לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעצם, כולם מסוויצ'ים

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 4 בנוב׳ 2006
red-cell​(מזוכיסט) • 4 בנוב׳ 2006
בוקר טוב,

כנראה שלא הסברתי את עצמי היטב. האמירות של "תכף רדסל יגדיר אותי ככה וככה" הכי מעצבנות אותי.

אני לא מגדיר אף אחד שכל אחד יגדיר את עצמו, אני ממש לא מתיימר. כלבלבון עירוני, מצידי אתה יכול להגדיר את עצמך כמלך אנגליה, אם אתה מרגיש ככה אז סבבה לך. לטוב ולרע זו בעיה שלך.

כל מה שאמרתי זה שכל אחד צריך להגדיר לעצמו מה הוא וגם זה לא בטוח רק בשביל לא לבלבל את עצמו ולהרגיש טוב עם עצמו.
כל עוד אתה לא מכניס את עצמך לסרטים כמו "אני דום שולט, וכל אחת שעוברת ברחוב צריכה לנשק את רגליי" או סיטואציה יותר ראלית בצ'אט "שלום כלבה, תרדי על ארבע ותשלחי לי את מספר הטלפון שלך" אז זה בסדר.

סרט נוסף שיותר מעצבן אותי זה כשלא לומדים או תופעת ה"נולדתי שולט ואני יודע הכל, מי אתה שתלמד אותי".
זה מתחיל עם זה כשלא רוצים ללמוד וחושבים שהמציאו את הבדסמ בעצמם וזה נגמר בלתת עצות מוטעות לחלוטין ורעות לאחרים, זה מסוכן !!! וזה הכי מעצבן אותי.

עוד דבר שמעצבן אותי זה כשמתיחסים לאנשים שקצת מבינים כטרחנים זקנים, נראה לי שאני בדרך לשם וזה באמת הזמן הראוי לפרוש מפה.

ועוד משהו, אין שום רע בלהיות ונילה קינקי, זו לא קללה, המשחק המטופש הזה של "לי יש יותר גדול" או שהמשחק הזה מתבטא פה ב-"אני עבד יותר טוב" (תלוי באופנה כמובן, היום זה "אני הכי סווץ שיש") הוא פשוט מגוחך.

זהו, כתבתי יותר מידי, אני שותק חודש.
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
red-cell כתב/ה:
מה הקשר לפחד? פחד ממה?
אם בן אדם אוהב שוקולד זה בגלל שהוא מפחד מחסה?

לא. אבל אם בן אדם נעלב מכך שרומזים לו שהוא אוהב חסה, שווה לבדוק למה. מה יש להעלב? זה לא נראה קצת מוזר?

מטאפורה לא לגמרי מתאימה icon_biggrin.gif

אני דווקא מאוד מבינה מה יש כאן להעלב. אדם בוגר ושפוי לא יודע מה הוא אוהב? מישהו אחר צריך לספר לו מה הוא אוהב? זו התנשאות וזילזול. למה שאדם אחר ידע יותר טוב ממנו וירמוז לו מה הוא אוהב?
המטאפורה מתאימה למקרה הזה.
כלבלבון עירוני
כלבלבון עירוני • 4 בנוב׳ 2006
red-cell כתב/ה:
בוקר טוב,

כנראה שלא הסברתי את עצמי היטב. האמירות של "תכף רדסל יגדיר אותי ככה וככה" הכי מעצבנות אותי.

אני לא מגדיר אף אחד שכל אחד יגדיר את עצמו, אני ממש לא מתיימר. כלבלבון עירוני, מצידי אתה יכול להגדיר את עצמך כמלך אנגליה, אם אתה מרגיש ככה אז סבבה לך. לטוב ולרע זו בעיה שלך.

כל מה שאמרתי זה שכל אחד צריך להגדיר לעצמו מה הוא וגם זה לא בטוח רק בשביל לא לבלבל את עצמו ולהרגיש טוב עם עצמו.

זהו, כתבתי יותר מידי, אני שותק חודש.

בוקר טוב redcell בארה"ב.
מה עם הבלוג שלך??!! icon_smile.gif
מה פתאום שתשתוק חודש??
אני תמיד נהנה לקרוא את מה שאתה כותב על הפילוסופיה של הבדס"מ מחו"ל.
אם לא תכתוב עם מי אתווכח? icon_wink.gif ההערה עליך היתה בהומור.
אני מסכים עם לבנה ועם מה שאתה כתבת לאיימי.
אדם בוגר ושפוי יודע מה הוא אוהב שוקולד או חסה ואדם אחר לא צריך לומר לו מה לנסות. icon_wink.gif
כלבלבון עירוני
כלבלבון עירוני • 4 בנוב׳ 2006
Queencie כתב/ה:
כלבלבון עירוני כתב/ה:

לטעמי שליטה היא מה לעשות בסקס ולא מעבר.
תיכף redcell יגדיר אותי כווניל קינקי אבל אני מגדיר את עצמי כסוויץ.
יש אנשים שהצורך העמוק שלהם הוא לומר לאחרים מה לעשות בחייהם אבל לא כולם מרגישים את הצורך הזה.
כ-ו-ל-ם יכולים להגדיר את עצמם איך שהם רוצים וכנראה מכירים את עצמם יותר טוב ממה שאחרים מבחוץ מכירים אותם.

ונילי-קינק נתפס בעיניי שההתחברות שלו לבדס"מ אינה עמוקה גם בעת האקט הבדס"מי - הסשן - הוא רוצה לממש אקט/ים מסויימ/ים, בדר"כ גם על פי תסריט מוכן מראש שהצטייר בדמיונו. במילים אחרות בזמן הסשן/החוויה המינית הוא לא מתמסר, לא משחרר את השליטה בו לזוגתו, אלא שהוא מעוניין שתממש את מאוויו, זאת תוך סקס ונילי למעשה. .

קווינסי ההגדרה שלך מעניינת.
לא חשבתי על וונילי קינקי בצורה הזאת אבל אני לא יודע אם התשובה פשוטה.
אם בת זוגי מבקשת ממני להוביל הכל, מתוך ידיעה שאני מכיר אותה טוב מאוד ויודע מה היא רוצה ולהיפך האם זאת התמסרות או לא?
אולי ההתמסרות היא ההכרות הקרובה אבל אז ממלאים את המאווים המשותפים.
הגדרות טובות למקרים ברורים אבל מה כאשר הכל באמצע?
.. icon_wink.gif
icon_smile.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 4 בנוב׳ 2006
טוב נו שתקתי שעה, זה מספיק icon_eek.gif
הבלוג חי ובועט, לא היתה לי כוונה לעצור אותו icon_biggrin.gif יש לו כבר חיים משל עצמו
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2006
כלבלבון עירוני כתב/ה:
Queencie כתב/ה:
כלבלבון עירוני כתב/ה:

לטעמי שליטה היא מה לעשות בסקס ולא מעבר.
תיכף redcell יגדיר אותי כווניל קינקי אבל אני מגדיר את עצמי כסוויץ.
יש אנשים שהצורך העמוק שלהם הוא לומר לאחרים מה לעשות בחייהם אבל לא כולם מרגישים את הצורך הזה.
כ-ו-ל-ם יכולים להגדיר את עצמם איך שהם רוצים וכנראה מכירים את עצמם יותר טוב ממה שאחרים מבחוץ מכירים אותם.

ונילי-קינק נתפס בעיניי שההתחברות שלו לבדס"מ אינה עמוקה גם בעת האקט הבדס"מי - הסשן - הוא רוצה לממש אקט/ים מסויימ/ים, בדר"כ גם על פי תסריט מוכן מראש שהצטייר בדמיונו. במילים אחרות בזמן הסשן/החוויה המינית הוא לא מתמסר, לא משחרר את השליטה בו לזוגתו, אלא שהוא מעוניין שתממש את מאוויו, זאת תוך סקס ונילי למעשה. .

קווינסי ההגדרה שלך מעניינת.
לא חשבתי על וונילי קינקי בצורה הזאת אבל אני לא יודע אם התשובה פשוטה.
אם בת זוגי מבקשת ממני להוביל הכל, מתוך ידיעה שאני מכיר אותה טוב מאוד ויודע מה היא רוצה ולהיפך האם זאת התמסרות או לא?
אולי ההתמסרות היא ההכרות הקרובה אבל אז ממלאים את המאווים המשותפים.
הגדרות טובות למקרים ברורים אבל מה כאשר הכל באמצע?
.. icon_wink.gif
icon_smile.gif

אני לא מתיימרת לכתוב את ההגדרות למושגים בדס"מיים (למעט הנייוש icon_wink.gif ) הבעתי אך ורק את האופן שבו אני רואה את המושג הזה. ללא ביקורת וללא הערכה האם זה טוב יותר או פחות. בעיקר מכיוון שלכל אחד מתאים משהו אחר ובאופי ואופן אחרים.

לגבי שאלתך האם אני רואה במה שתארת התמסרות, למרות שהתאור קצר ולא מפורט מספיק כדי להבין את מהות הקשר על כל זוויותיו, זה נשמע כמו התמסרות.
אני מסכימה עם דעתך לפיה ההתמסרות לא מתרחשת רגע וחצי אחרי שנפגשים לראשונה, ודורשת תהליך של הכרות, מכאן שגם רמת ההתמסרות היא תהליך. תהליך הדרגתי, שהתובענות שלו ראוי שתהיה גם היא הדרגתית.

לא הצלחתי להבין את הדילמה שלך במשפט האחרון. איפה הסתירה לגבי ההכרות והמאווים המשותפים?
האם כוונתך שכאשר יש התמסרות היא מחייבת יצירת מצבים של מאוויים מנוגדים? - לא בעיניי.

ועוד חצי מילה לרד-סל "הטרחן" מאמריקה..... שלא תעיז לשתוק (כל עוד לא שמו לך גאג), אמור את דעתך. למרבית קוראי הפורומים יש הרבה מה ללמוד ממך. רק אל תתעצבן יותר מידי..... לא מעבר למידה שמשעשעת את מי שזה יכול לשעשע ואמור לשעשע icon_wink.gif kiss.gif
צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 5 בנוב׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 5 בנוב׳ 2006
לאחר מחשבות רבות שהתחוללו בראשי (הסרט מאדאגסקר, שוב), החלטתי להצטרף לדיון החשוב הזה. למרות שהתלבטתי בנושא.

למרות שרבים, <וטובים>, הגיבו פה בשירשור, אני בוחר להתייחס לגדול הרשעים, המטיפים, לא עלינו, כנגד הקונספט ההתחלפותי הכה קסום בעיני.

רד סל. תשמע איש. מתצפיות חטופות בבלוגך, ומכתיבתך <הקסומה בעיני>, ונסיונך העשיר, מאות מונים ממני, אני לידך, וונילה לגמרי בכלל. עדיין, אין אני רואה בכך, צו לשתיקה מצידי, ולכן בוחר לומר לך, מתוך העיניים הרכות האלה שלי <לא מפאת גילי המופלג>, את אשר על ליבי בעניין.

אז בוא רגע נעשה פה סדר.

אתה טוען, שסוויץ לא יכול להתמסר עד כלות.
מי אמר שזה ערך בכלל להתמסר עד כלות. מה אם יש פה אנשים, שהצורך שלהם להתמסר, הוא לא באופן טוטאלי ? זה עושה אותם ונילה קינקיים ? באופן יחסי אליך (מבלי הכרות בינינו, רק מקריאה), זה נכון. עדיין בתפיסתי, אין זה עושה אותם כאלה באמת. שהרי ההתמסרות הטוטאלית, למרות שכנראה עבורך היא ערך גדול עצום ורב, בעיני למשל, היא בכלל בגדר לקיחה של הבדסם רחוק מדי. זה בסדר גמור, שאתה חושב ככה, אבל בעת ובעונה אחת, זה <כנראה> גם בסדר שאני חושב אחרת. ואולי לא רק אני.

אני מכיר סוויצים, שמתמסרים עמוקות מאד, אך עדיין יש להם נטייה גם לשלוט וגם להשלט. אני מכיר כאלה, שכשמתמסרים, מתמסרים עד כלות, אך אולי במקביל יצטרכו, לשלוט, אולי במישהו אחר בכלל, בכדי לספק את הצורך השני שלהם. גם ההפך כמובן.
אני חושב שההתמסרות נפגעת משהו, בעצם ההתחלפות. נדרש מאמץ, להחזיר את הנשלט "הסורר" להיות נשלט חזרה, אחרי ששלט, מי ישמע. אז מה ? מה שמחזיר אותי לטענתי שההתמסרות הטוטאלית היא לא ערך קדוש.

אתה רואה כבילבול וחוסר גיבוש, את ההתחלפות. למה בעצם ? למה לא לקבל את העובדה, שיש אנשים כאלה, חיות מוזרות, לא עלינו, שאוהבים באמת את שני צידי השוט. אין בכך כדי לעשות אותם לא מגובשים במאום. יש בכך אולי לעשות אותם, מגובשים באפן אחר ממך. היעלה על הדעת ?
אני מבין שכך אתה רואה את זה. אבל אני רוצה לשתף אותך, שאני בכלל, מי ישמע, רואה בהתגבשות מופלאה שכזו, כמו אצלך <כנראה>, כמשהו שלא לגמרי מובן לי. אני רואה בכך דווקא חוסר גיבוש, בתור מתחלף ראוי למשל, <מי ישמע, שכך מעיזים לדבר בך סרה>. עדיין, למרות שאני מטיף ידוע לכך, אין בכך כדי לשלול במאום, גיבוש כמו שאצלך, ולא רק אצלך.

אני בכלל מוצא, באופן ההתיחסות שלך, לאנשים שלא בחרו צד נחרץ, באופן ברור ומוצהר. כצעירים לא מגובשים, בגדר זילות באותם אנשים בכלל. שהרי כפי שזה אתה אמרתי, שלמרות שאני רואה בך מתחלף שטרם התגבש icon_wink.gif, עדיין אני נוהג בך כבוד, ולא טוען <אולי בעצם רק טיפה, ובעדינות>, שאתה צעיר לא מגובש.

בכל אופן, כדי להסיר ספק, שעלול חלילה להשמע מדברי, אני רואה בך מישהו, שיכול ללמד אותי פרקים רבים ועצומים, בעולם הקסום הזה, של הבדסם.
עדיין, למרות זאת, אני קורא לך, בקול קריאה רמה, להתגבש, למקום הראוי יותר, של מתחלף בוגר, מגובש ומאוזן, ובדסמי לעילה ולעילה. אני מקווה שבקרוב מאד, תהווה אות ומופת, לקהילת המתחלפים המפוארת, המעטרת את עולמנו זה.