לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קהילה צריכה לעזור לאישה במצוקה

nomorenomore
לפני 13 שנים • 17 במאי 2011
nomorenomore • 17 במאי 2011
פוליאנה1 כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
חברה בואו נשים גבול, לכרות איברים, גם אם זה כתוב הכי יפה ומתמסר זה עדיין לא שפוי,
יגידו לכם את זה כל הסטודנטים לפסיכיאטריה שנה א', אפילו לפני שנה א' , כשהם באים להרשם הם כבר מבינים את זה.
גם אם זה בהסכמה, אין לזה קשר לבדס"מ.
בפעם הבאה הוא ינקר לה עין בכדי שהיא תזכור שהיא יפה ולא תצטרך מראות?
אמממה?
אני לא נורא לוקחת אותם ברצינות, כל התכתובת הזאת בינהם נראת לי כמו יופי של משחק מקדים, אם מישהו היה רואה את הודעות הסירור,המהממות לטעמי, שאני שולחת לצעצוע כל פעם שאני מתחרמנת עליו, איך אני לוקחת לו את הזין ומפחלצת אותו וממסמרת לקיר בסלון שאני אוכל להשוויץ לועד בית, היה מדבר על הבחירה והההתמסרות ואומר תכבדו את הבדס"מ שלהם?
אני המשחקים המקדימים שלי בניים עוד לא זקוקים לקהל, הם נהנים מהקהל, סבבה.
אחלה משחק מקדים, לכו על זה..

התגובות לנורית מגיעות לשיאים חדשים של גועל, אתם מגיבים לגופו של אדם ולא לתשובה.
XY מאמי סחטיין על הספין, מסירה את הכובע }{

הבעיה שמה שהולך ביניהם עבר את גבול ההודעות והפך למציאות - גילוח שיער הראש, שליחה לקנית סיגריות בערום ועוד.
בעיני זה ההבדל שבין פורפליי, כמו שאת קוראת לזה, לבין דברים אחרים, שאינם עולים בקנה אחד עם התנהגות נורמטיבית בחברה שאנחנו חיים בה...

גילוח ראש זאת זאת נורמה מקובלת, הרי אין חוק שאוסר על אישה להיות בעלת שיער ארוך.
בקשר לעירום, זו אכן עבירה על החוק, וזכותך, וזכות כל אחד ואחת להודיע לגורמים הרלוונטיים על הפרת חוק זה.
nomorenomore
nomorenomore • 17 במאי 2011
פוליאנה1 כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
חברה בואו נשים גבול, לכרות איברים, גם אם זה כתוב הכי יפה ומתמסר זה עדיין לא שפוי,
יגידו לכם את זה כל הסטודנטים לפסיכיאטריה שנה א', אפילו לפני שנה א' , כשהם באים להרשם הם כבר מבינים את זה.
גם אם זה בהסכמה, אין לזה קשר לבדס"מ.
בפעם הבאה הוא ינקר לה עין בכדי שהיא תזכור שהיא יפה ולא תצטרך מראות?
אמממה?
אני לא נורא לוקחת אותם ברצינות, כל התכתובת הזאת בינהם נראת לי כמו יופי של משחק מקדים, אם מישהו היה רואה את הודעות הסירור,המהממות לטעמי, שאני שולחת לצעצוע כל פעם שאני מתחרמנת עליו, איך אני לוקחת לו את הזין ומפחלצת אותו וממסמרת לקיר בסלון שאני אוכל להשוויץ לועד בית, היה מדבר על הבחירה והההתמסרות ואומר תכבדו את הבדס"מ שלהם?
אני המשחקים המקדימים שלי בניים עוד לא זקוקים לקהל, הם נהנים מהקהל, סבבה.
אחלה משחק מקדים, לכו על זה..

התגובות לנורית מגיעות לשיאים חדשים של גועל, אתם מגיבים לגופו של אדם ולא לתשובה.
XY מאמי סחטיין על הספין, מסירה את הכובע }{

הבעיה שמה שהולך ביניהם עבר את גבול ההודעות והפך למציאות - גילוח שיער הראש, שליחה לקנית סיגריות בערום ועוד.
בעיני זה ההבדל שבין פורפליי, כמו שאת קוראת לזה, לבין דברים אחרים, שאינם עולים בקנה אחד עם התנהגות נורמטיבית בחברה שאנחנו חיים בה...

פורסם בטעות פעמיים.
פייה{O}
פייה{O} • 17 במאי 2011
אין לי בעיה עם התנהגות לא נורמטיבית.
זה לא מפריע לי ולא פוגע בי כל עוד לא נכנסים למרחב הפרטי שלי וכל עוד זה לא מוביל להעמסה על מערכת הבריאות והרווחה מכספי המיסים שלי.

אבל כשאני רואה הרס עצמי והתעללות או סתם התנהגות פסיכית שנראה לי שתוביל למשהו רע -
אני מרגישה צורך להגיב.

(אגב, ככל הזכור לי לא דובר בלקנות סיגריות בעירום אלא בסך הכל עם פרצוף מכוסה שפיך. אישית לא היה אכפת לי גם לראות אנשים קונים סיגריות בעירום כל עוד הם לא מהווים מטרד ויזואלי, אבל זו רק אני).
נילי ונילי
נילי ונילי • 17 במאי 2011
גילי,

אני מכבדת את האהבה שלך ואת הבחירה שלך בו.
כל בחירה שאת בוחרת היא בחירה לגיטימית והיא רק שלך ואין לאף גולש בכלוב זכות להתערב בה.

עם זאת, הגבר שבחרת בו.. בואי נגיד שזה לא שכל הכלוב מתעסק בו רק כי אין לאף אחד פה משהו יותר טוב לעשות, אוקיי?

אני לא מנסה לערער על הבחירה שלך בו, אבל תוודאי שהבחירה שלך היא בחירה מודעת. הבחור צרה צרורה. הוא לא "ילד רע" שלא מבינים אותו, ולא טראבל מייקר חינני. הוא פשוט צרה צרורה. ואני, כרגיל, עם נורית בכל מילה.
walking dead
walking dead • 17 במאי 2011
לדעתי, האישה הזו צריכה להיות מספיק בוגרת כדי להימנע ממצוקה בעצמה, ואם היא נכנסת לזה בדעה צלולה וברצון מלא - זו זכותה המלאה (ואך ורק באחריותה). למרות הדעה הנפוצה מדי שנשלטות הן כנראה לא יותר מסמרטוט רצפה משומש היטב וחסר אישיות, הן לא. בכל רגע גילי יכולה לקום ולומר "עד כאן. אם אתה ממשיך לאתגר את ההתמסרות שלי אולי תיקח לך פסק זמן לשבת עם עצמך ולבדוק למה אתה כל כך חסר בטחון שאתה זקוק לבחינת גבולות מחודשת אחת לשבוע."

איני מחובבות מיסייה XY אך אין לי כל כוונה להתערב כאן.
זה שאני רואה בכוונה להטלת מום (בתקווה שבטי בום צודקת ולא מדובר בכוונה אמיתית) אקט מטופש ובניגוד מוחלט לתפיסתי שלי את עולם הבדס"מ עדיין לא נותן לי לגיטימציה "להתערב". מה שאני כן יכולה, וכל אחד יכול, זה להביע את דעתי בנושא, גם אם דעתי מנוגדת לדעת הרוב. כי זו המהות של דיון בפורום - לדעת שיהיו גם תגובות שליליות שלא בהכרח נאהב.
מUחדת
מUחדת • 17 במאי 2011
פרלין כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני מתחילה לחשוב שיש משהו בדבריו של גמד.

בחיי שגם אני.

מעניין אותי לדעת-
לו היה מישהו מפרסם תיאורים בבלוג על האופן שבו הוא נהנה להתעלל בחתולים,
לצורך העניין חתולים מתים שקול יללותיהם לא מגיע לשכנים, ונגיד אפילו שבהסכמת
הבעלים הקודמים של גורי החתולים-
הייתם מגיבים באותה נינוחות אירופאית ובגישת ה"קבל את השונה ממך ואל תתערב"?

כמו פייה- גם אני חושבת שכשאתה פורס נתחים מהבשר של חייך, לכאורה,
מול אחרים ולא בד' אמות- זה יהיה מאוד נאיבי מצדך לצפות למאה אחוז חיבוק קהילתי.
למען האמת וכמו בטי, גם אני חושבת שהם משתמשים בנו כקהל לפור-פליי שלהם.

להבדיל מהגמד- גילי לא איימה פיזית על איש. לא קראתי תיאור על סכין קומנדו בה היא תעשה שימוש.

אם אתה הולך לישון בלילה עם סכינים-
אל תתפלא שאתה מתעורר בבוקר ומגלה על הירך שלך חתכים.

ודי לחכימא.
טעימה אוהבת

עד כדי כך?

טעימה אוהבת • 17 במאי 2011
ידוע שבכתיבה יש העצמה והגזמה של המציאות.
מי שנהנה שיקרא אותם
מי שאוהב שיאונן על מילותיהם
אבל ראבק
אל תיקחו את מילותיהם בכזו רצינות עד כדי להוציא אזהרה רשמית או לפתח דיון של כמה עמודים עליהם.
אתם רק משרתים להם את הרייטינג וזה מה שהוא ואולי גם היא מחפשים!
ג'וני מאר

אני בעדך גילי

ג'וני מאר • 17 במאי 2011
אני חושב שזכותך ואפילו חובתך להוכיח את התמסרותך ונאמנותך לדונך. ככה צריך להיות וכל מי שיוצא נגדך פשוט לא מבין כלום מהחיים שלו.
חבל לי רק שלא התייחסת ברצינות להצעה שלי להוריד את הדגדגן שלך. זו ההתמסרות האולטימטיבית בעיני, את יכולה באותה הזדמנות להוריד גם את התוספתן ולבקש ממנו שיביא לך גלידה).