבודת יד מדארקנס אוף היומן. מזמן לא שמעתי ממנו או עליו- לא יודעת אם הוא פעיל עדיין. יש לי חלק מהנרות עדיין- שומרת עליהם בקנאות. הם ממש נעימים, לא שורפים, יש להם ריח עדין וצבעים מגניבים.
ויברטורים ופלאגים קניתי עם השנים בכל מיני חנויות בארץ, בעיקר באינטרנט. ויברטור פנינים אחד קניתי בארה"ב בחנות מתנות והוא שירת אותי נאמנה שנתיים- שלוש. לפני כשנה קניתי אחד אחר אחרי שההוא נהרס. היה לי גם פלאג שנהרס אחרי כמה שנים (לא היה מסיליקון).
קיבלתי במתנה סטרפאון שנרכש בסיסטרס. עדיין לא השתמשתי בו icon_smile.gif
קניתי מפטיש דיל לפני איזה חודשיים סט חדש של אזיקי עור לידיים ולרגליים עם קולר (הקולר שלי מתאים רק לי, לגברים הוא קטן מידי) ושוט גומי רחב כזה- השתמשתי בו והוא ממש נוח.

נשימה ארוכה וממשיכה...
משתמשת גם בקרש חיתוך מעץ פשוט שנותן אחלה ספאנקים ועולה ממש מעט יחסית בחנות לכלי בית.
אטבי כביסה מעץ.
יש לי שוט קטן עם חוטי גומי לאיזורים אינטימיים. הוא נותן הפלקות נחמדות ולא כואבות מידי... קיבלתי במתנה ואין לי מושג מאיפה הוא. המאכזב הוא שיש לו צורה של זין, אבל רצועת החזקה בקצה, אז אי אפשר להשתמש בו להחדרה...

זהו, נראה לי.
Ultra​(שולט)

סקס וחנויות כלי מטבח

Ultra​(שולט) • 7 ביולי 2014
במהלך השנים קניתי כל מני דברים תקניים מעור , אלמנטים לקשירה , ספאנקרים , פ
שוטי זנבות, שוטי סוסים, מצבטי פטמות, קולרים יפים.
גם בחנויות , גם באינטרנט.
אלה הדברים היקרים.

וכמה דברים בחנוית כלי מטבח, וגם קיבלתי כמה מתנות . אלה דברים טובים ל impact play
לאחרונה שברתי את מרית העץ שלי ועכשיו הלכתי על סיליקון.

יש לי הרבה חבלים. התחלתי עם כותנה , המשכתי עם סינטטי ואז הגעתי לדבר האמיתי
חבלים מחומרים טבעיים jute & hemp. בעיקר מחנות Jaderope

יש לי קיינים שקניתי במשתלה ובחנות הום סנטר. (6 ש"ח כ"א)

יש לי sex swing שקנתי באינטרנט מסין והוא בסדר גמור.

קניתי מכשיר TENS באי-ביי מארה"ב

ויש Hitachi magic wand שקניתי עבור אשתי. מומלץ ביותר.

בטח שכחתי כמה דברים... או שיש כמה דברים בדרך מאי-ביי
בלוסום​(לא בעסק)

יש לי ארסנל לא קטן

בלוסום​(לא בעסק) • 7 ביולי 2014
מתוך רצון שישתמשו עלי בציוד שלי עצמי ולא בציוד ששומש על מישהו אחרת.
הציוד שלי כולל רובו ככולו ציוד בדסמי הוא כמעט כולו מאלונזו icon_smile.gif
יש לי שלושה שוטי זנבות, שוט קרופ אחד, שוט קי הולדר אחד, קיין, מחבט (תותחת), וכסוי עינים.
icon_twisted.gif
buster
לפני 9 שנים • 8 ביולי 2014

ממש מרשימה הרשימה שלך ..

buster • 8 ביולי 2014
היי
ממש מרשימה הרשימה שלך ..
הציוד שלי פחות יוקרתי ונקנה במהלך השנים . אבל עושה את העבודה
שוט עור חבלים . פלאגר קטן . פלאגר זנב חזיר בינוני . מסיכת פה . מסיכה שלמה . כמה דילדואים בכל מיני גדלים וצורות . קולר עם רצועה . נדנדת דלת - שתולים על הדלת ( לא בדיוק מתנדנדת אבל מודולרית ) . חבלים . ערכת שאיבה ידנית עם כמה סוגי כוסות . כמה גאגים - האהוב עליי זה המתנפח עם יציאה לאויר . ועוד כל מיני צעצועים קטנים מצבטים . גלגלי שיניים לגירוי . ובר מתכוונן לתליה עם גלגלת והכל .
כמו שכתבת . יקר לא תמיד שווה את הכסף . והכי כיף זה לאלתר ...
buster

ממש מרשימה הרשימה שלך ..

buster • 8 ביולי 2014
היי
ממש מרשימה הרשימה שלך ..
הציוד שלי פחות יוקרתי ונקנה במהלך השנים . אבל עושה את העבודה
שוט עור חבלים . פלאגר קטן . פלאגר זנב חזיר בינוני . מסיכת פה . מסיכה שלמה . כמה דילדואים בכל מיני גדלים וצורות . קולר עם רצועה . נדנדת דלת - שתולים על הדלת ( לא בדיוק מתנדנדת אבל מודולרית ) . חבלים . ערכת שאיבה ידנית עם כמה סוגי כוסות . כמה גאגים - האהוב עליי זה המתנפח עם יציאה לאויר . ועוד כל מיני צעצועים קטנים מצבטים . גלגלי שיניים לגירוי . ובר מתכוונן לתליה עם גלגלת והכל .
כמו שכתבת . יקר לא תמיד שווה את הכסף . והכי כיף זה לאלתר ...
Brida​(נשלטת){DDDOM}

...

Brida​(נשלטת){DDDOM} • 8 ביולי 2014
רשימת מלאי: - שוט זנבות שחור- זהב בהתאמה אישית.
- רצועת עור ארוכה, עם המון טבעות, בשביל כל מיני עיגונים.
- סט אזיקים מרופד לידיים+ סט מרופד לרגליים.
- שוט כדורי מתכת שנועד להקפאה.
- פתרונות עיגון שונים ומשונים לדלת, למיטה, כשאין טבעות.
- הקולר הראשון שלי- קולר דק מעור שחור, עם דמוי יהלום באמצע, (ענדתי למיילדום הראשון שלי).
- הקולר השני שלי- שענדתי שנים, עד שהתחתנו, עור שחור עבה עם מנעול.
- הקולר השלישי שלי- קולר הקילור. עור שחור עם עיטור של תחרה לבנה, עם טבעת הולכה.
- רצועת הולכה.
- כל מיני אקססוריז לקישוט של הנעליים שלי מעור ושרשראות.
- גלגל כאב עם ראש אחד.
- גלגל כאב עם שלושה ראשים.
- נרות.
- שוט רכיבה.
- ספנקר עץ.
עד פה מסקס מאסטר.

בגזרת הצעצועי מין, לא אוהבת אותם, יש לי שרביט קסמים סגול לשימוש נדיר!
והיטאצ׳י חדש עדיין בקופסא.
תודה לאלים על הידיים המופלאות של האיש שלצידי
Noti{גנר}

אז ככה

Noti{גנר} • 8 ביולי 2014
[size=18]
רשימת המלאי שלנו,
רשימת המלאי שלי בטרם הכרתי את הגנרטור:
אצלי זה התחיל בויברטורים חביבים
- רוקט פוקט - תמיד זול ותמיד חסר שימוש
- ויברטור חולד של Fun Stuff מsisters פעם היה ירוק, הוא נפח את נשמתו כעבור כמה שנים, והיום יש כזה אדום.
- פלאג קטן סגול גם הוא של FunStuff מבית sisters, שהיה אהוב ליבי וסיים את חייו בצורה אכזרית ונקמנית ע"י הגנרטור בפרץ של צחוק, סדיזם ואכזריות.
- ויברטור תולעת ענקית מבית FunStuff גם הוא נקנה בsisters (כן, יש לי כרטיס מועדון), סוללה נטענת.
- ויברטור g-spot קטיפה (הדור הקודם), כן, כן, מ-ניחשתם נכון sisters, שמלווה אותי שנים רבות ועד היום אחד האהובים עלי.
- ביצים סיניות קוצניות בורוד זוהר, תהרגו אותי אם אני זוכרת מאיפה הבאתי אותן, הן היו בלתי ניתנות לשימוש והושחתו - כן, שוב הושחתו - ע"י הגנרטור.
- ביצים סיניות, כדורי קיגל, שנקנו גם הן בsisters, חביבות לאימון הנרתיק.
- סרגל מעץ, הישבן שלי שבר אותו תחת ידיו האמונות של הגנרוטור.
- קרופ רכיבה שנקנה בחנות סקס כלשהי באזור ר"ג, עדיין חי וקיים.
- ספרדר עם וולקרו (bdsm bar) ( )( )------------( )( ) למספר תנוחות, הגנרטור לא מחבב אותו, לא יודעת למה, אני חושבת שהוא חביב.
- ערכת שליטה שחברה נתנה לי, קולר ממנו יוצא פס ועליו לולאות ונקשר במותניים, בצירוף אזיקים, שניתן לחבר לכל לולאה.
- מצבטי פטמות יפניים - לא זוכרת איפה קניתי.
- מצבטים מסוג אחר - גם לא זוכרת איפה קניתי.
- נרות למיניהם

רשימת המלאי של הגנרטור בטרם הוא הכיר אותי כללה:

- שוט 36 זנבות שנקנה דרך אתר מארה"ב.
- אזיקים לידיים
- חבל כותנה שחור - מצויין
- 2 חבלי משי - נעימים מאוד
- סט שכולל: קולר ורצועה, כיסוי עיניים, גאג, אזיקי ידיים, אזיקי רגליים.מצבטים.
- קיין במבוק - ששוב התחת שלי שבר אותו....
- דאקטייפ!!! חשוב מאוד!!!!
- גאג סיליקון אדום מאיביי

ואז נפגשנו ורכשנו יחד:

- 6X10 מטר של חבל האמפ מאתר בתאילנד - יצא זול יחסית 250 ש"ח כולל משלוח.
- סט 5 חלקים: אזיקי ידיים, אזיקיי רגליים וקולר - מרופדים מבפנים וכוללים מנעולים. DHgate
- חגורת צניעות מעור כולל מנעולים מ DHgate
- 2 פלאגי זנבות שועל (דמוי) שנקנו ב Ebay , אחד פלאג סיליקון, אחד פלאג מתכת.
- קרס אנאלי עם לולאת תלייה, ממתכת, נקנה ב Ebay
- Trinity cock rings - שלישיית טבעות שחובקת את הזין, מגבירה זיקפה ומשהה גמירה. - Ebay
- טבעת רטט לזין מסיליקון, לא זוכרים, זול קטן ולא ממש משפיע (במילים אחרות סיני).
- פלאג אנאלי מתנפח בעל משאבה מאתר intimategadgets
- 2 בייצי Tenga במרקמים שונים לאוננות (בשבילו!)
- פלאגים במגוון גדלים וצורות מכל מיני מקומות.
- חרוזים אנאלים.
- 3 מג'יק וונדס כולל ראשים מתחלפים, אחד אלחוטי. (היטאצ'י יקר מדי), נקנו ב Ebay ןב DHgate.
- מערכת קשירה תחת המיטה, גם Ebay או DHgate או intimategadgets.
- מערכת משאבות (כוסות רוח) במגוון גדלים, שנקנו ב DHgate
- כ- 150 אטבי כביסה מעץ (50 בגדלים שונים), חלקם נקנו ברשת חלקם בשוק הכרמל.
- כיסויי עיניים מסוגים שונים.
- בולט עם שלט אלחוטי לשליטה ע"י בעלת מקצבים שונים - גם מהרשת.

ואז יש את כלי ההקשה, רובם מעשה ידיו של הגנרטור:
- קיין עשוי מפוליפייבר
- קיין ראטן
- קיין קנו
- שוט 18 זנבות מעור
- שוט 12 זנבות מעור
- 2 מחבטים מעץ
- ספנקר גומי

ספרדרים גם הם מעשה ידיו של הגנרטור:
- מתכת ארוך עם לולאות בצדדים
- עץ ארוך עם לולאות בצדדים
- מתכת קצר לולאות בצדדים
- ספרדר מתכוונן בתהליכי ייצור

סוס עינויים בתהליכי ייצור
לולאות קשירה על המשקופים והתקרה.

יש לנו גם מנוף שמחכה לדירה שתוכל להכיל אותו להרמה.

וכמובן קולר עדין דק ומדהים שהגנרטור יצר לי במו ידיו אותו אני עונדת למסיבות.

אוסף בגדי פטיש שרכשתי במגוון אתרים באינטרנט.

חשוב לציין שערכנו השוואות מחירים לכל דבר שרכשנו מהרשת, השתתפנו בbids וניסינו תמיד להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור איכות (עם הזמן למדנו מה יותר איכותי ומה פחות).

והכי חשוב לציין - שכן - אני עדיין בחיים!! icon_biggrin.gif
ת'כלס, יש עוד מלא דברים קטנים כמו ניילונים נצמדים, כיסויי מיטה נגד כתמי שמן ושעווה, חומרי סיכוך מכל מיני סוגים - אנחנו פשוט לא עקבנו אחרי כל רשימת המלאי וכל צעצוע שובב שנשכח מהרשימה - אנחנו מצטערים - אנחנו מבטיחים לפצות אותך בסיבוב! [size/]
    התגובה האהובה בשרשור