סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקה במהלך סקס

Beta Male
לפני 13 שנים • 23 במאי 2010
Beta Male • 23 במאי 2010
תגידו,יש שם לחניקה בבדסמ? ואני לא מדבר על מומיפיקציה.זה לא ממש חניקה
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
little pet כתב/ה:
תגידו,יש שם לחניקה בבדסמ? ואני לא מדבר על מומיפיקציה.זה לא ממש חניקה
זה די לא מאפשר לנשוא לנשום, אני מניחה שגם זה משהו. מצד שני, יכול להיות שהעובדה שהנחנט היה מת עוד קודם קשורה לעניין?
Master Bruce
Master Bruce • 23 במאי 2010
LOL

RIR, את מלכה, אין לי מילים אחרות.
Beta Male
Beta Male • 23 במאי 2010
ריר,את רואה שכשאת רוצה את מסוגלת לכתוב פחות מ-45 שורות?
galit23a
לפני 13 שנים • 24 במאי 2010

תודה לריר ומנרווה....

galit23a • 24 במאי 2010
תודה לריר מינרווה וכל המגיבים.

ריר, הפטנט שאת מציעה לעצור בעצמי את הנשימה בסדר גמור, אבל זה סימולציה. זאת אומרת זה לא הדבר האמיתי. אבל בסדר, רציתי מתוך סקרנות כנראה לחוות את הדבר האמיתי, אבל זה כנראה בלתי אפשרי, כי ממה שניסינו, גם הוא אגב אתעקש שכל מה שאני רוצה שיעשה לי קודם אני מנסה עליו, והגענו למסקנה שבלתי אפשרי באמת לחנוק ולעצור את האויר לגמרי.

אז לא נורא שפנטזיה שיש לגביה סקרנות נשארת בגדר פנטזיה לא מוגשמת, ממש לא נורא icon_razz.gif
Master Bruce

Re: תודה לריר ומנרווה....

Master Bruce • 24 במאי 2010
galit23a כתב/ה:
תודה לריר מינרווה וכל המגיבים.

ריר, הפטנט שאת מציעה לעצור בעצמי את הנשימה בסדר גמור, אבל זה סימולציה. זאת אומרת זה לא הדבר האמיתי. אבל בסדר, רציתי מתוך סקרנות כנראה לחוות את הדבר האמיתי, אבל זה כנראה בלתי אפשרי, כי ממה שניסינו, גם הוא אגב אתעקש שכל מה שאני רוצה שיעשה לי קודם אני מנסה עליו, והגענו למסקנה שבלתי אפשרי באמת לחנוק ולעצור את האויר לגמרי.

אז לא נורא שפנטזיה שיש לגביה סקרנות נשארת בגדר פנטזיה לא מוגשמת, ממש לא נורא icon_razz.gif

LOL
יש הרבה פנטזיות שטוב שישארו בגדר פנטזיה.
בשביל דברים כאלו יש פורנו.
galit23a

שניטופר, מה אני אגיד, כל הכבוד על הזהירות ורגש האחריות,...

galit23a • 24 במאי 2010
שניטופר, מה אני אגיד, כל הכבוד על הזהירות ורגש האחריות שאתה מבטא כאן , זה ממש נראה לי נכון ויפה .

באופן כללי כללי כשמדובר על הנושא הזה בטח ובטח שצריך להזהיר בכל לשון.

אבל במקרה הספציפי שלי ומהכרות של עם מי ניסיתי ואולי וכנראה שאשתובב ואנסה שוב, אני פשוט יודעת שלא יקרה שום דבר שאינו בסדר, אני פשוט בטוחה לגמרי.

תשמע, זה כמו בנהיגה, כל נהג חדש כשהוא נוהג בהתחלה לבד יכול לעשות שטויות ואפילו כמעט תאונה, אבל בסוף כולם נוסעים והחששות חולפים והכל בסדר. אז אולי מה? נוריד את כל הרכבים מהכביש?

אבל טוב שבמובן ובאופן הכללי אתה מזהיר, כי במצבים מסויימים יכול להיות אולי למשחקים האלה איזה פוטנציאל פוטנציאל קצת מסוכן.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: שניטופר, מה אני אגיד, כל הכבוד על הזהירות ורגש האחריות,.

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 במאי 2010
galit23a כתב/ה:
שניטופר, מה אני אגיד, כל הכבוד על הזהירות ורגש האחריות שאתה מבטא כאן , זה ממש נראה לי נכון ויפה .

באופן כללי כללי כשמדובר על הנושא הזה בטח ובטח שצריך להזהיר בכל לשון.

אבל במקרה הספציפי שלי ומהכרות של עם מי ניסיתי ואולי וכנראה שאשתובב ואנסה שוב, אני פשוט יודעת שלא יקרה שום דבר שאינו בסדר, אני פשוט בטוחה לגמרי.

תשמע, זה כמו בנהיגה, כל נהג חדש כשהוא נוהג בהתחלה לבד יכול לעשות שטויות ואפילו כמעט תאונה, אבל בסוף כולם נוסעים והחששות חולפים והכל בסדר. אז אולי מה? נוריד את כל הרכבים מהכביש?

אבל טוב שבמובן ובאופן הכללי אתה מזהיר, כי במצבים מסויימים יכול להיות אולי למשחקים האלה איזה פוטנציאל פוטנציאל קצת מסוכן.

המודל שאת מציגה לנהיגה מזניח כמה גורמים - גם כשיש ניסיון בנהיגה, ההסתברות לסכנה איננה נעלמת.
והתוצאות של תאונה גם הן יכולות להיות קטלניות.

בהנחה שקראת את המאמר המתורגם של ג'יי וייסמן, אני יכול רק לחזור על משפט שהוא אמר לי בנושא לחיצה איטית יותר על ההדק לא הופכת רולטה רוסית לבטוחה יותר.

ראיתי גם בחיים שלי כמה מקרים של אנשים שחשבו שהם יודעים ומבינים מספיק טוב כיצד להשתמש בנשק, עד שהם נתקלו בתוצאות הכואבות של משחק בנשק...

אם תדפדפו אחורה בפורום בדסמדיה, תוכלו גם לקרוא על מקרים של מוות ממשחק בחניקה.
אחד מהם הסתיים גם בהתאבדות של החונק, במקרה אחר, השותפה הואשמה תחילה ברצח בגלל שהמשטרה החליטה שהיתה לה מוטיבציה לגרות למותו של השותף שלה.

אתם שני אנשים בוגרים, המידע לגבי הסיכונים מונח לפניכם - מוות ונזק מוחי לנחנק/ת, אישום פלילי בהריגה או רצח וייסורי מצפון לחונק/ת עם פוטנציאל לתביעה אזרחית על נזיקין.

אף אחד לא יכול לקפוץ מהמסך ולשנות את הבחירות שלכם בחיים.
galit23a
לפני 13 שנים • 25 במאי 2010

היי דן-קאפ, אתה כנראה מאד צודק מנקודת הראות.....

galit23a • 25 במאי 2010
היי דן-קאפ, אתה כנראה מאד צודק מנקודת הראות של העיסוק בענף הבי.די.אס.אם. ששם אפשר להסחף בכל מיני פעילויות קשירות חניקות בחבל או רצועה וניילונים וכל מיני דברים באמת מסוכנים!

אז אני אסביר עוד פעם : לא אני ולא הבחור שאיתו ניסינו חניקות (גם הוא ביקש שאחנוק אותו, עמד על זה שהכל יהיה הדדי icon_idea.gif ), אף אחד מאיתנו לא בקטע של בי.די.אס.אם. ! בסכ"ה הוא הגיע לקטעים של ROUGH SEX באינטרנט וראינו שיש שם קטעי חניקה תוך כדי סקס ויש לזה פן מדליק ומחרמן, ז ה הכל. ומה שרואים בסרטונים האלה בבקשה שאף אחד לא ינסה לשכנע שזה מסוכן או משהו.

ושוב, אני לא מזלזלת חלילה בכלל באזהרות, הן במקום, כדי שאנשים שממש בקטע של בי.די.אס.אם. לא ייסחפו למצבים מסוכנים, אני בהחלט מבינה את זה.

נכון שבהתחלה התחלה קרתה איזו תקלה קטנה והייתי OUT לשתי שניות (והספקתי לחלום שני חלומות קטנים - מדהים icon_eek.gif ) ועוד מקרה של 'כמעט', אבל זהו, אז הבננו שאסור ללחוץ בצדדים על העורקים כי זה מפריע לזרימת הדם, וכשמקפידים על זה אין שום סכנה של התעלפות או משהו.

ובקשר לעצירת נשימה, ממה שניסינו לעצור בחניקה בצוואר את הנשימה לגמרי לגמרי זה בלתי אפשרי, כי כמה חזק שלא לוחצים וחונקים עדיין מצליחים קצת לנשום. וזה ניסינו שנינו אחד על השני.

אז בטח שיש פעילויות של אנשים שנכנסות לתחומים מסוכנים ולרולטה רוסית, אבל לא במה שאני מדברת עליו.
צ'יטה​(שולט)
לפני 13 שנים • 25 במאי 2010
צ'יטה​(שולט) • 25 במאי 2010
בחניקה יש כמה סוגים, שיש צורך להבדיל ביניהם בהתייחסות באופן ברור. ברור גם שרוב עם ישראל וחבריו כשמבצעים משהו שניתן לייחס כחניקה, אינם יודעים לרוב, איזה סוג של חניקה הם מבצעים בכלל.

אני לא שייך לשום אגודת רופאים, או אגודות להדרכה על קורסי החייאה. חשוב לציין שאני גם לא רופא, ובטח שלא חובש, ואפילו לא חובש קרבי עם נסיון בקרב. עברתי קורסי החייאה רבים שחלקם יסודיים ביותר, אך את עיקר הכשרתי בעניין, אני מייחס ללימודי הג'ודו לאורך שנים רבות מאד. בג'ודו, בקרבות קרקע, נושא החניקות זוכה לדגש רב, והעיסוק בו יסודי ביותר. לדעתי ניתן לומר שאפילו יותר מבכל אמנות לחימה אחרת.
רוצה לציין פה, שבעברי ביצעתי החייאות "על באמת", ולצערי חלקן לא הסתיימו בהצלחה. את אשר אני אומר, אני אומר, מתוך נסיון בלהסתכל למוות בעיניים. תמונות מרגעים אלו, ליוו אותי במשך שנים רבות. תמונות נוראיות שאני לא מאחל אפילו לשונאים שלי.

חניקות דם: אלו חניקות מסוכנות ואסורות בעליל, הן גורמות לעצירת הדם למח. חניקות אלו, סוגרות את מעבר הדם בשני העורקים הראשיים משני עברי הצוואר, המובילים את הדם למח. אחת החניקות ממשפחה זו, נקראת גורי גושי גאמה, ובחניקה נכונה כזו, הבנאדם מקבל נזק מוחי בטווח הזמן של חמש עד עשרים שניות, ייתכן נזק מוחי אפילו בטווח המיידי של שניות אחדות. ביצוע מוצלח של חניקה כזו בג'ודו, גורר תוך פחות משניה לטפיחה על המזרון, ושיחרור מיידי. שהרי אחרת, נגרם נזק מוחי מיידי עקב עצירת אספקת הדם למח.

חניקות סגירת צינור נשימה: בחניקות מסוג זה, מופעל לחץ על צינור הנשימה, מה שגורם באטימה מוחלטת, לחוסר יכולת לנשום. הבעיתיות בחניקה מסוג זה הינה, שלחץ גדול מדי, יכול לגרום לקריסת צינור הנשימה, ונזק קשה. אני משייך לצורך הדיון גם את חניקת גרוגרת, לאותה משפחה, וגם לה יש סכנות דומות.

הבעיה הגדולה שאני מוצא בשני הסוגים הראשונים היא שרוב עם ישראל, ואפילו הגויים, אינם יודעים בכלל, לאיזה סוג משתייכת החניקה שהם מבצעים, ובאיזה לחץ נגרם נזק לצינור הנשימה או לגרוגרת, ועלולים בכלל לגרום לנזק נוראי. אני לגמרי נגד שימוש בשני הסוגים הללו, ולמרות המיומנות הגדולה שלי, אני מעולם לא מבצע אותם, לא כחלק מסשן, ואפילו לא בשיגרה היומיומית שלי. אפילו לא כאשר מישהו מעצבן אותי בתור לקופאית בסופר.

ישנם משחקי נשימה, וחניקה, שבהם אנחנו כן משחקים, שאני מוצא אותם כבטיחותיים, אצלנו.

אחיזת גרון בשתי ידיים, או ביד אחת, מבלי להפעיל לחץ על הגרוגרת, או על שני העורקים, אלא פשוט לפיתה שלא עוצרת לא דם ולא נשימה בכלל. אני מוצא את העיסוק הזה כמענג. הבעיה שאנשים לא מיומנים, עלולים לבצע חניקה באמת, מהסוגים שהזכרתי, ולגרום לנזק.

עצירת הנשימה על ידי סגירת הפה והאף, כמו למשל בממיפיקציה. בחסימה כזו של מעברי האוויר, יש אפקט פסיכולוגי של לחץ גדול וחוסר אונים. בכל מקרה אנחנו לא עוברים מספר שניות בודדות, ומוודאים לפני, שהמסושן לוקח אוויר לפני. כמו ששחיין שצולל מתחת למים ועוצר נשימתו לכמה שניות. שום נזק לא יכול להגרם מכך, מפאת העובדה שעצירת מעבר האוויר באופן כזה, אינה באמת מונעת מעבר חמצן למח, שהרי יש עדיין אוויר בריאות, וכלי הדם מעבירים אספקה סדירה של חמצן. כלי הנשימה לא נפגעים ולא קורסים, ולכן, אם לא מושכים את העצירה הרבה מאד, העסק בטיחותי בעליל. רוצה לציין שמנסיוני, עצירת האוויר בשיטה הזו, תגרום למסושן דום לב מחרדה, הרבה לפני שיקרה איזה נזק לכלי הנשימה או המח. זה כל כך מפחיד, שאנחנו לא עוברים יותר מכמה שניות בודדות. דוגמא נוספת לעצירת אוויר מהסוג הזה, ניתן למצוא בפייס סיטינג יסודי במיוחד.

אני רוצה להזכיר כאן, שמשחקי החניקה נעשים במקרים רבים, מתוך הטענה, שהאורגזמה מתעצמת רבות מאד, תוך כדי חניקה ממש. אני מניח שהדבר נכון, אבל קורא כאן בקול גדול, לכל מי שעושה את זה, שהוא עושה מעשה מאד מסוכן, ואני לגמרי נגד.

בתור הסברה בדסמית, הייתי קורא בקול גדול, לא לשחק בעניין הזה, זה מסוכן ביותר.
אני מדגיש שוב שחסימת אברי הנשימה כמו בממיפיקציה, לא שייכת אצלי לחניקות כלל וכלל.