בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנסו ותראו איפה אתם מבלים

walking dead
לפני 15 שנים • 21 בדצמ׳ 2008

Re: מה הקשר ?

walking dead • 21 בדצמ׳ 2008
דולפין כחול כתב/ה:
אני מזהה איזה שהיא נטייה לשייך דברים בלתי קשורים. מה הקשר בין אופיו של בעל המועדון לבין ההחלטה לבקר באותו מועדון ? מה, אני הולך ללימיט בגלל רוני גלילי והתכונות שלו ? אני הולך כדי להתחכך בקהילה. החלטה לבקר שם נובעת מסוג האנשים שאני פוגש והאווירה השוררת במקום.
לאן זורם הכסף ואת מי הוא מפרנס הוא שיקול לגמרה לא רלוונטי, והייתי אומר גובל בעזות המצח של המבקרים. אין זה עינינו של אף אחד לדחוף את האף בכיסו של מי שהוא אחר. אני יכול להצטער המידה מסוימת שהמועדון מפרנס אדם פסול, אבל להשליך מכך שאין זה ראוי לבקר באותו מועדון ? אני לא מבקר שם בגללו, לכן גם אין שם סיבה שאפסיק. בדיוק באותה מידה כמו שלא שקלתי לרדת מהארץ כשידעתי שכספי המסים שלי מממנים את משכורתו של משה קצב.

המחאה הצרכנית המתנהלת כאן בשרשור אינה במקומה כי עוסקת בביקורת על אופי הבעלים ולא על טיב המוצר. אוהבים את הקהל ? את הצוות ? את המוסיקה ? את הפעילות ? תמשיכו לבוא. לא אוהבים את הבעלים ? פשוט תתרחקו ממנו. רק בבקשה אחת – אל תתחילו לספור כסף של מי שהוא אחר ולהסביר מדוע לא ראוי לבקר במקום זה או אחר כי הכסף אנחנו משלמים הולך אל ...

"להתחכך בקהילה" אתה יכול גם במסיבות האחרות שיש.

ואם אתה לא רואה את הקשר או את הבעייתיות בלפרנס אנס מורשע שכעת נעצר שוב, רק תאר לעצמך מה היה קורה לו אחד המורים של ילדך היה פדופיל בעל הרשעות קודמות שכעת נעצר שוב בחשד לאונס ילד. האם גם אז היית מתרעם על כך שנכנסים לפדופיל המסכן לכיס? האם גם אז היית קורא לזה "מחאה צרכנית" או שבמקרה זה היית מבין כי מדובר במחאה חברתית נגד הקלות שבה אנסים ועברייני מין אחרים משוחררים מהכלא רק כדי לפשוע שוב ועוד מקבלים לגיטימציה לפעילויותהם רק בגלל איזשהי תפיסה אגואיסטית ומעוותת ("אין לי איפה להתחכך בחברי הקהילה"...)?
Halrloprillalar

שוב, מה הקשר ?

Halrloprillalar • 21 בדצמ׳ 2008
free spirit
אני לא נותן לגיטימציה לשום דבר.
רק שנמאס לי מהגישה המתחסדת של "ומה אילו זה היה קורה לבת שלך" ...
את לא נותנת שום תשובה למה שכתבתי, אלא מעבירה את הדיון למקרה היפותטי אחר שהוא לא רלוונטי לחלוטין. לא מדובר כאן על ילדים ולא על מורה פדופיל. השאלה כאן היא מה שקשר בין אופי בעל המועדון לבין החלטה אם לבקר באותו מועדון או לא. הדוגמה שהבאת איננה מהווה הקבלה רלוונטית ואין כל טעם לבחון אותה. אם את רוצה דיון עינייני תצמדי לטענות שבדברי ואל תברחי לדוגמאות התלושות מההקשר.
קטסטרופה{Adonai}

תגידו לי.

קטסטרופה{Adonai} • 21 בדצמ׳ 2008
תגידו לי, ביננו, מי אתם בכלל שתגידו לי איפה לבלות?
כאילו מה?

מילא, היינו מתארחים אצל החשוד בבית (כן, בינתיים הוא חשוד, תרצו או לא) אז הייתי יכול להבין טרוניה כזו או אחרת אבל ראבק, ללכת למועדון שהוא כביכול בבעלות החשוד, ללכת להיפגש עם חברים טובים, עם מארגני המסיבה או לשמוע את טיש הענקית מנגנת הופכים אותי לשותף לפשע ו/או מממן את ההגנה שלו?
איפה אתם חיים?

אתם מפרנסים יום יום שעה שעה את אירגון הפשע מספר אחד של המדינה וזו הממשלה המושחתת שלכם.
אני אי פעם ייעצתי לכם לא לשלם מיסים?

אתם גם הולכים למסיבות במועדון המוסד.
אתם יודעים של מי המקום והאם יש לו עבר פלילי?
ניסיתם לברר?

כל אחד שיעשה את החושבים שלו ושלא יערבב מין שאינו במינו ובגלל צרות עין כזו או אחרת מטיחים בנו, בעיקר הגברים שבחבורה (לא שיש הרבה כאלה כאן) כאילו אנו אלה שחשודים באונס ורומזות שיש לנו יד בדבר.

אני אלך ללימיט ולא בגלל גלילי אלא למרות גלילי.

קפצו לי.

נ.ב.,
כותב שורות אלו יהיה הראשון לקפוץ ולהתנדב להכניס כדור בראש לכל אנס שזה לא יהיה באם יותר לי ובאם יימצא אשם.
נסיך אהוב
נסיך אהוב • 21 בדצמ׳ 2008
מר שרגא מפיצה שרגא זכה לחרם כלכלי עלבונות גדופים קללות והשד יודע מה בעקבות כך
שלא התייחס יפה לילד המוגבל(לפי דבריה של האם)
לפי דבריו הוא כן התייחס לילד אבל זה לא העניין כרגע.
כוחו של מכתב אחד באינטרנט יכול להרוס אדם ואת עסקו ומשפחתו.
למי מגיע העונש הזה לאדם שלא מחייך מטבעו או לאנס?(כמובן שהוכחה אשמתו)
כמה אי צדק בעולם 1.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2008
למר קטסטרופה ...
לבעלי מועדון המוסד אין עבר פלילי והוא פועל כחוק הנדרש ..
תנו לי להבטיחם (ללא קשר למר גלילי שכבודו במקומו מונח) שאם הייתי יודע שהמוסד זה מועדון מאפיה או בעליו אנס מורשע לא הייתי משתף איתם פעולה .. הקהילה חשובה לי וכן גם אופיה ומה שהיא מייצגת .

תודה על השאלה העניינית מר קטסטרופה ותודה על הדאגה אצל הדשא של השכן שאינך אוהב .

בדרך כלל אינני עונה בחזרה למר קטסטרופה הנכבד , אבל מתנצל , אף אחד לא יאשים אותי בקשרים לאנשי מאפיה .. אני בן אדם ישר !
שיהיה לכם אחלה יום .

מאחל בהצלחה לכל עסק באשר הוא , בינתיים אני מסתכל בציציות שלי ועושה את הדברים על הצד הכי טוב שאפשר !
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 21 בדצמ׳ 2008
Air כתב/ה:
למר קטסטרופה ...
לבעלי מועדון המוסד אין עבר פלילי והוא פועל כחוק הנדרש ..
תנו לי להבטיחם (ללא קשר למר גלילי שכבודו במקומו מונח) שאם הייתי יודע שהמוסד זה מועדון מאפיה או בעליו אנס מורשע לא הייתי משתף איתם פעולה .. הקהילה חשובה לי וכן גם אופיה ומה שהיא מייצגת .

תודה על השאלה העניינית מר קטסטרופה ותודה על הדאגה אצל הדשא של השכן שאינך אוהב .

בדרך כלל אינני עונה בחזרה למר קטסטרופה הנכבד , אבל מתנצל , אף אחד לא יאשים אותי בקשרים לאנשי מאפיה .. אני בן אדם ישר !
שיהיה לכם אחלה יום .

מאחל בהצלחה לכל עסק באשר הוא , בינתיים אני מסתכל בציציות שלי ועושה את הדברים על הצד הכי טוב שאפשר !

איר,
לא פיקפקתי ביושרך ולא ביושר הצוות שאיתך אבל רמזתי שאף אחד לא יכול לדעת אם הוא בא למועדון של מי הנכס ומאיזה כספים הוא נקנה.
מועדונים בתל אביב משמשים כמכבסות לעולם הפשע וזה לא חדש כך שמי שרשום על החוזה ו/או מי שמנהל בפועל את המועדונים האלה הם שוליים וכספו של עולם הפשע מולבן דרך אותם מועדונים וזה אני אומר מיידע אישי.

ביחס לזה שלא תעבוד עם אנשים כמו מר גלילי אתה טועה ומטעה.
מר גלילי הציע לך לעבוד איתו כשהתפרקה החבילה עם הפמיליה והבעת נכונות לעבוד ולבסוף הועדף באדיגארד על פניך.
אתה גם עבדת הרבה עם עמוס לוי שנטען עליו שהוא הנוכל מספר 1 בעולם.
אז אל תיתמם.

אתה, ערוך את המסיבות שלך ששמעתי שהן מצויינות ומקצועיות, זה באמת לא מעניינך אם המבנה שאתה עובד בו נקנה בכסף שנגנב מניצולי שואה או סתם משוד בנק מוצלח כי מה שחשוב באמת זו המהות ולא המסביב.

לא מבין איך הבנת שרמזתי על אי יושרך אבל אני רגיל לזה שאתה מעוות כל מילה ומילה שלי.

בהצלחה מותק.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2008
בחיים מר גלילי לא הציע לי להחליף שם את הליין של הפאמילה ובחיים לא דיברנו על זה , וגם אז לא ידעתי על מעלליו או לפחות על החשדות לגביו ...
דבר שני , אני מכיר את בעלי המוסד מקרוב ותנו לי להבטיח לכם שהבן אדם נקי כמו דף A4 חלק !
דבר שלישי , זה כן מענייני מה יושרו של העסק כי זה יתבטא בסופו של דבר על הקהילה

בנוגע למסיבות שערכתי בדאנג'ן תקופה , לא ידעתי ועדיין אינני יודע בדיוק מה קרה שם ... אבל תן לי להבטיח לך שגם אם שם הייתי יודע על משהו שלא נעשה ביושר , לא הייתי עושה שם .

בסך הכל אני חושב על זה מבחינה מקצועית , בן אדם לא ישר ועבריין = בן אדם לא אמין בעסקים ..

שוב , חבל שהכנסתם אותי לעניין וגרמתם לי להביע את דעתי ...
איני בא באאשמות לגבי הנו לימיט וגם אינני יכול (זה לא מתפקידי) ...
יש אתכם הבליינים שידעו לקחת את ההחלטות הנכונות !

בכבוד ואהבה לכולם !
אייר .
זאלופון​(שולט)

Re: מה הקשר ?

זאלופון​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2008
דולפין כחול כתב/ה:
אני מזהה איזה שהיא נטייה לשייך דברים בלתי קשורים. מה הקשר בין אופיו של בעל המועדון לבין ההחלטה לבקר באותו מועדון ? מה, אני הולך ללימיט בגלל רוני גלילי והתכונות שלו ? אני הולך כדי להתחכך בקהילה. החלטה לבקר שם נובעת מסוג האנשים שאני פוגש והאווירה השוררת במקום.
לאן זורם הכסף ואת מי הוא מפרנס הוא שיקול לגמרה לא רלוונטי, והייתי אומר גובל בעזות המצח של המבקרים.
...

מה זאת אומרת "דברים בלתי קשורים"? אתה הוא זה שבוחר אם לעשות או לא לעשות את הקישור.
אתה יכול להגיד: "על הזין שלי כולם, אותי מעניין רק אני, אם טוב לי שם אז אני אהיה שם ולעזאזל כל מה שמסביב". מישהו אחר עשוי להגיד: "למרות שהסיבה להגעתי למועדון איננה הבעלים, אני לא חושב שזה מוסרי לממן אנסים ולכן לא אבוא למועדון שבעליו אנס. ולמרות שאני לא קונה פיצה בגלל המוכר, את הפיצה שלי אעדיף לקנות אצל הדוד שלא מטריד ילדים קטנים ולא אצל זה שכן, כי לא מוסרי בעיניי לסבסד מטרידי ילדים. ולמרות שאני לא בוחר שמפו בגלל שם המותג, אני אעדיף לתת את הכסף שלי למותגים שלא נוסו על עובדי כפייה בורמזים. וכו' וכו'."
עצם עשיית או אי עשיית הקישור הזה היא בחירה מוסרית כשלעצמה. זכותך לבחור את הבחירה שלך, אבל לא זכותך להגיד לאנשים שהם "עזי מצח" בגלל שהם בוחרים את שלהם.
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 21 בדצמ׳ 2008
זאלופון
הוצאת את דברי מהקשרם.
כמה שכתבתי, בעיני אין קשר בין אופי הבעלים להחלטה לבקר או לא לבקר במקום, אבל את זה באמת ניתן להשאיר להשקפת כל אחד לפי ראות עיניו. עניין אחר לגמרה הוא העיסוק הבלתי פוסק בשאלה למי הולך הכסף, מתוך טעון של שיקול מוסרי זה או אחר. זאת בעיני עזות מצח, להתעסק בתמהיל הכנסות של מי שהוא. אני חושב שהיא מייצגת תכונה מאוד אופיינית לעם שאת דמויותיו נהגו האנטישמים לצייר עם אף ארוך במיוחד, ולא בכדי.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: ואם הייתם בודקים בציציות של ..

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 בדצמ׳ 2008
[quote="קליבר"][quote="tranny boi"]
Dan Kap כתב/ה:

התגובה היא לטראני , ואם המורשע הוא נניח רואה חשבון או בעל מסעדה המעסיק נשים , רבות או בעל מתפרה ( שאלה לצערי כבר נדירות בארצנו ) וכוחו על עובדותיו רב וגדול , והוא עם הרשעות בעבירות מין ?
אם היית יודע כמה פדופילים מורשעים עובדים עם נוער וילדים , למשל בתור נהגי הסעות , היית מתפלץ.

שכנעת אותי, קליבר - אתה בודאי גם מפקיד את כספך אצל מנהל בנק שהורשע במעילה, עובר ניתוח אצל מנתח שהורשע ברשלנות רפואית ומפקיד את ילדיך בידי פדופילים מורשעים.

icon_twisted.gif