בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז איך זה עובד?

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 26 באוק׳ 2010
Brave Dwarf • 26 באוק׳ 2010
סליחה, אני אוסיף עוד משהו.
לפי הגרסא הזאת ההומואים והלסביות מכחישים את עובדת היותם בי סקסואלים. הם מדחיקים בעצמם את משיכתם למין השני. לא נשמע לך מעט... מוזר?
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 26 באוק׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אפצ'י.
אתה באמת חושב שלא עומד לי כשהיא צועקת עלי "על ארבע!" ומצליפה בי בשוט בגלל איזהו חשש על איזוהי תדמית שאיזה מישהו המציא?
ונתתי דוגמא אחרת. זה כמו הומוסקסואליות. לא עומד לי על גבר ולא משנה כמה נשלט עדין ומתוק הוא יהיה. בדקתי את זה. נו לא עומד. אני צועק עליו - קום יא מנייאק. אבל הוא כלום. שוכב אפילו לא מצמץ בעינו אחת. דביל.

ולמה "משהו שהם לא"? מעולם לא הכרת אנשים שהרגש שהם משרים עליך הוא קבוע, עקבי ולא משתנה? הנה, המורה שלי, חנה, אני פגשתי אותה לפני מספר שנים במקרה, נשבע לך שמיד התחלתי לחפש תירוצים למה לא הכנתי שיעורי בית, מזל שיש לי חתול ויכולתי להפיל את הכל עליו אחרת....

קיימים אנשים מאושרים בעולם שהמיניות שלהם גמישה יותר, פתוחה יותר (כפי שאופק בחרה להגדיר) וכד' וישנם אנשים מקובעים יותר, פחות רחבים מבחינה מינית. זאת נטייה. בדיוק וכפי שקיימים בי סקסואלים הומואים לסביות וסטרייטים. אז מה? כל סטרייט הוא הומו מודחק? כל סטרייטית היא לסבית בהכחשה? לא עומד לה. טוב... נו... לא בא לה אוקיי? (-:

סבבה, אני מקבל נטייה, אבל בניגוד להומו/סטרייט לרוב האנשים אין נטייה בדסמית מכרעת לכאן או לכאן (ברמה שלא יעמוד להם). בוודאי לא הייתי מגדיר את הרוב בתור הדפוקים והלא אמיתיים, ולא הייתי מנסה להסביר אותם, כי הטבעי לא זקוק להסבר.
בהקשר ההומו/לסבי, אנחנו דיברנו על מצב שבו סטרייט מוצהר *מעוניין* בחוויה הומוסקסואלית - לו הייתי קורא מודחק. לגבי השאר, אני חושב שהרוב יוכלו לתפקד עם בני אותו מין ושרוב העקבות הן חברתיות. אבל שוב, אני חושב שיש נטייה הרבה יותר חזקה בתחום הזה מאשר בסקאלה שבין שולט ונשלט, כי כולנו נולדים עם צרכים (לכן אנו נשלטים) אבל לא כולנו נולדים עם צרכיים הומוסקסואלייים.

המורה משרה עליך משהו קבוע כי אין בינכם אינטימיות, לא שברת דיסטנס איתה. אם תזיין אותה, אני מבטיח שלא תחשוב על שיעורי הבית בפעם הבאה שתפגוש אותה.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 26 באוק׳ 2010
תוציאו לרגע את הויכוח מהרמה המינית (כן או לא יעמוד).
אני לא מסוגל ליהנות מלשלוט באחרים, ולא רק ברמה המינית (חשק מיני), אלא גם בכל רמה אחרת (לא מחייך אותי, לא מעצים אותי, לא זה ולא אחרת).
אם הייתי יכול להיות בשני הצדדים, זה היה יותר משחק בעיניי, ופחות משהו שאני מסוגל להעמיק בו.

חלק מהעניין, בעיניי, הוא שמדובר בצורך. לי יש צורך להישלט, מפעם לפעם לכל הפחות.
אין לי צורך כזה בנוגע ללשלוט על אחרים. זו עובדת חיים מבחינתי, לא דיעה או רצון.
בזה אולי שונה אוכלוסיית הסטגנטיבים מאוכלוסיית המתחלפים.
הראשונים פועלים גם מתוך צורך מסוים, והאחרונים מתוך הנאה גרידא.

ואולי הסיבה היא אינדיבידואלית, ומשתנה מכל אחד ואחד.
אני לא מתיימר לדעת מה הכלל ואם יש כלל כזה בכלל.
אבל מה שבטוח, אין כאן אמיתות מוחלטות ואין רמאים או מזויפים, מחד, ואמיתיים או מורי הדרך הנכונה מצד שני.
כל אחד לפי הנאותיו יחיה.
אמן.
Brave Dwarf
Cauchy כתב/ה:

סבבה, אני מקבל נטייה, אבל בניגוד להומו/סטרייט לרוב האנשים אין נטייה בדסמית מכרעת לכאן או לכאן (ברמה שלא יעמוד להם). בוודאי לא הייתי מגדיר את הרוב בתור הדפוקים והלא אמיתיים, ולא הייתי מנסה להסביר אותם, כי הטבעי לא זקוק להסבר.
בהקשר ההומו/לסבי, אנחנו דיברנו על מצב שבו סטרייט מוצהר *מעוניין* בחוויה הומוסקסואלית - לו הייתי קורא מודחק. לגבי השאר, אני חושב שהרוב יוכלו לתפקד עם בני אותו מין ושרוב העקבות הן חברתיות. אבל שוב, אני חושב שיש נטייה הרבה יותר חזקה בתחום הזה מאשר בסקאלה שבין שולט ונשלט, כי כולנו נולדים עם צרכים (לכן אנו נשלטים) אבל לא כולנו נולדים עם צרכיים הומוסקסואלייים.

המורה משרה עליך משהו קבוע כי אין בינכם אינטימיות, לא שברת דיסטנס איתה. אם תזיין אותה, אני מבטיח שלא תחשוב על שיעורי הבית בפעם הבאה שתפגוש אותה.

שאני אגיב לך מתישהו! שאני... (-:
אתה נורמאלי להציע יחסים אינטימיים ביני לבין המורה חנה? אתה יודע איזה משקפיים היא עונדת על אפה? בגודל חלונות של גורדי שחקים ובעובי של תחתית בקבוק! זאת לא מורה חנה, זאת שפירית! (הולך לחפש זכוכית מגדלת. מישהו כאן התכווץ).

לא יודע, אפצ'י. אני מאוד רציני לגבי זה. וניסיתי הכל. אני מאוד מיני באופי שלי ובכלל טיפוס שאוכל הכל, שותה הכל, אוהב הכל והלוואי ויכולתי לזיין הכל. אבל לא. זה לא הולך. וזה לא הולך לא במוח. כי גם אם הקופסא מעט דפוקה, בצד הזה הכל בסדר. לא מגעיל אותי, לא מפחיד אותי, לא משפיל אותי. כן מרתק, כן מעניין, כן מסתורי, כן מלהיב (עובדה שאני משתתף כאן בכל הפורומים וכשאוזר אומץ אז שואל המון שאלות. פוג, שיחייה, פעם היה משיב לי עליהן). בראש עומד לי אבל במכנסיים לא. רוצה לדעת, אבל דבר אינו מושך אותי להיות חלק מזה.

להיות נשלט זה הלך רוח. זה הרי לא סתם לשכב על הגב בזמן שהשולט עושה את כל העבודה. קיימת תגובה מסויימת שהיא תוצר ישיר של ההנאה המופקת מהמצב הנתון. מישהו שאין בו את זה, שלא יכול להנות מכאב, השפלה, ומכל מה שכרוך בלהיות נשלט, לא יתפקד. ואני אפילו לא מתחיל לדבר על מערכת יחסים 24/7 שם הכניעה צריכה לזרום בורידים של הנשלט שזה בכלל איזה פלא שאיני מסוגל להבין. נשלט, כאשר אינו מממש את הנשלטות שלו, סובל. אני מניח שבאותו אופן בו אני סבלתי במשך ארבעה חודשים במהלכם נפגשתי עם נערה ונילית שלמרות שהייתה מושלמת, יצאתי ממנה בשן ועין בגלל הדיכוי העצמי בו כלאתי אותי. כך שלו היתה בי הנשלטוּת, אני בטוח שהייתי מרגיש אותה היטב.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 26 באוק׳ 2010
רצסיבי כתב/ה:
תוציאו לרגע את הויכוח מהרמה המינית (כן או לא יעמוד).
אני לא מסוגל ליהנות מלשלוט באחרים, ולא רק ברמה המינית (חשק מיני), אלא גם בכל רמה אחרת (לא מחייך אותי, לא מעצים אותי, לא זה ולא אחרת).
אם הייתי יכול להיות בשני הצדדים, זה היה יותר משחק בעיניי, ופחות משהו שאני מסוגל להעמיק בו.

חלק מהעניין, בעיניי, הוא שמדובר בצורך. לי יש צורך להישלט, מפעם לפעם לכל הפחות.
אין לי צורך כזה בנוגע ללשלוט על אחרים. זו עובדת חיים מבחינתי, לא דיעה או רצון.
בזה אולי שונה אוכלוסיית הסטגנטיבים מאוכלוסיית המתחלפים.
הראשונים פועלים גם מתוך צורך מסוים, והאחרונים מתוך הנאה גרידא.

ואולי הסיבה היא אינדיבידואלית, ומשתנה מכל אחד ואחד.
אני לא מתיימר לדעת מה הכלל ואם יש כלל כזה בכלל.
אבל מה שבטוח, אין כאן אמיתות מוחלטות ואין רמאים או מזויפים, מחד, ואמיתיים או מורי הדרך הנכונה מצד שני.
כל אחד לפי הנאותיו יחיה.
אמן.

לפעמים אנשים שיכולים להנות ממקום של הנאה גרידא,ולא בהכרח חייבים להנות מתוך מקום של צורך ,פשוט קצת יותר אלסטיים נפשית.
תחשוב שאיפה שהוא כאן לפעמים אתה שולט בצורך ולא הוא בך.
נמשיל את זה לעולם פשוט.
מעשנים כרוניים,שקמים כול בוקר וחייבים סיגריה,נהנים מתוך מקום של לממש צורך.
(שדרך אגב הם יצרו במקור לעצמם )
לעומת זאת אנשים שמעשנים פעם ב יכולים להרשות לעמך מתוך מקום של נטו הנאה .
אותו הדבר גם בענייני אלכוהול ,עורכיי קניות כרוניים וכו.
כמו בכל בחיים יש את הגבול שבו דברים מענגים הופכים להתמכרות בין אם היא תודעית,נפשית רגשית או מנטאלית,ויחד אם זאת זה עדיין תהליך אישי ,לפעמים ארוך יותר ולפעמים ארוך פחות .

ואם כך מי אנחנו באמת ,צורכים כרוניים של צורך=התמכרות מסוימת,או יונקיי ההנאות מהחיים?icon_smile.gif
שאלה קשה במיוחד לאלו שמלך התחילה חסר גמישות פתיחות ואלסטיות, ומרגישים צורך לתייג הכול לימין ושמאל.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 26 באוק׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

שאני אגיב לך מתישהו! שאני... (-:
אתה נורמאלי להציע יחסים אינטימיים ביני לבין המורה חנה? אתה יודע איזה משקפיים היא עונדת על אפה? בגודל חלונות של גורדי שחקים ובעובי של תחתית בקבוק! זאת לא מורה חנה, זאת שפירית! (הולך לחפש זכוכית מגדלת. מישהו כאן התכווץ).

לא יודע, אפצ'י. אני מאוד רציני לגבי זה. וניסיתי הכל. אני מאוד מיני באופי שלי ובכלל טיפוס שאוכל הכל, שותה הכל, אוהב הכל והלוואי ויכולתי לזיין הכל. אבל לא. זה לא הולך. וזה לא הולך לא במוח. כי גם אם הקופסא מעט דפוקה, בצד הזה הכל בסדר. לא מגעיל אותי, לא מפחיד אותי, לא משפיל אותי. כן מרתק, כן מעניין, כן מסתורי, כן מלהיב (עובדה שאני משתתף כאן בכל הפורומים וכשאוזר אומץ אז שואל המון שאלות. פוג, שיחייה, פעם היה משיב לי עליהן). בראש עומד לי אבל במכנסיים לא. רוצה לדעת, אבל דבר אינו מושך אותי להיות חלק מזה.

להיות נשלט זה הלך רוח. זה הרי לא סתם לשכב על הגב בזמן שהשולט עושה את כל העבודה. קיימת תגובה מסויימת שהיא תוצר ישיר של ההנאה המופקת מהמצב הנתון. מישהו שאין בו את זה, שלא יכול להנות מכאב, השפלה, ומכל מה שכרוך בלהיות נשלט, לא יתפקד. ואני אפילו לא מתחיל לדבר על מערכת יחסים 24/7 שם הכניעה צריכה לזרום בורידים של הנשלט שזה בכלל איזה פלא שאיני מסוגל להבין. נשלט, כאשר אינו מממש את הנשלטות שלו, סובל. אני מניח שבאותו אופן בו אני סבלתי במשך ארבעה חודשים במהלכם נפגשתי עם נערה ונילית שלמרות שהייתה מושלמת, יצאתי ממנה בשן ועין בגלל הדיכוי העצמי בו כלאתי אותי. כך שלו היתה בי הנשלטוּת, אני בטוח שהייתי מרגיש אותה היטב.

אני לא יכול לדעת מה עובר אצלך בראש. אני יודע אבל שהרבה בנות גם אומרת שהן לא יכולות להתחבר לכאב והשפלה... בהתחלה (:

אני חושב שאלה כיוונים שאדם מתפתח אליהם, ואתה לא ילד, ואני לא חושב שתשנה את הצרכים שלך או אורח החיים שלך בעקבות נשלט או שניים שיסבירו לך איך זה. אני חושב שאת התצורך להשלט אנשים דומיננטים מקבלים בדרכים אחרות (למשל -תלות האגו בנשלטת, הרי בכמה מילים רעות היא יכולה לנפץ אותך, יש להן את הכוח הזה)
Brave Dwarf
Cauchy כתב/ה:

אני לא יכול לדעת מה עובר אצלך בראש. אני יודע אבל שהרבה בנות גם אומרת שהן לא יכולות להתחבר לכאב והשפלה... בהתחלה (:

אני חושב שאלה כיוונים שאדם מתפתח אליהם, ואתה לא ילד, ואני לא חושב שתשנה את הצרכים שלך או אורח החיים שלך בעקבות נשלט או שניים שיסבירו לך איך זה. אני חושב שאת הצורך להשלט אנשים דומיננטים מקבלים בדרכים אחרות (למשל -תלות האגו בנשלטת, הרי בכמה מילים רעות היא יכולה לנפץ אותך, יש להן את הכוח הזה)

אחת "היא" ספציפית יכולה גם להרוג. אבל זה יהפוך אותי למת ולא לנשלט.
לגבי כאלו שטוענות שאינן מתחברות להשפלה וכאב, מעולם לא נשארתי לבדוק ולכן לא יודע אם אחרי שאומרות, משתנות. אך אין זה קשור ל"צורך", כפי שרצסיבי כינה אותו, להכנע. הצורך להכנע או קיים או לא. ולפעמים, אצל המאושרים, קיים הצורך גם להכנע וגם לשלוט. ואני מקנא.

בקיצור, קושי (יש לי בעיה עם השם שלך בעברית, אני מכיר איזו שפה בה פירושה של המילה "קושי" משהו מאוד לא מחמיא), אני מאמין שבחירתו של הצד במתרס בד"סמי קשורה בנטייה מינית+מבנה של אופי ולכן, למרות שלפעמים אולי אכן זה קשור להכחשה ולאיזו תדמית מטופשת שאנשים יוצרים לעצמם, לרוב, בסופו של דבר, מי שבוחר בצד מסויים, עושה זאת כי כך בנויה המיניות שלו ולא מסיבות אחרות.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 26 באוק׳ 2010
אני מצטער להיות משבית השמחה, אבל לאחר שחפרתי רבות ולמדתי, אני יכול לומר לכם, שפשוט יש כאלה שלא יכולים להתחלף.

יש אמנם הרבה שפשוט חוששים, יש כאלה שאפילו יש להם פנטזיה כזו, אבל אפילו נתקלתי בכאלה שאין להם פנטזיה כזו, אבל הם זרמו לשם תוך כדי , יש שנהנו, ויש שלא.

אני בהחלט יכול להתחבר למקום שיש כאלה שהם לגמרי בצד אחד של הסקלה השולט/נשלט וממש לא עולה בדעתם ללכת לכיוון השני.

הייתי אומר שכמו בעקומה הגאוסיאנית, נדירים המקרים של 100% של משהו אחד. רובם נמצאים באמצע. ומועטים בקצוות.

אלא מה, שברגע שיש לך מעל איזה סף של שולט או נשלט, נגיד 80% לא עולה בדעתך להיות בצד השני.

אני גם מאמין, שיש רגעים בחיים שמשנים את הנטייה. יש תקופות שמדד השולטות, אם אפשר לקרוא לו ככה, עומד על 80%, ולאחר זמן יורד ל- נגיד 60%. או אז אתה במקום שיכול להתחלף. יש איזה סף, שמעליו אתה פשוט לא רוצה, לא חושק, לא מעניין בכלל.

לדעתי זו לא שאלה של גמישות נפשית, זו לא שאלה של חוסר ערך (מי ישמע), זה פשוט שאלה של מצב. אני לגמרי מאמין לכאלה שאומרים, לא עולה בדעתי. אין בכך כדי להוריד מערכם במיל, בעיני לפחות. אין בכך לומר שהם רדופי אגו, או חסרי גמישות נפשית. הם פשוט במקום שזה לא מעניין אותם, או מגרה אותם בכלל.

ויש כאלה שאחרת, הם שם באמצע איפשהו. אין בכך להעיד על מידת הבדסמיות שלהם, הם יכולים להיות מאד בדסמים, ולא משחקים כנאמר. מדד הבדסמיות הוא אורתוגונלי בכלל, כלומר בציר מדידה אחר.

יש מתחלפים, ואני מכיר פה ושם שהם הרבה יותר בדסמים מהרבה שולטים או נשלטים מונוכרומטים. זה פשוט נושא מקביל, כמו למשל מדד ההומו סקסואליות.

לדעתי, מה שהכי חשוב, מבלי להתפס לשיפוטיות או ערכיות, או להיות כבדים מדי, זה להנות ממה שאנחנו עושים.

יאללה בלאגן.
צ'יטה​(שולט)
לפני 13 שנים • 27 באוק׳ 2010
צ'יטה​(שולט) • 27 באוק׳ 2010
שירשור מצחיק מהימים שהיו מעטים מאד מוגדרים כמתחלפים, ולשאת תפקיד כזה היה כמעט בגדר אות קלון.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13292
מישלי
לפני 13 שנים • 27 באוק׳ 2010

כמו בחיים...

מישלי • 27 באוק׳ 2010
זה תלוי מול מי עומדים ! (או כורעים)

יש אנשים או תפקידים שאת סמכותם ומרותם אנחנו מקבלים באופן טבעי (הורה, בוס, אדון שוטר/שופט/פקיד מס הכנסה), ויש כאלה, שעליהם אנחנו משליטים את מרותנו בטבעיות (הילדים שלנו למשל).

יש מספר קטן (מאד) של אנשים שמולם אני רוצה לשחרר את השליטה, להתמסר, להיות מובלת (וגם עושה את זה).
יש אנשים אחרים (הרוב) שמולם הדומיננטיות הטבעית שלי באה לידי ביטוי.
ומכיוון ששליטה היא נרטיב חיי ואינה קשורה רק לבדס"מ, אז תשובתי מתייחסת לכל התחומים והרבדים.

סליחה שלא קראתי את כל התגובות ואולי אני חוזרת על דברים שמישהו אחר כבר כתב...