בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רבותי מצבטים !

SEAMASTER​(שולט)
לפני 20 שנים • 7 בינו׳ 2004

רבותי מצבטים !

SEAMASTER​(שולט) • 7 בינו׳ 2004
מצבטים .. ברשותנו שלל מצבטים מסוגים שונים .. רציתי לשתף אתכם ולשמוע מה דעתכם :
כמה זמן ניתן להשאיר את מצבטי הפטמות על פטמות הסאבית ?
האם יתכנו נזקים בלתי הפיכים ובאם כן מה כללי הזהירות ?
{dOmCruise{A
{dOmCruise{A • 7 בינו׳ 2004
הזמן שניתן להשאיר את המצבטים תלוי בחוזק הסגירה שלהם.

מצבט שמחזיק חלש, אינו גורם לעצירת דם ושטח המגע שלו גדול, יכול להישאר זמן רב, כמה שעות אפילו.

מצבט הסגור חזק, בעל קפיץ המשמש להידוק שרשרת של טנק, ונקודת מגע מחודדת, אין להשאירו יותר מכמה שניות או דקות, שכן הוא גם יעצור את הדם ותיתכן סכנת נמק, גם ישנה האפשרות לפציעה ואפילו ישנם מצבטים המסוגלים לגרום פירסינג.

יש מי שמשתמש במצבטי קרוקודיל, כגון אלו המשמשים בחשמל. הם בעלי קפיץ חזק מאד, והשיניים שלהם חדות.
מצבט כזה לא הייתי משאיר ליותר מכמה דקות, שכן הוא מסוכן.

שמעתי על מקרה שמצבט כזה הושאר על פיטמה של סאב למשך שעה ללא נזקים, אבל הסכנה הינה גדולה.

כמו בכל מקרה של הידוק איבר בגוף, יש לבדוק את הפיטמה מדי כמה דקות לשינוי צבע, גוון וחום, כדי לבדוק זרימת דם.

כל שינוי בצבע מצביע על חסימת זרימת הדם.

כמובן ששינוי קל מעיד על הצרה בזרימה, וזו פחות מסוכנת מעצירה מלאה, אבל זרימת דם חלקית לאורך זמן גם היא מסוכנת.

לא הייתי משאיר מצבטים ללא השגחה.

ניסוי זו הדרך, עם דגש על להחמיר עם עצמך לגבי הנושא, קרי, להוריד כאשר ישנו ספק.

לא לשכוח שבורדת מצבט כואבת לעיתים יותר מהצמדתו, עקב חידוש זרימת הדם, וכן מומלץ עיסוי קל של האזור להמרצת זרימת הדם והחזרת הצורה לאיבר.
    התגובה האהובה בשרשור
SEAMASTER​(שולט)

דום קרוז ? מקצוען !

SEAMASTER​(שולט) • 7 בינו׳ 2004
תגובה הולמת מקצועית ומפורטת ! תודה לדום קרוז !
Demi
לפני 20 שנים • 11 בינו׳ 2004
Demi • 11 בינו׳ 2004
אפרופו הורדת מצבט
אני אישית מאוד אוהב ללעוס את הפיטמות אחרי הורדת המצבט
ככה אני מוודא שזרימת הדם חוזרת לפיטמה icon_smile.gif

כן, אם מדובר על דגדגן אז תמיד אפשר ובכיף לאלץ אורגזמה icon_smile.gif
sheze​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 11 בינו׳ 2004
sheze​(נשלטת) • 11 בינו׳ 2004
אולי אפשר לפתוח גם בפורום הזה שירשור "דביק" של ריכוז חומר?
חבל לתת לתשובה המפורטת של קרוז ללכת לאיבוד...
SEAMASTER​(שולט)
לפני 20 שנים • 12 בינו׳ 2004

אני אוהב ..

SEAMASTER​(שולט) • 12 בינו׳ 2004
אני אוהב ללקק ולעסות את הפטמה לפני שאני שם מצבטים או להקפיא אותה בקרח ואז אחרי שאני שם את המצבטים לצפות את הפטמה בשעווה !
Artemis^
לפני 20 שנים • 12 בינו׳ 2004
Artemis^ • 12 בינו׳ 2004
קרח גורם לעור לתחושת nam (לא מצאתי מילה מתאימה בעברית) מוריד מעוצמת הכאב וכאילו מרדים את המקום. שעווה כמובן יוצרת את המצב ההפוך. סימאסטר אכן זה נשמע שילוב מעניין.

בקשר לכמה זמן מצבטים יכולים להיות על פטמות, כמו שקרוז אמר זה תלוי בסוג הקפיץ אבל אם מדובר באטבים רגילים או מצבטים רגילים שקונים בחנויות סקס אז תלוי ברמת הכאב שאדם יכול לספוג אבל ראיתי עשרים דקות וראיתי גם שעה וחצי.

אני דרך אגב אוהבת להוריד את המצבטים ואז ללטף את הפטמות, מזרים את הדם יותר מהר אל הפטמות ובהתחלה מעצים את תחושת הכאב עד שהמקום נרגע.