בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני צריך עזרה

CaveM
לפני 12 שנים • 27 בנוב׳ 2011

אני צריך עזרה

CaveM • 27 בנוב׳ 2011
אני מחפש קבל DATA של מכישיר פלאפון Telit x95 כדי להוריד מהמכשיר תמונות אחרונות של סבתי ז"ל תמונות אחרונות בהחלט עם למישהו יש קבל כזה אני השמח לקבל אותו לשימוש והחזיר אותו מיד אחרי
תודה
aka BODYGUARD
לפני 12 שנים • 27 בנוב׳ 2011
aka BODYGUARD • 27 בנוב׳ 2011
זו הודעה שמחזירה אותי לכתיבה באתר הזה.
נקודתית.

קייב,
מניח שאת האופציה של לגשת לפלאפון אתה מכיר.
קשה לי להאמין שלא יוכלו לעזור.

אם בדקת ולא ידעו לתת מענה,
ממליץ לך להגיע לפתח תקוה, רח' יעקב קרול 3 (כמעט פינת ז'בוטינסקי).
במקום מעבדה לסלולר ותיקה מאד ומיקצועית.
אם אין לו את הכבל יתכן ויפנה אותך למקום שיש.

מקווה שעזרתי ולו במעט.

תנחומיי על סבתך.
    התגובה האהובה בשרשור
Red Leaf
לפני 12 שנים • 28 בנוב׳ 2011
Red Leaf • 28 בנוב׳ 2011
זו הודעה, שגורמת לי ללחוץ על המקלדת. מקש אחר מקש.

יש לך מספר אופציות, והבחירה ביניהן היא בעיקר פונקציה של זמן וכסף.
א) אם יש לך הרבה זמן - קנה מאיביי, אשמח לסייע לך בצ'אט כדי להבין איך עובדים עם האתר. כך תחסוך כסף, אך תאלץ להמתין כשבוע-שבועיים עד קבלת המוצר.
ב)ZAP או אתרי השוואת מחירים אחרים - אתה יכול להשוות מחירים של המוצר הנל בארץ, ולראות מה עלות הכבל עצמו, ואם יש כבל תואם שיענה על הצרכים שלך(ויעזור לך לחסוך עלויות). לעיתים, גם יתאפשר לך לראות את זמינות המוצר, ואז תוכל פשוט לאסוף אותו במקום ולחסוך זמן יקר.
ג)לך לפלאפון, או כל רשת אחרת שמתעסקת עם הכבל הנ"ל, ותבקש מהם אפשרות להשמש בכבל שלהם(ויש להם). תסביר להם את מצבך, אני בטוח שלא יהססו להרתם לעזרתך.
אבל גם אם יחליטו להיות מניאקים, תוכל לקנות את הכבל באופן מיידי.

בהצלחה.
CaveM
לפני 12 שנים • 2 בדצמ׳ 2011
CaveM • 2 בדצמ׳ 2011
Red Leaf כתב/ה:
זו הודעה, שגורמת לי ללחוץ על המקלדת. מקש אחר מקש.

יש לך מספר אופציות, והבחירה ביניהן היא בעיקר פונקציה של זמן וכסף.
א) אם יש לך הרבה זמן - קנה מאיביי, אשמח לסייע לך בצ'אט כדי להבין איך עובדים עם האתר. כך תחסוך כסף, אך תאלץ להמתין כשבוע-שבועיים עד קבלת המוצר.
ב)ZAP או אתרי השוואת מחירים אחרים - אתה יכול להשוות מחירים של המוצר הנל בארץ, ולראות מה עלות הכבל עצמו, ואם יש כבל תואם שיענה על הצרכים שלך(ויעזור לך לחסוך עלויות). לעיתים, גם יתאפשר לך לראות את זמינות המוצר, ואז תוכל פשוט לאסוף אותו במקום ולחסוך זמן יקר.
ג)לך לפלאפון, או כל רשת אחרת שמתעסקת עם הכבל הנ"ל, ותבקש מהם אפשרות להשמש בכבל שלהם(ויש להם). תסביר להם את מצבך, אני בטוח שלא יהססו להרתם לעזרתך.
אבל גם אם יחליטו להיות מניאקים, תוכל לקנות את הכבל באופן מיידי.

בהצלחה.

רד אני יושב על איבי כבר חודשיים לצערי אין קניתי כבר 3 פלפונים כאלו לגבי זמינות המוצר בדקתי אפילו פנתי לחברת טליט האיטליה ומשם אולי אני הצליח לקבל קבל כזה תודה לכולם על העזרה
נעשה ונצליח
נולי
נולי • 2 בדצמ׳ 2011
הפניה לטליט נשמעת חכמה.

נסה לפרסם הודעה באתר אגורה-שם אנשים נפטרים ממה שלא צריך, ואתה הצד הצריך....אולי יצליח. גם אולי יד 2.כן יש שם גם מקום לפרסם למי שמחפש.

בהצלחה
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 2 בדצמ׳ 2011
אוהב לחשוב מחוץ לקופסא...

אני לא סגור על סוגי הקישוריות שיש לטלפון שלך, אבל...

אם יש תמיכה בבלו טופ תוכל להעביר את התמונות למכשיר סלולארי אחר (או ישירות למחשב ?)

אם יש לך תוכנית שמספקת לך אינטרנט, פשוט העלה את התמונות לרשת והורד אותם משם.

אם יש לך תוכנית כל שהיא , שלח את התמונות ב -MMS .

חיפשתי מפרט של הרכיבים האלקטרונים במכשיר, ואפילו את זה לא מצאתי...

-----------------
לא להאמין שמצאתי לך לקניה ברשת,
http://id.exporters.sg/showroom_item/106444/Original-8900-flex-cable-for-sale.html
זה הקבל שאתה צריך

ומצאתי לך אותו באי ביי קנדה
http://www.ebay.ca/itm/USB-DATA-CABLE-AUDIOVOX-8900-BLACK-/250943899167?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item3a6d6c061f#ht_3905wt_989

כאן נגמרים לי הרעיונות,
בהצלחה!