ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מושמצים בע"מ

walking dead
לפני 13 שנים • 9 בנוב׳ 2010
walking dead • 9 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
נו, אני במתח. לקחת את הבנות שלך לארוחת ערב אצל מאסטר אור? scratchead.gif

עד כמה צריכה להיות האם בישראל (כפי שרשום בפרופילך) מכוערת כדי לרמוז על משהו כזה?

ובכלל מעולם לא ראיתי אותך מגיבה. לרוב את צצה בבלוגים בהם לא ראיתי אותך מעולם קודם כדי להפליץ משהו פוגעני. אנשים מאושרים (כפי שכתוב בפרופיל שלך) ניחנים בנחמדותם.

.

אתה שוב שיכור? אם לא, אולי כדאי שתשתה קצת ותקרא שוב את דבריי. ואם בכל זאת אתה לא מבין (כי יש לך כשרון מעורר קנאה להבין בדיוק ההפך דברים) אז תעשה משהו מועיל עם הזמן שלך במקום לעקוב אחרי ואחרי התגובות שלי. מישהו עוד יחשוב שאתה מחבב אותי.

לפני שאתה מעז בכלל להעיר לאנשים, כדאי שתסתכל במראה היטב.
walking dead
walking dead • 9 בנוב׳ 2010
מיוחדת יקירתי המחוברת מאוד, אפשר הרי כבר בקלות לראות לאן יתפתח השרשור הזה. באיזשהו שלב הוודקה ממש תעלה לו לראש והוא יאשים אותנו בפשעים נגד אנשים שאנחנו אפילו לא מכירות, יתעצבן מההאשמות שהוא עצמו המציא, יאיים עלינו ברצח ויתחנן לכלובי שימחק את ההודעות כדי שלא נפנה הלאה עם האיומים האלו.

מרגש, נכון?
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2010
mia walles כתב/ה:

...והמסקנה המתבקשת הייתה שהקריטריון הראשי לכניסתן של נשים אל 'המעגל' הוא שם או כינוי המתחלים באות א'....

אז הנה שני דברים משותפים לבעל המקום ולנשיא המדינה לשעבר:
א. חשד / הרשעה בעבירות מין.
ב. אובססיה לשם א'.

אולי שיפרוש ובמקומו יתחיל שמעון פרס לנהל את המקום ?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 9 בנוב׳ 2010
רצסיבי כתב/ה:
mia walles כתב/ה:

...והמסקנה המתבקשת הייתה שהקריטריון הראשי לכניסתן של נשים אל 'המעגל' הוא שם או כינוי המתחלים באות א'....

אז הנה שני דברים משותפים לבעל המקום ולנשיא המדינה לשעבר:
א. חשד / הרשעה בעבירות מין.
ב. אובססיה לשם א'.

אולי שיפרוש ובמקומו יתחיל שמעון פרס לנהל את המקום ?

אין עליך (:
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 9 בנוב׳ 2010
אני באמת לא מבין, למה אנחנו כקהילה, לא מחליטים פשוט לא לדון בפדופיל הזה?

למה לא לבקש מכלובי (ואני בטוח שהוא יסכים ברצון) שכל שרשור שנפתח עם האזכור של המשוקץ הזה, ימחק לאלתר?
הוא לא חלק מאיתנו, הוא לא עושה BDSM (הוא יכול לקשור גם כלבים, זה לא הופך אותו לדום) הוא לא מעניין אותו לא הוא ולא עדת העצובים שלו שמחפשים חיזוקים בגלל אומללותם.

מהלך כזה ימנע ריבים מיותרים, עצבים, וניסיונות חוזרים שלו לנסות להיכנס חזרה לקהילה ויתרה על כך ימנע כל אזכור של האפס הזה במחוזותינו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 9 בנוב׳ 2010
TV_Eye כתב/ה:
אני באמת לא מבין, למה אנחנו כקהילה, לא מחליטים פשוט לא לדון בפדופיל הזה?

למה לא לבקש מכלובי (ואני בטוח שהוא יסכים ברצון) שכל שרשור שנפתח עם האזכור של המשוקץ הזה, ימחק לאלתר?
הוא לא חלק מאיתנו, הוא לא עושה BDSM (הוא יכול לקשור גם כלבים, זה לא הופך אותו לדום) הוא לא מעניין אותו לא הוא ולא עדת העצובים שלו שמחפשים חיזוקים בגלל אומללותם.

מהלך כזה ימנע ריבים מיותרים, עצבים, וניסיונות חוזרים שלו לנסות להיכנס חזרה לקהילה ויתרה על כך ימנע כל אזכור של האפס הזה במחוזותינו.

icon_smile.gif)))))))))

אתה צוחק, נכון?

מה האזכור שלו מפריע?
אנחנו מאזכרים וכותבים בכלוב על מגוון כל כך רחב של נושאים,
ההגבלה היחידה היא פוליטיקה, האמת.

אתה בעצם מציע שכלובי יכתוב בכללים: אין לדבר על פוליטיקה ועל מאסטר אור בכלוב?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 בנוב׳ 2010
free spirit כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
נו, אני במתח. לקחת את הבנות שלך לארוחת ערב אצל מאסטר אור? scratchead.gif

עד כמה צריכה להיות האם בישראל (כפי שרשום בפרופילך) מכוערת כדי לרמוז על משהו כזה?

ובכלל מעולם לא ראיתי אותך מגיבה. לרוב את צצה בבלוגים בהם לא ראיתי אותך מעולם קודם כדי להפליץ משהו פוגעני. אנשים מאושרים (כפי שכתוב בפרופיל שלך) ניחנים בנחמדותם.

.

אתה שוב שיכור? .

ברור
כי רק שיכורים על הגבול מאפשרים לך לכתוב את זיוני המוח שלך בכלוב. לו הייתי מפוכח, אלוהים יודע מה היה קורה. דפוקה עם דיפלומה. תגידי, אם את כל כך מאושרת ולא מאופיינת ואפילו יש לך ולד, למה את מחפשת זיונים בכלוב? הכוס התרחב לא מספיק כשהשרצת?
ואגב. הגיע הזמן להפסיק להיות נחמד. למה שבגלל זונות כמוך, נפיחה חופשיה, דווקא אני צריך למדוד מילים? מי את אם לא שמנה ממורמרמרת תורנית?

בגדול, אני צריך ללכת,אז תהנו בלעדיי. יאללה בלגן.

LOL
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 9 בנוב׳ 2010
וואללה.

כשקראתי את השירשור שנפתח, שיפשפתי עיני במרץ רב כלא מאמין. או אז הייתה פאוזה, מוזרה גם.
אני, ישבתי לי בחדר הצפייה למעלה, כאחד משני הזקנים של החבובות, והמתנתי בסבלנות של בדואי, שהשירשור יתפתח לפני שאגיב כהרגלי מאז ומעולם, בנושא המדובר.

בכאב רב, ראיתי את שקרה בין כמה מהכותבים המוכשרים בכלוב, שאני חובב לקרוא, מקדמא דנה. אני ממש רוצה לבקש מכם הניצים, כורע על ברכיי ומתחנן, עזבו את השירשור הזה, ולכו תסגרו את העניינים שלכם במקום אחר. אני ממליץ בחום, לא על גבי הפורומים. לא יפה ככה, לא יפה מה שקרה פה, וצדיקים בסדום לא מצאתי. אמרה לי פעם מישהי, שכדי להיות רשע צריך להיות חכם, ושניכם (ולא רק) חכמים בעיני, ולא רק שכך, אף רהוטים וכותבים להפליא.

באימ'שלכם, קישטה מפה.

אני, אשב לי פה בשקט וסבלנות, ולא רק אני, ולא אסכים, כפי שאף פעם לא הסכמתי, לתת לשירשור כזה לקרות, מבלי שיהיה פה ברור לכל קורא, שמה שקורה בממלכת החושך האפלה ההיא, הוא הרבה יותר גרוע מאונס שבו הוא הואשם, הרבה יותר גרוע מהפדופיליה שבה הוא הואשם. מבלי לזלזל באלה. כתמיד אציג את התמונה באופן מאוזן, וראוי, כדי שמי שטועה לחשוב שהכל שם זה טוב בכלל, יעמוד על טעותו.

וייתכן שיעמדו מולי כותבים מוכשרים ממני, כמו כאלה שכבר הופיעו פה, ויתנסחו באופן ספרותי להפליא, הרבה יותר ממה שאני יודע בכלל. ויתקפו את שיש לי לומר. אבל זה לא מזיז לי את קצה הביצה הימנית, ואני מקווה שלא רק שלי. כי הנושא שעלה פה חשוב מדי. כי כתיבה רהוטה אין בה כדי לעשות אותה צודקת יותר, מאז ומעולם.

ראיתי שם מספיק כאלה שנפשם דיממה באופן כזה שאני לא מתכוון לעמוד מן הצד, ולאפשר לזה לקרות. ושום ניסוחים ספרותיים אלה ואחרים, וכותבים מהשורה הראשונה, לא יוכלו לעצור אותי מלשכנע את הקוראים פה, שברכה לא תצא משם, בלשון המעטה.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 9 בנוב׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:

מUחדת יקרה
די, חאלס!
את כותבת נהדר ובצורה מאוד אינטיליגנטית שמצביע על אישיות אצילה אבל חבל שאת הורסת את הרושם הראשוני הטוב הזה כל כך מהר.
את גררת את הגמד, הגמד גרר אותך, תפתחו גראז' וסגרו עניין.
השרשור הזה נגוע באנרגיות שלילות בעצם הוויותו ותפסיקו שניכם לשתף עם זה פעולה, כי בזה אתם משרתים גם את הצורך של לבנת בהבערת פרווקציות וגם הצורך של מאסטר אור בפרסום. שתי מטרות לא כל כך קדושות,אם תשאלו אותי.
תנו לשרשור הזה למות , בכבוד זה כבר לא יהיה, אבל לפחות אל תקפיצו אותו מחדש.
חבל,דווקא החזקתי משניכם עד עכשיו ...אז בואו נייחס את מה שאמרתם פה לרגע של חולשה ונשכח לכם הכל, its a deal?

בחרתי לצטט כאן את התגובה היחידה שלדעתי היתה ראויה מזה מס' דפים.

מUחדת אהובתי, אליפל יקירי
עם כל אהבתי הרבה לשניכם (ואתם יודעים שאני אוהבת את שניכם)
הורדתם את השרשור הזה לאשפתות שכבר מזמן לא נראו כמותם כאן.

הגיע הזמן שגם אם אתם לא מכבדים זה את זה,
תכבדו לפחות את פותחת השרשור הזה בזכות לאמר את דבריה, גם אם אתם לא מסכימים איתם.

את המריבות שלכם קחו למקום אחר.

תודה ושלום
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 9 בנוב׳ 2010
ליבנת, עכשיו תמשיכי בבקשה, כי זה חשוב. את כותבת באופן מקסים וספרותי ונעים לי לקרוא אותך. ואחרי שתסיימי תרימי דגל בבקשה, כדי שאוכל בנימוס ובאופן ראוי, להעמיד אותך (ולא רק) על טעותך. גם אני טעיתי שם פעם, וחשבתי טובות, והתבדיתי.