לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי מתחיל עם מי?

The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 10 במאי 2006
The Shield​(שולט) • 10 במאי 2006
Madam T ברור שכשמקצינים את מה שכתבתי זה נראה מגוחך. אבל המציאות מורכבת מגוונים וברור שלא כל מי שלא פונה לשולטות הוא איכותי. ומי שפונה הוא אינו איכותי. ואני מסכים איתך מזה בכלל אדם איכותי אין תו תקו לחיה כזאת. אבל אני חושב שהעיקרון ברור מי שרק מצפה שגברים יפנו אליה יכולה לפספס דברים טובים ושווים. ולא כדאי להסתפק רק באלו שפנו אלייך.
theslv​(נשלט)

Re: מי מתחיל עם מי?

theslv​(נשלט) • 10 במאי 2006
Madame T כתב/ה:
נשים שולטות הן בדרך-כלל נשים דומיננטיות, חזקות, אסרטיביות ומובילות. יחד עם זאת יש לי תחושה שגם בעולם השליטה, לגבי יצירת הקשר הראשוני וגם בהמשך הדרך, עדין נשמרים ברוב המקרים "כללי החיזור" המקובלים בחברה, כך שהגבר (במקרה זה, הסאב) הוא זה שפונה אל השולטת ולא להיפך. עד כמה אתן, השולטות, יוזמות יצירת קשר עם סאב שמעניין אתכן? האם אתן רואות בזה ערעור מסויים של מעמדכן כשולטות אם אתן הן אלו שפונות, או להיפך? כיצד אתם הנשלטים רואים פניה מצד שולטת אליכם ויוזמה מצידה גם בהמשך הקשר?
אשמח לקבל את תגובותיכם לנושא זה.

לא קראתי את כל התגובות.... בעיות ריכוז.....

תמיד ראיתי בעיין יפה ומגרה את הנשים שהתחילו איתי... עוד לפני שנהייתי סאב !!!
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 10 במאי 2006
דני D כתב/ה:
Madam T ברור שכשמקצינים את מה שכתבתי זה נראה מגוחך. אבל המציאות מורכבת מגוונים וברור שלא כל מי שלא פונה לשולטות הוא איכותי. ומי שפונה הוא אינו איכותי. ואני מסכים איתך מזה בכלל אדם איכותי אין תו תקו לחיה כזאת. אבל אני חושב שהעיקרון ברור מי שרק מצפה שגברים יפנו אליה יכולה לפספס דברים טובים ושווים. ולא כדאי להסתפק רק באלו שפנו אלייך.

ראשית, דברי נאמרו כמובן עם חיוך קל icon_smile.gif , אבל אכן לא תמיד קל לזהות את האדם האיכותי (וכאן כוונתי הן לגברים והן לנשים) בהעדר "תו תקן" מתאים, כאמור. רק מתוך הכרות מעמיקה יותר ניתן לדעת זאת. בכל אופן, הבנתי לאור התגובות שהתקבלו עד כה, שגברים ובמקרה הנדון, סאבים, בהחלט אינם "מתנגדים" ששולטת תפנה אליהם. רשמתי לפני. icon_cool.gif
מדויק מאוד
לפני 16 שנים • 11 באפר׳ 2008
מדויק מאוד • 11 באפר׳ 2008
מזדהה לחלוטין עם דבריו של דני..תודה ל-T שהפנת את תשומת ליבי לשירשור המעניין הזה, בעקבות פוסט שפירסמתי בנושא בלי לדעת שכבר דנו כאן בעבר..

חג שמח
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 11 באפר׳ 2008
מדויק מאוד כתב/ה:
מזדהה לחלוטין עם דבריו של דני..תודה ל-T שהפנת את תשומת ליבי לשירשור המעניין הזה, בעקבות פוסט שפירסמתי בנושא בלי לדעת שכבר דנו כאן בעבר..

חג שמח

לשרשור הזה כבר מלאו שנתיים (כמעט) אך הנושא, כך נראה לי, עדין אקטואלי icon_smile.gif

חג שמח גם לך, מדוייק מאד.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
Danadomme כתתבה:
ציטוט: אני חושבת שבסופו של יום אישה היא אישה היא אישה וכל אישה באשר היא אוהבת שמחזרים אחריה.
.
זה מה שנקרא - טאוטולוגיה. סוס זה סוס, אישה זה אישה, כלב זה כלב. בדרך כלל פסוקים מסוג זה משמעם לאשרר את הסדר הקיים. יותר משגברים הם שובניסטים, נשים הפנימו ועדיין מפנימות קודים פאטריאכליים. אין מה לעשות זה עובד עלינו. בילדותינו, מספרים לילדה הקטנה על הנסיך על הסוס הלבן, שיבוא וייקח אותה, ויגאל אותה מהצורך והחרדה שבעלבוד והתפרנס ויוכל להבטיח לה חיי אושר ועושר מאז ועד עולם. הוא יהיה גבוה, סקסי, מחוספס ומסוקס, לקוח ישר מסרט פרסומת או מטלנובלה סוג זין. יפנה אליה בג'נטלמניות באיזה בר תל אביבי , יביט לה בעיניים והיא פשוט תגיד לו : כן!..
בבגרותינו הסוס מתחלף בפורשה או ב.מ.וו, הטירה בווילה בכפר שמרייהו.
הכי עצוב, שבגיל 30 + היא עדיין מחכה שהוא יבוא, לילדים\ות אסור להבטיח ולא לקיים!, אבל הוא לא בא. הלוואי ולאנשים הייתה יכולת להביט על עצמם בעין אסתטית, להבין את הצורה הנארטיבית של החיים שלהם. חייה את חייך כך שתוכל לספר אותם, ורצוי שיהיה שווה ומעניין לספר אותם.
בסופו של חשבון, סיפור חיינו נהפך לסוג של בורגנות רדודה ועצלה....

icon_cool.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 11 באפר׳ 2008
הקטור כתב/ה:
מאוחרי כל התחפושות - שולטות, נשלטים, וכו', שום דבר לא משתנה.

אתה באמת חושב, ששום דבר לא משתנה?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 11 באפר׳ 2008
לא יודעת למה מלכות יושבות ומחכות אבל אחד הדברים שהכי נהנתי מהם בתקופות טרום המונוגמיה הוא הצייד . לפעמים הצייד היה הרבה יותר מגניב מהטרף icon_twisted.gif
חבל שיש מלכות שמוותרות על זה , נכון שלא נעים לקבל סרוב אבל ממשיכים הלאה .
לשים את עצמך במקום פסיבי לשבת לחכות שיבוא הסאב הנכון בעיקר עם יש מישהו שעושה לך ?

שש​(שולטת)

יותר מגניב

שש​(שולטת) • 11 באפר׳ 2008
בטי בום כתב/ה:
...אחד הדברים שהכי נהנתי מהם בתקופות טרום המונוגמיה הוא הצייד . לפעמים הצייד היה הרבה יותר מגניב מהטרף icon_twisted.gif

גם אני, טרם מונוגמיה, חיבבתי את הציד.
זה אפילו אחד הדברים שהיה לי קשה לוותר עליהם.
פניה לסאבים הניבה פגישות הרבה יותר איכותיות ומתאימות. פשוט כי את הסינון עשיתי מראש, ובעצמי.
וגם, סאב שאת פונה אליו, מוכן להראות כמה הוא אסיר תודה...
icon_cool.gif