שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על תחנונים , תחינות ומה שבניהם .

Foxy LAB​(נשלטת){Alatar }
לפני 10 שנים • 29 באוק׳ 2013

על תחנונים , תחינות ומה שבניהם .

Foxy LAB​(נשלטת){Alatar } • 29 באוק׳ 2013
״ תתחנני אלי״. כך הוא אומר.
״ אני רוצה לשמוע אותך מבקשת״׳ הוא לוחש לי עמוק באוזן.
״ אני לא נוהג לוותר על השלב שבו את מבקשת יפה לדבר איתי ״ כשאני עורגת למשמע קולו.

הגעתי למסקנה המצערת שעם בני המין השני בעיצומה של התהוות מערכת יחסים BDSMית, הערגה וההתהוות למימוש הצרכים המינים מפריעה לי להגיד שאני נורא רוצה , ומאידך, מפחדת מחוסר אונים .

יש לי מחשבה , שכול עוד אני נאבקת לקיים אותו, אולי אצליח שלא לגרום לתחושה לחמוק מבין אצבעותיי, מצד שני, מה שמפחיד אותי יותר מהכול בקיומו של המצב הזה , זה לא הפחד מההתמסרות, נהפוך הוא, אלא מהתחושות המבלבלות של חוסר הרצון או היכולת לצאת ממני, ולהיות תלויה תמיד בתחושה שעלי להסתפק במועט. חשש מסוים שאם כול כך קל ״ להביא אותי לשם״, משהו נורא יכול לקרות לי.

כשמעבירים שליטה למישהו אחר, עד כה, ממה שלמדתי על בשרי, זה משול לרגע לפני הקפיצה למים העמוקים. כשאני עומדת על קרש הקפיצה , החבלים ( באופן מתאפורי, כמובן) עוצרים מבעדי. החבלים האלה משולים לצמד המילים: ״ תתחנני אלי״.

כשאני נמצאת בצד האחר של המערכת, מפריעה לי העובדה שאני נדרשת לעשות מאמץ נפשי שמשפיע עלי במקומות הכי עמוקים שלי , כשאני מקבלת את הרושם שלמעשה מדובר באקט שאמור ללגלג עלי, להעביר את פחיתות המעמד במטרה ״ לייצר״ חוסר אונים. ובמילים אחרות , לבסס שליטה מנטלית , לשחק ברגש.

זה יכול להגיע בשלל צורות. מאחר ולא מדובר פה בפוסט השתפכות, הרי בשביל זה קיימים בלוגים , ולא באתי לבזבז לאף אחד את הזמן. השאלה שלי היא כזאת:

פקודה היא יותר מבקשה, ובקשה היא לעיתים יותר מפקודה, הרי שבמבט של העיניים ברור שהיא ( הנשלטת ) רוצה. עורגת ומשתוקקת. האם יצירת ההתניה שבבקשה, עבור הצד הגברי במערכת היחסים , מייצגת את ההתמסרות או את ההשפלה ?
ולמה, אם קיימת התיימרות שאומרת : אני יודע מה את רוצה.״ , למה צריך להקדים את אקט ההשפלה, במקום להעצים את הציפייה? זה הBDSM האמיתי?

ולכול חסרי ההומור והציניקנים. השאלה רצינית .אני מבקשת תשובות כנות ולעניין.
תודה מראשicon_smile.gif
הוא​(שולט)
לפני 10 שנים • 29 באוק׳ 2013

רק

הוא​(שולט) • 29 באוק׳ 2013
מיונז של תלמה הוא אמיתי. וזה לא מתמטיקה.
כל אחד וסגנונו , כל אחד ושיקוליו ברגע נתון. וכל אחת ותגובותיה. וכל מה שקורה בין שניים
כולל בקשות תחינה (מגוחח בעיני אבל אם מישהו נהנה ) כאלה ואחרות שונה מאחרים. לכל אחד ואחת זה מרגש/מכבה במידה שונה, בזמנים/מקומות שונים.
דוב הקוטב​(שולט)
לפני 10 שנים • 30 באוק׳ 2013
דוב הקוטב​(שולט) • 30 באוק׳ 2013
לא בטוח שה"תתחנני" הוא רק השפלה, או רק התמסרות,
יכול להיות שהוא בא גם מרצון לפידבק בתחפושת של שליטה/השפלה...
נוריתE

Re: על תחנונים , תחינות ומה שבניהם .

נוריתE • 30 באוק׳ 2013
LADY AB כתב/ה:
״

פקודה היא יותר מבקשה, ובקשה היא לעיתים יותר מפקודה

, הרי שבמבט של העיניים ברור שהיא ( הנשלטת ) רוצה. עורגת ומשתוקקת. האם יצירת ההתניה שבבקשה, עבור הצד הגברי במערכת היחסים , מייצגת את ההתמסרות או את ההשפלה ?
)

קודם כל אהבתי מה שכתבת,הכל אבל לצורך הצורך בשאלתך
,לדעתי -
התשובה שלך טמונה בתוך השאלה

לכן ציטטתי ו הדגשתי

שנית, גם הם,רוצים צריכים ולפעמים גם,מישתקקים להתמסרות ולשפלות הרוח מצד הנישלטת
כי אם לא,הרי הם לא היו פה.
ואני עושה אבחנה חד משמעית בין השפלה שמתקשרת אצלי בקונוטציה שלילית שמאוד,לא שייכת לעולם הזה
דעתי רק
לבין אותה שיפלות רוח וכניעה לרצונות שלו ואליו שהן ההתמסרות
וזה משקף את הרצונות הבקשות והצרכים שלנו
שמותר ורצוי שנביע בגלוי
בלוסום​(לא בעסק)

אהמ...

בלוסום​(לא בעסק) • 30 באוק׳ 2013
בעיני יש טעם עצום לפגם אם הוא *חיב* שתתחנני.
האגו שלו לא יכול בלי לחיות על חשבונך?
לפעמים אפשר פשוט לבקש - כך לימדו אותי.
לא צריך כ-ל הזמן להסתכל מלמטה, יש מקרים שדווקא גדלותו של השולט נמדדת ביכולותו
לתת לך להסתכל ולבקש כמו שווה (כמו... בסופו של דבר הוא הקובע) ולא להתחנן על חייך לגבי כל דבר.
בעיני זה מעושה להתחנן על כל דבר.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 30 באוק׳ 2013
אין חייב ואין "בדס"מ אמיתי"
והשיפוט של מה נכון או לא מיותר.
אני יודעת שזה יבוא לכן בהפתעה, אבל גם לשוטים יש טריגרים
לכולנו יש דברים שעושים לנו את זה
ולמרות הגישה שתפקיד השולט או השולט זה להיות שם בשביל הנשלט ולקחת אותו , להביא אותו וכו...

חברה זה סקס וגם אותנו יש דברים שמחרמנים ולפעמים הקול החצי שבור שמתחנן ומבקש
זה בדבר הכי מחרמן בסיטואציה.

ולשאלתך, אני לא חושבת שיש התיימרות של מה את רוצה כי כולנו שם מאותה הסיבה אבל אם מבחינתך החלק הזה מוריד מהציפיה אולי זה הזמן לדבר איתו ולהסביר לו איך את מרגישה שם.
פור גוד
פור גוד • 30 באוק׳ 2013
ליידי, אם את רוצה תשובה כנה ועניינית, תתחנני ..
לא, לא שכנעת אותי, עוד קצת...
יותר בקול רם...
לא, את לא משכנעת אותי. אני לא שומע כנות בתחינות שלך...

אבל יותר ברצינות, ה"תתחנני אליי" בעיני ( אבל זה באמת אישי, כמו שבטי כתבה ) הוא עוד משהו שמאד בקלות יכול להפוך להיות שטיק צפוי מאוס ומלאכותי, אוטומט-שליטה די מיותר. ואם משתמשים בו יותר מדי, הוא גם מאבד את ערכו. כי הוא הופך להיות משחק-מכור: את הרי כבר לא באמת מתחננת ( רק עושה את עצמך), והוא, בינינו, אם הוא מצליח ליהנות מזה בכל פעם מחדש, בלי קשר לכלום, כנראה קצת...( טוב, לא חשוב )...
אבל רגעים של תחינה, חנופה, התרפסות, ושאר "ליקלוקי” גוף-ונפש - הם בהחלט מחרמנים. ולכן הכי כדאי לחיות אותם בזרימה טבעית יותר עם מה שקורה במערכת היחסים, כלומר “לעוף” על רגעים שבאמת מזמינים את זה, לא להפוך אותם לקטע אוטומטי-וטקסי מדי ( יש קטעים טקסיים אחרים, שווים יותר ), כי זה מנטרל מהם את כל העומק הפסיכולוגי שיכול להיות להם.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 30 באוק׳ 2013

דבר ראשון, התחננות חייבת להיות כנה. כי אם זה לא כנה, זה שווה כקליפת השום...
עכשיו שסיכמנו את זה...

התחננות כנה, אמיתית, מבססת את המעמד, בתיבול טעים, כי כל דבר שלא נעשה בטעם, מאבד את ערכו.
כן, שאני על ברכיי מתחת לרגליו, מיבבת בעיניים מלאות דמעות שיאכיל אותי, כדאי מאוד שאבקש פאקינג יפה. מכל כך הרבה סיבות. הראשונה: הוא רוצה את זה.

ההתחננות גורמת לך לצאת מהעולם שבו אבדת בזמן שהוא דוחף לתוכך אצבעות, עובר על החורים שלך, גורם לך להעלם בתוך הייחום שלך ואז.... דורש לבצע פעולה תקשורתית, משפילה קצת.
ואז האגו שלנו קם, זוקף ראש, כל פעם מחדש... וכל פעם מחדש את צריכה להוריד את הראש ולבצע. התמסרות.

אמנם, אנחנו אולי הזונות הכי מטונפות שיש אבל שנתחנן?? למה מה?!
למה? אולי כי העובדה שאת מתחננת ווקאלית ולא רק עם העיניים גורמת לך להרגיש יותר שפוטה, יותר זונה, יותר מיוחמת, יותר שלו.
כי לא משנה כמה תמרחי עליו את הפנים המיוזעות ומרוחות בריר שלך, הוא עדיין לא ייתן לך, שליטה עצמית זאת לא מילה גסה. כמו אלף מחוות אחרות שמפגינות שליטה.
גם במקומות הכי בסיסיים וחייתיים שלך, את תזכרי אותו ואת הרצונות שלו.
זה שהוא לא נותן לך כלום מבלי שתבצעי את ההוראה הפשוטה הזו שתאיר אותך באור הזנותי שאת כל כך גאה בו,האור הזה שלפני שלוש שניות סיים לזיין לך את הגרון כמו Glory hole מזוהם.
Shine bright like a diamond, you whore.

כי כל דבר שנאמר מפורשות "אני זונה", "אני כלבה", "אני מזוהמת", "אני מתחננת..." אלו דברים שגורמים לנו לשגר עוד סילון של נוזלים שנספג בתוך התחתונים או לסירוגין, על הרצפה והיריכיים.

ולמה להתחנן בכנות אמיתית, מתי שהוא רק רוצה?
כי בלי כנות אין לכם כלום.
כי זה שתבצעי יעשה אותו מאושר.
כי הוא הבעלים שלך ולא כל הסשן ומערכת היחסים מסביב למה שנוח לך לעשות ומתי שנוח לך לעשות את זה.
אם הוא יהיה מאושר, את תהי מאושרת. זה יין ויאנג. מזינים אחד את השניה ולא רק מזיינים. icon_lol.gif

זהו,
בנתיים! 3>

התגובה האהובה בשרשור
סירופ​(נשלטת)
סירופ​(נשלטת) • 30 באוק׳ 2013
אוי כתבתן יפה, טיינטד וליידי

נמרחתי על התיאור וגם על הפרשנות.

לפעמים אני רוצה שיביא אותי לידי תחנונים, עוד יותר, שלא יעתר לבקשותי

" האם תאפשר לי לרדת לך כשנתראה? שאלתי בנימוס רב, היום"

בוודאי, ענה לי

ואני היתי מתענגת יותר על תשובה כמו... אולי... תלוי... תנמקי... תפצירי...

שמאריכה את הציפיה ומותחת את ההשתוקקות

ומצד שני, כשהוא אומר לי " בוודאי" יש לזה צליל של זרועות הנפתחות לאספני בחיבוק
נערגומיבן39
לפני 10 שנים • 31 באוק׳ 2013
נערגומיבן39 • 31 באוק׳ 2013
זו ההתמסרות שבהשפלה.